Автор Тема: Автозапчастини  (Прочитано 6752 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Re: Автозапчастини
« Reply #30 : Травня 23, 2023, 06:26:17 18:26 »
Меня тоже интересуют автозапчасти. Кто где покупает для себя?

Offline burda

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 285
Re: Автозапчастини
« Reply #31 : Травня 23, 2023, 07:52:21 19:52 »
Eurocarparts предлагает широкий ассортимент запчастей для всех марок и моделей автомобилей. Будь то фильтры, свечи зажигания, тормозные диски или любые другие детали, тут все, что вам нужно для обслуживания и ремонта вашего автомобиля. Более того, все запчасти в магазине по адекватной цене, что делает их доступными для каждого автовладельца. Я только тут покупаю запчасти для иномарок https://eurocarparts.com.ua/ и вам советую.

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Re: Автозапчастини
« Reply #32 : Липня 26, 2023, 06:26:03 18:26 »
Краще всього замовляти лише варіант, який точно буде перевірений, ну аби не помилитися потім
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline Lyubka

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
Re: Автозапчастини
« Reply #33 : Липня 26, 2023, 11:56:12 23:56 »
Я з радістю поділюся з вами своїм досвідом замовлення запчастин для автомобіля! Я недавно знайшла чудовий сайт, де можна замовити запчастини на TOYOTA LAND CRUISER (Тойота Ленд Крузер) https://svedex.com.ua/car579-toyota-land_cruiser/ . На цьому сайті великий вибір оригінальних деталей для цього конкретного автомобіля. Що мені найбільше сподобалось, це те, що запчастини пропонуються за адекватними цінами. Крім того, на сайті є зручний пошуковий рядок, за допомогою якого можна швидко знайти конкретну запчастину, яку потрібно замінити. Ще одна перевага - доставка по всій Україні. Замовляючи запчастини на цьому сайті, ви можете бути впевнені у їх якості і точності підбору, що дуже важливо.

Offline Adriana

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: Автозапчастини
« Reply #34 : Жовтня 19, 2023, 11:33:12 11:33 »
 Зараз дуже багато магазинів, в яких можна купувати автозапчастини

Offline Adriana

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Re: Автозапчастини
« Reply #35 : Жовтня 19, 2023, 11:37:01 11:37 »
 Я наприклад, іноді необхідні запчастини для свого авто замовляю у магазині Партсдім, нещодавно в них купила натяжну планку для ролика ременя генератора https://partsdim.com.ua/catalogs/rolik-natyazhnoj-remnya-generatora/ Ціни тут найкращі по Україні, а доставка замовлень оперативна. На сайті дуже зручно та просто підбирати запчастини для авто, раджу це робити по VIN-коду.

Offline thestarnataly

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Re: Автозапчастини
« Reply #36 : Жовтня 20, 2023, 11:01:07 11:01 »
Привіт всім! Хто з вас займався тюнінгом Фольксвагена в Україні? Де можна знайти якісні запчастини та послуги?
Жизнь - это не те дни, которые прошли, а те, которые запомнились.

Offline Myhaslav

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 36
  • Стать: Чоловіча
    • rez.net.ua
Re: Автозапчастини
« Reply #37 : Жовтня 20, 2023, 11:39:33 11:39 »
Привіт! Я звертався до Tuning Baza в Києві, і я вкрай задоволений. Вони мають вражаючий асортимент запчастин для Фольксвагенів та висококваліфікованих майстрів, які відповідально виконують роботу. Тут можна знайти все від спойлерів до дисплеїв. Завжди отримував професійний підхід і відмінну якість. Рекомендую вам тут замовити тюнінг для автомобілів Фольксваген!
“Не хватит никакого здоровья чтобы приспособится к этому глубоко больному обществу!” - Джидду Кришнамурти

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Re: Автозапчастини
« Reply #38 : Жовтня 20, 2023, 11:46:53 11:46 »
Я не ориентируюсь в запчастях, поэтому всегда автомастерам доверяю.
"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Offline lemm

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • Стать: Чоловіча
Re: Автозапчастини
« Reply #39 : Жовтня 20, 2023, 11:48:10 11:48 »
Я не ориентируюсь в запчастях, поэтому всегда автомастерам доверяю.
мне авто ремонтирует сосед в своем гараже)

Offline dalidaq

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Re: Автозапчастини
« Reply #40 : Лютого 02, 2024, 07:01:33 19:01 »
Заказала недавно  ручку дверей для Рено Мастер 3 https://krx.in.ua/ruchka-dveri-renault-master-3-opel-movano-806073022r  через интернет, и впечатления только положительные! Сначала были сомнения, ведь покупать через сеть всегда немного рискованно. Но, к счастью, все оказалось гораздо проще, чем я ожидала. Сайт, где я сделала заказ, предоставил подробные характеристики, фотографии. После оформления заказа, доставка прошла очень быстро, и ручка оказалась именно той, что нужна. Рекомендую покупать автозапчасти онлайн, это удобно и надежно