Автор Тема: Постіндустріальні країни потребують нового визначення підліткового віку  (Прочитано 366 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
 Постіндустріальні країни потребують нового визначення підліткового віку, кажуть експерти

Якщо раніше європейці йшли у доросле життя у 19 років, то сьогодні це відбувається в середньому в 24 роки, вважає низка експертів, повідомляє ВВС.

Основні причини підвищення віку дорослішання - соціальні.
 Сьогодні в постіндустріальних країнах молодь довше здобуває освіту, пізніше одружується і народжує дітей. Вважають, що перехідний період починається, коли частина мозку, відома як гіпоталамус, починає виділяти гормон, що приводить в дію гіпофіз і статеві залози, які починають виробляти чоловічі або жіночі статеві гормони.

Історично це, як правило, відбувається, коли людина досягає 14-річного віку, але в деяких країнах із високим рівнем охорони здоров'я активація статевих залоз починається дещо раніше. В постіндустріальних країнах, наприклад, у Великій Британії, останні 150 років місячні у дівчаток починаються в середньому на 4 роки раніше, йдеться в матеріалі. Середній вік першої менструації сьогодні - 12-13 років.

Ще один аргумент дослідників, які підтримують збільшення підліткового віку, - тіло людини продовжує рости і змінюватися і після 19 років. А у 20-річних мозок продовжує розвиватися ще протягом кількох років. Також у багатьох людей до 25 років не з'являються "зуби мудрості", відзначають експерти.

За даними британського Національного бюро статистики, в Англії та Уельсі середній вік першого шлюбу у 2013 році становив 32,5 років у чоловіків і 30,6 років у жінок. Це майже на вісім років пізніше, ніж у 1973 році. Більш пізні шлюби, народження дітей і отримання фінансової самостійності призводять до того, що період "напівзалежності" підлітків стає більш довгим, ніж прийнято вважати.

З такими пропозиціями не погоджується Джен Макваріш, соціолог із Кентського університету.

"Дорослі діти і молодь формуються перш за все під впливом соціальних стандартів, і значно меншою мірою це визначається біологічними характеристиками", - пише вона.

На думку Маквариш, запропоновані заходи призведуть до того, що бажання підлітків стати незалежними буде сприйматися як патологічне.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Так что, теперь подросток будет возрастом от 12 до 25? :)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Так. До цього йде. І це величезна проблема.
Я спостерігаю це тут. При цьому the nanny-state заохочує до подібних речей. Наприклад діти можуть бути на медичній страховці батьків і вважатися dependent до 24 років віку. Звичайно, все залежить від особистості, але держава (насамперед демократи, де вони є при владі) намагаються в подібний спосіб розжирити електоральну базу за рахунок подачок і збікльшення державної “турботи“ про молодь. Замість забезпечувати молоді можливість самим заробляти на житта, система робить її залежною від подібної “турботи“.
If you are going through hell, keep going.