Автор Тема: Савченко очолила рейтинг довіри українських політиків Четвер, 9 червня 2016  (Прочитано 294 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
і де зараз її рейтінг?
треба теж саме і люлею


Серед запропонованого соціологами списку 25 політичних діячів України відносно найвищий рівень довіри має депутат Надія Савченко, якій довіряють 35% серед усіх дорослих українців.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Не довіряють їй 32,7%, ще 32,3% або не мають визначеного ставлення, або не знають, хто така Савченко.

Далі за рівнем довіри йдуть мер Львова Андрій Садовий (довіряють 32,3%, не довіряють — 40,7%), Юлія Тимошенко (28% проти 57,3%), Олег Ляшко (27,5% проти 52,4%), Анатолій Гриценко (23,6% проти 47,3%), Міхеіл Саакашвілі (18,6% проти 60,6%), Петро Порошенко (16,1% проти 69,3%).

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
А я еще два года назад говорил , что-бы она выглядела умной ей просто нужно закрыть пасть.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33105
  • Стать: Чоловіча
Садік  :weep:

Андрій Садовий (довіряють 32,3%, не довіряють — 40,7%)

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
А я еще два года назад говорил , что-бы она выглядела умной ей просто нужно закрыть пасть.

Она перестала бы быть Надей Савченко и стала одной из миллионов безликих пассивных.

Мы в детстве налили в футбольный мяч немного воды и пытались им играть, по приколу. Мяч конечно летел, но по своей траектории, было смешно, однако быстро надоело.
Надей тоже пытались "играть" и тоже надоело.
Обществу очередной урок - не сотворяйте кумиров.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
і де зараз її рейтінг?
треба теж саме і люлею


Серед запропонованого соціологами списку 25 політичних діячів України відносно найвищий рівень довіри має депутат Надія Савченко, якій довіряють 35% серед усіх дорослих українців.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Не довіряють їй 32,7%, ще 32,3% або не мають визначеного ставлення, або не знають, хто така Савченко.

Далі за рівнем довіри йдуть мер Львова Андрій Садовий (довіряють 32,3%, не довіряють — 40,7%), Юлія Тимошенко (28% проти 57,3%), Олег Ляшко (27,5% проти 52,4%), Анатолій Гриценко (23,6% проти 47,3%), Міхеіл Саакашвілі (18,6% проти 60,6%), Петро Порошенко (16,1% проти 69,3%).
Крім Гаді виявляється ще багацько хероїв встигло обісратись. І Садік, і Міхуїл, і навіть масковськопатріархатний палковнік Грицацуй... А недорогенькі медіашлюшки знову й знову надувають нові мильні бульбашки. То Вакарчука, то Зеленського, но Настю Приходько...
Навіть не знаю, хто в цьому більше винен. Медіа3,14здота чи дурнуватий манюпас, який дозволяє собі лапшу на вуха вішати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?