Автор Тема: Щось Оборонпром розпоясався ,Вільха, патронний Завод, Нові міномети випускає гад  (Прочитано 1039 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Треба терміново там знайти корупцію, ну і рахунки арештувати.

Торпедувати ці шкідливі для Армії РФ виробництва будуть громадські контролери   НАБУ і НАКО.


НАКО припиняє співпрацю з ДК "Укроборонпром": нема реформ  :weep:

НАБУ побачило корупцію в "Укроборонпромі" – ЗМІ (УП) :weep:




Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Про склад "ікспердів" в обох (НАКО НАБУ) вже писав в цій гілці.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=45060.0

Шикарний Паноптікум, не вистачає лише Піховшека і Мостового(ї) і був би ФлешРояль  :gigi:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Як ви думаєте ...? А хто буде закуповувати (отримувати згідно затвердженого сенатом кошторису) амерське військове летальне озброєння?

100% це буде робити НАБУ або НАКО  :lol: :weep: 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Про склад "ікспердів" в обох (НАКО НАБУ) вже писав в цій гілці.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=45060.0

Шикарний Паноптікум, не вистачає лише Піховшека і Мостового(ї) і був би ФлешРояль  :gigi:

Стрит флеш максимум

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ну що? Продовжуємо вивчати Паноптікум.


Kuzmenko Olga Так там где не копни - на интересное нарвешься. Вот было странно, зачем НАБУ решение суда, по которому Курченко оспорит конфискацию $1,5 млрд.? А все просто - Советом Общественного Контроля НАБУ заправляет Гриценко-сын, а соучредителем партии папы-Гриценко является правая рука Курченко некто Бугай. И в тот же общественный совет Бюро входит юрист Курченко – Грушовец. Вот вам и реальная цена "борьбы с коррупцией".

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
І Як Вам? Шикарно...Я вважаю.  :gigi:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Ну да, як тільки стало відомо що Трамп дає добро літалку зі Штатів, так одразу виявилось що в Петі усьо є своє. Збіг? Не думаю.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Ну да, як тільки стало відомо що Трамп дає добро літалку зі Штатів, так одразу виявилось що в Петі усьо є своє. Збіг? Не думаю.

Сциш, сєпарок? Куди тікати будеш коли наші війська зайдуть, про це вже подумав? :russian:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Треба терміново там знайти корупцію, ну і рахунки арештувати.
Торпедувати ці шкідливі для Армії РФ виробництва будуть громадські контролери   НАБУ і НАКО.
НАКО припиняє співпрацю з ДК "Укроборонпром": нема реформ  :weep:
НАБУ побачило корупцію в "Укроборонпромі" – ЗМІ (УП) :weep:
Думаю, коли Трампушка дласть отмашку, а Конгрес  -  добро на Джавелiне, нi хто того НАБУ чекати й питати не буде.
КПД iхньоi стакановськiй працi всi бачать: Окрiv нещасного Насiрова iз ковдрою... жодного посадовця та ворюги.
Тож, коли цей пан-оптикум почне копати пiд Петiни Д;авелiни, слiд прийти до iх гнилоi контори та закидати яйцями цю наволоч.
Вони користуються тим, що у них "Дах" у ФБР, який буде командувати нам, кого затримувати,  а кого "не бачiти".
Чекайте - буде спостережна рада НАБУ, подивимось як Сцитник буде радiти й вiшати Медiа лакшину на вуха.
 :smilie7:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Ну да, як тільки стало відомо що Трамп дає добро літалку зі Штатів, так одразу виявилось що в Петі усьо є своє. Збіг? Не думаю.

Сциш, сєпарок? Куди тікати будеш коли наші війська зайдуть, про це вже подумав? :russian:
:lol:
Я аж представив Шоколада верхом на коні, попереду війська.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я аж представив Шоколада верхом на коні, попереду війська.
А що тут поганого?..
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34406
  • Стать: Чоловіча
Розвелось всілякої поєбені ... нако-хуяко.

Послати всіх нахер, нехай щось корисне хоч руками роблять