Автор Тема: Трумпізм [та трумпосрачі]  (Прочитано 87515 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #150 : Липня 17, 2020, 06:57:07 18:57 »
Відмовчуватись теж не варіант....  Вже десятки років відмовчуються люди, а ця зараз все напирає та напирає.....

Ніхто не заставляє відмовчуватись. Ти ж президент, рота ще ніхто не затикає (хоча не завадило б часами  :smilie5:). Скажи своє вагоме слово про безвідповідальний популістичний пистіж, адекватна публіка тільки підтримає.

Але бачу, що останніми часами політика все більше перетворюється на клоунаду. Замість нормального звернення до сірої речовини у обивателя, краще влаштовувати ідіотські шоу з консервними банками  :fp2 

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Трумп, пляць
« Reply #151 : Липня 17, 2020, 07:00:05 19:00 »
Ніхто не заставляє відмовчуватись. Ти ж президент, рота ще ніхто не затикає (хоча не завадило б часами  :smilie5:). Скажи своє вагоме слово про безвідповідальний популістичний пистіж, адекватна публіка тільки підтримає.

Але бачу, що останніми часами політика все більше перетворюється на клоунаду. Замість нормального звернення до сірої речовини у обивателя, краще влаштовувати ідіотські шоу з консервними банками  :fp2

Так по іншому і не достукатись до "сірої речовини у обивателя"

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Трумп, пляць
« Reply #152 : Липня 18, 2020, 02:23:14 14:23 »

https://www.radiosvoboda.org/a/news-trump-masky-ssha-covid19/30734678.html
Трамп виступив проти запровадження у США маскового режиму через COVID-19
18 липня 2020, 13:25
Президент США Дональд Трамп
Президент США Дональд Трамп
ПОДІЛИТИСЬ
Дивитись коментарі

Президент США Дональд Трамп заявляє, що не розглядає можливість запровадження у Сполучених Штатах вимоги до американців носити маски для обличчя з метою боротьби з поширенням коронавірусу.

«Ні, я хочу, щоб люди мали певну свободу, і я не вірю в це (дієвість маскового режиму – ред.)», - сказав Трамп в ефірі телеканалу Fox News, коли його запитали, чи розглядає він запровадження загальнонаціонального маскового режиму.

Протягом усієї коронавірусної кризи Трамп неохоче закликав американців носити маски, а самого його бачили в масці на публіці лише один раз.

Однак 14 липня президент в інтерв’ю CBS президент США закликав людей носити маски, щоб запобігти поширенню потенційно смертельного вірусу.

Носіння масок стало чутливою темою у Сполучених Штатах і часто призводило до суперечок та бійок у магазинах та на міських вулицях.

Ті, хто виступає за маски, кажуть, що це один із найкращих способів запобігти поширенню коронавірусу, опоненти вважають, що загальнонаціональна вимога носити маски буде порушенням індивідуальних прав.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #153 : Липня 18, 2020, 09:20:24 21:20 »
'Всьо правільно дєлаєт'(с)

Зараз канацці з флоридцями почнуть кричати, що цим Трампуша героїчно бореться з клятими демосоциками за права простого реднека  :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Трумп, пляць
« Reply #154 : Липня 18, 2020, 11:14:50 23:14 »
'Всьо правільно дєлаєт'(с)

Зараз канацці з флоридцями почнуть кричати, що цим Трампуша героїчно бореться з клятими демосоциками за права простого реднека  :smilie1:

Правильно чи не правильно мені пох..... Просто якось по ідіотськи виглядають ті хто його критикують за це........

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #155 : Липня 19, 2020, 12:12:22 00:12 »
Правильно чи не правильно мені пох..... Просто якось по ідіотськи виглядають ті хто його критикують за це........

О то ти вже досягнув свій дзен. А що серед нас, простих, робиш ?  :)

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Трумп, пляць
« Reply #156 : Липня 19, 2020, 01:53:04 01:53 »
О то ти вже досягнув свій дзен. А що серед нас, простих, робиш ?  :)

Критикуєш його за це не ти.... Ти лише ретранслюєш цю критику......  Так от чому б не розібратись спочатку що то було за дійство та в його мотивації, а вже потім предметно обговорювати весь обсяг проблеми..... А не чіплятись лише до етичної сторони кимось спеціально вирваної з контекста реакції...... 
А проблема насправді досить серйозна...... ГУЛАГ не спрацював, так тепер використовують страх виведення з бізнесу та звільнення для того щоб затикати людям рота.....

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #157 : Липня 19, 2020, 02:22:35 02:22 »
Критикуєш його за це не ти.... Ти лише ретранслюєш цю критику......  Так от чому б не розібратись спочатку що то було за дійство та в його мотивації, а вже потім предметно обговорювати весь обсяг проблеми..... А не чіплятись лише до етичної сторони кимось спеціально вирваної з контекста реакції...... 
А проблема насправді досить серйозна...... ГУЛАГ не спрацював, так тепер використовують страх виведення з бізнесу та звільнення для того щоб затикати людям рота.....

Не треба розводити надмірну демагогію. Мотивації...обсяг проблеми... це Трампуша якраз той, що охоплює весь обсяг проблем   :weep:

Він чітко сказав, що не вірить в маски. Враховуючи його посаду, знайдеться купа долбойобів, які не вдягнуть маски через сказане. В кінцевому підсумку це якась додаткова кількість трупів від ковіду. І все просто через якісь слова ...

Про гулаги і затикання рота не зовсім зрозумів. Ти може маєш на увазі бувшого трампового йуриста-рішалу Коена, якого для умовного звільнення заставляють підписати зобов'язання, що він не буде нічого публікувати і спілкуватись з медіа ?  :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Трумп, пляць
« Reply #158 : Липня 19, 2020, 03:56:28 03:56 »
Не треба розводити надмірну демагогію. Мотивації...обсяг проблеми... це Трампуша якраз той, що охоплює весь обсяг проблем   :weep:

Він чітко сказав, що не вірить в маски. Враховуючи його посаду, знайдеться купа долбойобів, які не вдягнуть маски через сказане. В кінцевому підсумку це якась додаткова кількість трупів від ковіду. І все просто через якісь слова ...

Про гулаги і затикання рота не зовсім зрозумів. Ти може маєш на увазі бувшого трампового йуриста-рішалу Коена, якого для умовного звільнення заставляють підписати зобов'язання, що він не буде нічого публікувати і спілкуватись з медіа ?  :smilie7:

Ні, я маю на увазі cancel culture та останні тренди з БЛМ, антифа та іншою соціалістичною хуйнею......  Зараз мене це більше хвилює.... Трамп в цих питаннях навпаки виступає більше як захисник демократії.....

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #159 : Липня 19, 2020, 03:59:09 03:59 »
Не старайся ,,Укі тут повний TDS .не можу тільки зрозуміти за копійку  чи по тупості
Комуно здохни

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #160 : Липня 19, 2020, 12:30:57 12:30 »
Ні, я маю на увазі cancel culture та останні тренди з БЛМ, антифа та іншою соціалістичною хуйнею......  Зараз мене це більше хвилює.... Трамп в цих питаннях навпаки виступає більше як захисник демократії.....

Всю соціалістичну херню переживеться, не вперше. Можна взяти хоча б часи хіпарів всіляких, який там двіж був. І нічого, пройшло.

Ну хіба що друх Трампа Хуйло добре в це діло вкладеться, щоб розігріти заміс. Нехай він його по всіляких зустрічах G-7 частіше запрошує  :smilie7:
« Останнє редагування: Липня 20, 2020, 12:23:07 00:23 від RG »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16941
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Трумп, пляць
« Reply #161 : Липня 20, 2020, 07:18:23 07:18 »
Там на ФУПі Додіка чморят по 25 колу:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1081303.0
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #162 : Липня 20, 2020, 07:41:21 07:41 »
Там на ФУПі Додіка чморят по 25 колу:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1081303.0
я думаю Трампу пох думка українських старперів з фупу
Комуно здохни

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #163 : Липня 20, 2020, 11:16:28 11:16 »
Там на ФУПі Додіка чморят по 25 колу:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1081303.0

Космонавтка наша там смішно рве попу на пару з жидком Джанні   :smilie5:

Я тут писав про розслідування проти Трумпа фбрівцями ще хз коли   :umnik:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #164 : Липня 20, 2020, 11:51:48 11:51 »
Основний двіж по цих розслідуваннях буде десь в кінці літа.   

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16941
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Трумп, пляць
« Reply #165 : Липня 20, 2020, 02:39:29 14:39 »
я думаю Трампу пох думка українських старперів з фупу

Це лише тому, що воно дурне, пихате і самозакохане. :scenic:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #166 : Липня 21, 2020, 12:29:10 12:29 »
 :moskali:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #167 : Липня 23, 2020, 12:45:39 00:45 »
Де тут Uki з його затиканнями рота ?  :smilie7:

President Donald Trump's ex-lawyer Michael Cohen has sued the US attorney general for a so-called 'gag order'.
...
Cohen's attorneys said his constitutional rights were violated when probation officers asked him to sign a gag order that would prohibit him from "speaking to or through any media of any sort", including social media or publishing a book, as a condition of his prison release.


Ex-Trump lawyer Michael Cohen sues William Barr for 'gag order'

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Трумп, пляць
« Reply #168 : Липня 23, 2020, 02:00:06 02:00 »
я думаю Трампу пох думка українських старперів з фупу
То чого ж ви там як медом намазано,злетілися. Який день бригада трампанзе там вишиває.а наша комонавтка навіть тейлор перевершила у потоках ненависті до американців(причому живе в соціалістичній канаді по мірках тих же трампаністів на чолі з самим додіком) не згідних з нею. Помішалася як форрестол на страху до комунізму.хоч БЛМ чи ті гопники ,що грабували до комі як до неба рачки. Ну нема зараз в америці комі серйозних,просто нема в силу природніх процесів. і роблення з негрів борців за соціалізм і проти капітлізму смердять політиканством а не реальною проблемою. і воно не діє на вашого обивателя,бо сьогоднішній манюпас далекий від старих страшилок рейганівської епохи.сам рейган у васх став би парією,особливо у таких як ти і чайнопомийників. Бо він був класичним репом а не ультра.
 і зверни увагу-як тільки вас там трохи втихомирять банами,то тема америки сама собою зникає з перших сторінок,бо нікому там крім трампанзе вона не цікава,навіть таким як я,американцям.Бо до виболрів далеко і все те сьогодні не варте нічого з розгляду в силу швидкоплинності подій та зміни настроїв.Тому перестаньте юзати ту тему і не буде срачу там між діаспорою. Але видно пригожінські тролі чомусь пробують щось змінити в думках ВИБОРЦІВ.яких там на форумі аж 20 штук :smilie5:
« Останнє редагування: Липня 23, 2020, 02:05:54 02:05 від cynic »

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #169 : Липня 23, 2020, 05:00:52 05:00 »
Я бачу вже зовсім Альцхеймер замучив.Порахуй скільки в мене дописів про Трампа а скільки RG уль тут розганяє.Теми про Трампа це зоопарк  персонажів з TDS.І чим дальше від Штатів тим мужніші борцуни
Комуно здохни

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #170 : Липня 23, 2020, 12:15:15 12:15 »
Я бачу вже зовсім Альцхеймер замучив.Порахуй скільки в мене дописів про Трампа а скільки RG уль тут розганяє.Теми про Трампа це зоопарк  персонажів з TDS.І чим дальше від Штатів тим мужніші борцуни

Що, сєпар, пригорає очко ?

Розкажи нам щось про Трампушині фотки з Майдану   :smilie7:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Трумп, пляць
« Reply #171 : Липня 24, 2020, 04:02:13 04:02 »
Я бачу вже зовсім Альцхеймер замучив.Порахуй скільки в мене дописів про Трампа а скільки RG уль тут розганяє.Теми про Трампа це зоопарк  персонажів з TDS.І чим дальше від Штатів тим мужніші борцуни
це в тебе очі жовчю залиті ,бо навіть не читаєш чи не бачиш,що мова ТАМ,а не тут вам медом намазано для зльоту.
 тому і космонавтка туди полетіла і кіт напевно там протоптує дорогу.
 от хороший приклад-чи вистачить у трампіста сили вибачитися за СВІЙ "альцхаймер". :smilie5:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Трумп, пляць
« Reply #172 : Липня 24, 2020, 10:32:01 22:32 »
Бля а им все Трамп болит)))  :Tyapnycia:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #173 : Липня 24, 2020, 10:39:55 22:39 »
Бля а им все Трамп болит)))  :Tyapnycia:

Що, тебе про фотки з Майдану вислали звітувати ?  :gigi:

Ну давай, послухаємо  :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Трумп, пляць
« Reply #174 : Липня 24, 2020, 11:11:35 23:11 »
Що, тебе про фотки з Майдану вислали звітувати ?  :gigi:

Ну давай, послухаємо  :smilie7:
Шо? Хто тут?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #175 : Липня 24, 2020, 11:24:45 23:24 »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Трумп, пляць
« Reply #176 : Липня 25, 2020, 01:12:36 01:12 »
Де тут Uki з його затиканнями рота ?  :smilie7:

President Donald Trump's ex-lawyer Michael Cohen has sued the US attorney general for a so-called 'gag order'.
...
Cohen's attorneys said his constitutional rights were violated when probation officers asked him to sign a gag order that would prohibit him from "speaking to or through any media of any sort", including social media or publishing a book, as a condition of his prison release.


Ex-Trump lawyer Michael Cohen sues William Barr for 'gag order'

Засуджені позбавлені конституційних прав

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #177 : Липня 25, 2020, 02:08:22 02:08 »
Засуджені позбавлені конституційних прав

 :consul


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Трумп, пляць
« Reply #178 : Липня 25, 2020, 06:25:51 06:25 »
Засуджені позбавлені конституційних прав
:consul


Так, якусь дику куйню сказав Укі

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Трумп, пляць
« Reply #179 : Липня 25, 2020, 07:07:48 07:07 »
No right to vote,no right to privacy etc.
Комуно здохни