Автор Тема: Погоджувальна Рада .На арені - Жулія Володимиріна.  (Прочитано 2258 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Taras Chornovil
11 ч ·

І так, Погоджувальна Рада, епізод №5. На арені Жуля Володимирівна.

Перше - це зримий образ. Як багато політтехнологів сьогодні заридали гіркими сльозами! Ще вчора вони з надією шепотілися на різних телеканалах і в чатах: "Юля поміняла образ на якусь суміш між героїнею голівудського фентезі та "Бабетта іде на війну", це точно до виборів і, відповідно, до грошей!" Який провал - сьогодні Жуля Володимирівна у традиційному образі з косою, чи як вона сама пояснює - з "рулем, який керуватиме країною", або по простонародному - "коровай з вухами". Отже відбій - Леді Ю знову налаштовується на довгу перспективу аж до чергових виборів. Може це я сьогодні був дуже благодушним та миролюбним, але мені здалося, що й жовчі було трошки менше. На змісті виступу це не відбилося, а от тональність таки дещо згладилася.

Тепер щодо тексту. Не знаю, чи стривожився лікар-психіатр Олег Березюк, який сидів поряд з нею, коли Жуля повідомила присутнім, що вона "з кожної кавоварки й кавомолки" чує голос Порошенка з переліком проведених реформ. Я б на місці пана Олега терміново пересів... Ще один голос у голові повідомив Жулі Володимірівні, що всі канали телебачення в Україні перебувають під контролем Президента. Тут одне з двох: або з цими нав'язливими голосами в голові щось треба робити, або мушу припусти, що я абсолютно глухий, а Порошенко полюбляє політичний мазохізм. Бо коли не включу якийсь канал, а там конче випад проти Порошенка: "експерти" ледь не матом криють, нардепи в усіх гріхах звинувачують, та й журналісти з каверзними оцінками не відстають. Це, звичайно, свобода слова й ніхто цього забороняти чи зупиняти не має, але я якось не дуже уявляю, щоб Президент, "контролюючи всі телеканали", захоплювався такими "компліментами". Інша річ, що ті, хто критикують Порошенка, зовсім не конче мають любити й саму Жулю Володимирівну. А як вони її мають полюбити, коли вона прямо на їхніх каналах у прямих і розлогих ефірах їм самим розповідає, які "вони продажні й як сидять під п'ятою в Порошенка та не пускають її на жоден ефір"(!!!)

А далі пішов текст "концептуальніший" - про критерії оцінки реформ: "тільки добробут населення". Загалом я згоден - колись ми нинішні реформи саме так і оцінимо, от тільки , хто б про це розказував - головне гальмо й критик будь-яких реформ сьогодні та людина, яка сама на посаді прем'єра всім доказувала, що швидких результатів не буває... Але в цій фразі проскочило оте словосполучення з недомовкою за Фрейдом або за Путіном: "ЄС і НАТО, теж важливо, але критерієм має бути не це, а саме добробут..." Та згоден я з тезою про добробут, згоден! Але вже бачимо, як важко й криваво за нього тепер доводиться боротися без таких чужих Жулі Володимирівні ЄС і НАТО (хто забув, пошукайте, як вона ставила ще при Ющенкові палиці в колеса).

А тепер про остаточний і безконтрольний політ фантазії. У Тимошенко це починається, коли вона починає посилатися на якісь дослідження. Деколи просто вигадує, деколи перекручує суть або ж маніпулює результатами. Сьогодні вона посилалася на звіт однієї з комісій при ООН та на ще якесь дивне дослідження. Щодо ООН. Тут лідерка партії Родіна як страшну сенсацію подала доволі відомі, хоча й не до кінця об'єктивні показники. Перше: "Як наші друзі за кордоном оцінюють владу Порошенка? ООН повідомляє, що в Україні до 60% людей живуть за межею бідності".

У нас дійсно велика проблема з бідністю частини населення - це справжнє лихо. Але наводячи одну цифру треба сказати ще про дві речі. Перше, чітко зазначати, в яку суму оцінено межу бідності для кожної конкретної країни й, зокрема, для нас. Бо те, що в Норвегії абсолютна бідність, у нас - терпиме життя, а десь у Сомалі - ознака заможності. Без запропонованих досліджувачем показників їх політична інтерпретація є примітивною маніпуляцією. А друге - це опис досліджувачем джерел, за якими зроблені розрахунки. Комісії ООН звично беруть офіційну чисельність населення та офіційний сукупний доход громадян чи домогосподарств за даними органів статистики чи фіскалів. Так от, мій знайомий український громадянин, який провадить дуже успішний айтішний бізнес у США, хоча досі зареєстрований у Львові, для них є людиною з нульовими доходами й знаходиться за межею бідності. Так само й сама Жуля Володимирівна, яка мусить утримувати купу несвоєї нерухомості й животіє на одну зарплату, ризикує колись попасти до цієї ж категорії. Кореляція даних з урахуванням тих, хто отримують доходи, але ніде їх не відображають, все одно дасть дуже сумні результати, але в рази менші.

Ще одна цифра зі звіту від ООН - скорочення за останні роки на 31,9% ВВП на душу населення. Пані екс-прем'єр говорила про це з таким натхненням, ніби мова йшла якраз про особисті доходи громадян. Змовчала, що усе це падіння на совісті її друга й захисника , того, з яким було: "Хі-хі-хі. Хорошо, что я галстук не ношу" і багато чого ще значно політично непристойнішого. ВВП, на відміну від інших фінансових показників, які ґрунтуються на ефективності й прогресивності секторів економіки та ліквідності продукції, оцінює саме вартість продукту. Тому окупація Донбасу, розрив зв'язків без попередньої диверсифікації тощо привели саме до таких втрат. Хоча Жуля Володимирівна замовчала, що після цього ВВП вже шостий квартал підряд поступово, але неухильно зростає всупереч її старанням у Раді.

А далі почалося щось взагалі дивне. Жуля почала цитувати "Глобальний звіт Давоського економічного форуму". Просвітіть, може я щось пропустив у цьому світі, але я добре знаю, що таке цей форум, які його функції та форми роботи, але про такий звіт чую вперше. Може бути мова йде про озвучений в одному виступі на, здається, позаминулому форумі набір цифр одного чиновника з Мінфіну РФ? Я якось наскочив на російських ресурсах посилання на ці цифри. Пореготав, та й забув. Росіянин спершу доводив, що санкції не лише не шкодять Раші, але й стимулюють розвиток її економіки та внутрішнього споживання, а потім озвучив одкровення про страшну кризу ряду країн, які не дуже дружні до Росії. Деталей не пригадую, але там весь ЄС разом зі США "просідав".

Чи Жуля цитувала саме цю московську агітку чи щось подібне - не знаю, ту статейку проглядав по діагоналі. Але наведені депутаткою показники схиляють до думки, що це було щось із цієї ж "опери". Тож оцініть картину апокаліпсису від Жулі Володимирівни (відмітьте, я не кажу, що в нас ситуація вже хороша, поки маємо лише позитивний рейтинг від Moody's, хороша оцінка динаміки від Світового банку й позитивні відгуки з ЄС, але за показниками ми ще тільки в середині списку або й трошки нижче), а за версією Тимошенко:
- рівень української банківської системи: 138 місце зі 138;
- антимонопольна політика: передостаннє 137 місце;
- рівень річної інфляції: ми на 136 місці зі 137 (ну це вже та чайна ложечка, що видала радянського шпигуна - що, що, а річна інфляція, попри деяке коливання гривні, у нас явно не зашкалює);
- захист прав власності: 131 місце зі 137;
- Україна лідер у Європі за рівнем дитячої смертності (на жаль, це єдина теза, яка близька до реальності. Лише не розумію, чому Жуля сказала, що в Європі, а не в світі, тоді б це теж було в її стилі. До речі, багаторічне блокування медичної реформи та страхової медицини, в тому числі й обома урядами Тимошенко, призвело до цієї важкої ситуації);
- рівень щастя (і таке вишукала): ми в останній десятці.
Ще Тимошенко сповістила, не знаю чи з посиланням на той самий "Глобальний звіт" чи на голоси в своїй голові, пару інших показників:
-система правосуддя знизилася на 9 позицій (отут мене теж навідала крамольна думка: якщо при Януковичі, коли Юля сиділа, правосуддя мало хороші міжнародні показники, а зараз значно гірші, то може...);
- Україна остання за іміджем;
- Україна остання за інвестиційним кліматом.
Далі йшов висновок: "отакі результати реформ сьогоднішньої влади". А мені згадався один чоловічок, який мені постійно писав скарги, коли я ще був депутатом. Спершу він розповідав, що інопланетяни (точніше - "космічні диспетчери") масово всаджують якісь чіпи землянам, у тому числі й йому. Детально описував усю "процедуру" такого знущання над ним і мільйонами землян. А потім на основі такого "фактажу" вимагав від мене добитися покарання керівників СБУ, які не реагували на його сигнали...

Ще Жуля почала щось говорити про людей, які "не піднімаються на бунт і не скидають цю владу через те, що..." Однак тут закінчився й додатковий час, наданий їй Парубієм, і мікрофон відключили. Правда вона й далі ще щось довго й енергійно розказувала, але ми з телеекранів цього вже не почули...
Показать перевод

https://m.facebook.com/profile.php?id=100010636159003&_rdr#!/story.php?story_fbid=488988248132376&id=100010636159003
« Останнє редагування: Вересня 05, 2017, 11:41:41 11:41 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
А тут про брехню Жульи в Ровенской области.
Которую она ''вдувает'' в уши украинцев.
Вот, сволочь !
https://voxukraine.org/2017/09/05/10-najpopulyarnishih-tez-vid-yuliyi-timoshenko-vistup-politika-u-rivnenskij-oblasti/

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Это может быть мемом  от Жульи : Как свідчить глобальний звіт Давоського економічного форуму''
Без номеру, без дати....але глобальний звіт !
Неіснуючий !
 :smilie5:


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Злато, коли ти вже лікуватись почнеш ?  :smilie11:
.......
А Тарасу Чорновілу передай, що  він не людина, а Тарас-підарас.

І досить давно, ще з 2004 року, коли він втік з партії "Реформи і Порядок" ( до цього він втік з Народного Руху) і вірячи в те , що Янукович переможе, він втік прислуговувати донецьким вуркам.

А потім він і звідти втік.
І хай подякує долі, що в той момент донецьким бандюганам вже було не до нього ( занадто дрібним холуєм він там був), а то б вони б його просто десь в асфальт закатали б.

Тобто запам"ятай і передай: Тарас Чорновін це звичайнісінький політичний підарас.

І ціна всім його розповідям відповідна.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
І той хто підгавкує розповідям тараса-підараса є такий само тип.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Бедный Бумми.
Что с тобой косатая сделала ....
А ведь когда-то ты отрезвеешь...и пошлешь Жулью, куда-то подальше.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Ти готова вірити тому тарасику-підарасику ?  :smilie11:

Влюбілась, штоль ? :smilie8:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Такими  бесідами Юля сама собі шкодить.
Того басмача треба обходити десятою дорогою.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ти готова вірити тому тарасику-підарасику ?  :smilie11:

Влюбілась, штоль ? :smilie8:
Хочешь правду ?
почитай
https://voxukraine.org/2017/09/05/10-najpopulyarnishih-tez-vid-yuliyi-timoshenko-vistup-politika-u-rivnenskij-oblasti/
Там,из 10 юлькиных тезисов: 5 - ''неправда'', 4 -''манипуляции'' и только одна правдивая !
И такая картина у неё все время !!!
Когда проверяют ее болтовню.
Тебе этих аргументов не достаточно ?
Тогда ...только время тебя вылечит, Бумми.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2017, 04:51:08 16:51 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

А шо это за кошмар такой ?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27055

А шо это за кошмар такой ?

Врать это тяжелый труд занешь ли...

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

А шо это за кошмар такой ?

Слева или справа? :)
Не пойму. Слева. Или справа.
Костлявая рука Воної подбирается к  лощеному телу Мустафы.
Триллер.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча


(click to show/hide)


А шо это за кошмар такой ?

Слева или справа? :)
Не пойму. Слева. Или справа.
Костлявая рука Воної подбирается к  лощеному телу Мустафы.
Триллер.

Тане, триллер это вот
Dzyndzia Andriy‏ @dzyndzia 2 ч.2 часа назад
Еще
Вже 15 хвилин Лещенко бореться з олігархом Новінським, ховаючись від камер під ложею преси


А там сирожин дружбан просто какую то порнушку на лаптопе презентует, но Вону она походу уже не штырит :)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238


"Вже стара блядь, а брючного кастюма надєла"(с)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та який там брючний костюм
Нащо вона цю не свою косу на макитру пришпандьорила?...
Одягла б вже перуку яля Мерлiн Монро - хоч би настрiй пiдняла.
Злато, коли ти вже лікуватись почнеш ?  :smilie11:.......
А Тарасу Чорновілу передай, що  він не людина, а Тарас-підарас.
І досить давно, ще з 2004 року, коли він втік з партії "Реформи і Порядок" ( до цього він втік з Народного Руху) і вірячи в те , що Янукович переможе, він втік прислуговувати донецьким вуркам.
А потім він і звідти втік.
І хай подякує долі, що в той момент донецьким бандюганам вже було не до нього ( занадто дрібним холуєм він там був), а то б вони б його просто десь в асфальт закатали б.
Тобто запам"ятай і передай: Тарас Чорновін це звичайнісінький політичний підарас.
І ціна всім його розповідям відповідна.
Бум, що це на тебе зiшло: сказався новий бан чи ти вiд попереднього не вiдiйшов?..
Шо за уркаганська мова, що за матюки та погрози?..
Як що ти в Iнтернетi, це не означае, що матюкатися -  великий привiлей.
Тому... або ти  :Vedy_sebe:  або ми будемо просити Дрейк.. ти сам розумiеш, що будемо просити.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33580
  • Стать: Чоловіча

А шо это за кошмар такой ?

Слева или справа? :)

В макаки ліцо скучноє. Мабуть, бабла вже не дають  :smilie7:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758

Макуть коксу позичити хоче.
Бо вираз пики обличя натякає на ломку.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та яка там ломка - мальчiка собi шукае.
Дивиться на руки - одна може спину чухати - це приемний знак.
Iнша... може серед ног...щось таке робити.
Такий собi експрес-кайф... на 10 хв.
Морда у неi сонна, бо не спить (ночами).
Всi ж ВЕЛIКIЕ ночами не сплять, а з ранку... в Раду пертися треба.
Нах... iй та робота, коли вона за жодний законопроект не збираеться голосувати.
Баришня розгулблена - мо, у доньки проблеми, чи у чоловiка...
Мо, першi холода (+ 20) на неi так працюють, а може морда пiсля операцiй стала морщитися.
Не забувайте про вiк Мамцi Юлi - iй давно за 50, а хоче виглядати молодой.
Тому й настрiй... зiпсований.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

Макуть коксу позичити хоче.
Бо вираз пики обличя натякає на ломку.
:smiley24:
Теж ця сама думка промайнула.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8686
  • Стать: Чоловіча
Дохуя масла букв.
ВОНА не варта навіть електронів, витрачених на відображення цього тексту тисячами юзерів.
Не кажучи вжже про втрачений час.
Тому має бути або посажена на цеп, хоч в ту ж саму Качанівку, або ж знищена.

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46824
  • Never give in!
Animal farm...
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Та який там брючний костюм
Нащо вона цю не свою косу на макитру пришпандьорила?...
Одягла б вже перуку яля Мерлiн Монро - хоч би настрiй пiдняла.
Злато, коли ти вже лікуватись почнеш ?  :smilie11:.......
А Тарасу Чорновілу передай, що  він не людина, а Тарас-підарас.
І досить давно, ще з 2004 року, коли він втік з партії "Реформи і Порядок" ( до цього він втік з Народного Руху) і вірячи в те , що Янукович переможе, він втік прислуговувати донецьким вуркам.
А потім він і звідти втік.
І хай подякує долі, що в той момент донецьким бандюганам вже було не до нього ( занадто дрібним холуєм він там був), а то б вони б його просто десь в асфальт закатали б.
Тобто запам"ятай і передай: Тарас Чорновін це звичайнісінький політичний підарас.
І ціна всім його розповідям відповідна.
Бум, що це на тебе зiшло: сказався новий бан чи ти вiд попереднього не вiдiйшов?..
Шо за уркаганська мова, що за матюки та погрози?..
Як що ти в Iнтернетi, це не означае, що матюкатися -  великий привiлей.
Тому... або ти  :Vedy_sebe:  або ми будемо просити Дрейк.. ти сам розумiеш, що будемо просити.
 :smilie7:

Бувалий.
Ну матюки тут взагалі-то не заборонені. І ті матюки не були адресовані конкретно Златі.

А от де погрози? Де конкретно від мене хоч одна потроза в цій гілці і конкретно кому ?
І цитата, плз.

Бо я тоді знову буду змушений скаржитися керівництву ресурсу за упереджене ставлення до особисто мене
Правила форуму це святе.
І нікому не дано прав їх трактувати на власний розсуд  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33580
  • Стать: Чоловіча

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бувалий.
Ну матюки тут взагалі-то не заборонені. І ті матюки не були адресовані конкретно Златі.
А от де погрози? Де конкретно від мене хоч одна потроза в цій гілці і конкретно кому ?
І цитата, плз.
Бо я тоді знову буду змушений скаржитися керівництву ресурсу за упереджене ставлення до особисто мене
Правила форуму це святе.

І нікому не дано прав їх трактувати на власний розсуд  :gigi:
Давай не будемо виносити перепiску Енгельса с Каутским: ти ж сам кожного разу порушуеш Правила СУПу.
Постiйнi скарги втомлюють Адм форуму: ти хочеш мати власний роздiл, то це в Адм. форум - тобi й Коту, як особливим, може й дадуть - друкуйте там щозавгодно, лише нас не дратуйте.
Не збираюсь витрачати час на пояснення того, що ти й так розумiеш - коротко - У нас... ставлення до "твоеi" Юлi негативне.
Ти про це знаеш й розумiеш, що всi закидони до БЮТ та всього лайна, що поруч з ним... нам НЕ ЦIКАВЕ.
Бо Юля як полiтик -  :smiley23: а робити вигляд, що тебе це не стосуеться, все одно, що вовкам читати мораль, якi вони поганi, що iдять баранiв.
 :smilie7: 

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Я подумаю. Може справді попрошу створити для себе окремий розділ.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я подумаю.
Може справді попрошу створити для себе окремий розділ.
Спробуй.
 :smilie7:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
і до речі, більш повна версія тієї фотки :)