Автор Тема: Все просто. Якщо жителям Донецької,Луганської області все одно...  (Прочитано 3923 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Ніяка армія,СБУ,Америка чи  марсіани не допоможуть. От і все. Росія зупиниться в тих областях,де на захоплення адміністративних будівель вийдуть люди. Там і буде кордон,якщо,звичайно,від Україні щось залишиться. Не треба ілюзій.

Зерно істини у Ваших словах є.


Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
З кожним таким висером проукраїнська меншість стає ще меньшою. Паскудами є ті, хто вважає, що зливши Донбас, можна буде спокійнісенько продовжувати писати якийсь непотріб на форумах у комфорті власної оселі за сотні кілометрів не Захід. Критикуйте владу, а не деморалізуйте наших людей на Донбасі, виблядки.

Шановний, паскуди за сотні кілометрів з заходу їхали під кулі і арматуру гопоти з донбасу, а не сиділи в комфорті власної оселі.

Я вже два місяці ходжу на мітинги в Харкові. І що, де результати? Чому мене українська влада не захищає?

Offline ladzio

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 112
А що це вирішує я ще раз питаю? Мітинги вже нічого не вирішують!!! Мітингами знищити терористів неможливо!


Багато мітинги вирішують,я глибоко впевнений,що без мітингів в Одесі уже ох яка була заварушка. Та і в тому ж Харкові, що б там не говорили,а мітинги були і все більш менш спокійно зараз.

Offline ladzio

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 112
Я вже два місяці ходжу на мітинги в Харкові. І що, де результати? Чому мене українська влада не захищає?


Дякуюємо, можливо саме  тому у Харкові все більш менш і спокійно. Ще ж нічого у вас не захопили?

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Я вже два місяці ходжу на мітинги в Харкові. І що, де результати? Чому мене українська влада не захищає?


Дякуюємо, можливо саме  тому у Харкові все більш менш і спокійно. Ще ж нічого у вас не захопили?
Вообще-то правильно:если менты увидят поддержку народа против оккупации сами зассат и будут вести себя по другому
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
З кожним таким висером проукраїнська меншість стає ще меньшою. Паскудами є ті, хто вважає, що зливши Донбас, можна буде спокійнісенько продовжувати писати якийсь непотріб на форумах у комфорті власної оселі за сотні кілометрів не Захід. Критикуйте владу, а не деморалізуйте наших людей на Донбасі, виблядки.

Шановний, паскуди за сотні кілометрів з заходу їхали під кулі і арматуру гопоти з донбасу, а не сиділи в комфорті власної оселі.

Я вже два місяці ходжу на мітинги в Харкові. І що, де результати? Чому мене українська влада не захищає?

Результати? може тому що вас мало? Українська влада - харківський героїчній беркут?, харківські мусора-гопніки? гепа?
Не знаю чому вона вас не захищає, Вам має бути видніше.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
З кожним таким висером проукраїнська меншість стає ще меньшою. Паскудами є ті, хто вважає, що зливши Донбас, можна буде спокійнісенько продовжувати писати якийсь непотріб на форумах у комфорті власної оселі за сотні кілометрів не Захід. Критикуйте владу, а не деморалізуйте наших людей на Донбасі, виблядки.

Шановний, паскуди за сотні кілометрів з заходу їхали під кулі і арматуру гопоти з донбасу, а не сиділи в комфорті власної оселі.

Я вже два місяці ходжу на мітинги в Харкові. І що, де результати? Чому мене українська влада не захищає?

За мітинги:  :smiley24:, а назвати Гепу українською владою - пан має неабияке почуття гумору.  :bj

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
З кожним таким висером проукраїнська меншість стає ще меньшою. Паскудами є ті, хто вважає, що зливши Донбас, можна буде спокійнісенько продовжувати писати якийсь непотріб на форумах у комфорті власної оселі за сотні кілометрів не Захід. Критикуйте владу, а не деморалізуйте наших людей на Донбасі, виблядки.

Шановний, паскуди за сотні кілометрів з заходу їхали під кулі і арматуру гопоти з донбасу, а не сиділи в комфорті власної оселі.

Я вже два місяці ходжу на мітинги в Харкові. І що, де результати? Чому мене українська влада не захищає?

За мітинги:  :smiley24:, а назвати Гепу українською владою - пан має неабияке почуття гумору.  :bj

А Гепа у нас министр МВД, или для вас уже и Аваков не украинская власть?
В Харькове наших больше чем рашидов и что? А ничего. Толпа может что то решить только если она больше на порядок да еще и так же агрессивно настроена.
Ну еще можно нашим в Харькове раздать автоматы, тоже дело.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
З кожним таким висером проукраїнська меншість стає ще меньшою. Паскудами є ті, хто вважає, що зливши Донбас, можна буде спокійнісенько продовжувати писати якийсь непотріб на форумах у комфорті власної оселі за сотні кілометрів не Захід. Критикуйте владу, а не деморалізуйте наших людей на Донбасі, виблядки.

Шановний, паскуди за сотні кілометрів з заходу їхали під кулі і арматуру гопоти з донбасу, а не сиділи в комфорті власної оселі.

Я вже два місяці ходжу на мітинги в Харкові. І що, де результати? Чому мене українська влада не захищає?

За мітинги:  :smiley24:, а назвати Гепу українською владою - пан має неабияке почуття гумору.  :bj

А Гепа у нас министр МВД, или для вас уже и Аваков не украинская власть?
В Харькове наших больше чем рашидов и что? А ничего. Толпа может что то решить только если она больше на порядок да еще и так же агрессивно настроена.
Ну еще можно нашим в Харькове раздать автоматы, тоже дело.

Можу, звичайно, помилятися - добре Харкова не знаю, але за феодальної системи "васал мого васала - не мій васал". Тобто для місцевих ментів начальник - це Гепа (чи Допа - хто крутіший, коротше). Революція, зокрема, має поламати феодальні відносини, чого місцеві князьки, очевидно, не хочуть.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17440
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
100%
Я сегодня об этом писал.
Пиздить без разбору. Если вышел (вышла) на баррикады, это сознательный выбор. Как наши 300 спартан сипаратиздов вчерашних.


а кому "піздити" якщо менти в більшості ( так пишуть) на їх стороні? Завести? Так завезли в Словянськ

Весь город должен встать. А 100 героев конечно ничего не решат.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
:smiley23: Не пересмикуйте. Шестеро одержали серйозні травми. Вийшло більше, ніж сепаратистів, але ті напали, як шакали, коли мітингарі розходились. Мусора воліли не помічати бандитів, бо й самі такі.

скільки новин я з Харкова не читаю,завжди антимайдан лупить майдан. Озброюйтесь,не будь те баранами.

 Ну так ехали с Киева на помощь, так их менты Аваковские ( или не Аваковские) отпиздили под Полтавой и назад отправили, а местный Патриот Украины еще раньше разгромили.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби