Автор Тема: Верховна Рада це торговий двір  (Прочитано 265 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Верховна Рада це торговий двір
« : Листопада 22, 2017, 06:00:20 18:00 »

Верховна Рада України має стати представницьким органом українського народу, натомість, зараз - це місце, де більшість народних депутатів заробляє гроші. Таку думку у програмі Drozdov на телеканалі "ZIK" висловив народний депутат, лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький.

"На дану хвилину - це справді торговий двір, де укладаються якісь "сдєлкі", а він повинен бути представницьким органом українського народу, іншого не дано", - сказав народний депутат, додавши, що така трансформація неможлива із цим складом парламенту, де "справді дуже погана аура".

"Зараз він працює так, що не має жодного стосунку до серйозної законотворчої діяльності. Є надзвичайно маленьке коло людей, яке взагалі впливає на рішення парламенту", - вважає Білецький.

За його словами, український парламент - це місце, де "більшість заробляє гроші".

"Відверто кажучи, сумами не цікавлюся, тому що перший час не ходив на засідання, а потім у мене вже сформувався такий імідж, що до мене з такими пропозиціями не підходять. Але, думаю, це можливість заробляти величезні суми", - сказав він.

Лідер партії "Національний корпус" також висловив думку про те, що не варто переоцінювати відсоток "свіжої крові" у парламенті. Таких людей, за словами народного депутата, там одиниці.

"Подивіться на реальну картину парламенту, кількість вчорашніх регіоналів у різних списках, мажоритарників.. Вийде, фактично, третина. Додамо сюди "Блок Юлії Тимошенко", Ляшка, який не вчора зайшов у парламент, "Народний фронт".., і ми побачимо, що свіжої крові там майже немає", - констатував Білецький.
  http://nationalcorps.org/page/andrj-bleckij-verhovna-rada-ce-torgovij-dvr-de-blshst-zaroblja-grosh
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Верховна Рада це торговий двір
« Reply #1 : Листопада 22, 2017, 09:27:06 21:27 »

    Незадолго до созыва «Учредилки» к нам зашёл Марк Натансон, старейший член ЦК партии левых эсеров и с первых слов сказал: — ведь придётся, пожалуй, разогнать Учредительное собрание силой…

    — Браво! — воскликнул Ленин. — Что верно, то верно! А пойдут ли на это ваши?
    — У нас некоторые колебания, но я думаю, что в конце концов согласятся.  1917 г (с)

 :lol:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Верховна Рада це торговий двір
« Reply #2 : Листопада 22, 2017, 09:42:34 21:42 »
Іудушка  :smilie7: