Автор Тема: Ресторани Києва: «Вы ні панімаєтє на рускам языкє?..»  (Прочитано 665 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
В ДОРОГИХ РЕСТОРАНАХ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ НЕ РОЗУМІЮТЬ УКРАЇНСЬКОЇ?!.
Чи збіраються насправді виконувати нещодавнє рішення Київрада про обов’язковість обслуговування українською у столичних закладах, які за «ціновою категорією» вважають себе «елітними»?.. «Польове дослідження» програми Гроші однозначно показує: ні!
«Вы ні панімаєтє на русакам языкє?..» - таку відповідь може отримати україномовний клієнт в ресторанах української столиці, які працюють, підлаштовуючись під смаки та запити тих, хто зараз є владою в Києві…
Серед дорогих кафе та ресторанів Києва, де українська – non grata: «Феліні», «Ешак», «Желтое море» та инші…

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Не збираюсь вчити українську, – дружина онука Ступки

Українська модель, телеведуча, діджей і дружина актора Дмитра Ступки – Поліна Логунова – дуже різко висловилася про мовні квоти на телебаченні і заявила, що принципово не збирається вивчати українську та розмовляти нею на телебаченні.

13 жовтня в силу вступив закон про мовні квоти на телебаченні, прийнятий Верховною Радою 23 травня 2017 року, згідно з яким в загальному тижневому обсязі телемовлення загальнонаціональних каналів, передачі, фільми та новини українською мовою повинні становити не менше 75% загальної тривалості даних програм в кожному з проміжків часу між 7:00 і 18:00, а також між 18:00 і 22:00.

За словами Логунової, через заборону російської мови (насправді, мова йде лише про обмеження, а не про цілковиту заборону, – "24") на телебаченні у неї почалися складнощі в кар'єрі. Але вона не має наміру для цього вивчати українську мову.

"Вся справа в тому, що в моїй країні дві мови є державними. І одну з них я знаю на стільки, що можу, як мені здається, красиво і грамотно говорити в кадрі, в залежності від проекту я підбудовувалася під той чи інший формат, тому що вважаю, що телебачення вимагає акторської майстерності. Часом я можу говорити як "дівчинка з сусіднього двору", коли треба як "дипломат", а якщо того вимагає ситуація, я легко можу переключитися на "літературну російську", – написала вона.

Дружина Ступки також зазначила, що провідні ведучі, які зараз говорять українською, в кадрі виглядають безглуздо.

Навчитися говорити українською я можу, але я глибоко переконана, що той, хто говорить по той бік екрану повинен бути прикладом, говорити швидше, ніж думати, говорити так, ніби співати. Судячи з моїх спостережень більшість україномовних ведучих виставляють себе в поганому світлі, насилу висловлюючись рідною, українською, мовою і в кадрі це виглядає безглуздо,
– додала вона.


http://24tv.ua/shoubiz_tag1129?utm_source=seocopy
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
"аристократія"
Креольські ублюдки

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
"говорити швидше, ніж думати"  :alen

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Та какой вопрос. Может не учить, но и на ТВ тогда работать не будет. И на радио, и в печати
Ибо нехуй

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
Навчитися говорити українською я можу, але я глибоко переконана, що той, хто говорить по той бік екрану повинен бути прикладом, говорити швидше, ніж думати, говорити так, ніби співати. Судячи з моїх спостережень більшість україномовних ведучих виставляють себе в поганому світлі, насилу висловлюючись рідною, українською, мовою і в кадрі це виглядає безглуздо,
– додала вона.




говорити швидше, ніж думати !!!! Карл! :fp :fp :fp :fp :fp :fp

ТП 80лвл

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Щодо Ресторанів Києва....

Таке рішення було прийнято на пленарному засіданні Київської міської ради 5 жовтня 2017, повідомляє прес-служба Київради.

Також більш детально виписано пункт про використання української мови в місцях громадського обслуговування. Передбачається, що при реалізації товарів і наданні послуг, першочергово використовується державна мова.

Одночасно, на прохання споживача, суб'єкт господарювання може використовувати будь-яку іноземну мову для повного донесення інформації про товари та послуги, та для належного обслуговування споживачів.

"При цьому ми залишили пункт, який передбачає, що у всіх закладах громадського харчування обов'язкова наявність меню державною мовою. При обслуговувані відвідувачів персонал зобов'язується пропонувати меню українською, і лише на вимогу відвідувача, надавати меню будь-якою іншою мовою за наявності", - уточнив автор відповідного рішення, депутат Київради Юрій Сиротюк.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Дружина Ступки-молодшого ще й погано освічена. Мало того, що вона не знає державної мови, то вона й не знає Конституцію України, де чітко вказано, що державна мова в Україні одна - українська. Ну й для чого на телебанні потрібні такі тупі курки? Ніякої нормальної віддачі від них бути не може.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Від них ще я яка добра віддача! - Для Хуйла і русскава міра. Вони ж, тварюки, так старалися всі ці 17 років хуйлу служити...
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Іудушка, а от на хера ти пиздиш ? І з якого київського ресторану ведеш прямий репортаж ?

Я в ресторанах буваю (зараз не так часто, та й в основному по роботі веду якісь розмови), то можу сміливо сказати, що на цю тему проблем не буває ніколи, від слова зовсім.

Тим більше в ресторані з якимись претензіями на елітарність. Там клієнту на мові суахілі почнуть белькотати, якщо хоча б щось на ній знатимуть.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Це так Ступка - старший( покійний вже) отак виховав свого синка: манкуртом і підкаблучником.

І серед українців України таких більшість.

Якби в якогось відомого митця якоїсь країни,  дружина була б отакою чужинською відвертою і прямою ксенофобкою, то такому ,місця вже не було б не тільки просто серед людей, а й в країні.

Але в Україні можливо все, можливо ще й не таке.
Там де титульний народ - народ-довбойоб, то в такій країні можливо все.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Це так Ступка - старший( покійний вже) отак виховав свого синка: манкуртом і підкаблучником.

І серед українців України таких більшість.

Якби в якогось відомого митця якоїсь країни,  дружина була б отакою чужинською відвертою і прямою ксенофобкою, то такому ,місця вже не було б не тільки просто серед людей, а й в країні.

Але в Україні можливо все, можливо ще й не таке.
Там де титульний народ - народ-довбойоб, то в такій країні можливо все.

Ти знову якусь хуйню несеш   :fp2

Народ наш, в принципі, трохи забитий, але відчуття реальності має добре.

Он макаку 2 рази на виборах прокотив як чітко, а туди скільки бабла всілякі жиди і кацапи закидували  :smilie7: 

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Жиди й кацапи вкладували бабло в двох Віть, до цього в Льону, а потім в Петю.

Зараз підбирають кандидатуру, кого замість Петі, якщо раптом виникне така потреба.
Раніше кандидат номер ван був Кончіта, та на квартирах зашкварився.


Зараз жиди розглядають дві реальні кандидатури: Барсеточник і Залупоголовий Шайтан.
А кацапам зараз вибирати не доводиться ( не до жиру, бить би живу)

Але кого вибируть жиди - то кацапи підтримають будь кого.
ЗІ: Ю.Тимошенко, жиди не вибируть ніколи, ні при яких розкладах.
Швидше виберуть кого завгодно, хоч Ляшка чи хоч Киву, тільки не ЮВТ.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Жиди й кацапи вкладували бабло в двох Віть, до цього в Льону, а потім в Петю.

Зараз підбирають кандидатуру, кого замість Петі, якщо раптом виникне така потреба.
Раніше кандидат номер ван був Кончіта, та на квартирах зашкварився.


Зараз жиди розглядають дві реальні кандидатури: Барсеточник і Залупоголовий Шайтан.
А кацапам зараз вибирати не доводиться ( не до жиру, бить би живу)

Але кого вибируть жиди - то кацапи підтримають будь кого.
ЗІ: Ю.Тимошенко, жиди не вибируть ніколи, ні при яких розкладах.
Швидше виберуть кого завгодно, хоч Ляшка чи хоч Киву, тільки не ЮВТ.

Бля, чувак, де ти траву береш ?

Я вже хз скільки ніяким боком, але в тебе якийсь могутній сорт  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Жиди й кацапи вкладували бабло в двох Віть, до цього в Льону, а потім в Петю.

Зараз підбирають кандидатуру, кого замість Петі, якщо раптом виникне така потреба.
Раніше кандидат номер ван був Кончіта, та на квартирах зашкварився.


Зараз жиди розглядають дві реальні кандидатури: Барсеточник і Залупоголовий Шайтан.   :smiley24: :smiley24: :smiley24: :lol: :lol: :lol: :lol: :hot: :hot: :hot:
А кацапам зараз вибирати не доводиться ( не до жиру, бить би живу)

Але кого вибируть жиди - то кацапи підтримають будь кого.
ЗІ: Ю.Тимошенко, жиди не вибируть ніколи, ні при яких розкладах.
Швидше виберуть кого завгодно, хоч Ляшка чи хоч Киву, тільки не ЮВТ.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
В моєму попередньому пості механічна неточність: кацапи вкладували бабло не в двох Віть, а тільки в одного, - в Януковича. При всій моїй особистій неприязні до Ющенка, тим не менше, кацапи в нього не вкладували ніколи жодної копійки.

А от у всіх інших Презюків - вкладували.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Жиди й кацапи вкладували бабло в двох Віть, до цього в Льону, а потім в Петю.

Зараз підбирають кандидатуру, кого замість Петі, якщо раптом виникне така потреба.
Раніше кандидат номер ван був Кончіта, та на квартирах зашкварився.


Зараз жиди розглядають дві реальні кандидатури: Барсеточник і Залупоголовий Шайтан.
А кацапам зараз вибирати не доводиться ( не до жиру, бить би живу)

Але кого вибируть жиди - то кацапи підтримають будь кого.
ЗІ: Ю.Тимошенко, жиди не вибируть ніколи, ні при яких розкладах.
Швидше виберуть кого завгодно, хоч Ляшка чи хоч Киву, тільки не ЮВТ.

Бля, чувак, де ти траву береш ?

Я вже хз скільки ніяким боком, але в тебе якийсь могутній сорт  :weep:

А що не так ? Є конкретні заперечення по суті ?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Жиди й кацапи вкладували бабло в двох Віть, до цього в Льону, а потім в Петю.

Зараз підбирають кандидатуру, кого замість Петі, якщо раптом виникне така потреба.
Раніше кандидат номер ван був Кончіта, та на квартирах зашкварився.


Зараз жиди розглядають дві реальні кандидатури: Барсеточник і Залупоголовий Шайтан.
А кацапам зараз вибирати не доводиться ( не до жиру, бить би живу)

Але кого вибируть жиди - то кацапи підтримають будь кого.
ЗІ: Ю.Тимошенко, жиди не вибируть ніколи, ні при яких розкладах.
Швидше виберуть кого завгодно, хоч Ляшка чи хоч Киву, тільки не ЮВТ.

Бля, чувак, де ти траву береш ?

Я вже хз скільки ніяким боком, але в тебе якийсь могутній сорт  :weep:

А що не так ? Є конкретні заперечення по суті ?

Та в твоєму пості все прекрасно  :smilie5:

Не буду про Юль і Віть, але Борсеточник і Залупоголовий, як кандидати на преза - це мощно  :weep:

Думаю, ще кандидатуру якогось негра ще треба розглянути. В нього шансів навіть побільше буде, ніж в цих двох  :laugh:   

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Жиди й кацапи вкладували бабло в двох Віть, до цього в Льону, а потім в Петю.

Зараз підбирають кандидатуру, кого замість Петі, якщо раптом виникне така потреба.
Раніше кандидат номер ван був Кончіта, та на квартирах зашкварився.


Зараз жиди розглядають дві реальні кандидатури: Барсеточник і Залупоголовий Шайтан.
А кацапам зараз вибирати не доводиться ( не до жиру, бить би живу)

Але кого вибируть жиди - то кацапи підтримають будь кого.
ЗІ: Ю.Тимошенко, жиди не вибируть ніколи, ні при яких розкладах.
Швидше виберуть кого завгодно, хоч Ляшка чи хоч Киву, тільки не ЮВТ.

Бля, чувак, де ти траву береш ?

Я вже хз скільки ніяким боком, але в тебе якийсь могутній сорт  :weep:

А що не так ? Є конкретні заперечення по суті ?

Та в твоєму пості все прекрасно  :smilie5:

Не буду про Юль і Віть, але Борсеточник і Залупоголовий, як кандидати на преза - це мощно  :weep:

Думаю, ще кандидатуру якогось негра ще треба розглянути. В нього шансів навіть побільше буде, ніж в цих двох  :laugh:

Прочитай уважніше. Я мав на увазі, якщо обставини складуться так, що Петю схочуть міняти.

Цитувати
Зараз підбирають кандидатуру, кого замість Петі, якщо раптом виникне така потреба.
[/i]

Але в Петі вистачає мізків, щоб ситуація не дійшла ні до соціального бунту, і ні до якогось реального Майдану, який би загрожував би втраті ним своєї займаної посади.
.............
Я не кажу, що двое вищеназваних є кандидати на Петіне крісло ( при відповідному збігові обставин).
Але з іншого боку, якщо "світова закуліса" схоче Петю змістити, то тим не менше, крім них я поки що ніяких інших більш реальних осіб не бачу.
......
Барсеточника , швидше за все, рухати на найвищу табуретку не будуть, він буде працювати в когось "помагальником".
А от із Залупоголового ліпити "претендента на престол" можуть.

...Бо, інакше, чому він свою Залупу ( тобто, своє персидсько- індуське їбало), суне скрізь, куди тільки можна, як тільки в країні і у владі смаленим запахне ? :smilie11:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Та ну, якась химерна конспірологія. Залупоголовий Мустахва презом може стати, хіба роздавши всьому населенню країни по пару штук баксів, та й то не факт   :smilie5: 

Не виберуть в Україні ніколи мігранта презом, тим більше якогось екзотичного кадра. Це навіть безвідносно до того, що їм нічого не світить, навіть якби вони були українцями, бо зашкварені вони вже суттєво своїми художествами  :smilie7:     

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Та ну, якась химерна конспірологія. Залупоголовий Мустахва презом може стати, хіба роздавши всьому населенню країни по пару штук баксів, та й то не факт   :smilie5: 
Не виберуть в Україні ніколи мігранта презом, тим більше якогось екзотичного кадра.
Це навіть безвідносно до того, що їм нічого не світить, навіть якби вони були українцями, бо зашкварені вони вже суттєво своїми художествами  :smilie7:   
Про якого Мустафу може йти мова, коли Тягнибакс, з його Рев. досвiдом та "Перемогами" не пройшов.
Навiть у Мамцi... не так багато шансiв знову пройти в Раду.
Сто пудов, будуть договорняки на Банковiй - вартiсть проходу росте з кожним роком.
 :smilie7: