Автор Тема: Морган Фріман про Орду і її підривну діяльність  (Прочитано 2099 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46795
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
:smiley24:
Класний Актор.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Актор чудовий, але шо він там каже зрозуміти важко, бо, по-перше, агліцька мова, а по-друге на роботі вухів нема...

Тобто особисто я став його ще більше поважати, але за що саме - не знаю  :weep:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
з українськими субтітрами


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
 :smiley24:
дякую.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Актор чудовий, але шо він там каже зрозуміти важко, бо, по-перше, агліцька мова, а по-друге на роботі вухів нема...

Тобто особисто я став його ще більше поважати, але за що саме - не знаю  :weep:
Каже: Трамп зизнайся и тоби кызда, в смысле импичмент. Обычная голивудская шалава, чисто отработал бабло демократов.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Каже: Трамп зизнайся и тоби кызда, в смысле импичмент.

Не пизди, бо серце стане.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Каже: Трамп зизнайся и тоби кызда, в смысле импичмент.
Обычная голивудская шалава, чисто отработал бабло демократов.
Еще какая шалава - в сравнении с Хуйлом...
А еще он... ЧЕРНЫЙ, которых москали смерть, как не любят
 :smilie1:

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча

Что в этом комитете делает отказавшийся от должности директор ЦРУ, с приходом Трампа? Почему он не остался дальше руководить ведомством? С какой целью перед выборами в США он нанес визит директору ФСБ в Москву? Пусть твой Пономарь сначала ответит на эти вопросы а потом уже вкладывает нам в уши всякую мутотень.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902

Что в этом комитете делает отказавшийся от должности директор ЦРУ, с приходом Трампа? Почему он не остался дальше руководить ведомством? С какой целью перед выборами в США он нанес визит директору ФСБ в Москву? Пусть твой Пономарь сначала ответит на эти вопросы а потом уже вкладывает нам в уши всякую мутотень.
"Вам" слід частіше задавати такі питання своїм кураторам з ФСБ. Це буде за адресою. "А вже потім нести нам якусь мутотінь"(с)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кератори... наврядчи будуть вiдповiдати на такi питання.
Краще (легше) найняти сто дурбеликiв на Форуми, аби тi щодоби зраду розганяли.
 :moskali:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Путин влиял на выборы в штатах и проиграл. Но до вас рахитов никак не доходит, что он с таким же успехом ведет компанию по импичменту уже избранного президента США, для вас этого просто не может быть. Ума не хватает проанализировать ситуацию? Правильно, лучше почитать какой нибудь бред от Пономаря и с важным видом обсосать на форуме. Каждый день орете путин-хло и тонами разносите его пропаганду, хуже тараканов.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8113
  • Стать: Чоловіча
Путин влиял на выборы в штатах и проиграл. Но до вас рахитов никак не доходит, что он с таким же успехом ведет компанию по импичменту уже избранного президента США, для вас этого просто не может быть. Ума не хватает проанализировать ситуацию? Правильно, лучше почитать какой нибудь бред от Пономаря и с важным видом обсосать на форуме. Каждый день орете путин-хло и тонами разносите его пропаганду, хуже тараканов.

Югенд, ти ?  :smilie11:

Але це не важливо.

Путін не вічний. І заміну йому буде знайти не просто. А США  в набагато кращих геополітичних умовах.
США може не спішити, доки путін здохне. Переживе США навіть парочку імпічментів президентів.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Украина не переживет, если придет что то вроде Хиллари.

пс. я не Югенд.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Путин влиял на выборы в штатах и проиграл. Но до вас рахитов никак не доходит, что он с таким же успехом ведет компанию по импичменту уже избранного президента США, для вас этого просто не может быть.

Ну й хулі?  :laugh:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Путин влиял на выборы в штатах и проиграл. Но до вас рахитов никак не доходит, что он с таким же успехом ведет компанию по импичменту уже избранного президента США, для вас этого просто не может быть.

Ну й хулі?  :laugh:
Хуюли. Нахрена твой припиздент Кремлю подыгрывал влезая в выборную компанию в штатах?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Но до вас рахитов никак не доходит, что он с таким же успехом ведет компанию по импичменту уже избранного президента США, для вас этого просто не может быть.
:Sho_za:
Слыш, пацан,  губу закати.
 :Vedy_sebe:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
Що тут, Хуйло апять всєх пєрєіграл ?  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46795
  • Never give in!
Путин влиял на выборы в штатах и проиграл. Но до вас рахитов никак не доходит, что он с таким же успехом ведет компанию по импичменту уже избранного президента США, для вас этого просто не может быть. Ума не хватает проанализировать ситуацию? Правильно, лучше почитать какой нибудь бред от Пономаря и с важным видом обсосать на форуме. Каждый день орете путин-хло и тонами разносите его пропаганду, хуже тараканов.

На жаль, мушу цілковито погодитися. Хуйлу потрібен хаос і дестабілізація Заходу і тому він буде робити і робить все що завгодно.

Провокація - його улюблена тактика.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Путин влиял на выборы в штатах и проиграл. Но до вас рахитов никак не доходит, что он с таким же успехом ведет компанию по импичменту уже избранного президента США, для вас этого просто не может быть. Ума не хватает проанализировать ситуацию? Правильно, лучше почитать какой нибудь бред от Пономаря и с важным видом обсосать на форуме. Каждый день орете путин-хло и тонами разносите его пропаганду, хуже тараканов.

Десь у інших, паралельних, світах Ваша версія справді могла мати місце... Але в цьому світі це маячня, що нехтує так званим "лезом Окама" : "Не треба множити сутності"
Трампа за його поганий язик ніхто не тягнув, коли він закликав "дружити з Росією" та захоплювався Путіним. На словах він тоді готовий був подарувати йому все
Нащо Путіну імпічмент Трампа, коли до влади таким чином прийде віце-президент, що буде вимушений проводити більш жорстку щодо РФ політику ?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Украина не переживет, если придет что то вроде Хиллари.

пс. я не Югенд.

Яка Гіларі? Внаслідок імпічменту президентом стає той, хто в момент імпічменту був віце-президентом, тобто завжди представник тієї ж команди, що й сам президент
В даному разі- оця людина, республіканець, що до Клінтон не має жодного стосунку:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Путин влиял на выборы в штатах и проиграл. Но до вас рахитов никак не доходит, что он с таким же успехом ведет компанию по импичменту уже избранного президента США, для вас этого просто не может быть.

Ну й хулі?  :laugh:
Хуюли. Нахрена твой припиздент Кремлю подыгрывал влезая в выборную компанию в штатах?
Пан Теч - це сам Міхуїл Сцякошвілі?
 :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Лейтенант

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
  • Стать: Чоловіча
Актор чудовий, але шо він там каже зрозуміти важко, бо, по-перше, агліцька мова, а по-друге на роботі вухів нема...

Тобто особисто я став його ще більше поважати, але за що саме - не знаю  :weep:
Гарно сказано. аналогічно. Молодець, але чому незнаю, лише припускаю. :)

Offline primera

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
Актор чудовий, але шо він там каже зрозуміти важко, бо, по-перше, агліцька мова, а по-друге на роботі вухів нема...

Тобто особисто я став його ще більше поважати, але за що саме - не знаю  :weep:
Я же говорил тебе, что ты дебил! Учиться надо было в школе! :smilie7:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Украина не переживет, если придет что то вроде Хиллари.

пс. я не Югенд.

Яка Гіларі? Внаслідок імпічменту президентом стає той, хто в момент імпічменту був віце-президентом, тобто завжди представник тієї ж команди, що й сам президент
В даному разі- оця людина, республіканець, що до Клінтон не має жодного стосунку:

Та ты шо, какая интересная история. И зачем амерам эта процедура импичмента в конституции тогда прописана, совсем не понятно. Нужно им ее срочно переделывать, списывать с украинской.