Автор Тема: Перейти границу .Хроники.  (Прочитано 18997 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #330 : Вересня 11, 2017, 09:30:24 21:30 »
От я і розібрав по частинах, щоб стало видно, що з правильністю - напряг.
Але не це головне - ти доручаєш Пєці і Авакову визначати, хто у цій країні матиме майбутнє.
Причому шляхом кидання склянок з водою - це рівень Жириновського.
Щобільше, ти вважаєш, що з ними пов'язані РЕФОРМИ  :smilie11:
А я тобі скажу, що це у Пєці і Акакія немає майбутнього, і сьогоднішні граблі - це прояв їх системної нездатності не те, що рухати країну вперед, а навіть керувати нею без ганьби і явних косяків.
Тобi,бачу, треба, щоб був Саакашвiлi.
Зрозумiла тактика - Хуйло саме такий ХАОС й прогнозуе.
Саакашвалi дали державну посаду, на якiй вiн, вибачте на словi... всрався.
Що далi - шукати винних та лаяти ВЛАДУ БАРИГ?..
Тому я ще раз наголошую -справа не в Аваковi та водi, справа в тому, що для Мiхо у нас "вакансiй" просто нема.
Петя йому розклав по полицях.
Хоче мати Укр. Громадянство - хай судиться.
 :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #331 : Вересня 11, 2017, 09:45:25 21:45 »
От я і розібрав по частинах, щоб стало видно, що з правильністю - напряг.
Але не це головне - ти доручаєш Пєці і Авакову визначати, хто у цій країні матиме майбутнє.
Причому шляхом кидання склянок з водою - це рівень Жириновського.
Щобільше, ти вважаєш, що з ними пов'язані РЕФОРМИ  :smilie11:
А я тобі скажу, що це у Пєці і Акакія немає майбутнього, і сьогоднішні граблі - це прояв їх системної нездатності не те, що рухати країну вперед, а навіть керувати нею без ганьби і явних косяків.
Тобi,бачу, треба, щоб був Саакашвiлi.
Зрозумiла тактика - Хуйло саме такий ХАОС й прогнозуе.
Саакашвалi дали державну посаду, на якiй вiн, вибачте на словi... всрався.
Що далi - шукати винних та лаяти ВЛАДУ БАРИГ?..
Тому я ще раз наголошую -справа не в Аваковi та водi, справа в тому, що для Мiхо у нас "вакансiй" просто нема.
Петя йому розклав по полицях.
Хоче мати Укр. Громадянство - хай судиться.
 :smilie7:

Ти, я бачу, не розумієш, що мені треба. Ти навіть не пам'ятаєш, що я писав, що Міхо для мене - засіб, а його історія - прививка держави від азіатського дебілізму. І, на жаль, цей дебілізм персоніфікований тою самою улюбленою тобою владою бариг, яка "потеряла берега". Цей дебілізм і безмежна жадібність не дозволять їм втриматись надовго, і невдовзі з'явиться море вакансій, тільки роздавати їх буде не Пєця (але й не Жулья і не Міхо).

Ти навіть не розумієш, скільки грошей - інвестицій, що прийшли би в Україну - вкрав і щоденно краде у нас ох*їлий кондитер, руйнуючи закони і даючи сигнал, що тут нема права і судів.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #332 : Вересня 11, 2017, 09:46:49 21:46 »
Roland Mikiani
23 hrs ·
ВИКОРИСТАТИ ВТЕМНУ.
Того, хто порадив президенту позбавити Мішу громадянства України, треба повільно катувати.
Бо Міша жив би собі зі своїми 2% відсотками і спокійно кіпішував би на своє здоров'я. І чергового вкрай небезпечного дурдому в країні не було б.
Позбавлення Міші громадянства - спецоперація ФСБ, яке знало, що це викличе саме такий розвиток подій, що навколо нього збереться весь "цвіт" українського політикуму від Юлі Тимошенко до "Семена Семенченко", і вся ця дивна компанія отримає суттєве збільшення політичного гандикапу суто з причини об'єднання навколо Міші, "ЯКИЙ СТАВ ГЕРОЄМ БОРОТЬБІ ПРОТИ ЗЛОЧИННОЇ ВЛАДИ ПОРОШЕНКА", бо все це точно видно і називається ВИКОРИСТАТИ СААКАШВІЛІ ВТЕМНУ.
Як же мені цікаво, хто порадив президенту позбавити громадянства людину, яка має 2%, яка спокійно собі кіпішує і нічим не загрожує?
Він, або той, хто керує ним - агент ФСБ.
IMHO
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #333 : Вересня 11, 2017, 09:54:11 21:54 »
Кет, не лякай поросят. Вони майже переконали себе, що їх пахан всєх пєрєіграл і спіймав Міхо в пастку, а тут ти прямим текстом пояснюєш, що Пєці світить дупа.

Небезпечніше не те, що якась зволоч порадила Пєці бикувати, а те, що він охоче і з радістю погодився на це.

А, може, і сам додумався до такої геніальної ідеї.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #334 : Вересня 11, 2017, 10:07:12 22:07 »
Та я нікого не лякаю.  :gigi:
Політикум в Україні вже так заіпав, що просто сил нема на це дивитися.

Щодо Пороха, то я не його особистим прихильником, і він іноді робить неправильні речі,  але я знаю, що він зараз президент і іншого в Україні президента наразі нема. І на ньому висить найбільша відповідальність за все.

І всіх запеклих критиків “шоколадного і ненависного бариги“ а прошу збавити трохи оберти і поставити себе на його місце і добре подумати, що ви можете визначного зробити із цим прип...здеканим “парламентом“, із цими судами і суддями, із пришелепуватим населленям, яке з одного боку так рветься “до волі і демократії, а з іншого боку хоче “доброго царя“, який би киздив усіх на кого йому покажуть і одночасто підтирав кожному дупу. І не забутьте згадатти при цьому про доволі куций обсяг конституційних повноважень, президентові наданий.

Не все так просто....
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33538
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #335 : Вересня 11, 2017, 10:12:35 22:12 »
Другу добу горить пукан в Хуйлопа. Не знає, що будуть робити з борсєточником   :smilie5:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #336 : Вересня 11, 2017, 10:14:33 22:14 »
...
Ти навіть не розумієш, скільки грошей - інвестицій, що прийшли би в Україну - вкрав і щоденно краде у нас ох*їлий кондитер, руйнуючи закони і даючи сигнал, що тут нема права і судів.

Це ти, іплан не розумієш, що, написана тобою, ватна хуйня не відповідає реальності.  І ніколи не відповідатиме, скільб подібні за тебе пропагандони не волали її зі всіх телевізорів з інтернетами  :smiley23:
Допизділись вже до того, що Порох агент ФСБ, блять.

І якщо Іудушка, який з радістю хаває усі вкиди кремлінів з колаборантами, дійсно шизофреник то ти, тепер вже сумнівів нема,  ворожа гніда і крапка  :smilie9:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #337 : Вересня 11, 2017, 10:22:42 22:22 »
...
Ти навіть не розумієш, скільки грошей - інвестицій, що прийшли би в Україну - вкрав і щоденно краде у нас ох*їлий кондитер, руйнуючи закони і даючи сигнал, що тут нема права і судів.

Це ти, іплан не розумієш, що, написана тобою, ватна хуйня не відповідає реальності.  І ніколи не відповідатиме, скільб подібні за тебе пропагандони не волали її зі всіх телевізорів з інтернетами  :smiley23:
Допизділись вже до того, що Порох агент ФСБ, блять.

І якщо Іудушка, який з радістю хаває усі вкиди кремлінів з колаборантами, дійсно шизофреник то ти, тепер вже сумнівів нема,  ворожа гніда і крапка  :smilie9:

Збав оберти, і навчися думати, конспіролог, блєадь...
Шизофреніки тут ті, хто вважає як ти, що всьо рассасьотса...  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #338 : Вересня 11, 2017, 10:23:00 22:23 »
Та я нікого не лякаю.  :gigi:
Політикум в Україні вже так заіпав, що просто сил нема на це дивитися.

Щодо Пороха, то я не його особистим прихильником, і він іноді робить неправильні речі,  але я знаю, що він зараз президент і іншого в Україні президента наразі нема.
А в чому проблема? Навіть Саака з Жулькою не рвуться з бульдозером на Банкову. Все еволюційно - в рамках політичного процесу. На другий термін Пєця не піде, а поки що його треба виховувати, щоб не бурів.

Цитувати
І на ньому висить найбільша відповідальність за все.

І всіх запеклих критиків “шоколадного і ненависного бариги“ а прошу збавити трохи оберти і поставити себе на його місце і добре подумати, що ви можете визначного зробити із цим прип...здеканим “парламентом“,
Цей парламент має найбільшу фракцію БПП, псевдокоаліцію під кермом Пєці, обраний за законом, який пропихав Пєця, і найкомфортніший саме для "гетьмана", тому останньому жалітись не випадає

Цитувати
із цими судами і суддями,
а тут тим більше - Пєця зробив ВСЕ, щоб суди залишилися гнилими і у нього на гачку

Цитувати
із пришелепуватим населленям, яке з одного боку так рветься “до волі і демократії, а з іншого боку хоче “доброго царя“, який би киздив усіх на кого йому покажуть і одночасто підтирав кожному дупу.
а от населення гаранту в одному місці - засвідчено "Інтерсіті".

Цитувати
І не забутьте згадатти при цьому про доволі куций обсяг конституційних повноважень, президентові наданий.
Який, тим не менше, дозволяє спиняти потяги в Польщі, ставити неосвіченого кума генпгокугогом, та й заповнити більшість уряду своїми креатурами, і збагатитися у час війни, коли інші олігархи бідніють.

І ми маємо повірити, що цар дуже хотів реформ, але бояри і холопи...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33538
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #339 : Вересня 11, 2017, 10:24:13 22:24 »
...
Ти навіть не розумієш, скільки грошей - інвестицій, що прийшли би в Україну - вкрав і щоденно краде у нас ох*їлий кондитер, руйнуючи закони і даючи сигнал, що тут нема права і судів.

Це ти, іплан не розумієш, що, написана тобою, ватна хуйня не відповідає реальності.  І ніколи не відповідатиме, скільб подібні за тебе пропагандони не волали її зі всіх телевізорів з інтернетами  :smiley23:
Допизділись вже до того, що Порох агент ФСБ, блять.

І якщо Іудушка, який з радістю хаває усі вкиди кремлінів з колаборантами, дійсно шизофреник то ти, тепер вже сумнівів нема,  ворожа гніда і крапка  :smilie9:

Хуйлоп, бля, про інвестиції завивати почав  :fp2

От кавказький рехворматор інвестиції в країну пре, як холєра, навіть кордони ламає для швидшого їх притоку  :weep:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #340 : Вересня 11, 2017, 11:07:04 23:07 »
Ну что поехали?

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #341 : Вересня 11, 2017, 11:18:34 23:18 »
Ну що ж, процес прискорюється.

Нам розказували, що Пєця тим цінний, що Захід його "хаваєт от і до" (с)

Нібито, поки є Пєця, "Запад нам поможет".

Зате сьогодні:

Цитувати
В міжнародному інформаційному полі Київ отримав безсумнівну, чисту поразку.

На польсько-українському кордоні були присутні ключові світові інформагенції, а також фото- та ТБ-агентства – Reuters, AP, AFP тощо.


Деякі ЗМІ зі світовим ім’ям навіть відкрили онлайн-трансляцію подій на українсько-польському кордону – як, приміром, The Washington Post.

Україна отримала справжній "інформаційний прорив": новини з кордону потрапили до онлайн-ЗМІ більшості країн світу.

От тільки цей прорив абсолютно не співпав з урядовою позицією.


"Чому Порошенко боїться мене? А я не боюсь. Я вимагаю дозволити мені потрапити в Україну", – цитує Саакашвілі Al Jazeera. В’єтнамський Infonet наводить його фразу зі стрічки Reuters про те, що він "несе загрозу для Порошенка". Навіть у таких екзотичних для нас країнах, як Ямайка, Нігерія чи Венесуела (та й по суті, майже у всіх інших державах світу), в стрічках новин з’явилися повідомлення про те, як Саакашвілі зміг потрапити в Україну після того, як його "головний політичний опонент", тобто чинний президент, позбавив його громадянства.

Переважна більшість новин у далеких від нас країнах – це лише повідомлення інформагенцій, але навіть у них вистачало емоцій.

"Українська влада поводиться як варвари", – цитує Саакашвілі провідна ділова інформагенція світу Bloomberg, наводячи після того стислий переказ конфлікту між екс-президентом Грузії та чинним президентом України.

Та деякі медіа не обмежилися просто інформуванням, вирішивши, що нині час заявити про свою позицію щодо подій в Україні – чи то приховано, чи то напряму: "...він немов Янукович."

Загалом у моніторингу світових ЗМІ не вдалося знайти жодного, яке симпатизувало би позиції Києва. Натомість деякі не приховували симпатії до позиції Саакашвілі і критикували владу України через посилення авторитаризму.

Більшість медіа викладали лише факти, але й цього було достатньо, щоби читач зробив той самий висновок про посилення авторитаризму, адже дії офіційного Києва в неділю (на кшталт затримки потяга), а також рішення Порошенка про позбавлення Саакашвілі громадянства цілком вкладалися в цю логіку.


Активне спілкування Саакашвілі зі ЗМІ під час "прикордонної саги" довершило формування негативного іміджу Києва.

Якщо Порошенку приносять реальний, а не пом’якшений моніторинг ЗМІ, публікації неділі мають посідати в ньому чільне місце.

Давно вже президент не чув на Заході таких епітетів, як ті, що прозвучали нині. Найгострішою стала, мабуть, стаття у впливовій New York Times.

Варто підкреслити – йдеться не про колонку (opinion), думку якої редакція може не поділяти, а про звичайну статтю, написану штатним журналістом. New York Times не мало свого кореспондента на кордоні, тому хронологія дня подана у статті не бездоганно. Та ці помилки не завадили одному з найавторитетніших американських ЗМІ зробити висновок, який Порошенку гарантовано не сподобається. Далі – переклад фрагменту цієї статті.

"Саакашвілі опинився в ситуації, дуже незвичній для колишніх голів держав. Нині він не має громадянства, а неділю він провів, намагаючись потрапити до країни, яка не хоче його присутності – спершу потягом, далі – автобусом, і зрештою – пішки, у натовпі соратників, які змусили (державу) відкрити для нього кордон в Україну.

...Його повернення в Україну здатне різко загострити політичну температуру в той час, коли президент бореться з проросійськими бойовиками у східній частині країни, але водночас – перебуває під критикою політичних опонентів, які зауважують, що він, як і відсторонений попередник Віктор Янукович, толерує буйну корупцію в країні та отримує вигоду з неї", – пише New York Times.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #342 : Вересня 11, 2017, 11:40:10 23:40 »
Штаб ''руху нових сил'' заработал. Без ''Вони'' тут,конечно, не обошлось.
--------------
Ірина Фріз / Iryna Friz ( БПП)
2 ч ·

УВАГА ПРОВОКАЦІЯ! 30 хвилин тому на ел.скриньки народних депутатів фракції БПП з фейкової адреси irina.friz.rada@gmail.com надійшли повідомлення з проханням написати критичний пост у Facebook проти Народного Фронту та безпосередньо Арсена Авакова.
Офіційно заявляю, що цей фейк спрямовано виключно на те, щоб дискредитувати мене та внести розкол в коаліцію. Відповідний запит до компанії Google щодо блокування фейкового акаунту вже спрямовано.

Прохання бути пильними та перевіряти інформацію, що надходить з невідомих для вас адрес електронної пошти та містить відверту нісинітницю.''

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #343 : Вересня 11, 2017, 11:42:33 23:42 »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33538
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #344 : Вересня 12, 2017, 02:11:12 02:11 »
Бу-га-га ! Дебіли, бля (с)  :weep:

Александр Бурцев
3 год ·

ЗАБРАЛИ ДО ГУМВС ЛЬВОВА!!! Закрывают.
Переглянути переклад
Подобається       Поширити

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #345 : Вересня 12, 2017, 08:48:33 08:48 »
Щоу продовжуеться.
Дiя друга - НАС ЗДАЮТЬ.
ЛЬвiв.
З ранку,до Готелю, де мешкае Саакашвiлi, прийшли представники Прикоорд служби та Нац.полiцii.
Звернiть увагу - лише ПРИЙШЛИ (www.espreso.tv)
Як ви гадаете, що буде далi?..
Три варiанти -
1. Шукають мiжнародних повiй.
2. Хочуть взяти автограф у Саакашвiлi.
3. Вiддати втрачений Пачпорт.
 :smilie7:
 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #346 : Вересня 12, 2017, 08:59:50 08:59 »
...
Ти навіть не розумієш, скільки грошей - інвестицій, що прийшли би в Україну - вкрав і щоденно краде у нас ох*їлий кондитер, руйнуючи закони і даючи сигнал, що тут нема права і судів.

Це ти, іплан не розумієш, що, написана тобою, ватна хуйня не відповідає реальності.  І ніколи не відповідатиме, скільб подібні за тебе пропагандони не волали її зі всіх телевізорів з інтернетами  :smiley23:
Допизділись вже до того, що Порох агент ФСБ, блять.

І якщо Іудушка, який з радістю хаває усі вкиди кремлінів з колаборантами, дійсно шизофреник то ти, тепер вже сумнівів нема,  ворожа гніда і крапка  :smilie9:

Хуйлоп, бля, про інвестиції завивати почав  :fp2

От кавказький рехворматор інвестиції в країну пре, як холєра, навіть кордони ламає для швидшого їх притоку  :weep:
Ху№лопу з Ольгіно наказали засирати форум неймовірним маразмом. Тіпа того, що азіат до останньої шмарклі Міхуїл буде робити українцям прививку від азіатчини  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #347 : Вересня 12, 2017, 09:07:54 09:07 »
От кавказький рехворматор інвестиції в країну пре, як холєра, навіть кордони ламає для швидшого їх притоку  :weep:
Ху№лопу з Ольгіно наказали засирати форум неймовірним маразмом.
Тіпа того, що азіат до останньої шмарклі Міхуїл буде робити українцям прививку від азіатчини  :lol:
Поки образ та погроз немае, хай строчить своi висери.
Мо, з часом, вiдправимо в Смiтник чи в iгнор.
Поки що... кожний мае право на власну думку.
У Конваса своя Лiнiя Захисту, у нас - своя.
Плюралiзм думок... все ж краще, анi ж одобрямс ФУПа.
 :smilie7:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #348 : Вересня 12, 2017, 09:12:46 09:12 »
Не, ну он нормальный?

« Останнє редагування: Вересня 12, 2017, 09:16:07 09:16 від Дрейк »
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #349 : Вересня 12, 2017, 09:21:11 09:21 »
:smiley24:
Бинго!
Саакашвили оказался в роли барана, который ведет стадо на убой.
Теперь пришло время платить по счетам.
Если с утра берут овец, то к обеду или к вечеру... главного барана могут взять за жабры.
Переход границы в Украине, когда у нас кошмар и ужас на Востоке... это не шуточки и не игры.
Пусть теперь Юля пошумит немного - не с ее ли доброй воли весь этот Цирк начался?..
И что теперь, уже дружбан - екс. прокурор Давид... голову поднял - "За брата обидно".
В самом деле... не ту страну назвали Гандурасом.
Шоу продолжается.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #350 : Вересня 12, 2017, 09:23:17 09:23 »
Не, ну он нормальный?


Сакварелідзе - просто тупий безграмотний грузинський злодій, який не те що української мови та законів не знає, але навіть й з російською має проблеми.
Тепер зрозуміло, чому не вийшло нічого хорошого з його призначення на прокуроську посаду.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #351 : Вересня 12, 2017, 09:24:54 09:24 »
Тепер зрозуміло, чому не вийшло нічого хорошого з його призначення на прокуроську посаду.
:smiley24:
Новий анекдот- Грузин-прокурор.
 :smilie1:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #352 : Вересня 12, 2017, 10:51:31 10:51 »
Не, ну он нормальный?


Сакварелідзе - просто тупий безграмотний грузинський злодій, який не те що української мови та законів не знає, але навіть й з російською має проблеми.
Тепер зрозуміло, чому не вийшло нічого хорошого з його призначення на прокуроську посаду.

У давно такое ощущение, что все дело с "діамантовими прокурорами" развалил именно Сакваралидзе своей показухой на телеэкранах.  Показать то он показал это бесспорно, но по всей видимости нужным количеством "правильных бумажек" не озаботился. И не факт что свел на нет работу по этим самым прокурорам. До меня слухи доходили что их "вели" не один месяц что бы вытащить всех грамотно и с документами. А тут вылез этот кацук с телекамерами и все пустил коту под хвост. Вроде его за это и выперли с должности.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33538
  • Стать: Чоловіча
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #353 : Вересня 12, 2017, 10:56:12 10:56 »
Не, ну он нормальный?


Сакварелідзе - просто тупий безграмотний грузинський злодій, який не те що української мови та законів не знає, але навіть й з російською має проблеми.
Тепер зрозуміло, чому не вийшло нічого хорошого з його призначення на прокуроську посаду.

Сакварелідзе - це той абрек, що в курточках за пару тисяч баксів вишивав?   

Прокурор, бля, борсеточний  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #354 : Вересня 12, 2017, 11:10:34 11:10 »
Не, ну он нормальный?


Сакварелідзе - просто тупий безграмотний грузинський злодій, який не те що української мови та законів не знає, але навіть й з російською має проблеми.
Тепер зрозуміло, чому не вийшло нічого хорошого з його призначення на прокуроську посаду.
Там і сорочечки в таку саму ціну були.
Ця грузинська банда доїла український бюджет ще при Януку, прокручуючи афери з фіктивним поверненням ПДВ тіпа дипломатам. Тоді якось не хотілось на цьому свою увагу акцентувати, бо наче союзники в нашій боротьбі з Кремлем, та й банда Янука все одно по ідеї знайла би спосіб ті гроші прикарманити... Але з паршивих овець вочевидь марно було сподіватись якогось позитиву.

Сакварелідзе - це той абрек, що в курточках за пару тисяч баксів вишивав?   

Прокурор, бля, борсеточний  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #355 : Вересня 12, 2017, 01:05:19 13:05 »
"Ну і рожа"  :weep:


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14497
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #356 : Вересня 12, 2017, 01:40:11 13:40 »
"Ну і рожа"  :weep:



Бабця все більше стає схожою на дідуся :weep:
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14497
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #357 : Вересня 12, 2017, 03:44:27 15:44 »
Наффі надрочує сцякоботів
Виросла дитина :weep:
Цитувати
Официальную позицию США по вопросу Сааки озвучил Пфайфер
Naffy
cьогодні в 09:41
IP/Host: ---.view.volia.net
Не нужно думать что по вопросу Сааки выступит какое-то официальное лицо - лицо всегда соответствует уровню вопроса. По крайней мере в США. Бывший посол бывшей администрации - это именно уровень Сааки который может его комментировать. Не стоит думать что политики на пенсии в США не выполняют функций. Просто политикуму госдепа нужно иметь штат "в отставке" для вопросов соответсвующих их уровню - как еще держать марку величия в мире если недовопросами недостран будут заниматься официальные лица в США? А ведь именно на таком уровне и ведется основная война за влияние - такие страны как Франция, Германия, Япония - уже опоры современного мира и их сдвинуть маловозможно. Потому на международную политику высокого уровня можно назначать официальных клоунов типа Псаки - вроде как уровень официоза соблюден, но так как особых сложнорешаемых задач нет, есть только нерешаемые и незадачи, то и интеллектуальные кадры направлять на эти участки не требуется.

А маленькими странами в которых и идет противостояние занимаются как раз интеллектуалы без должностей. Это стиль политики США отличный от привычного нам.

Так что же сказал Пфайфер? Пфайфер сказал дословно - вы уже взрослые, помощь таких варягов как грузины или поляки вам более не нужна - вы их переросли, на информационный шум внимания не обращайте
Mocsia delenda est

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #358 : Вересня 12, 2017, 04:15:44 16:15 »
А Гаврилюк таки був мабуть правий  :shuffle:


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Перейти границу .Хроники.
« Reply #359 : Вересня 12, 2017, 04:23:16 16:23 »
11 вересня Саакашвілі подав до міграційної служби заяву про надання йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

Захист політика наполягає на тому, що перетин державного кордону 10 вересня в ПП "Шегині" був законним, оскільки "здійснювався в умовах крайньої необхідності з метою порятунку життя людей в пункті пропуску через його мінування".

 :lol: :lol: :lol:

Як і передбачалось, хитре "мінування" пішло на користь Саакашвілі. Треба ще застосувати його для захисту активістів. І прикордонних начальників треба "прівлєчь" за перешкоди порятунку людей.

Якщо держава хоче законопослушних громадян, хай покаже приклад сама.