Автор Тема: Мерія Дніпра ухвалила програму українізації міста  (Прочитано 465 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Borys Filatov

Після сьогоднішнього знищення «опозиції» ця новина пройшла без належної уваги.
Та воно й добре. Це те, чого я прагнув.
...
Май терпіння і вмій чекати.
Ось справжнє мистецтво воїна.
Не кажи зайвого.
Не веди непотрібних суперечок.
Роби, що треба, і будь що буде.
...
Сьогодні ухвалили програму українізації Дніпра.
Та так, що ніхто й не помітив:)
Проголосували усі. Зокрема і «Опоблок», і «За життя» :))
Я нікого не обманюю, я просто дуже підступний.
Держава - найвища цінність.
...
Брате мій, Дмитро Ярош, я обіцяв...

https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/22535/u-merii-dnipra-uhvalili-programu-ukrainizacii-mista
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Під час 26-ї чергової сесії міської ради Дніпра 15 листопада депутати ухвалили програму розвитку історії міста та місцевої ідентичності «З Україною в серці». Ініціатива розрахована на 3 роки.

Головна мета – підтримка дніпровської місцевої ідентичності, збереження українських традицій, українізація міського простору та опір російській агресії, зокрема, в галузі культури. На цьому неодноразово наголошував очільник Дніпра Борис Філатов.

Згідно з новою програмою хочуть заснувати музей історії Дніпра, а також музей археології та етнографії степової України. Тут демонструватимуть ранню історію міста та регіону.

Також у Дніпрі створять пересувні музейні експозиції, присвячені історичним подіям та видатним особистостям. Такі експозиції демонструватимуть, зокрема, у навчальних закладах, військових частинах і шпиталях.

Разом з тим, у місті також хочуть встановити низку пам'ятників. Так, в районі Новобогородицької фортеці має з'явитися постамент Івана Мазепи. Також планують спорудити пам'ятники князю Святославу, запорізьким козакам, діячам і подіям української історії.

Культурна галузь Дніпра поповниться також новими історико-культурними осередками. Серед них – комплекси «Стара Самарь», «Пересічин» і «Парк тоталітарного періоду».

Автори програми переконані: це допоможе підвищити туристичну привабливість міста та залучити нових інвесторів.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Borys Filatov

Після сьогоднішнього знищення «опозиції» ця новина пройшла без належної уваги.
Та воно й добре. Це те, чого я прагнув.
...
Май терпіння і вмій чекати.
Ось справжнє мистецтво воїна.
Не кажи зайвого.
Не веди непотрібних суперечок.
Роби, що треба, і будь що буде.
...
Сьогодні ухвалили програму українізації Дніпра.
Та так, що ніхто й не помітив:)
Проголосували усі. Зокрема і «Опоблок», і «За життя» :))
Я нікого не обманюю, я просто дуже підступний.
Держава - найвища цінність.
...
Брате мій, Дмитро Ярош, я обіцяв...

https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/22535/u-merii-dnipra-uhvalili-programu-ukrainizacii-mista
Якщо це правда, та якщо це - конкретна, ефективна програма, яка дійсно зсуне реально українізацію Дніпра з мертвої точки- то це ПРЕЧУДОВА НОВИНА!

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Та ні- це поки що екзотика, щоб привабити іноземних туристів. Щось на кшталт розфарбованого індіанця на вході до супермаркету в США... Мовне середовище насправді не чіпають:
Цитувати
Під час 26-ї чергової сесії міської ради Дніпра 15 листопада депутати ухвалили програму розвитку історії міста та місцевої ідентичності «З Україною в серці». Ініціатива розрахована на 3 роки.

Головна мета – підтримка дніпровської місцевої ідентичності, збереження українських традицій, українізація міського простору та опір російській агресії, зокрема, в галузі культури. На цьому неодноразово наголошував очільник Дніпра Борис Філатов.

Згідно з новою програмою хочуть заснувати музей історії Дніпра, а також музей археології та етнографії степової України. Тут демонструватимуть ранню історію міста та регіону.

Також у Дніпрі створять пересувні музейні експозиції, присвячені історичним подіям та видатним особистостям. Такі експозиції демонструватимуть, зокрема, у навчальних закладах, військових частинах і шпиталях.

Разом з тим, у місті також хочуть встановити низку пам'ятників. Так, в районі Новобогородицької фортеці має з'явитися постамент Івана Мазепи. Також планують спорудити пам'ятники князю Святославу, запорізьким козакам, діячам і подіям української історії.

Культурна галузь Дніпра поповниться також новими історико-культурними осередками. Серед них – комплекси «Стара Самарь», «Пересічин» і «Парк тоталітарного періоду».

Автори програми переконані: це допоможе підвищити туристичну привабливість міста та залучити нових інвесторів.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Та ні- це поки що екзотика, щоб привабити іноземних туристів. Щось на кшталт розфарбованого індіанця на вході до супермаркету в США... Мовне середовище насправді не чіпають:
Як мешканець Дніпра підтверджую.