Автор Тема: Так і живемо...  (Прочитано 600 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Так і живемо...
« : Липня 27, 2017, 09:45:34 21:45 »
Позбавлення Саакашвілі громадянства якось затулило факт ВБИВСТВА атошників в Дніпрі.
Не помітили?
Якось не дійшло, що Саакашвілі ВЖЕ громадянин України - отже його "можна" позбавити громадянства лише на загальних підставах, як мене, наприклад, чи вас.
Не дійшло?
Закордон зреагував мляво, бо це - правовий абсурд навіть для Порошенка.
Отже - полум'я пристрастей навколо громадянства викликає необхідність пригадати 2005 рік:  чи могли під час помаранчевого майдану уявити - що в тому самому 2005 році був меморандум "Янукович - Ющенко"? І суспільство його не засудило. Коротка пам'ять, відсутність логіки судження через загальну байдужість до суті справи.
Якщо так - то і об"єктивна реальність "наплювала" на агресивно темних людей.
Не скажу, що "позбавлення громадянства" - технологія влади та навколо неї - але згадайте - Саакашвілі старанно уникав підтримки Тимошенко. Його послідовники - паплюжать її. Не треба нічого забувати та вибудовувати логічний ланцюжок подій. І все стає на свої місця. Олігархічна влада за великі гроші намагається виграти на чергових виборах - і не лише шляхом фальсифікацій - але і чесними очима постраждалих.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #1 : Липня 27, 2017, 09:50:39 21:50 »
Якось забули про тарифи, про приватних виконавців, про вбивтих - тобто нас переводять у режим колективної відповідальності, кругової поруки, що притаманно для деспотичних держав.
Влада, повторюю - на багато голів доросліше нашого "громадянського суспільства" - вона продовжує вбивати та маніпулювати. У нас тим часом те саме - "без прапорів, "не виступати проти законнно(?) обраної влади", "путін нападе" - про що пробекав командир взводу нацгвардії(!). Йому дозволили чи доручили? Якщо ми протестуємо - нам влада ставить умови - бути лише неструктурованим натовпом "без прапорів, партій, лідерів, політики, насилля". все це нам забезпечать з боку влади.
Навіть протестного лідера - також! Тільки треба його зробити "трохи мучеником"...
На закуску: Ідеальний варіант:протистояння клоунів громадянського суспільства "Савченко - Ляшко". Це якщо більш серйозний другий номер не пройде...

Якщо не допоможе - розпалять мовне протистояння "Дроздов - Романенко". Пам'ятаєте "Дістали!" часів Тимошенко (2005). Це - Юрій Романенко. А згода відмовитися від територіальної цілісності та підтримка влади? Це - Дроздов.

Так і живемо. Політичний пінг-понг з політичними (і культурними) дітьми...

Це те що вчергове підтверджується: НАРОД-ДОВБОЙОБ :smilie8:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33106
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #2 : Липня 28, 2017, 07:53:46 07:53 »
Пора знову макакоїда банити, загострення почалось  :Ganba:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Так і живемо...
« Reply #3 : Липня 28, 2017, 09:25:07 09:25 »
Авжеж, надовго з кліники його відпускати не можна, періоди ремісії дуже короткі

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #4 : Липня 28, 2017, 09:54:45 09:54 »
Пора знову макакоїда банити, загострення почалось  :Ganba:
:Vedy_sebe:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #5 : Липня 28, 2017, 09:55:10 09:55 »
Авжеж, надовго з кліники його відпускати не можна, періоди ремісії дуже короткі
:Vedy_sebe:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #6 : Липня 28, 2017, 10:12:44 10:12 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #7 : Липня 28, 2017, 10:24:04 10:24 »
Пора знову макакоїда банити, загострення почалось  :Ganba:
Одну гiлку скинули в Смiтник.
Прийшла черга на евреях PR робити.
Справдi, вчорашня столiчна гроза... добре промила мозог.
Авжеж, надовго з кліники його відпускати не можна, періоди ремісії дуже короткі
Як казав Проф.Преображенський - Нiчого не поробиш - СТАЖ.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #8 : Липня 28, 2017, 10:31:58 10:31 »
Бувалий, а ти заглянь в Смітник і подивись ще раз на ту знесену гілку.

там я дав відповідь одному політичному крутієві й пересмикувачу фактів і подій (Бордерландеру)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Так і живемо...
« Reply #9 : Липня 28, 2017, 10:33:47 10:33 »
Авжеж, надовго з кліники його відпускати не можна, періоди ремісії дуже короткі
Насправді до останнього часу Бумеранг досить довго цілком пристойно на форумі поводився, я навіть подумки дивувався, що є на форумі юльок, з яким можна нормально дискутувати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #10 : Липня 28, 2017, 10:36:03 10:36 »
Бувалий, а ти заглянь в Смітник і подивись ще раз на ту знесену гілку.
там я дав відповідь одному політичному крутієві й пересмикувачу фактів і подій (Бордерландеру)
Я всi гiлки продивляюсь, як  стежу за погодою та самопочуттям, чого й тобi, бажаю.
Ми тебе витягнули з Банi, в надii, що буде тихо й приемно спiлкуватися.
А ти знову починаш старi мантри про евреiв тощо.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Так і живемо...
« Reply #11 : Липня 28, 2017, 10:38:28 10:38 »
Бувалий, а ти заглянь в Смітник і подивись ще раз на ту знесену гілку.

там я дав відповідь одному політичному крутієві й пересмикувачу фактів і подій (Бордерландеру)
:laugh:
Ну от, я тут до Бумеранга доволі толерантно звернувся, а замість вдячності що отримав?! Все таки бюторас - це справді діагноз, який лише хірургічним втручанням лікується  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #12 : Липня 28, 2017, 10:41:15 10:41 »
Бувалий, а ти заглянь в Смітник і подивись ще раз на ту знесену гілку.
там я дав відповідь одному політичному крутієві й пересмикувачу фактів і подій (Бордерландеру)
Я всi гiлки продивляюсь, як  стежу за погодою та самопочуттям, чого й тобi, бажаю.
Ми тебе витягнули з Банi, в надii, що буде тихо й приемно спiлкуватися.
А ти знову починаш старi мантри про евреiв тощо.
 :smilie7:

Чесне слово, я проти конкретно євреїв нічого не маю.
Але не розумію, чому ізраїльтяни хочуть чествувати в себе в країні кремлівське побєдобєсіє.

І не розумію, чому Гордон і Червоненко так скаженіють щодо відомих київських перейменувань.

Чому  :smilie11:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #13 : Липня 28, 2017, 10:44:52 10:44 »
Бувалий, а ти заглянь в Смітник і подивись ще раз на ту знесену гілку.

там я дав відповідь одному політичному крутієві й пересмикувачу фактів і подій (Бордерландеру)
:laugh:
Ну от, я тут до Бумеранга доволі толерантно звернувся, а замість вдячності що отримав?! Все таки бюторас - це справді діагноз, який лише хірургічним втручанням лікується  :weep:

То ти читав ту мою відповідь?
Чи ти в смітник принципово не заглядаєш?

Ну то сюди викладую:

Цитувати
Ти займаєшся софістикою, тобто підміною тези дискусії.

Я говорив не про етнічне походження різних громадян України взагалі( хто з них гірший чи кращий), а про те, що Держава Ізраїль(єврейська держава, що складається майже на 100% не з громадян України і не з етнічних українців, хоча певною мірою з вихідців з України), українцям громадянам України нав"язує російські ідеологічні установки, чого раніше він(Ізраїль) не робив ніколи.
...

То як це розуміти?  :smilie11:

А я поясню як: Україна й українці є головними ворогами і для росіян і для євреїв.
.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #14 : Липня 28, 2017, 10:50:07 10:50 »
Чесне слово, я проти конкретно євреїв нічого не маю.
Але не розумію, чому ізраїльтяни хочуть чествувати в себе в країні кремлівське побєдобєсіє.
І не розумію, чому Гордон і Червоненко так скаженіють щодо відомих київських перейменувань.
Чому  :smilie11:
Ти знаеш, що таке причинно-следственные связи?..
По перше, не варто перейматися Iзраiлем - там 90 проц. совки, тому й свята роблять як при СССР.
По друге... Гордон й Червоненко - нi хто й нi що, тому що перший працюе на Факты и Комментарии Швеця, а той сидить пiд Пiнчуком  й Кучмою, а Червоненко... лише мстить, що його не обрали на якусь там посаду в Урядi.
Ото й вся котовасiя.
Менi байдуже, коли евреi святкують чи поминають своi дати.
Знаю, що багато хто взагалi iвриту не знае, а жиуть за рахунок пенсiй та державноi допомоги.
То нащо так нервувати за Iзраiль?..
Iнша краiна, iз своiми Законами та порядками.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Так і живемо...
« Reply #15 : Липня 28, 2017, 11:11:19 11:11 »
Бувалий, а ти заглянь в Смітник і подивись ще раз на ту знесену гілку.

там я дав відповідь одному політичному крутієві й пересмикувачу фактів і подій (Бордерландеру)
:laugh:
Ну от, я тут до Бумеранга доволі толерантно звернувся, а замість вдячності що отримав?! Все таки бюторас - це справді діагноз, який лише хірургічним втручанням лікується  :weep:

То ти читав ту мою відповідь?
Чи ти в смітник принципово не заглядаєш?

Ну то сюди викладую:

Цитувати
Ти займаєшся софістикою, тобто підміною тези дискусії.

Я говорив не про етнічне походження різних громадян України взагалі( хто з них гірший чи кращий), а про те, що Держава Ізраїль(єврейська держава, що складається майже на 100% не з громадян України і не з етнічних українців, хоча певною мірою з вихідців з України), українцям громадянам України нав"язує російські ідеологічні установки, чого раніше він(Ізраїль) не робив ніколи.
...

То як це розуміти?  :smilie11:

А я поясню як: Україна й українці є головними ворогами і для росіян і для євреїв.
.
Бум, в тебе каша в голові. Ніякої підміни понять я не робив. Ти поставив в своїй темі питання "Чи є євреям місце в Україні?", а на це питання дає вичерпну відповідь конституція.
Якщо ти щось інше мав на увазі, то хто тобі доктор?!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #16 : Липня 28, 2017, 11:24:10 11:24 »
Бувалий, а ти заглянь в Смітник і подивись ще раз на ту знесену гілку.

там я дав відповідь одному політичному крутієві й пересмикувачу фактів і подій (Бордерландеру)
:laugh:
Ну от, я тут до Бумеранга доволі толерантно звернувся, а замість вдячності що отримав?! Все таки бюторас - це справді діагноз, який лише хірургічним втручанням лікується  :weep:

То ти читав ту мою відповідь?
Чи ти в смітник принципово не заглядаєш?

Ну то сюди викладую:

Цитувати
Ти займаєшся софістикою, тобто підміною тези дискусії.

Я говорив не про етнічне походження різних громадян України взагалі( хто з них гірший чи кращий), а про те, що Держава Ізраїль(єврейська держава, що складається майже на 100% не з громадян України і не з етнічних українців, хоча певною мірою з вихідців з України), українцям громадянам України нав"язує російські ідеологічні установки, чого раніше він(Ізраїль) не робив ніколи.
...

То як це розуміти?  :smilie11:

А я поясню як: Україна й українці є головними ворогами і для росіян і для євреїв.
.
Бум, в тебе каша в голові. Ніякої підміни понять я не робив. Ти поставив в своїй темі питання "Чи є євреям місце в Україні?", а на це питання дає вичерпну відповідь конституція.
Якщо ти щось інше мав на увазі, то хто тобі доктор?!

Якщо ти давав коментар тільки на саме це словосполучення - тоді так, дійсно, в тебе софістики не було. Але ж те словосполучення було тільки в сабжі. А с всередині теми (тексту), там було розгорнуте пояснення. чому я дійшов до такого висновку.
Тобто, не точний був тільки заголовок.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #17 : Липня 28, 2017, 11:30:28 11:30 »
Чесне слово, я проти конкретно євреїв нічого не маю.
Але не розумію, чому ізраїльтяни хочуть чествувати в себе в країні кремлівське побєдобєсіє.
І не розумію, чому Гордон і Червоненко так скаженіють щодо відомих київських перейменувань.
Чому  :smilie11:
Ти знаеш, що таке причинно-следственные связи?..
По перше, не варто перейматися Iзраiлем - там 90 проц. совки, тому й свята роблять як при СССР.
По друге... Гордон й Червоненко - нi хто й нi що, тому що перший працюе на Факты и Комментарии Швеця, а той сидить пiд Пiнчуком  й Кучмою, а Червоненко... лише мстить, що його не обрали на якусь там посаду в Урядi.
Ото й вся котовасiя.
Менi байдуже, коли евреi святкують чи поминають своi дати.
Знаю, що багато хто взагалi iвриту не знае, а жиуть за рахунок пенсiй та державноi допомоги.
То нащо так нервувати за Iзраiль?..
Iнша краiна, iз своiми Законами та порядками.
 :smilie7:

Формально - все це так і є.
Але євреї ( і наші, і ізраїльські) чомусь (фактично) дуже часто опиняються з росіянами по один бік барикад в їх протистоянні з Україною.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Так і живемо...
« Reply #18 : Липня 28, 2017, 11:35:02 11:35 »
Формально - все це так і є.
Але євреї ( і наші, і ізраїльські) чомусь (фактично) дуже часто опиняються з росіянами по один бік барикад в їх протистоянні з Україною.
Тому що Iзраiль...ц е, переважно той софковий евро-iд, який отожнюе себе iз радянською людиною, коли не було проблем з визначенням нацii - грузинський еврей чи армянський.
Тому, Iзраiль... не робить рiзницi по датам й святам для совков-евреiв.
Можно вiдзначати кожен день, шанувати шабат в пятницю, або взагалi не святкувати нiчого.
 :smilie7: