Автор Тема: Хто більше бреше- Тимошенко чи Порошенко?  (Прочитано 285 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Не моє- з VoxUkraine:
 Т.Юлька

Порох

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Хто більше бреше- Тимошенко чи Порошенко?
« Reply #1 : Грудня 10, 2017, 05:37:41 17:37 »
У ТЮльки неправда, перебільшення та маніпуляції складають 88%, з яких 27% - явна брехня. Правда лише 11%

У Пороха неправда, перебільшення та маніпуляції  складають 37.5%, з яких лише 6.5% - брехня. Правда склада 46.5 %, технічна помилка 2.5 % і "без вердикту" 13.5%

Отже, ТЮлька брехливіша за Пороха як мінімум більше ніж у 2 рази

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Хто більше бреше- Тимошенко чи Порошенко?
« Reply #2 : Грудня 10, 2017, 05:42:10 17:42 »
Цитувати
Порошенко охоче перебільшує та намагається показати ситуацію кращою, ніж вона є, або більш складною. 22,5% перевірених цитат – саме такі. Наприклад, він сказав, що 2,2% зростання ВВП – це результат жорстких реформ урядів Яценюка та Гройсмана. Але забув додати, що зростанню також посприяли гарні врожаї та світові ціни на чорні метали. Це точно не заслуга українського уряду.

Найулюбленіша тема Порошенка – економіка України (16,5% всіх цитат). ВВП, інфляція, промисловість, стан золотовалютних резервів. На цьому він дуже гарно знається і майже завжди трактує дані правильно. Друга улюблена тема Президента – війна та стан збройних сил (переважно у контексті підвищення міцності армії та бюджету на ЗСУ). Таких цитат 15%.

Стратегія президента – концентруватися на позитиві. 72% його цитат з перевірених мають позитивний відтінок. Він любить констатувати досягнення, підвищення та зростання. Україна росте в міжнародних рейтингах, економіка вийшла з піке, товарообіг піднявся – цим фактам складно заперечити, вони правдиві. Але про низький приплив інвестицій із-за кордону або повільне відновлювання економіки Президент не згадує. Так само як і про боротьбу з корупцією: цій темі присвячено лише 5% цитат з перевірених у Президента.

Майже у половині випадків він спирається на статистику: 43% цитат мають якісь дані. Але це не найвищий показник і не варто сподіватися, що наявність статистики свідчить про високий відсоток правди. У Тимошенко, наприклад, майже 74% цитат містять якусь статистику. При цьому вона каже правду лише у 9% випадків.

До речі, коли Порошенко говорить про щось негативне (наприклад, про війну), то у половині випадків це буде перебільшення. Тобто він намагається представити проблеми більшими, ніж вони є, і таким чином виправдати себе у невдачах або зняти відповідальність.