Автор Тема: Прочитала в ФБ. Чел утверждает, что реванш коммунистов ( социалистов) у нас возм  (Прочитано 2039 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кіт...я Точно знаю, яким макаром, і як по яврейській  лінії звалювали такі як Ти.
Хай дивиться кiно "Оружейный барон".
Там все, як на ладонi: Герой з Одеси тiкае в США де еврейська  родина вilдривае Гусский ресторан.
Але Герой не хоче щодня мити посуд та починае з братом-наркоманом... шукати пригод на свою сраку.
Його знайомлять з родичем в СССР - генералом, де вiн починае таемно торгувати зброею.
Далi - бiльше: Герой стае богатим, його щастя не в гарнiй дружинi та родинi, а лише там, де великi грошi та мiлiтарнi оборудки.
Може, наш Кiт Борщевсьий... теж зброею торгуе?..
 :smilie7:
 

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Про модный лозунг : бей богатых !

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Олександр Палій
9 ч ·

Ганебна маніпуляція від Центру протидії корупції.

Цікава арифметика, чи не так - змішати докупи відсотки з мільярдами?
У Януковича забрали 29,6 млрд, а найбільші фірми-платники ПДВ отримали менше 1, тобто 3%. Та й той 1 мільярд, а не мільярди, як записано в статті,( http://www.epravda.com.ua/columns/2017/08/24/628361/)   записаний у державний бюджет ще навесні, до конфіскації мільярдів Януковича.

Мушу визнати, що цей центр веде власну війну під час війни, але не проти корупції, а за відволікання уваги від своїх співробітників і за розпалювання задля цього ницих пристрастей.

https://m.facebook.com/oleksandr.palii#!/story.php?story_fbid=808274742677536&id=100004850526751
« Останнє редагування: Серпня 26, 2017, 11:28:55 11:28 від злата »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34360
  • Стать: Чоловіча
Кіт...я Точно знаю, яким макаром, і як по яврейській  лінії звалювали такі як Ти.
Хай дивиться кiно "Оружейный барон".
Там все, як на ладонi: Герой з Одеси тiкае в США де еврейська  родина вilдривае Гусский ресторан.
Але Герой не хоче щодня мити посуд та починае з братом-наркоманом... шукати пригод на свою сраку.
Його знайомлять з родичем в СССР - генералом, де вiн починае таемно торгувати зброею.
Далi - бiльше: Герой стае богатим, його щастя не в гарнiй дружинi та родинi, а лише там, де великi грошi та мiлiтарнi оборудки.
Може, наш Кiт Борщевсьий... теж зброею торгуе?..
 :smilie7:

Хіба що бойовими штучними фалосами, щоби потім ними на форумах войовничо помахувати  :smilie5:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
лександр Палій поделился публикацией Игоря Петриченко.
9 ч ·

"Маразм продолжается. Как-то я даже не удивился кто его распространяет с ленинскими лозунгами.

Еще раз.
В заглавии идет речь о миллиардах Януковича, коих было 29,6, а в статье речь о том что Бахматюку и Косюку дали дотаций на 951 млн грн, то есть 3,2% от общей суммы.
Похоже что для борцунов математика весьма сложный предмет.

По поводу самих дотаций. Не знаю, хорошо это или плохо, но и тут сплошная манипуляция пролетарскими лозунгами, мол, у народа забрали и буржуям отдали.
Эти дотации формируются пропорционально уплаченному в бюджет НДС, то есть по факту аграриям не доплачивают дотации из денег "зубожiлих" украинцев или деньгами Януковича, а возвращают часть налогов, уплаченных ЭТИМИ же компаниями.


Vitaliy Shabunin, можно как-то без таких коммунистических наклонностей подачи информации?!"

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Борис Кушнірук
10 ч · Киев ·

Приклад паскудної маніпуляції а-ля борців з корупцією. Я буквально сьогодні критикував монопольні змови на ринку птахівництва та закликав Антимонопольний комітет та Генпрокуратуру розслідувати зловживання монопольним становищем та картельні змови, які спостерігаються на ринку продукції птахівництва. Тому мене записувати в симпатики того ж таки Косюка навряд чи можна.
Але тут ми бачимо відверте маніпулювання. Не секрет, що від спецрежиму сплати ПДВ найбільше вигравали основні виробники курятини, у першу чергу МХП.
Тому в минулому році міністру Тарасу Кутовому вартувало величезних зусиль зламати опір агарного лобі в парламенті, щоби відмовитись від спецрежиму сплати ПДВ та перейти до фінансової підтримки агропідприємств. Тому ще під час затвердження держбюджету на 2017 рік було відомо, що десь 1 мільярд гривень з 4 мільярдів отримує саме МХП. Це вже було закладено в законі про Держбюджет на поточний рік. Про це писали ще тоді ЗМІ, що не важко перевірити.

Як відомо, спецконфіскацію провели пізніше. Тобто розподіл додаткових бюджетних коштів видбувався у відповідності з нормами раніше ухваленого закону про держбюджет. Тому це не конфісковані кошти роздали аграріям, а наявні бюджетні кошті використали в межах фінансування статей держбюджету, затверджених ще у 2016 році. Додатково ніяких коштів аграрії не отримали, у тому числі і МХП.
Особливо варто зазначити, що від спецрежиму сплати ПДВ ми вже відмовились назавжди. Повернути його буде вкрай складно, враховуючи категоричні вимоги щодо цього з боку МВФ.
А от розподіл бюджетних коштів на підтримку агровиробників відбуватиметься щороку. Тому їх можна буде перерозподілити в інші спосіб, ніж це було зроблено в 2016 році.
Показать перевод

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34360
  • Стать: Чоловіча
Шабуніни, Квартирні і ще групка підарасів- це якраз і є социко-комуняцька херня.

Причому це навіть не українське комуняцтво в дусі Б. Олійника, а чисто москальське, по типу 'давайте знищимо всіх, в кого щось є'. Ну крім їхніх квартирок, ясна річ, це не щітаєцца  :moskali:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Прочитала я это всё.
Моё мнение : УП стала манипулятивноой газетой.
Увы.
Подтверждение в этой ветке.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Прочитала я это всё.
Моё мнение : УП стала манипулятивноой газетой.
Увы.
Подтверждение в этой ветке.
От рождения была.
Типа Швободная Пресса.
За чьи деньги - Большой Секрет.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27345
Возвращаясь к теме ветки
Да, извечный украинский социализм опаснее десятка россий.
Именно социалистические деятели просирали нашу независимость, именно социалистические настроения народа привели нас в РИ, в какие бы одежды она в очередной раз не рядилась. Именно социалистическим реваншем является окупация Крыма и Донбасса. Именно патриоты своими социалистическими закидонами прибавляющие к своему названию "псевдо" это основная опасность следующих выборов открывающая окно возможностей для Путина. Именно нежелание расставаться с "завоеваниями социализма" является основной причиной нашего положения теперь
Вот так, это реальность какой бы неприятной она не была и в соответствии с ней надо планировать дальнейшие действия

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34360
  • Стать: Чоловіча
Социкокомуняцьке лайно треба нещадно пистити, навіть якщо воно рядиться в патріотичні одежі, типу наших Швободівців чи ще там якихось правосєків з бугра.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
По Конституції ми - соціальна держава. Тобто, будь-який законодавчий чих-бздьох, що обходить цю норму є неконституційним.
Це наше основне ярмо, а не корупція.
Ще один вивих - наші виборці не є платниками податків , бо весь підприємницький корпус платить податки за своїх найманих працівників.
Соціальнообтяжені бізнесмени за любої влади не будуть спонсорами справжніх партій.
Проблема дуже глибока :smilie2:
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27345
По Конституції ми - соціальна держава. Тобто, будь-який законодавчий чих-бздьох, що обходить цю норму є неконституційним.
Це наше основне ярмо, а не корупція.
Ще один вивих - наші виборці не є платниками податків , бо весь підприємницький корпус платить податки за своїх найманих працівників.
Соціальнообтяжені бізнесмени за любої влади не будуть спонсорами справжніх партій.
Проблема дуже глибока :smilie2:

Угу, чего чтоит только норма о невозможности уменьшения соцвыплат за счет которой всякие белокони и прочие судьи себе сохраняли сверхпенсии

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Ще один вивих - наші виборці не є платниками податків , бо весь підприємницький корпус платить податки за своїх найманих працівників.
Соціальнообтяжені бізнесмени за любої влади не будуть спонсорами справжніх партій.

Не знаю чи це правильно, але я б зробив автоматичне виключення з реєстру виборців тих, хто пристуній в реєстрі отримувачів субсидій.


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
УП дуже давно перетворилось на антиукраїнський ресурс. Просто згадую пики Тягнисрака. Орлиці. Ігоря Луценка. Які постійно світилися в шапці. Там типу блоги вели.
А скільки разів ловили на маніпулятивних заголовках.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч