Автор Тема: Чому ми такі прискіпливі до Президентів, але не до всіх.  (Прочитано 3545 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Оксана Хвиля
11 ч ·

Мене дуже дивувало, чому Ющенко так швидко перетворився в очах тих, хто його підтримував, на "слабкого нікчему". Я пам’таю образу, претензії, які взагалі-то не дуже лягали на оточуючу дійсність. Ющенко пощастило, країна як вилазила з бідності, економіка зростала, після 2004 народ реально почав краще жити, вдвічі виросли доходи, і потім весь час зростали. Якихось зовсім фатальних кроків, за що його можна було ненавидіти він не робив. Ну так, можна було посміюватися над Трипіллям, але нічого дикунського. Потім історія повторилася з Порошенко. Здавалося б, відбилися від раші, вилізли з дуже важкої економічної ями і почали потроху зростати, а нагородою ненависть і глум.
Здається, я нарешті знайшла модель, яка все це добре пояснює. Дивіться. Є три типи легітимації за Вебером. Перша це традиційна, тобто спадкова влада, королевська, імператорська, тощо. Друга це харизматична, тобто революційна. Народ на руках вносить героя до княжого або президенського палацу. І третя, сучасна демократична, це бюрократична легітимація. Президент або партія приходить до влади шляхом не просто виборів, а виборів з виконанням всіх нудних бюрократичних процедур.
І от дивіться, що спільного у Ющенко та Порошенко. Вони обидва отримали владу одночасно раціонально-правовим шляхом і революційно-харизматичним. Вони обидва виграли доволі чесні вибори, і обидва стали на чолі нашої держави в результаті революцій. І тут все стає ясним, і характер іраціональних претензій народу (в тому числі тих, хто за них не голосував) теж. Ти ж харизматик!!! Ти ж драконоборець!!!! Ти повинен був стратити януковіча на площі, ти повинен був підвісити ківалова на гаку в центрі Києва за непристойне місце!!!! Ми це від тебе чекали!!! А ти там якісь "суди"... Тьху на тебе! Ти повинен був дати в щелепу путіну на першій же міжнародній зустрічі! А ще краще — скрутити йому в’язи! Ми ж тебе за це обрали, ти дзюдоїст, ти важковаговик, ти наш герой!!! А ти якісь там "мінські домовленності" та "міжнародні суди".... Тьху на тебе. Ну і що, що харизматичні дії ведуть до поразки? Народ бажає бачити переможця дракона, а не бюрократа! І призвисько "барига" як раз дуже чітко показує це розчарування, бо хотіли героя-воїна. А вони обидва повелися як звичайнісіньки демократичні лідери, які враховують стримання і противаги.
Власне, зрозумілі і дії опозиції, яка все це відчуває, і замість займатися бюрократичними справами в Рад,і боре драконів в центрі Києва. А міські та обласні депутати, замість писати запити та створювати комісії, вибивають двері у міськрадах. І всі ці кейси Савченко, Саакашвілі, це все про це. Історія Саакашвілі в Грузії це в чистому вигляді ілюстрація до моєї тези.
Нам катастрофічно не вистачає розуміння цінності оцієї бюрократичної, процедурної демократії. В нашій народній пам’яті закріпився гетьман на обов’язково баскому коні. А нам час дорослішати, і згадувати, що символ гетьманства — це канцелярія і писарчук. Що козаки були не просто грамотними, у них була розвинута державна бюрократія, що кожний полк мав канцелярію і ретельно вів справи. Нам миліший голий Мазепа, який мчить в ніч, і якого оспівує Байрон, але Мазепа був видатним дипломатом і бюрократом. Він багато писав грамот, ага-ага. Нам потрібно дорослішати і з підозрою ставитися до харизматиків.

UPD. Вимушена дописати, тому що бачу, мене погано зрозуміли. Допис не про те, правильно, чи неправильно діє Порошенко чи діяв Ющенко. Посто про глухий кут, що неважливо, як вони діють, якщо вони діють у правовому полі. ТОму треба дописати про Кучму. Систему, яку ми вимагали зламати від Ющенка, а тепер вимагаємо від Порошенка побудував Кучма. Це він побудував олігархічну країну (можна сперечатися, наскільки об’єктивним був процес, аде таки він). Це він створив репресивний фіскальний апарат, це він побудував економіку потоків. Це він батько всього того, що ми зараз вимагаємо негайно рефрмувати. Але його легітимація була однозначною, він прийшов до влади бюрократично-правовим шляхом. І тому народ погодився, і його навіть переобрали на другий термін. Де хоча б десята частина тієї ненависті, яка вилилася на Ющенка? А це все його рук справа. А от до Порошенка та Ющенка підходять з зовсім іншими мірками, саме через двозначність їхньої легітимації.
Показать перевод

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27047

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Вы тюрьму с курортом не путайте, дорогие писатели. Ющенко то был единственный украинский президент, который выборол власть вместе с народом на майдане. А Петя кучерявый пришел в результате сговора Германии, России и укр. олигархата.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Не можу зараз спромогтися все прочтитати, але щодо назви теми - то не ми, то кацапи, постійно і системно ллють бруд на Президентів, бо Президент - то персоніфікація української влади, і дуже легко робити дискредитацію, б'ючи по одній людині. А насправді головна провна лежить на Раді як законодавчому органі, але то така совєцька традиція - не чипати совєти, бо там все одно нічого не досягнеш, там колективна, розмита відповідальність.. і так само ведуть себе зараз так звані зрадофіли, а насправді кремлівське насіння. Ніхто не критикує раду, бо рада завуальована і ніхто не буде ображений якщо буде хтось чморити раду, і Україна від цього не постраждає, на відміну від того коли ображають Президента.

PS. от недовго чекали, вже одно висралося. А що воно казало у 2005 щодо Ющенка?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Вы тюрьму с курортом не путайте, дорогие писатели. Ющенко то был единственный украинский президент, который выборол власть вместе с народом на майдане. А Петя кучерявый пришел в результате сговора Германии, России и укр. олигархата.
Вы стратегически ошибаетесь.
В Украине были выборы, честные и прозрачные.
Чего нельзя сказать про Россию.
Вот там настоящий сговор Германии, Америки и украинских олигархов.
Навязали россиянам Путина, и он уверенно ведёт россиян к пропасти.
 :smilie7:


Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Вы тюрьму с курортом не путайте, дорогие писатели. Ющенко то был единственный украинский президент, который выборол власть вместе с народом на майдане. А Петя кучерявый пришел в результате сговора Германии, России и укр. олигархата.
Вы стратегически ошибаетесь.
В Украине были выборы, честные и прозрачные.
Чего нельзя сказать про Россию.
Вот там настоящий сговор Германии, Америки и украинских олигархов.
Навязали россиянам Путина, и он уверенно ведёт россиян к пропасти.
 :smilie7:

По Рф вы практически правы, за исключением того что Путина утверждала не только Германия и США, но и вся G7 - на место Ельцина. То что выборы в Украине были честными весьма сомнительно, с 2% на 54% это было бы просто не реально честными методами а надо было еще параллельно опускать ЮВТ и тут методы предоставили все владельцы каналов, рукопожатия Меркель (сговор был на лицо), дебатов не было точно как у Овоща. Не знаю почему вы сразу это непоняли, я лично просек сразу и здесь в период компании делал заголовок типа: Порошенко шулер.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Вы тюрьму с курортом не путайте, дорогие писатели. Ющенко то был единственный украинский президент, который выборол власть вместе с народом на майдане. А Петя кучерявый пришел в результате сговора Германии, России и укр. олигархата.
Вы стратегически ошибаетесь.
В Украине были выборы, честные и прозрачные.
Чего нельзя сказать про Россию.
Вот там настоящий сговор Германии, Америки и украинских олигархов.
Навязали россиянам Путина, и он уверенно ведёт россиян к пропасти.
 :smilie7:

По Рф вы практически правы, за исключением того что Путина утверждала не только Германия и США, но и вся G7 - на место Ельцина. То что выборы в Украине были честными весьма сомнительно, с 2% на 54% это было бы просто не реально честными методами а надо было еще параллельно опускать ЮВТ и тут методы предоставили все владельцы каналов, рукопожатия Меркель (сговор был на лицо), дебатов не было точно как у Овоща. Не знаю почему вы сразу это непоняли, я лично просек сразу и здесь в период компании делал заголовок типа: Порошенко шулер.
Да весь мир -шулеры.
Шулер на шулере сидит, и шулером погоняет.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
Вы тюрьму с курортом не путайте, дорогие писатели. Ющенко то был единственный украинский президент, который выборол власть вместе с народом на майдане. А Петя кучерявый пришел в результате сговора Германии, России и укр. олигархата.
Вы стратегически ошибаетесь.
В Украине были выборы, честные и прозрачные.
Чего нельзя сказать про Россию.
Вот там настоящий сговор Германии, Америки и украинских олигархов.
Навязали россиянам Путина, и он уверенно ведёт россиян к пропасти.
 :smilie7:

По Рф вы практически правы, за исключением того что Путина утверждала не только Германия и США, но и вся G7 - на место Ельцина. То что выборы в Украине были честными весьма сомнительно, с 2% на 54% это было бы просто не реально честными методами а надо было еще параллельно опускать ЮВТ и тут методы предоставили все владельцы каналов, рукопожатия Меркель (сговор был на лицо), дебатов не было точно как у Овоща. Не знаю почему вы сразу это непоняли, я лично просек сразу и здесь в период компании делал заголовок типа: Порошенко шулер.

Да-да, зобіділі макаку. А вона ж тільки всього-навсього 'флотам дружить' з кацапами хотіла, ну і 'ні один танк не повинен...'   :love:

Кацапе, ти б перестав хуйню всіляку тут нести, іди краще брюквою запасайся на зиму  :moskali:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
И того и другого Йулька считает помехой к заветной мечте потому она все делает для дискредитации мешающих ей.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
с 2% на 54% это было бы просто не реально честными методами

А кто были теми исполнителями фальсификаций по твоей дебиловатой версии? Какие должности занимали эти фальсификаторы?

И напомню, что подружка Хуйла заняла второе место, только ее результат 12% . Разница в 40% . Только дураки и йульки могут что-то мычать о фальсификациях.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
И того и другого Йулька считает помехой к заветной мечте потому она все делает для дискредитации мешающих ей.

Та макака просто один з виконавців цього гівнометання. Вся кампанія що з Ющем, що з Пєцею глобально організовується, замовляється і фінансується кацапнею   :moskali:

Всілякі Сірожі Кончітоси і залупоголові пуштуни за чиє бабло тут повилазили і верещать нон-стоп, як думаєш ?

При Ющенку це було в новинку, тому публіка і повелась на цю херню масово, типу це голос народу давить погану владу. Зараз теж долбойобів вистачає, але народ все-таки в масі розуміє, хто є ху, та і виконавці цих всіх гівнометань за останні роки вже достатньо позашкварювались   

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ви там коменти почитайте. То не президенти такі погані, то народ трішки йопнутий - звик жити, що йому все принесуть на блюдечку. "Він не вибудовує, він не створює, він не робить" - оце уся психологія цих дуркуватих рабів.

Halyna Pry побачила у розшері та не втрималася, прокоментую.

економіка зростала у всьому світі у той час до 2008 , заслуги Ющенка у тому було мало.

Ти повинен був стратити януковіча на площі, ти повинен був підвісити ківалова на гаку в центрі Києва за непристойне місце!!!! Ми це від тебе чекали!!! А ти там якісь "суди"... >>>>
це серйозно? тобто в нас тут суди та правосуддя з'явилися, а не "телефонне право"?

Систему, яку ми вимагали зламати від Ющенка, а тепер вимагаємо від Порошенка побудував Кучма. /.../Де хоча б десята частина тієї ненависті, яка вилилася на Ющенка? >>
Справа в тім, що він кінцево вибудував "телефонне право", але при тому на кінцях дроту сиділи більш-менш спеціалісти та він залишив керовану, хоч і телефонним правом, країну. А з Ющенка пішов рознос , він став пхати на держслужбу бозна кого.

Претензія до Порошенка, як і до Ющенка, насправді саме в тому, що він не відбудовує інститути, а продовжує будувати ручне керування, притому за участю взагалі незрозумілих людей (призначення хлопчика з "Рошену" на голову НКРЕ, як приклад).


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


При Ющенку це було в новинку, тому публіка і повелась на цю херню масово, типу це голос народу давить погану владу. Зараз теж долбойобів вистачає, але народ все-таки в масі розуміє, хто є ху, та і виконавці гівнометання за ці роки вже достатньо позашкварювались   

И то было в мирное время, а сегодня такой цирк устраиваемый йульками угрожает обороноспособности страны.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
И то было в мирное время, а сегодня такой цирк устраиваемый йульками угрожает обороноспособности страны.
Так може той ЦИРК... ОППО-блок фiнансуе?...
 :smilie7:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Ющенко народ ждал в президенты еще года так с 98, возлагал на него надежды и было понятно что на него поставят и штаты, полностью проукраински настроенный политик. То же самое можно сказать и про Черновила. То что ему не все удалось совсем не его вина, при таком влиянии России на Украину я еще удивляюсь как не началась война при его правлении, при таком влиянии олегархов... не только смог удержать страну на плаву но и поднял экономику. А Петя ваш (вместе с Путиным) полное гавно, никто его не ждал президентом и не приглашал, вылез чисто на поддержке Европы и проевропейски настроенном населении Украины, методом ценничным, тем же что Кремль проталкивал Януковича - подкупом. Власть барыг, они все продадут, другого не надо.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
А Петя ваш (вместе с Путиным) полное гавно,

Вот ради чего ты йульок весь свой бред напостил.

При Порохе мы держим оборону от Хуйла четвертый год, а твоя шалава хихикающая вредит Украине вместе со своими уБЮТками. А сейчас еще грузинского клоуна  подвязала, которому пофигу Украина.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
В узбеків побачив, якраз до теми буде

Російські спецслужби мали план фізичного усунення президента Леоніда Кучми, а також займалися дискредитацією українських політиків.
 
Про це повідомив дипломат, колишній представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи в Мінську Роман Безсмертний в ефірі Еспресо.TV.
 
"Вперше в 1997 році українською розвідкою, спецслужбами були перехоплені документи розробки плану знищення президента Кучми під час закордонного візиту", - сказав Безсмертний.
 
За його словами, тоді керівники держави вирішили не повідомляти про це представникам ЗМІ.
 
"На жаль, в суспільстві, у якому ми жили, керівництво держави вирішило не оприлюднювати ці документи. Але, якщо взяти цей момент, то, починаючи з 1997 року, проти окремих осіб, політичних лідерів, політичних сил робляться зусилля або з дискредитації, або щодо прямого усунення. І тому треба подивитися зовсім іншими очима на цей період", - додав політик.
 
Події 2013-2014 року він називає "продовженням" цього плану.
 
Крім того, за даними Безсмертного, у 2005 році в Кремлі був офіційно затверджений план дискредитації президента Віктора Ющенка.
 
"І, що стосується Ющенка, ця дискредитація, треба віддати належне російським спецслужбам, вона пройшла успішно", - зазначив Безсмертний.
« Останнє редагування: Вересня 23, 2017, 01:23:52 13:23 від RG »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
Макаківці і зрадойоби під цим текстом зразу на гівно почали сходити, понеслося бздо про глечики і бджоли  :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ющенко народ ждал в президенты еще года так с 98, возлагал на него надежды и было понятно что на него поставят и штаты, полностью проукраински настроенный политик. То же самое можно сказать и про Черновила. То что ему не все удалось совсем не его вина, при таком влиянии России на Украину я еще удивляюсь как не началась война при его правлении, при таком влиянии олегархов... не только смог удержать страну на плаву но и поднял экономику. А Петя ваш (вместе с Путиным) полное гавно, никто его не ждал президентом и не приглашал, вылез чисто на поддержке Европы и проевропейски настроенном населении Украины, методом ценничным, тем же что Кремль проталкивал Януковича - подкупом. Власть барыг, они все продадут, другого не надо.

Теч, не можна (фізично) бути таким довбойобом, яким ти намагаєшся себе виставити. Це щодо протиставлення Порошенка і Ющенка. Кого ти кацапня намагаєшься тут надурити?  :an


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
1. Порошенко.
2. Ющенко
3. Чорновіл.
Почему Чорновіл на третьей ступеньке ?
Потому что, к сожалению, он НЕ был Президентом.
И я не знаю, как он относился к перспективам Украины войти в НАТО и ЕС.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
А Петя, которого обзывают ''барыгой'', тянет Украину в НАТО и в ЕС, как танк.
 Наши украинские националисты, да и половина украинцев выглядят коммуняками и совками, если сравнивать их риторику и риторику Президента.
Вот из-за засилья этих ''совков'', ненавистников ''барыг'',  реформы и не идут.
А Петя -не волшебник-сказочник. Он - реалист-капиталист.



Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

А Петя -не волшебник-сказочник. Он - реалист-капиталист.

 :smiley24:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
В 2004 году мы хотели видеть у власти мадановца, так вы его увидели у власти в 2014 году.

Порох майдановец в душе. Я с ним бухал и в 2002 году (бухал я, а он нет), и в 2004 году (тоже самое) и я совершенно не удивлен , что он появился 1 декабря 2013 года на тракторе  вместе с сыном.

Он в душе майдановец, которого может испортить власть. Посмотрим как он передаст власть в июне 2024 года. Если нормально, то я стану откровенным Порохоботом. А пока я сдержанный наблюдатель.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
В 2004 году мы хотели видеть у власти мадановца, так вы его увидели у власти в 2014 году.

Порох майдановец в душе. Я с ним бухал и в 2002 году (бухал я, а он нет), и в 2004 году (тоже самое) и я совершенно не удивлен , что он появился 1 декабря 2013 года на тракторе  вместе с сыном.

Он в душе майдановец, которого может испортить власть. Посмотрим как он передаст власть в июне 2024 года. Если нормально, то я стану откровенным Порохоботом. А пока я сдержанный наблюдатель.

Та думаю що без проблем передасть. От тільки було би кому  :smilie7:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
В 2004 году мы хотели видеть у власти мадановца, так вы его увидели у власти в 2014 году.

Порох майдановец в душе. Я с ним бухал и в 2002 году (бухал я, а он нет), и в 2004 году (тоже самое) и я совершенно не удивлен , что он появился 1 декабря 2013 года на тракторе  вместе с сыном.

Он в душе майдановец, которого может испортить власть. Посмотрим как он передаст власть в июне 2024 года. Если нормально, то я стану откровенным Порохоботом. А пока я сдержанный наблюдатель.

У 2010 році ми так спостерігали як Ющенко змінив Янукович.
Що й далі спостерігати будемо чи може хоч чимось допоможемо?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В 2004 году мы хотели видеть у власти мадановца, так вы его увидели у власти в 2014 году.
Порох майдановец в душе. Я с ним бухал и в 2002 году (бухал я, а он нет), и в 2004 году (тоже самое) и я совершенно не удивлен , что он появился 1 декабря 2013 года на тракторе  вместе с сыном.
Он в душе майдановец, которого может испортить власть. Посмотрим как он передаст власть в июне 2024 года. Если нормально, то я стану откровенным Порохоботом. А пока я сдержанный наблюдатель.
Дивно, але Порошенко був "засновником" Ригiв, мачi на метi сильну Партiю, впливових буржуа тощо
Йогму енергii не позичати: скiльки його юльки та риги лають, а вiн не пiддаеться на провокацii та робитть те, що мусить.
Думаю, що у нього буде другий термiн: не можна спускати ЕС й НАТО на iншу людину, якою б популярною вона не була.
Але... хто може бути його альтернативою - Мамця Юля, Ляшко чи Парубiй?..
Реально, якщо вiдкинути популiстiв та ОППО-блок... у Педро НЕ МАЕ альтернативи.
Мо, з роками зявиться новий Месiя, але хто вiн й звiдки... не вiдомо.
 :Razom:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
На другий термін Порох йде однозначно. Я не якийсь його супер фанат, але об'єктивно тут і варіантів інших немає.

А різні хуйлопи та макакокацапи тому й сходять на гівно, бо їм це як серпом по яйцях  :smilie7:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
На другий термін Порох йде однозначно. Я не якийсь його супер фанат, але об'єктивно тут і варіантів інших немає.

А різні хуйлопи та макакокацапи тому й сходять на гівно, бо їм це як серпом по яйцях  :smilie7:
Не торопи судьбу, там мозгов поболе чем у тебя будет. Будут видеть что Петр не проходной - раскрутят вам другого припиздента, типа Вакарчука.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33545
  • Стать: Чоловіча
На другий термін Порох йде однозначно. Я не якийсь його супер фанат, але об'єктивно тут і варіантів інших немає.

А різні хуйлопи та макакокацапи тому й сходять на гівно, бо їм це як серпом по яйцях  :smilie7:
Не торопи судьбу, там мозгов поболе чем у тебя будет. Будут видеть что Петр не проходной - раскрутят вам другого припиздента, типа Вакарчука.

Нам вже Хуйло розкрутило парочку хряк/макака, просравши на це вагони кацапського бабла. В результаті - хряк здриснув на Ростов, макака лазить по політсмітниках з 'бєглимі джигітамі', а Хуйло чекає, коли його відправлять в гості до Каддафі з куском арматури в сраці  :smilie7:

Чо, бля,  :moskali: 'всєх пєрєігралі'(с)  :weep: 

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
На другий термін Порох йде однозначно. Я не якийсь його супер фанат, але об'єктивно тут і варіантів інших немає.

А різні хуйлопи та макакокацапи тому й сходять на гівно, бо їм це як серпом по яйцях  :smilie7:
Не торопи судьбу, там мозгов поболе чем у тебя будет. Будут видеть что Петр не проходной - раскрутят вам другого припиздента, типа Вакарчука.

Нам вже Хуйло розкрутило парочку хряк/макака, просравши на це вагони кацапського бабла. В результаті - хряк здриснув на Ростов, макака лазить по політсмітниках з 'бєглимі джигітамі', а Хуйло чекає, коли його відправлять в гості до Каддафі з куском арматури в сраці  :smilie7:

Чо, бля,  :moskali: 'всєх пєрєігралі'(с)  :weep: 
Ты дурака не включай, все прекрасно знают что Янукович(читай Путин) и ЮВТ враги.