Автор Тема: Зовнішнє управління країною повинно мати свої межі?  (Прочитано 780 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Як вважаєте?

Незалежність/Залежність України розглядається у контексти колоніалізму (Зовнішнього управління), чи у контексті співпраці ( порад, допомоги, консультацій, навчання)?



 Ви готові довірити владу в Україні "громадському контролю" з стрьомними джерелами фінансування у вигляді фондів, лише тому що вони з США, ЄС, а не з рашки (хоча зовсім не факт )?



Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Наше завдання полягає в тому, щоб
1) остаточно позбутися впливу парашки
2) змінити правила гри в країні на західні (закон-відповідальність)
3) залучити західні інвестиції.

Все інше - то проміжні якісь етапи, зовнішнє керування і таке інше.

Інакше кажучи, ми маємо по максимуму використати наявність на планеті такої країни як США собі на користь.

Світогляд має бути україноцентричним ... :upa

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27369
Як вважаєте?

Незалежність/Залежність України розглядається у контексти колоніалізму (Зовнішнього управління), чи у контексті співпраці ( порад, допомоги, консультацій, навчання)?



 Ви готові довірити владу в Україні "громадському контролю" з стрьомними джерелами фінансування у вигляді фондів, лише тому що вони з США, ЄС, а не з рашки (хоча зовсім не факт )?




Вот именно.
Хотя сами западники тоже еще те перцы

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Це я до чого.

З вуст медових "антикорупціонерів" Шабуніних Соболєвих Лещенків  зазвучали заклики передати  важелі впливу на антикор суд, який буде займатись топ посадовцями (читай впливати на політику)  " Лижним інструкторам із Швейцарії"  яких нам підсуне невідомо хто (читай громадська якась організація з закордону).


Щось мені це не ндравится...Кротів на напакують по самі вуха.

Offline ms

  • Обмежений доступ
  • Jr. Member
  • *
  • Повідомлень: 98
Це я до чого.

З вуст медових "антикорупціонерів" Шабуніних Соболєвих Лещенків  зазвучали заклики передати  важелі впливу на антикор суд, який буде займатись топ посадовцями (читай впливати на політику)  " Лижним інструкторам із Швейцарії"  яких нам підсуне невідомо хто (читай громадська якась організація з закордону).


Щось мені це не ндравится...Кротів на напакують по самі вуха.

У нас уже є суд у якого важелі управління знаходяться в руках президента. Такий суд відпустив убивцю Веремія на днях.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Це я до чого.

З вуст медових "антикорупціонерів" Шабуніних Соболєвих Лещенків  зазвучали заклики передати  важелі впливу на антикор суд, який буде займатись топ посадовцями (читай впливати на політику)  " Лижним інструкторам із Швейцарії"  яких нам підсуне невідомо хто (читай громадська якась організація з закордону).


Щось мені це не ндравится...Кротів на напакують по самі вуха.

У нас уже є суд у якого важелі управління знаходяться в руках президента. Такий суд відпустив убивцю Веремія на днях.



У нас уже є суд у якого важелі управління знаходяться в руках президента. (Брехня)


 суд відпустив убивцю Веремія на днях.  (Правда)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
У нас уже є суд у якого важелі управління знаходяться в руках президента. Такий суд відпустив убивцю Веремія на днях.

Як кацапа не маскуй, не вчи мові - все одно роги кацапа стирчати будуть :russian:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча


 Ви готові довірити владу в Україні "громадському контролю" з стрьомними джерелами фінансування у вигляді фондів, лише тому що вони з США, ЄС, а не з рашки (хоча зовсім не факт )?
Стрьомнєє нинішньої влади в Україні нема. Ну якщо тільки Путіна покличешь. :laugh:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Аааааа! Ось в чому справа! Ось що дуже хвилює антикорупціонера     :lol: :lol: :lol: :weep: :weep: :weep:

Mustafa Nayyem Не вижу с этим никаких проблем. Да, мы имеем право и должны нести ответсвенность за свои суды. Но право возникает при выполнении обязательств. И вот тут надо или крестик снять или правду говорить.

Финансирования на антикоррупционные реформы у нас нет. То есть, как нет...есть, но не на это.

Offline ms

  • Обмежений доступ
  • Jr. Member
  • *
  • Повідомлень: 98
Це я до чого.

З вуст медових "антикорупціонерів" Шабуніних Соболєвих Лещенків  зазвучали заклики передати  важелі впливу на антикор суд, який буде займатись топ посадовцями (читай впливати на політику)  " Лижним інструкторам із Швейцарії"  яких нам підсуне невідомо хто (читай громадська якась організація з закордону).


Щось мені це не ндравится...Кротів на напакують по самі вуха.

У нас уже є суд у якого важелі управління знаходяться в руках президента. Такий суд відпустив убивцю Веремія на днях.



У нас уже є суд у якого важелі управління знаходяться в руках президента. (Брехня)


 суд відпустив убивцю Веремія на днях.  (Правда)
я теж так можу  :smilie3:



У нас уже є суд у якого важелі управління знаходяться в руках президента. (Правда)

 суд відпустив убивцю Веремія на днях.  (Правда)

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Як вважаєте?
Незалежність/Залежність України розглядається у контексти колоніалізму (Зовнішнього управління), чи у контексті співпраці ( порад, допомоги, консультацій, навчання)?
Ви готові довірити владу в Україні "громадському контролю" з стрьомними джерелами фінансування у вигляді фондів, лише тому що вони з США, ЄС, а не з рашки (хоча зовсім не факт )?

Повністю згоден
Переживаю за Німців
Вони так погано живуть, що не забувають в приватній розмові знадати як їх окуппувала гамерика (військові бази!!!) і як іх доїть за геноцид єврейський світ

Це вони все переживають відпочинку... на 3й дівпустці

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Згоден з чим? З першим , чи з другим?


Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Згоден з чим? З першим , чи з другим?

В сабжі питання?
Відповідь  "Згоден, повинно мати межі" і привів прикдал окупації Німеції

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Якщо не буде зовнішнього управління з боку США і НАТО, то буде з боку Москви як це було до 2014 року.

Тому треба вибирати яке зовнішнє управління вам більше до вподоби.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34415
  • Стать: Чоловіча
Якщо не буде зовнішнього управління з боку США і НАТО, то буде з боку Москви як це було до 2014 року.

Тому треба вибирати яке зовнішнє управління вам більше до вподоби.  :smilie5:

Іудушка, ти то вже вибрав собі кадировського куратора   :moskali:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Якщо не буде зовнішнього управління з боку США і НАТО, то буде з боку Москви як це було до 2014 року.

Тому треба вибирати яке зовнішнє управління вам більше до вподоби.  :smilie5:

Я вибрав вже давно.Мені до вподоби Українське управління.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Це добрий вибір.
Завдання в тому, щоб зробити його кваліфікованим і стратегічно спрямованим винятково на українські загальнонаціональні інтереси.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Це добрий вибір.
Завдання в тому, щоб зробити його кваліфікованим і стратегічно спрямованим винятково на українські загальнонаціональні інтереси.

Про те і пишу. А мені підсовують то сракашвілєй, то саш боровиків.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Про те і пишу. А мені підсовують то сракашвілєй, то саш боровиків.

Абіжаєш  :smilie2: А як же Йуля що в туалеті Трампа підстерігала? Теж американська ставленниця!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Про те і пишу. А мені підсовують то сракашвілєй, то саш боровиків.

Абіжаєш  :smilie2: А як же Йуля що в туалеті Трампа підстерігала? Теж американська ставленниця!

Ну то вже взагалі дно нижнього дна..