Автор Тема: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(  (Прочитано 3681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Только что Чайка встречался.
Внучка украинского поэта, дочка украинского писателя, известный издатель, училась за границей, воспитывалась в Канаде.

Цитата "почему они [ее знакомые] должны воевать за эту страну если он и могут поехать учится за границу и радоваться жизни, эта страна им ничего не дала, нет социальной защиты"
Чайка спрашивает " а вот евреи в конце сороковых воевали на семь фронтов и не спрашивали про социальную защиту"
Ответ - "сейчас дручгие времена, не 40е, а 2017 год и все пути открыты, надо радоваться жизни"
Ч - "но ведь если все уедут то там останется голый фронт"
О - "вы перекручиваете мои слова, все не уедут"

Сорри за вольное изложение, это все сказано було естественно на превосходном украинском языке.

Вот вам готовый Вишист.
А вы говорите Крым, язык, Ахметов.

Украинская национальная элита йопт! Отак  :smilie2:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #1 : Червня 20, 2017, 11:51:21 23:51 »
Звичайні люди, тільки їх зіпсувало квартирне питання.
(с) в моєму вільному перекладі.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #2 : Червня 21, 2017, 08:10:43 08:10 »
Звичайні люди, тільки їх зіпсувало квартирне питання.
(с) в моєму вільному перекладі.
Ага, типова квартирооптимістка.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #3 : Червня 21, 2017, 08:41:23 08:41 »
Цитата "почему они [ее знакомые] должны воевать за эту страну если он и могут поехать учится за границу и радоваться жизни, эта страна им ничего не дала, нет социальной защиты"
Чайка спрашивает " а вот евреи в конце сороковых воевали на семь фронтов и не спрашивали про социальную защиту"

Порівняння з Ізраілем некоректне. Наші можновладці не відчувають на своїй шкурі, що йде війна. Відповідно і державна політика проводиться таким чином, ніби нічого не відбувається.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #4 : Червня 21, 2017, 09:33:45 09:33 »
Цитата "почему они [ее знакомые] должны воевать за эту страну если он и могут поехать учится за границу и радоваться жизни, эта страна им ничего не дала, нет социальной защиты"
Чайка спрашивает " а вот евреи в конце сороковых воевали на семь фронтов и не спрашивали про социальную защиту"

Порівняння з Ізраілем некоректне. Наші можновладці не відчувають на своїй шкурі, що йде війна. Відповідно і державна політика проводиться таким чином, ніби нічого не відбувається.

Блэк, при чем тут война и власть? Она к власти отношения не имеет. Да и Израиль тут с боку припеку

Чо я из Крыма уехал? Ко мнеж у "новой власти" небыло никаких претензий, по крайней мере пока, мог бы жить там и "радоваться жизни, чо не?
Почему оттуда уехали оттуда Джамилев и Чубаров? Могли бы согласиться с Путиным, "возглавить" и "радоваться жизни".
Какого хрена Стус умер в тюрьме? Ведь мог вместо своей "антисоветской писанины" сваять что то монументальное в духе соцреализма про "дорогого Леонида Илича" и "радоваться жизни"....

Бедный Рома, он чуть не плакал когда ее излияния слушал. Думаю это было для него большой неожиданостью.
Господи, два поколения украинских писателей Карл! ДВА ПОКОЛЕНИЯ! Пусть советских, но всетаки украинских. Воспитание в канадской диаспоре.
Этож не политики которые к элите не имеют никакого отношения. Это не красные директора про украинскость которых смешно говорить. Это же именно украинская элита, бля :smilie2:

Как мне вчера было мерзко. Это какойто жуткий треш
 :at


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #5 : Червня 21, 2017, 10:12:55 10:12 »
Абсолютно типові емігрантські тези. За нечисленним виключенням, емігрант підсвідомо виправдовує свій вчинок ( полишив Батьківщину, могили близьких)

Було нестерпно жити... бла бла бла
а чому не повертаєтесь?зараз Незалежність, Безвіз, капіталізм...
Так нічого не змінилося...бла бла бла

Як наш Кіт ."Соковитий Гамбургер" переважує покусювання сумління, а щоб ще Совість анастезіювати для остаточного комфорту,  видумуються Охуїтєльние Зради.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #6 : Червня 21, 2017, 10:18:38 10:18 »
Абсолютно типові емігрантські тези. За нечисленним виключенням, емігрант підсвідомо виправдовує свій вчинок ( полишив Батьківщину, могили близьких)

Було нестерпно жити... бла бла бла
а чому не повертаєтесь?зараз Незалежність, Безвіз, капіталізм...
Так нічого не змінилося...бла бла бла

Як наш Кіт ."Соковитий Гамбургер" переважує покусювання сумління, а щоб ще Совість анастезіювати для остаточного комфорту,  видумуються Охуїтєльние Зради.

Она не эмигрант, жилабы там былоб все ясно. Но она живет и работает здесь, занимается издательской деятельностью.
По сути она обеспечивает распространение смыслов в нашем обществе.

Но вполне можно в тобой согласится, она не ощущает себя украинкой, это по факту реально эмиграция.
Кстати Ферал хоть и в эмиграции пока ощущает себя украинцем, от этого и все его "закидоны" тут на форуме

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #7 : Червня 21, 2017, 10:19:06 10:19 »

Какого хрена Стус умер в тюрьме? Ведь мог вместо своей "антисоветской писанины" сваять что то монументальное в духе соцреализма про "дорогого Леонида Илича" и "радоваться жизни"....

Ну так і поет Павличко Стусом не був. Писав частенько віршики про велич партії та радів маленьким подачкам, які партія йому давала.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #8 : Червня 21, 2017, 10:24:09 10:24 »

Какого хрена Стус умер в тюрьме? Ведь мог вместо своей "антисоветской писанины" сваять что то монументальное в духе соцреализма про "дорогого Леонида Илича" и "радоваться жизни"....

Ну так і поет Павличко Стусом не був. Писав частенько віршики про велич партії та радів маленьким подачкам, які партія йому давала.

Да, но всетаки ж в РУХе учавствовал. Всетаки чтото ж внутри было вроде наверное. Хз, незнаю.
По итогу конечно Януку продался

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #9 : Червня 21, 2017, 10:27:20 10:27 »
Більш  розумніші, та тії що мають  не  таку гнучку мораль....не рядяться у вишиванки патріота, розуміючи що втік...тихенько собі ведуть своє нове канадійське життя .
Вище наведений персонаж, якщо буде дуже вигідно, без проблем завтра пачепить кіпу у буде святішим за рабина, а після завтра намотає тюрбана і буде  читати Коран.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #10 : Червня 21, 2017, 10:29:43 10:29 »
Цитувати
Но вполне можно в тобой согласится, она не ощущает себя украинкой, это по факту реально эмиграция.

100% Ментально вона вже емігрувала.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #11 : Червня 21, 2017, 10:49:56 10:49 »
З моїх знайомих за останні роки поїхали з країни дуже класні специ у своєї справі.

Найближчим часом поїде ще один дуже класний спеціаліст.
І не "туалети мити", а відкривати бізнес в Європі.
До речі - це людина яка пройшла АТО.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #12 : Червня 21, 2017, 10:59:18 10:59 »
З моїх знайомих за останні роки поїхали з країни дуже класні специ у своєї справі.

Найближчим часом поїде ще один дуже класний спеціаліст.
І не "туалети мити", а відкривати бізнес в Європі.
До речі - це людина яка пройшла АТО.

Спецы будут ехать до тех пор пока зарплаты тут будут ниже чем там.
Не поверишь, но такаяже ситуация в самой европе. Медики едут в штаты или эмираты

Тут вопрос не в эмиграции как таковой. Понятно что если гдето предлагают больше зарплату человек поедет туда, не вопрос. Ктому же у нас есть еще такая вещь как "возможности". В некоторых специальностях типа электроники возможность сделать чтото то толковое ничтожно мала, поэтому тоже будут ехать.
Тут вопрос в самой постановке - "зачем защищать эту землю если ее можно бросить и уехать туда где толще колбаса"
К твоему знакомомму прошедшему АТО такого вопроса нет
А самый смак в том что это говорит человек профессионально занимающийся украинской культурой. Тоесть для нее тут нет ничего родного, ни земли, ни культуры, ничего.
Завтра она повернется и поедет куданибудь и будет там всем рассказывать про "хуевый генштаб" котрый в это время будет воевать с Россией. И она будет "патриоткой", в отличии от генштаба. Рассказывать что "украинская власть не занимается украинизацией" хотя это ее фронт. А зачем ей заниматься тут развитием украинской культуры и языка если она поедет в Германию и будеттам "радоваться жизни".
Гражданин мира бля.
« Останнє редагування: Червня 21, 2017, 11:17:01 11:17 від div »

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #13 : Червня 21, 2017, 11:26:21 11:26 »
div, ця людина не є "враг".
Можна сперечатись чи є вона патріотом, можна щось дорікати, але казати що вона "враг" - це якось дуже вже по-російськи.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8081
  • Стать: Чоловіча
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #14 : Червня 21, 2017, 11:29:53 11:29 »
 Я вчора дивився ту телепередачу, щоправда, не спочатку. Але й того виявилось достатньо.

Зайшла мова про сьогоднішню війну на Сході, і тут запрошена в студію онука Дмитра Павличка безапаляційно заявляє "Війна - це технологія" :smilie2:

Тобто, нам нєхрен воювати, хай тут робиться будь-що, а нам всім найкраще - зригнути за кордон і там "насолоджуватися життям".  :smilie2: Зригнуть не всі

Тут постає тільки одне запитання: Хто ми:smilie11: Якщо ми хрєн зна хто, то просто треба всім нам тікати до Канади й насолоджуватися там життям. Нашу територію захоплюють зі сходу, вже немало захопили, але в цьому немає нічого страшного, не варто навіть щось робити, бо війна - то, всього-навсього, лише банальна технологія.  :smilie11:

Мені згадався ще один придурок (канадійський, онук Степана Бандери, теж Степан), одного разу він отак от і заявив ( на початку 90-х): "Я не розумію, як це так за політику можна битися ?"
Його дід, між іншим, за політику не бився, а вбивав.
....................

Канадійців, та й взагалі діаспорян, треба на 2-3 роки переселяти до України, щоб вони тут пожили в конкретних умовах сьогодення ( і не давати права виїжджати за кордон).

Через три роки вони б втекли б до Канади і про Україну більше б ніколи навіть не згадали б до кінця своїх днів. ( або згадували б як страшний сон, зрозуміло що ні про який патріотизм мова вже б ніколи не йшла).

За кордоном людина поступово тупішає і в більшості випадків вже безповоротно.
Багдана Павличко - наочний приклад.
Причому, ще навіть не емігруваши.
« Останнє редагування: Червня 21, 2017, 11:35:47 11:35 від Бумеранг »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #15 : Червня 21, 2017, 11:47:57 11:47 »
div, ця людина не є "враг".
Можна сперечатись чи є вона патріотом, можна щось дорікати, але казати що вона "враг" - це якось дуже вже по-російськи.

Может быть. Если здоровое чувство самосохраниния это "по российски".

Знаешь, я сначала много написал, а потом стер. Слишком сильно напоминало оправдание, а оправдываться я не собираюсь, незачто.

Но она именно враг

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #16 : Червня 21, 2017, 12:14:08 12:14 »
div, ця людина не є "враг".
Можна сперечатись чи є вона патріотом, можна щось дорікати, але казати що вона "враг" - це якось дуже вже по-російськи.

Может быть. Если здоровое чувство самосохраниния это "по российски".

Знаешь, я сначала много написал, а потом стер. Слишком сильно напоминало оправдание, а оправдываться я не собираюсь, незачто.

Но она именно враг

"По-російськи" - це асиметричність.
Коли за око - два ока, а за зуб - всі зуби.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #17 : Червня 21, 2017, 12:17:50 12:17 »
div, ця людина не є "враг".
Можна сперечатись чи є вона патріотом, можна щось дорікати, але казати що вона "враг" - це якось дуже вже по-російськи.

Может быть. Если здоровое чувство самосохраниния это "по российски".

Знаешь, я сначала много написал, а потом стер. Слишком сильно напоминало оправдание, а оправдываться я не собираюсь, незачто.

Но она именно враг

"По-російськи" - це асиметричність.
Коли за око - два ока, а за зуб - всі зуби.

Значит то что она враг это не по российски. Тут нет никакого преувеличения

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #18 : Червня 21, 2017, 12:21:41 12:21 »
Все так чи інакше веде до світоглядного конфлікту сприйняття і розуміння "вся влада від Бога" (с).

Російська ментальність сприймає владу не як первинність посади, а як первинність особистості.
Саме тому для російської моделі народ постійно не той, ворог і завжди у всьому винний.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #19 : Червня 21, 2017, 12:26:26 12:26 »
div, ця людина не є "враг".
Можна сперечатись чи є вона патріотом, можна щось дорікати, але казати що вона "враг" - це якось дуже вже по-російськи.
Вона таки ворог.
Ще можна було б погодитись, що Дана Павличко не ворог, якби вона претензій не висувала, а була б елементарно чесною сама з собою. Але ж онука поета  не лише називає війну технологією (треба розуміти, технологією українського уряду), а й одночасно звинувачує українську державу в тому, що реформ нема  :weep:.
Ну а тепер питання, а чим позиція панянки Павличко принципово відрізняється від позиції тих ж Монтян чи Коцуби? Чи тих тисяч ольгінських ботів, які пропагндонять щодня на українських форумах?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #20 : Червня 21, 2017, 12:27:07 12:27 »
Дмитро Павличко - це досить цікава фігура в українській історії. Сочатку він був аж занадто комуністом, потім став аж занадто рухівцем. Та від своїх ідейних віршів ніколи не відмовлявся. Донька в нього була більш нормальною в плані любові до України, але вона трагічно загинула, й онуку виховув дід. І що ви хочете від його онуки?
Вона пристосовується по життю по прикладу діда, де краще. Вона живе в Україні, тому що по її бізнесу в Канаді вона не пристосувалась би.
Такі люди зазвичай свої інтереси ставлять понад усе. Їм чхати на країну, та на її проблеми. Це звичайна вата з відсутністю мізків.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #21 : Червня 21, 2017, 12:30:56 12:30 »
Все так чи інакше веде до світоглядного конфлікту сприйняття і розуміння "вся влада від Бога" (с).

Російська ментальність сприймає владу не як первинність посади, а як первинність особистості.
Саме тому для російської моделі народ постійно не той, ворог і завжди у всьому винний.
На жаль все набагато простіше.Російським пропагандонам вдалось нав"язати українцям комплекс меншовартості та огиду до ідеї української державності.
Панянка Павличко - яскравий приклад цього успіху російської пропагандистської машини.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #22 : Червня 21, 2017, 12:34:36 12:34 »
Все так чи інакше веде до світоглядного конфлікту сприйняття і розуміння "вся влада від Бога" (с).

Російська ментальність сприймає владу не як первинність посади, а як первинність особистості.
Саме тому для російської моделі народ постійно не той, ворог і завжди у всьому винний.

Декодер тебя снова "понесло". При чем тут народ и власть?

Сидит человек который занимается распространение печатного слова и так, непринужденно сообщает что свою землю защищать не надо, уезжать отсюда и "радоваться жизни" гдето в другом месте не только полезно, но и похвально.
И ты говоришь что это "не патриот"? Не мягко ли?
При этом понимаешь ли "все не уедут, воевать будет кому". Тоесть по ее мнению "умные и продвинутые" поедут жить припеваючи, а тот кто здесь останется воевать это тупые холопы и быдло? Это так что ли.

Как ты думаешь что с такими возрениями она нароспрастраняет? Патриотическую литературу? БУдет стараться продавливать украинский язык на юговостоке?
Я думаю вопросы риторические.

Я человек давно не наивный и прекрасно понимаю что такого Г у нас полно, да и не только у нас. Меня поразили ее родословная и воспитание.
Этож не доярка с хацапетовки, которой по ее глупости и темноте многое простительно

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #23 : Червня 21, 2017, 12:59:14 12:59 »
Ок, може я помилясь щодо цієї Павличко, але я точно знаю дещо про знайомих що поїхали з України.
Вони біжуть не від України, а від української управлінської касти, від тієї ментальності (російської) що панує в Україні.

І люди які виїжджають - не вороги, вони - українці.

В Україні криза управлінської касти, яка ставить себе вище Системи.
І тому постійно бачить в народі ворога "бидло" і т.і.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #24 : Червня 21, 2017, 01:02:28 13:02 »
Ок, може я помилясь щодо цієї Павличко, але я точно знаю дещо про знайомих що поїхали з України.
Вони біжуть не від України, а від української управлінської касти, від тієї ментальності (російської) що панує в Україні.

І люди які виїжджають - не вороги, вони - українці.

В Україні криза управлінської касти, яка ставить себе вище Системи.
І тому постійно бачить в народі ворога "бидло" і т.і.

Тот кто уезжает не враг, враг тот кто призывает это делать

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #25 : Червня 21, 2017, 01:08:59 13:08 »
Ок, може я помилясь щодо цієї Павличко, але я точно знаю дещо про знайомих що поїхали з України.
Вони біжуть не від України, а від української управлінської касти, від тієї ментальності (російської) що панує в Україні.

І люди які виїжджають - не вороги, вони - українці.

В Україні криза управлінської касти, яка ставить себе вище Системи.
І тому постійно бачить в народі ворога "бидло" і т.і.

Тот кто уезжает не враг, враг тот кто призывает это делать

Ну знайомі про яких я згадував мене теж закликали виїжджати.
Вони мені не вороги. І Україні не вороги. Вони песимісти. :)

Взагалі коли йде масовий відтік, еміграція (включно з т.з. "внутрішньою еміграцією"), то це ознака проблем управлінської касти.

Частина народу в будь-якому суспільстві завжди буде себе поводити саме так.
І це ознака, а не причина.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #26 : Червня 21, 2017, 01:51:20 13:51 »
Ок, може я помилясь щодо цієї Павличко, але я точно знаю дещо про знайомих що поїхали з України.
Вони біжуть не від України, а від української управлінської касти, від тієї ментальності (російської) що панує в Україні.

І люди які виїжджають - не вороги, вони - українці.

В Україні криза управлінської касти, яка ставить себе вище Системи.
І тому постійно бачить в народі ворога "бидло" і т.і.

Тот кто уезжает не враг, враг тот кто призывает это делать

Ну знайомі про яких я згадував мене теж закликали виїжджати.
Вони мені не вороги. І Україні не вороги. Вони песимісти. :)

Взагалі коли йде масовий відтік, еміграція (включно з т.з. "внутрішньою еміграцією"), то це ознака проблем управлінської касти.

Частина народу в будь-якому суспільстві завжди буде себе поводити саме так.
І це ознака, а не причина.

Де я писал про народ?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #27 : Червня 21, 2017, 02:33:58 14:33 »
Де я писал про народ?

div, занадте звалювання в особисте зазвичай робить дискусію нецікавою (для інших).

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #28 : Червня 21, 2017, 02:38:32 14:38 »
Де я писал про народ?

div, занадте звалювання в особисте зазвичай робить дискусію нецікавою (для інших).

Особысте это если бы я писал про какогото форумчанина.
Это ветка про конкретного человека и его конкретные высказывания. Если ты распространяешь ее позицию на весь украинский народ или по меньшей мере какуюто его значимую часть то так и укажи на это, приведи доводы, не вопрос

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Знакомтесь, элита, украинка, патриот и враг :(
« Reply #29 : Червня 21, 2017, 02:49:59 14:49 »
Особысте это если бы я писал про какогото форумчанина.
Это ветка про конкретного человека и его конкретные высказывания. Если ты распространяешь ее позицию на весь украинский народ или по меньшей мере какуюто его значимую часть то так и укажи на это, приведи доводы, не вопрос

Про народ не Ви написали, а я.
І яке це має відношення до обговорюваної теми - хто написав?
Адже у заголовку присутнє узагальнення.