Автор Тема: АлексАП таврує удмуртську шоблу на удмуртфорумі  (Прочитано 2182 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27311
Угу, про это шоу я и писал в своем посте - это какойто ипический писец. Торжество тупости
І як така дурепа стала заступником головного редактора?!
Питання риторичне, проте не зовсім. Ще одна ефесбешна засранка  засланка?

Ну судя по попыткам этого "главного редактора" общатся в том же стиле с Порошенко она сама не далеко ушла.
Да и Кабс прально пишет. Вопрос не столько даже в тупости как в демонстративной нахрапистости. Возможно тупость и та деланая, демонстративная.
Такой себе гопстоп от журналистики. "Сышь, прикурить есть?" Медиагопота

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
А ніхто alexUP не хоче сюди позвати? Бо зараз читаю фуп - ну то вже загнивша хуйня.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А ніхто alexUP  не хоче сюди позвати?
Бо зараз читаю фуп - ну то вже загнивша хуйня.
Он за "белых" али за "красных"?..
Ще один забанений?..
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А ніхто alexUP не хоче сюди позвати? Бо зараз читаю фуп - ну то вже загнивша хуйня.
Я б ще десяток чи два допичувачів фупу хотів тут бачити, тоді б не тягнуло той форум зовсім переглядати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А ніхто alexUP  не хоче сюди позвати?
Бо зараз читаю фуп - ну то вже загнивша хуйня.
Он за "белых" али за "красных"?..
Ще один забанений?..
 :smilie7:
На мою думку, це цікавий дописувач. Хоча здається я не завжди з ним погоджувався.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Главное, что на том ФУПе дописувачі  становятся неврастенниками.
Их там чморят и цькують кремляди.
Их там целая свора.
Туда ходить - вредно для здоровья ! И для нервов.
 :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Главное, что на том ФУПе дописувачі  становятся неврастенниками.
Их там чморят и цькують кремляди.
Их там целая свора.
Туда ходить - вредно для здоровья ! И для нервов.
 :smilie1:
Злато, Ви на тому форумі були Лесею, чи я помиляюсь?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Главное, что на том ФУПе дописувачі  становятся неврастенниками.
Их там чморят и цькують кремляди.
Их там целая свора.
Туда ходить - вредно для здоровья ! И для нервов.
 :smilie1:
Злато, Ви на тому форумі були Лесею, чи я помиляюсь?
Злата -читатель.
 :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
АлексАп непоганий матеріал удмуртам підсунув, але боюсь, що вони його незабаром в смітник викинуть.
На всяк випадок перепощу сюди:


Цитувати
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=670395096486428&id=100005478302156

Лариса Вакульницька
17 год. ·
я сильно сумніваюсь, що вивчаючи справу Сенцова можна було обійти факт відмови від своїх показів і заяви, що покази, дані про Сенцова Афанас"єв дав під тортурами. Така відмова - вчинок, що потребує достатньої мужності, бо отримавши свої 7 років вироку, Афанас"єв не міг розраховувати на гуманність тюремщиків, у яких в періоді: зразу-після-суду-кінець 7 року було достатньо сил, засобів і садизму, щоб створити нестерпні умови для його життя і здоров"я. Так, він оступився, не витримав тортур, але йому достало душевних сил і мужності зробити вчинок, який реабілітовує його.
Але Подрабінек цей факт замовчує. Зате упаковує його в безпрограшний допис про нужду сім"ї Сенцова і прохання про допомогу їм.
Не знав? Серйозно? А може це із серії ватного цинізму: нада бьіло защіщать от нас Крьім лучше - коли вина з агресора перекладається на жертву.
Треба було, блять, не нападати на нас!
Зауважу, що Подрабінек - громадський захисник декількох брутально кинутих за грати окупаційною владою кримських татар.
Зразу після фільму Подрабінека з"являється пасквіль, що також замовчує цей факт з біографії Афанас"єва, який авторша присвятила вже більш детально Афанас"єву, він має створити враження у читача, що саме Афанас"єв - єдиний, хто винуватий в тому, що Сенцов отримав 20 років.
Не російська окупаційна влада, що зламала долі українських громадян Сенцову, Кольченко, Афанас"єву, Чернію, сфабрикувавши фальшиві звинувачення, а Афанас"єв.
Автор висеру: журналістка з кримськотатарського каналу АТР Христина Бондаренко. Опублікований висер на Українській Правді, головним редактором якої є ще одна кримська татарка Севгіль Мусаєва-Боровик.
Пікантно, що це перший блог Бондаренко на УП. Хоча, як не остання людина на АТР, вона могла опублікуватись і в себе на сайті АТР. А ні - не те охоплення аудиторії.
Поширюють це, серед інших, Айдер Муджабаєв і Ленур Іслямов - один з них головний редактор АТР, інший власник АТР.
(при чому один з них в минулому: зам.головного редактора Московського Комсомольця - видання пропутінського і українофобського, а інший - теж в минулому, не останній рос.бізнесмен, який встигнув, задравши штани, посісти чималу посаду в окупаційній адміністрації Криму - зам.голови ради міністрів.
Потім щось не склалось і він перескочив на українську сторону. Приватний канал АТР фінансується з наших податків).
Обоє в анамнезі російські громадяни (можливо Іслямов досі), обоє кримські татари.
Кримськотатарська тема єднає всіх: Подрабінека, Іслямова, Мусаєву, Муджабаєва, Бондаренко.
З ряду причин у мене немає питань до Подрабінека. Все що можна сказати філософськи, ні краплі не дивуючись: о, і ще один хорошийрусскій зашкварився.
Повернемось до УПячки і до Бондаренко. Опублікувавши свій висер у себе в фейсбуці вона поставила в розсилку достатньо імен - серед них тих, кого називають "медіапиздота", а як на мене: то "медіа-гниль". Переважна частина з них - це коло Української Правди і Громадського.
Якщо уважно почитати блог Бондаренко не можна не помітити, що її випади проти Афанас"єва пов"язані з його політичними пропрезидентськими симпатіями. І ще - з тексту виглядує висновок, що це Порошенко (не Путін як у Подрабінека) винуватий, що Сенцов сидить.
А ще Афанас"єв патріот України.
На АТР же тижнів 2 назад в блозі опублікований допис Богуцької, ще однієї в минулому жительки Криму, яка теж ненавидить Порошенка і яка недавно проговорилась протиставивши українську владу і "свою" (російську).
В дописі вона завіряє всіх, що Україна з Росією підписали секретний договір про будівництво кримського мосту (Лізі, мабуть, дали той договір на затвердження).
Важко це назвати чимось іншим, ніж пасквілем недалекого невігласа. І нормальний редактор, що турбується про реноме свого видання тексти такої низької якості не пропустив би.
А редактори АТР і УП - запросто.
Зрозуміло, що Богуцька вчора рвалась із платья підтримуючи цей нижче плінтусний підлий допис Бондаренко.
І ще. На тому тижні Афанас"єв написав осудливий пост щодо публікації на Громадському ще однієї в анамнезі рос.громадянки Катерини Сергацкової, яка висмоктала з пальця що Україна є перевалочною базою для бойовиків ІДІЛ. Посилання на цей "висновок" прозвучав в сюжеті британського тб-каналу Скай Ньюз, який робив московський кореспондент СК.
Не треба багато уяви, щоб зрозуміти, як подібні звинувачення шокують людей не знайомих з українськими реаліями. Зате такі статті є дуже вигідними для дискредитації України,чим методично займається ФСБ РФ.
Можливо це не "внаслідок", а просто "після", можливо...
Афанас"єв же багато пише постів з критикою т.з. зрадоманства.
УП, за багатьма припущеннями, кормиться з рук (ну, треба ж таке!) теж вчорашнього рос.громадянина олігарха Григоришина.
Пригадаємо також, що кампанія проти українських громадян, які притримуються патріотичних поглядів і з симпатіями чи бодай нейтрально відносяться до Президента Порошенка, вважаючи що курс нинішньої влади не найгірший в умовах війни - теж активно підтримується журналістами цього "гуртка".
Ще одна дама, яка дружить з Мусаєвою - це Світлана Крюкова з проросійського диверсійного сайту Ігоря Гужви Страна.юей (теж активіст травлі т.з. "порохоботів").
Колись давно до війни, ще за Ющенка - так жорстоко травили його прибічників і теж за національну орієнтованість.
І знов-таки відбувалось це на УП, на її форумі.
А тепер: чому вигідно травити людей з проукраїнською позицією? Кому вигідно?
Ми всі знаємо відповідь і, боюсь, вона не пов"язана безпосередньо з особистістю Порошенка, а тільки з державною позицією - не йти на умови Мордору.
І тим, що саме така позиція зараз є провладною.
Залишу за скобками, що і в опозиції, яка у нас різномастна і різношерстна, теж є люди з державницькою позицією - націоналісти тощо, але поскільки не вони визначають державний курс - їх не чіпають, зато вмілими маніпуляційними посилами активно натравлюють на однодумців.
Але чому травлею так охоче займаються люди, які самі себе назначили авторитетами на основі того, що вміють писати прохідні статейки, не соромляться в засобах, в т.ч. і наклепах і брехні, мають в своїй діяльності зв"язки з Росією і їхня позиція щодо війни, деколонізації не визначена, або нейтральна, з закосом в проросійську?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27311
АлексАп непоганий матеріал удмуртам підсунув, але боюсь, що вони його незабаром в смітник викинуть.
На всяк випадок перепощу сюди:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=670395096486428&id=100005478302156
:smiley24:


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Виниккє логічне питання : коли удмуртку буде відправлено до буцегарні?
Бо знаєте : цеглинка до цеглинки і зоопарк для ольйон буде таки збудовано :Prapor2:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Виниккє логічне питання : коли удмуртку буде відправлено до буцегарні?
Бо знаєте : цеглинка до цеглинки і зоопарк для ольйон буде таки збудовано :Prapor2:
Коли вiд когось... буде заява... чи то в ГПУ, чи  в Нац. Полiцiю.
Просто так... нi хто "вiльних журналiстiв"... брати за сраку не буде.
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Виниккє логічне питання : коли удмуртку буде відправлено до буцегарні?
Бо знаєте : цеглинка до цеглинки і зоопарк для ольйон буде таки збудовано :Prapor2:
Коли вiд когось... буде заява... чи то в ГПУ, чи  в Нац. Полiцiю.
Просто так... нi хто "вiльних журналiстiв"... брати за сраку не буде.
 :smilie7:

Я подумаю над цією пропозицією. :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Виниккє логічне питання : коли удмуртку буде відправлено до буцегарні?
Бо знаєте : цеглинка до цеглинки і зоопарк для ольйон буде таки збудовано :Prapor2:
Коли вiд когось... буде заява... чи то в ГПУ, чи  в Нац. Полiцiю.
Просто так... нi хто "вiльних журналiстiв"... брати за сраку не буде.
 :smilie7:

Я подумаю над цією пропозицією. :smilie5:
:laugh: :smiley24:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я подумаю над цією пропозицією. :smilie5:
Не варто знущатися над особливим народом.
Може вони... сiроти, тяжке життя яких прийшлося на 1991 рiк.
 :smilie7: