Автор Тема: Гомеопатію та фітотерапію заборонять у Великобританії  (Прочитано 1203 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Британська влада анонсувала заборону гомеопатії та фітотерапії. Таке рішення обґрунтували як "марнування обмежених фінансів".

Як пише The Telegraph, за останні 5 років Нацслужба охорони здоров'я Британії витратила майже 600 тисяч фунтів стерлінгів на лікування пацієнтів гомеопатичними засобами.
Але 21 липня організація офіційно визнала, що "у найкращому випадку гомеопатія – це плацебо та марнування коштів, які надходять у фонди служби охорони здоров'я. Краще витратити їх на лікування, яке діє".
Гомеопатія потрапила до рейтингу 16 непріоритетних медичних галузей, які визнані неефективними, а тому їх можна не фінансувати у звичних обсягах.
Представники Нацслужби охорони здоров'я зазначають, що це дозволить економити до 250 мільйонів фунтів стерлінгів на рік.
"Люди очікують, що ми з розумом використовуватимемо кожен фунт, тож ця ініціатива спрямована на "звільнення" окремих коштів для використання їх на сучасні препарати", – пояснив керівник служби Саймон Стівенс.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Британська влада анонсувала заборону гомеопатії та фітотерапії. Таке рішення обґрунтували як "марнування обмежених фінансів".
Як пише The Telegraph, за останні 5 років Нацслужба охорони здоров'я Британії витратила майже 600 тисяч фунтів стерлінгів на лікування пацієнтів гомеопатичними засобами.
Але 21 липня організація офіційно визнала, що "у найкращому випадку гомеопатія – це плацебо та марнування коштів, які надходять у фонди служби охорони здоров'я. Краще витратити їх на лікування, яке діє".
Гомеопатія потрапила до рейтингу 16 непріоритетних медичних галузей, які визнані неефективними, а тому їх можна не фінансувати у звичних обсягах.
Представники Нацслужби охорони здоров'я зазначають, що це дозволить економити до 250 мільйонів фунтів стерлінгів на рік.
"Люди очікують, що ми з розумом використовуватимемо кожен фунт, тож ця ініціатива спрямована на "звільнення" окремих коштів для використання їх на сучасні препарати", – пояснив керівник служби Саймон Стівенс.
:smiley24:
Свого часу мав дiловi стосунки з Нац. гомеоп. союзом, що виробляв гомеопатiю в виробничих обсягах.
Справдi, дiевiсть таких лiкiв - та ж сама, що вiд овочiв та фруктiв.
Але, з яким понтом працювали...
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Нічого не можу сказати щодо гомеопатії, але до чого тут фітотерапія? Це зовсім різні речі. Не можуть вони заборонити фітотерапію, бо на її основі вже створено досить потужні препарати.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Так они вроде ничего и не запрещали. Они отказываются финансировать такое лечение за государственный счет.
Кстати, насчет фитотерапии в цитате ничего нет. Но в принципе если человеку достаточно полоскать горло шалфеем то он может и за свой счет это сделать

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Так они вроде ничего и не запрещали. Они отказываются финансировать такое лечение за государственный счет.
Кстати, насчет фитотерапии в цитате ничего нет. Но в принципе если человеку достаточно полоскать горло шалфеем то он может и за свой счет это сделать

Так зате є згадування у заголовку. Й про заборону теж.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Нічого не можу сказати щодо гомеопатії, але до чого тут фітотерапія? Це зовсім різні речі. Не можуть вони заборонити фітотерапію, бо на її основі вже створено досить потужні препарати.



Це які?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Так они вроде ничего и не запрещали. Они отказываются финансировать такое лечение за государственный счет.
Кстати, насчет фитотерапии в цитате ничего нет.
Но в принципе если человеку достаточно полоскать горло шалфеем то он может и за свой счет это сделать
Мiсцевi аборигени зранку бiгуть в аптеку, але не за шалфеем, а за глотом (бояришнiк).
Так лiкуються, аж з апетки ледь виходять.
Щодня по 50 гр. зранку, як Отче Наш...
Не можна прибирати фiтотерапiю - там всi лiки на СПИРТУ.
 :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26917
Так они вроде ничего и не запрещали. Они отказываются финансировать такое лечение за государственный счет.
Кстати, насчет фитотерапии в цитате ничего нет.
Но в принципе если человеку достаточно полоскать горло шалфеем то он может и за свой счет это сделать
Мiсцевi аборигени зранку бiгуть в аптеку, але не за шалфеем, а за глотом (бояришнiк).
Так лiкуються, аж з апетки ледь виходять.
Щодня по 50 гр. зранку, як Отче Наш...
Не можна прибирати фiтотерапiю - там всi лiки на СПИРТУ.
 :smilie1:

 :lol: :friends:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Нічого не можу сказати щодо гомеопатії, але до чого тут фітотерапія? Це зовсім різні речі. Не можуть вони заборонити фітотерапію, бо на її основі вже створено досить потужні препарати.


Це які?

 А хоча би й всі ліки для лікування печінки. І таки да - багато препаратів для лікування серцевих та нервових захворювань.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Нічого не можу сказати щодо гомеопатії, але до чого тут фітотерапія? Це зовсім різні речі. Не можуть вони заборонити фітотерапію, бо на її основі вже створено досить потужні препарати.


Це які?

 А хоча би й всі ліки для лікування печінки. І таки да - багато препаратів для лікування серцевих та нервових захворювань.

 :fp2
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Нічого не можу сказати щодо гомеопатії, але до чого тут фітотерапія? Це зовсім різні речі. Не можуть вони заборонити фітотерапію, бо на її основі вже створено досить потужні препарати.


Це які?

 А хоча би й всі ліки для лікування печінки. І таки да - багато препаратів для лікування серцевих та нервових захворювань.

 :fp2

Ти лікар? Якщо ні, то хоча би в свого лікаря поцікався питанням, замість того, щоби свідомість втрачати :spruce_up:

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Гомеопатичні препарати мають одну перевагу – відсутність побічної дії.
А ефективність лікування залежить від лікаря.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гомеопатичні препарати мають одну перевагу – відсутність побічної дії.
А ефективність лікування залежить від лікаря.
Брехня тiй правдi.
Працював з Поповими, з Боднею (лiкар-консультант НГС) - нiчого тi пiгулки не дають.
Подiбне лiкуе подiбне.
Пустишки, плацебо.
А коштують як "Справжнi" лiки.
У гомеопатii... нема "мiнусiв", але й немае i "плюсiв".
Кому подобаться, може роками пити та думати, що завтра вiн буде здоровий.
 :smilie7:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Гомеопатичні препарати мають одну перевагу – відсутність побічної дії.
А ефективність лікування залежить від лікаря.

Справжня їх перевага що на відміну від справжніх ліків, гомеопатичний продукт легше реєструвати. Типу приходиш, кажеш "лікує, бля буду!" і отримуєш реєстрацію.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Справжня їх перевага що на відміну від справжніх ліків, гомеопатичний продукт легше реєструвати.
Типу приходиш, кажеш "лікує, бля буду!" і отримуєш реєстрацію.
Можливо.
 :smilie7:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Справжня їх перевага що на відміну від справжніх ліків, гомеопатичний продукт легше реєструвати.

Безперечна перевага. Але тільки для виробників "ліків". Для споживачів навпаки.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Справжня їх перевага що на відміну від справжніх ліків, гомеопатичний продукт легше реєструвати.
Безперечна перевага. Але тільки для виробників "ліків".
Для споживачів навпаки.
Можете смiятися, але "Головна Аптека НГС" (Нац. гомеоп. Союз), що на вул. Гоголiвськiй, на 90 проц. продае  не гомеоп. лiки, а звичайнi.
Для гомеопатii там е куточок та окремий кабiнет лiкаря-консультанта.
Як бачiте, навiть самi гомеопати... на надто вiрять доходам власного "бiзнесу".
 :smilie7: