Автор Тема: UTC+2:30  (Прочитано 4108 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: UTC+2:30
« Reply #30 : Листопада 08, 2017, 09:45:24 21:45 »

Ну, значить, таблиця Ваша неправильна. Мені, що власним очам та показникам погоди на айфоні вірити чи якимось таблицям? Це таблиця не на грудень, а на листопад.
А по-друге, Ізраїль хоч і в одному з нами часовому поясі, та на різних широтах.
І на широтах, ближчих до екватора, день довший, аніж в північних широтах. Це ж елементарно, Ватсон.

Вы хоть смотрите что я пишу?
Ссылка просто на сайт, мне лень было месяц выбирать снова, а приведенная таблица именно на декабрь. 21-22 декабря самая длинная ночь, что и представленно в таблице.
А Израиль да южнее, но он и еще значительно восточнее, по меридиану он лежит восточнее крайней восточной точки Украины. Причем живут и не жужат

А Ви осмислюєте те, що я пишу? Для чого мені Ваша таблиця, якщо в Погоді на айфоні, і на Гісметео вказано один і той же час сходу і заходу сонця на сьогодні? І він співпадає з часом, вказаним у Вашій таблиці, але нібито-то через місяць.
Щодо Ізраїлю - то де б він не знаходився відносно України - сходу чи заходу, та день там все одно довший. Бо знаходиться південніше.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: UTC+2:30
« Reply #31 : Листопада 08, 2017, 09:46:50 21:46 »
Бум прийшов...
Таке СВЯТО...
Ти ще згадай, коли нам Тору читати, а коли - Бiблiю.
Чого так пiздно заходиш - партiйнi збори не вiдпускали?..
Чи Мамця...  особисте доручення дала?..
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: UTC+2:30
« Reply #32 : Листопада 08, 2017, 09:52:52 21:52 »

Ну, значить, таблиця Ваша неправильна. Мені, що власним очам та показникам погоди на айфоні вірити чи якимось таблицям? Це таблиця не на грудень, а на листопад.
А по-друге, Ізраїль хоч і в одному з нами часовому поясі, та на різних широтах.
І на широтах, ближчих до екватора, день довший, аніж в північних широтах. Це ж елементарно, Ватсон.

Вы хоть смотрите что я пишу?
Ссылка просто на сайт, мне лень было месяц выбирать снова, а приведенная таблица именно на декабрь. 21-22 декабря самая длинная ночь, что и представленно в таблице.
А Израиль да южнее, но он и еще значительно восточнее, по меридиану он лежит восточнее крайней восточной точки Украины. Причем живут и не жужат

А Ви осмислюєте те, що я пишу? Для чого мені Ваша таблиця, якщо в Погоді на айфоні, і на Гісметео вказано один і той же час сходу і заходу сонця на сьогодні? І він співпадає з часом, вказаним у Вашій таблиці, але нібито-то через місяць.
Щодо Ізраїлю - то де б він не знаходився відносно України - сходу чи заходу, та день там все одно довший. Бо знаходиться південніше.

С каких это пор 7.55 указанные в таблице это одно и тоже с 7.05 которые по вашим словам указаны на айфоне?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: UTC+2:30
« Reply #33 : Листопада 08, 2017, 10:03:10 22:03 »
Бум прийшов...
Таке СВЯТО...
Ти ще згадай, коли нам Тору читати, а коли - Бiблiю.
Чого так пiздно заходиш - партiйнi збори не вiдпускали?..
Чи Мамця...  особисте доручення дала?..
 :smilie7:

 :smilie5: :smilie5: :smilie5:

Аллаху Акбар! :smilie5:

Україні найпродуктивніше було б прийняти іслам і відразу б пропала загроза русифікації  :smilie5:
І пропала б загроза яценюківсько-гросманівськтих рехворм.
І ще - китайських інвестицій.
Нам все це не потрібно, нас все це тільки руйнує.
Правильно ?  :smilie3:

Мустафа Найєм читає азан( заклик до молитви) :smilie5:
Тому революційний табір біля ВР - непереможний!
:laugh:


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: UTC+2:30
« Reply #34 : Листопада 08, 2017, 10:04:22 22:04 »
А суперечки в якому годинному поясі жити - непродуктивні зовсім  :gigi:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: UTC+2:30
« Reply #35 : Листопада 08, 2017, 10:10:57 22:10 »
О, бабцефіл, як там наша Юлічька ? Ще гнівається на нас, грішних ?  :love:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: UTC+2:30
« Reply #36 : Листопада 08, 2017, 11:21:01 23:21 »
До діва:
От до чого тут схід сонця сьогодні і 22 грудня, якщо сьогодні 8-е листопада?
От тепер буду кожен день повідомляти про схід і захід сонця аж до 22 грудня. Подивишся, наскільки це співпадає з таблицею, якщо ти не дружиш з порівняльним аналізом і не слухаєш, що тобі говорять люди, які живуть в цьому часовому поясі.
Отже
9-го листопада
схід - 7.02 захід - 16.20

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: UTC+2:30
« Reply #37 : Листопада 09, 2017, 07:53:08 07:53 »
До діва:
От до чого тут схід сонця сьогодні і 22 грудня, якщо сьогодні 8-е листопада?
От тепер буду кожен день повідомляти про схід і захід сонця аж до 22 грудня. Подивишся, наскільки це співпадає з таблицею, якщо ти не дружиш з порівняльним аналізом і не слухаєш, що тобі говорять люди, які живуть в цьому часовому поясі.
Отже
9-го листопада
схід - 7.02 захід - 16.20

22 грудня до того что это самый короткий день в году, зимнее солнцестояние называется
Я сам живу в этом часовом поясе и что, мне за это медаль дать?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: UTC+2:30
« Reply #38 : Листопада 09, 2017, 08:01:46 08:01 »

Отже
9-го листопада
схід - 7.02 захід - 16.20
І що зміниться, якщо Ви почнете жити за в'єтнамським часом? День стане довшим? Та наче ні. Схід сонця тоді буде о 12:02, а захід - о 23:20.

Зрештою Вам ніхто не забороняє перевести свій айфон та інші годинники на в'єтнамський час та жити в тому ритмі, який Вам подобається. Будете прокидатись в 10 ранку, а лягати спати опівночі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: UTC+2:30
« Reply #39 : Листопада 09, 2017, 08:11:35 08:11 »

Отже
9-го листопада
схід - 7.02 захід - 16.20
І що зміниться, якщо Ви почнете жити за в'єтнамським часом? День стане довшим? Та наче ні. Схід сонця тоді буде о 12:02, а захід - о 23:20.

Зрештою Вам ніхто не забороняє перевести свій айфон та інші годинники на в'єтнамський час та жити в тому ритмі, який Вам подобається. Будете прокидатись в 10 ранку, а лягати спати опівночі.

Ага
Просто умиляют люди которые считают что перерисовав цифры на циферблате будильника они чтото меняют в реальной жизни

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: UTC+2:30
« Reply #40 : Листопада 09, 2017, 10:35:30 22:35 »
От жеж...Ви про біоритми людини що-небудь чули? А про зимову депресію? А оце мотиляння часом туди-сюди не дуже добре позначається на самопочутті людини.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: UTC+2:30
« Reply #41 : Листопада 10, 2017, 08:00:59 08:00 »
От жеж...Ви про біоритми людини що-небудь чули?
А про зимову депресію?
А оце мотиляння часом туди-сюди не дуже добре позначається на самопочутті людини.
Скiльки вже про це казали.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: UTC+2:30
« Reply #42 : Листопада 10, 2017, 08:07:24 08:07 »
От жеж...Ви про біоритми людини що-небудь чули? А про зимову депресію? А оце мотиляння часом туди-сюди не дуже добре позначається на самопочутті людини.

А где вы прочитали что поддерживаю перевод времени ежегодный?
Я как раз категорически против и постоянно пишу что никакой экономической целесообразности он не имеет.
Может в 18 веке в Англии когда его придумали и когда 80% населения сапало буряки в полях это и имело какойто смысл, хотя я лично сомневаюсь, то в настоящих условиях, когда 80% населения сидят по бетонным коробкам с круглосуточным освещением, с тотальным освещением улиц, с трехсменными производствами всякие разговоры о "экономии электроэнергии при переходе на летнее время" просто смешны.
А насчет биоритмов то поверьте они меньше всего зависят от часов и связаны с солнечными и лунными циклами. И от того что какойто перец переведет кудато стрелки на часах биоритмы никак не поменяются.
Вам и другим раньше двадцать раз говорил - нравиться вам просыпаться раньше, просыпайтесь, какие вопросы.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: UTC+2:30
« Reply #43 : Листопада 10, 2017, 08:15:18 08:15 »
А насчет биоритмов то поверьте они меньше всего зависят от часов и связаны с солнечными и лунными циклами.
И от того что какойто перец переведет кудато стрелки на часах биоритмы никак не поменяются.
Вам и другим раньше двадцать раз говорил - нравиться вам просыпаться раньше, просыпайтесь, какие вопросы.
Перевод стрелок вперёд-назад - та еще глупость.
При Горби и ранее... оно могло как-то веселить пипл Сказками про экономию.
Сейчас пора этот маразм отменить и забыть.
Тем более, что не все страны переводят часовые стрелки и уже тем более... не спорят про биоритмы.
А для гипертоников и диабетиков... как раз прием препаратов  ПО ЧАСАМ - это то, что не идет в позитив с переходами на зимнее-летнее время.
Тем более, что все эти типа переходы... путают и злят пассажиров ночных рейсов на ЖД и Авиа-вокзалах.
Уж где должна быть точность, так в Транспорте.
Но нет - у нас нужно копировать Европу, что бы все было, как у них.
О целесообразности и проблемах со здоровьем... мало кто думает.
 :smilie7: