Автор Тема: АААААААААааааааааааааа!!! Терешкову піймали!  (Прочитано 979 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Алі мене колись звинувачував - що я упереджений модератор.... Певний сенс в цьому є..... Але я вірю що навіть упереджена особа може здійснювати якісь функції неупереджено...... Це важко, але реально..... Один з інструментів, який допомагає в цьому - це бути прозорим та відкритим в питаннях логіки та принципів здійснення цих функцій.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Ааа.....  ти про це ...........

Я кота за всяку хуйню теж не займаю...... Допоки він не починає повторювати її знову та знову в різних гілках........ Там я дав приклад, а ти проігнорував
ну то ти як людина зацікавлена сприяєш тут створенню специфічних образів та розповсюдженні пропаганди?

люди взагалі не знають хто така Маржорі і починають писати "Ну все одно цікаво, невже ота Тейлор з хвупу - то реальна американська придурошна бабище?"

хуйню всяку після цього фейку.

а людям треба пояснити що людина зі зброєю то воїн, АТОшник, а справа то всякі кацапські підараси. так у людей створиться інша уява.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Алі мене колись звинувачував - що я упереджений модератор.... Певний сенс в цьому є..... Але я вірю що навіть упереджена особа може здійснювати якісь функції неупереджено...... Це важко, але реально..... Один з інструментів, який допомагає в цьому - це бути прозорим та відкритим в питаннях логіки та принципів здійснення цих функцій.......
так ти упереджений модератор і ховаєш свої дії під якусь тільки тобі зрозумілу логіку. випиши чіткі правила без слів флуд чи пропаганда під які можна підписати все що щавгодно. перестань ігнорувати буллі та почни їх карать, і може щось зміниться.  і рівень дискусії підвищиться з "кацап не кацап"

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
так ти упереджений модератор і ховаєш свої дії під якусь тільки тобі зрозумілу логіку. випиши чіткі правила без слів флуд чи пропаганда під які можна підписати все що щавгодно. перестань ігнорувати буллі та почни їх карать, і може щось зміниться.  і рівень дискусії підвищиться з "кацап не кацап"

Все викладено в правилах.... я неодноразово пояснював на пальцях і тобі також..... ти тупо ігноруєш просто..... Ну то таке.....

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
так кричяти можна лише тоді,
коли тема про Asti :smilie8:


залиш пані Асті у спокої, вона заміжня та щаслива.
 Тобі що жінок мало?
 Приїзджай у Київ, я тобі оптом, штук п'ять куплю на годину, побалуеш свого крокодила очкового.
ґкуплю виключно росязиких, бо росіянки в Україні всі шльондри.


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
ну то ти як людина зацікавлена сприяєш тут створенню специфічних образів та розповсюдженні пропаганди?


Прикол в тому шо твої оцінки якраз є дуже упередженими

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
А хто ця недоразвинута істота? Та що ватників дрочить на фупі? Воно ж таке дурне, що навіть ії трамп просрав все і попереду суди та тюряга рудому. :lol: