Автор Тема: Північна Корея  (Прочитано 6395 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #60 : Серпня 14, 2017, 09:25:36 21:25 »


Кацапы пытаются раздуть новый "кольчужный скандал", я об этом писал уже давно.
При чем здесь кацапы? Статья вышла в NYT, написана американскими журналистами.

А Майкл Флін був американським генералом. А Пол Манафорт був і є американським піарщиком. Казалась би, при чом тут кацапи....

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #61 : Серпня 14, 2017, 09:31:42 21:31 »
Кацапы пытаются раздуть новый "кольчужный скандал", я об этом писал уже давно.
При чем здесь кацапы? Статья вышла в NYT, написана американскими журналистами.
Це називаться ЗБIГ ОБСТАВИН.
Саме зараз... нам не висточало свритися з США по старим ракетам Юж-Маша.
Дуже "вдалий" час вибрали.
Не iнакше, комусь кортить, коли США хоч щось таки iз летальноi зброoi нам продадуть.
 :smilie7:

Какой в жопу збиг?

Я про это еще сразу после убийства Шеремета писал что на лицо все признаки начала розыгрыша сценария "Гонгадзе - Кольчуги" намбер ту. Еще думал чтож эти пидарасы на место Кольчуг поставят, вот теперь понятно что.

То що, каци будуть тулити, що той Шеремет бізнес Південмашу досліджував ?

Херня якась, не в'яжеться  :smilie7:

Тю, как два пальца, хотя это и не принципиально

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #62 : Серпня 15, 2017, 10:36:44 10:36 »
При чем здесь кацапы? Статья вышла в NYT, написана американскими журналистами.

З інтерв'ю Майкла Еллемана, який працював в Росії.

Взагалі, у статті йдеться:

Північна Корея могла викрасти ракетні розробки українського заводу «Південмаш». Про це повідомляє фахівець з ракетних питань в Міжнародному інституті стратегічних досліджень Майкл Еллеман, пише The New York Times.

А хто контролював Південмаш за часів гавнюковича, ми знаємо. Тобто, Мацква через свою агентуру щось вкрала та передала чучхе.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #63 : Серпня 15, 2017, 10:46:16 10:46 »
Експерт із ракет із Міжнародного інституту стратегічних досліджень Майкл Еллеман заявив, що не стверджував про причетність влади України до постачання ракетних двигунів до КНДР.

«Дозвольте мені розтлумачити щодо джерела двигунів для міжконтинентальних балістичних ракет КНДР: КБ «Південне» – одне з кількох можливих джерел. Є кілька інших потенційних джерел у Росії», – написав фахівець у мережі мікроблогів Twitter.

«Я не вірю, що український уряд знав чи потурав, якщо двигуни походять з України. Навпаки – Україна заарештовувала північнокорейців у 2012 році!» – додав Еллеман.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #64 : Серпня 15, 2017, 11:07:50 11:07 »
Експерт із ракет із Міжнародного інституту стратегічних досліджень Майкл Еллеман заявив, що не стверджував про причетність влади України до постачання ракетних двигунів до КНДР.

«Дозвольте мені розтлумачити щодо джерела двигунів для міжконтинентальних балістичних ракет КНДР: КБ «Південне» – одне з кількох можливих джерел. Є кілька інших потенційних джерел у Росії», – написав фахівець у мережі мікроблогів Twitter.

«Я не вірю, що український уряд знав чи потурав, якщо двигуни походять з України. Навпаки – Україна заарештовувала північнокорейців у 2012 році!» – додав Еллеман.

Угу я помню этот скандал

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #65 : Серпня 15, 2017, 11:17:25 11:17 »
Корейские шпионы отсидят тюремный срок в Украине

Разведчики, получившие по 8 лет, погорели на ракетных секретах в Днепропетровске. На родине их могла ждать смерть.


После приговора. Северокорейских разведчиков выводят из зала суда

Северокорейские шпионы, которых обезвредили и осудили в Украине, будут отбывать наказание в нашей стране. Вступил в силу приговор Красногвардейского райсуда Днепропетровска, приговорившего разведчиков Рю Сонгчеля и Ли Тхэкиля к 8 годам каждого за шпионаж против Украины. Жалоб на приговор от подсудимых, признавших свою вину, и их адвокатов не поступало", — рассказал "Сегодня" компетентный источник в ГПУ.

Ожидалось, что официальные власти и спецслужбы Северной Кореи будут ходатайствовать о выдаче своих граждан. "Однако реакция Пхеньяна была пассивной, дескать, провалились — это их проблемы, — продолжает источник. — Впрочем, дома мера наказания могла быть гораздо жестче, вплоть до смертной казни, которая есть в уголовном законодательстве этой страны".

Напомним, разведчики работали под прикрытием торгпредства Северной Кореи в Минске. Попали в поле зрения контрразведки СБУ после попыток через интернет установить контакт с предприятием, связанным с ракетным КБ "Южное". Приехав поездом в Днепропетровск, развернули активную охоту за секретными документами по проектированию твердотопливных и жидкостных двигателей, системам поставки топлива, отделения ступеней ракет, соответствующим компьютерным программам, другой специфической информацией, составляющей государственную тайну.

Пытались завербовать граждан Украины, обещая вознаграждение, однако те на провокации не поддались и заявили в СБУ.

Выследили шпионов в неприметном гараже переулка Лиственный Днепропетровска. Используя портативные фотоаппараты, оба увлеченно переснимали диссертации закрытой тематики и научные работы с грифом "Секретно". К моменту задержания было сделано около 200 копий — вместе с аппаратурой, цифровыми носителями, наличной валютой они стали неопровержимыми уликами. Госэксперт — глава космического агентства Юрий Алексеев констатирует, что эти сведения составляют гостайну, а их утечка причинила бы немалый ущерб безопасности Украины в сфере науки, техники, экономики. Ракетно-космические технологии, став достоянием Пхеньяна, укрепили и продвинули бы его позиции в силовом противоборстве с Южной Кореей и США.


ИНЖЕНЕРУ — 4 ГОДА. Осужден и соучастник другого громкого скандала — чешско-украинского. Напомним, бывший высокопоставленный инженер 410-го завода гражданской авиации Сергей Скурский за деньги сливал оборонные и военные секреты атташе посольства Чехии в Украине Зденеку Кубичеку и Петре Новотной. Дипломатов объявили персонами нон грата. В ответ Прага предоставила политубежище экс-министру экономики Богдану Данилишину из правительства Тимошенко, которого ГПУ объявила в розыск.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #66 : Серпня 15, 2017, 11:33:41 23:33 »
 Експерт з ракетних технологій Майкл Еллеман, на якого посилаються автори статті про наявність нібито українських ракетних двигунів у КНДР, каже, що видання зробило невірні висновки

Про це він заявив в інтерв'ю "Голосу Америки".

"Я не знаю, які джерела використовували у New York Times, я лише знаю, що я їм сказав. Я людина технічна, я лише проаналізував, що робить Північна Корея. Стало очевидним, що Північна Корея отримала якусь технологію, і якщо звузити коло джерел цієї технології, проаналізувавши її останнє тестування й параметри двигуна, можна зрозуміти, які зміни вони зробили. Й усе це зменшує коло джерел, які могли б надати їм цю технологію", - пояснив Еллеман.

За його словами, російський уряд до 2006 року закуповав в українського "Південмашу" ракетоносії "Циклон-2". На тих об'єктах, де запускалися ці ракетоносії, напевно, й збереглися запчастини та технології, які дозволили б Пхен'яну зробити необхідні модифікації.

Також він наголосив, що в його коментарі не стверджується, що технології до КНДР прийшли з України. Й навіть якщо така інформація виявиться достовірною, говорить Еллеман, то це, як він говорить, могло відбутися без української влади.

"Я не думаю, що українська влада могла бути замішана у цій ситуації. Якщо такі технології надійшли з України, вони (представники влади - ред.), мабуть, про це не знали", - говорить Еллеман.

Окрім того, він повторив своє попередню заяву, що до цього міг бути причетний хтось з "робітників", а не керівництво "Південмашу".

Читайте також: Україну записали в спільники КНДР по ядерній зброї. Чому це не схоже на правду

"КБ "Південне" перебуває у великій економічній біді. Там, мабуть, є якісь незадоволені робітники, скажімо, охоронці. Але я ні на кого не хочу показувати пальцем. Вони могли увірватися, обійти охорону. Є вірогідність того, що це була крадіжка", - сказав експерт.

При цьому він наголосив, що крапки над "і" має розставити розслідування за участю міжнародних експертів.

    Нагадаємо, The New York Times оприлюднила статтю, в якій йдеться, що двигуни для міжконтинентальних ракет Північної Кореї були виготовлені в Україні, а КНДР придбала їх на чорному ринку.
    Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Україна не постачала ракетні двигуни Північній Кореї.
    "Південмаш" спростував постачання ракетних двигунів Північній Кореї.
    Українські ракетні технології Північній Кореї могли передати лише росіяни, заявив екс-заступник директора "Укрімпекса" Валерій Попов.
    В.о. голови Державного космічного агентства Юрій Радченко повідомив, що згадані New York Times ракетні двигуни не могли потрапити до КНДР.
    На його думку, двигуни РД-250 українського виробництва для ракет "Циклон-2" і "Циклон-3" могла поставити до Північної Кореї російська сторона.
If you are going through hell, keep going.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4202
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #67 : Серпня 20, 2017, 01:58:50 13:58 »
У понеділок США та Південна Корея проводять спільні військові навчання. Навчання відбуваються щороку. Цього разу у КНДР погрожують: якщо маневви стартують, у напрямку острова Гуам полетить ракета.

Тож Дональду Трампу потрібно було вибирати. Або піти на поступки Пхеньяну та отримати новий список вимог, або ж все ж таки провести навчання.

У Вашингтоні вибрали навчання. Вони стартують завтра, 21 серпня.....
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #68 : Серпня 20, 2017, 02:27:24 14:27 »
Експерт з ракетних технологій Майкл Еллеман, на якого посилаються автори статті про наявність нібито українських ракетних двигунів у КНДР, каже, що видання зробило невірні висновки

Бідна тімашонка, не встигла обісратися як треба вже підмиватися  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #69 : Серпня 20, 2017, 07:10:39 19:10 »
Бідна тімашонка, не встигла обісратися як треба вже підмиватися  :weep:
:smiley24:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #70 : Вересня 03, 2017, 08:07:24 08:07 »
Здійснивши шостий ядерний вибух. При цьому іі керівник зробив серію заяв проти США.
Таким чином увага світу знову буде прикута до Північної Кореі. В той час як Хуйло розпочене військові навчання в Білорусі.
Подібне співпадіння дуже насторожує.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #71 : Вересня 03, 2017, 09:11:10 09:11 »
КНДР заявила о создании водородной бомбы для баллистической ракеты

В КНДР разработали водородную бомбу, которая может быть установлена в качестве боеголовки для межконтинентальной баллистической ракеты. Об этом сообщает «Ренхап» со ссылкой на ЦТАК. Как отмечается, лидер КНДР Ким Чен Ын лично осмотрел разработку. Северокорейское агентство утверждает, что КНДР удалось разработать более совершенное ядерное оружие, что является «знаковым шагом» в развитии подобного вооружения в стране.

Капець кацапам.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #72 : Вересня 03, 2017, 09:24:18 09:24 »
КНДР заявила о создании водородной бомбы для баллистической ракеты
В КНДР разработали водородную бомбу, которая может быть установлена в качестве боеголовки для межконтинентальной баллистической ракеты. Об этом сообщает «Ренхап» со ссылкой на ЦТАК.
Как отмечается, лидер КНДР Ким Чен Ын лично осмотрел разработку.
Северокорейское агентство утверждает, что КНДР удалось разработать более совершенное ядерное оружие, что является «знаковым шагом» в развитии подобного вооружения в стране.
Капець кацапам.
З шизохреником Ином... все ясно - хвороба прогресуе.
А кацапи... до чого?..
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #73 : Вересня 03, 2017, 10:57:25 10:57 »
З шизохреником Ином... все ясно - хвороба прогресуе.
А кацапи... до чого?..

Ну всі ж мабуть розуміють, що ті абізяни самі не могли створити термоядерний заряд, а їм передали технологію кацапи. А це порушення договору про нерозповсюдження ядерної зброї, а за це больно б'ють.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #74 : Вересня 03, 2017, 02:48:12 14:48 »
Ну всі ж мабуть розуміють, що ті абізяни самі не могли створити термоядерний заряд, а їм передали технологію кацапи.
А це порушення договору про нерозповсюдження ядерної зброї, а за це больно б'ють.
Хай бють,  аби ракети на вiдбирали.
Нiчого страшного - Ин може з пiв сотнi голодом заморити, iншiх - розстрiляти.
Не знаю, хто ще мае справи з Пiвн. Кореею?.
В Маскфе вiдкрили Туристичне Агенство, що пропонуе тури в Пхеньян.
Мабуть е такi екстремали, яким байдуже, де  крокодил за яйця схопить.
 :moskali:

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #75 : Вересня 03, 2017, 09:45:49 21:45 »
КНДР заявила о создании водородной бомбы для баллистической ракеты

Капець кацапам.

На даний момент одні діп та діпест консьорни.
Russia delenda est.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #76 : Вересня 05, 2017, 12:39:42 00:39 »
КНДР заявила о создании водородной бомбы для баллистической ракеты

Капець кацапам.

На даний момент одні діп та діпест консьорни.

Угоді про неросповсюдження йадрьоної бімби по суті настав пиздець. Це, в принципі, для нас непогано.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: #КНД быть или не быть
« Reply #77 : Вересня 05, 2017, 07:14:53 07:14 »
Здійснивши шостий ядерний вибух. При цьому іі керівник зробив серію заяв проти США.
Таким чином увага світу знову буде прикута до Північної Кореі. В той час як Хуйло розпочене військові навчання в Білорусі.
Подібне співпадіння дуже насторожує.
:smiley15:
Один Кот соображает в политике, остальные с умным видом жуюют москальское дерьмо любезно предоставленное рос СМИ. Толи идиоты, то ли агенты, хз.
 Снятая с ручника кндр это прикрытие войны в Украине и Сирии и отвлечение внимания от российских спонсоров на западе. Думаю что Штаты это уже поняли.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: Північна Корея
« Reply #78 : Вересня 05, 2017, 08:24:45 08:24 »
Геополітики, пляць   :fp2

Хуйло апять 'всєх пєрєіграл'  :weep: