Автор Тема: Превед  (Прочитано 5851 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Превед
« Reply #30 : Лютого 27, 2018, 02:39:20 14:39 »
а я тут у вас зареген оказывается. Даже не могу вспомнить когда это я сподвигся.

Як там Свєта Бздикова поживає? Ще не докінця злізбіянилась на пару разом з Ольоною та Севгіль?  :gigi:
Мабуть облизують одна одну наче кіт кішку  :laugh:

зразу хочу розставити над I все шо положено.
Свєтi кiстки мити не буду.  Вона менi нiчого поганого не робила, а якби й робила то все'дно не став би.  Не полюбляю я такого. Якось воно по лузерськи чишо..
Хоча з тутешньою оцiнкою полiтики Притули щодо УП в цiлому згоден.  Не згоден тiльки, що забиратися треба звiдти щоб спiвати сумних пiсень десь на периферiї.  Звичайно кожен сам вирiшує де час гаяти i наказувати нiхто нiкому права не має..
Але..  Волюнтаризьм якийсь виходить..  Тiльки нормальнi люди зкреативлять щось нормальне, тiльки розсядуться i почнуть iнтелехентну розмову про те чого воно все так в свiтi неiдеально.. Аж тут як тут якась дурнувата гопкомпанiя.  Матюкаються, смалять одну за одною, на пiдлогу харкають..  Iнтелегентам що робити?  Звичайно морщать носики, кажуть презирливо ФЕ i йдуть  деiнде спокiйнiше мiсце шукати.  Воно звичайно правельно.. Життя одне i не розтрачувати ж його на одноклiтинних..
 Але.  Такi мiграцiї вже справа звична.  З ФУПу на Дурдом.. з Дурдому знову на ФУП.. потiм на Цуг.. потiм на юейполiтiкс.. знову на ФУП..  Так i кочують люди, що могли б написати щось цiкаве

інтелігент не обов'язково мусить бути об'єктом обпльовування - чи обов'язково ?

і як тільки він відповідає на плювки плювками- він, мабуть,  перестає бути інтелігентом , чи ні ?

Стопудово!  Нiяких плювкiв в стилi "сам дурак", тiльки розумне iронiчне опускання зарвавшевося хама)

це не допомагає, тобто майже ніколи не допомагає, допомагає піздюліна, вибач за мою французьку

в реальному житті для цього існує поліція, в "віртуалі" - модератори

не ну я ж не спорю, что форум делают владельцы и соответственная модераторская политика и политика эта довольно лояльна к кликушам и различным партейным ботам.. Но ФУП это читаемый ресурс, читателей там в разы больше чем писателей и оставляя это сми на откуп кликушам мы способствуем зомбированию населения.

Наоборот. Вступая в грызню с ватными зрадо*бами на УПячке, мы тем самым популяризируем их шизофреническую деятельность.

а зачем же грызться и делать себе нервы?  Достаточно благожелательно и с улыбкой на устах пояснить, что ты имеешь иное мнение.. А они просто пидарасы анонимные)
А так у несведущего неискушонного читателя искажонное картинко перед глазами получаецца

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Превед
« Reply #31 : Лютого 27, 2018, 02:40:58 14:40 »
а как здесь цитатой пользоваццо или текст  под кат засовывать, чтоб простыни не плодить?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #32 : Лютого 27, 2018, 02:43:49 14:43 »
а как здесь цитатой пользоваццо или текст  под кат засовывать, чтоб простыни не плодить?
При цитировании есть куча кнопочек-квадратиков, можно подвести мышкой и в подсказке будет ответ.
Для цитаты... нарисован знак странички со строчками - рядом с желтыми знаком радиации.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Превед
« Reply #33 : Лютого 27, 2018, 02:44:57 14:44 »
а я тут у вас зареген оказывается. Даже не могу вспомнить когда это я сподвигся.

Та отож.

Дата реєстрації: Березня 31, 2014, 07:18:22 19:18

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #34 : Лютого 27, 2018, 02:45:17 14:45 »

а зачем же грызться и делать себе нервы?  Достаточно благожелательно и с улыбкой на устах пояснить, что ты имеешь иное мнение.. А они просто пидарасы анонимные)
А так у несведущего неискушонного читателя искажонное картинко перед глазами получаецца

И? Дальше? :) Смысл?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Превед
« Reply #35 : Лютого 27, 2018, 02:55:12 14:55 »

а зачем же грызться и делать себе нервы?  Достаточно благожелательно и с улыбкой на устах пояснить, что ты имеешь иное мнение.. А они просто пидарасы анонимные)
А так у несведущего неискушонного читателя искажонное картинко перед глазами получаецца

И? Дальше? :) Смысл?

Вот именно
Особенно если учесть что в самый ответственный момент тебя ктото без причин и объяснений тупо банит на год

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Превед
« Reply #36 : Лютого 27, 2018, 03:04:50 15:04 »
а как здесь цитатой пользоваццо или текст  под кат засовывать, чтоб простыни не плодить?
При цитировании есть куча кнопочек-квадратиков, можно подвести мышкой и в подсказке будет ответ.
Для цитаты... нарисован знак странички со строчками - рядом с желтыми знаком радиации.
 :smilie7:

велими понеже тасать. Спасибо одним словом

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Превед
« Reply #37 : Лютого 27, 2018, 03:06:03 15:06 »

а зачем же грызться и делать себе нервы?  Достаточно благожелательно и с улыбкой на устах пояснить, что ты имеешь иное мнение.. А они просто пидарасы анонимные)
А так у несведущего неискушонного читателя искажонное картинко перед глазами получаецца

И? Дальше? :) Смысл?

какой еще смысл??  Все в жизни бессмысленно ибо помрем.
Просто плюсики в карму зарабатываем

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Превед
« Reply #38 : Лютого 27, 2018, 03:07:43 15:07 »
Та нє, ну фуп реально заїпав. Читати його вже неможливо, а тим більше намагатися переконати в чомусь хуйловську зондеркоманду.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #39 : Лютого 27, 2018, 03:09:49 15:09 »

какой еще смысл??  Все в жизни бессмысленно ибо помрем.
Просто плюсики в карму зарабатываем

Не знаю про карму и про плюсики, но чувствовать себя стал намного лучше.

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Превед
« Reply #40 : Лютого 27, 2018, 03:13:59 15:13 »

а зачем же грызться и делать себе нервы?  Достаточно благожелательно и с улыбкой на устах пояснить, что ты имеешь иное мнение.. А они просто пидарасы анонимные)
А так у несведущего неискушонного читателя искажонное картинко перед глазами получаецца

И? Дальше? :) Смысл?

Вот именно
Особенно если учесть что в самый ответственный момент тебя ктото без причин и объяснений тупо банит на год

та хз.  Меня так не банили.  Вернее банили пару раз хз почему  но не на год, а на часов несколько)
У меня такое впечатление сложилось, что бардак у них там в модерской.  Один модер глядь..  какой-то Веня возникает.. что то несет такое, что ему(модеру) не нравиццо.. Ну он и.. КЛЛАЦЦ кнопкой! К нахтю таво Веню шоб не триндел много..
 А тут другой модер пробегает минут через полчаса.. Глядь.. Та шож это тварицца??  Милейшево парня Веню забанили! Ну и..  КЛЛАЦЦ.. в положительном смысле..

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Превед
« Reply #41 : Лютого 27, 2018, 03:19:48 15:19 »
Та нє, ну фуп реально заїпав. Читати його вже неможливо, а тим більше намагатися переконати в чомусь хуйловську зондеркоманду.

а напуркуа когось переконувати?  Доводити дурню, що вiн дерень заняття безперспективне, стягне на свiй рiвень, задавить досвiдом i все'дно нiчого не зрозумiє. Чи боту розказувати, що вiн бот?  Так вiн i так зна.  Але не признається нiколи)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Превед
« Reply #42 : Лютого 27, 2018, 04:08:56 16:08 »
а я тут у вас зареген оказывается. Даже не могу вспомнить когда это я сподвигся.

Як там Свєта Бздикова поживає? Ще не докінця злізбіянилась на пару разом з Ольоною та Севгіль?  :gigi:
Мабуть облизують одна одну наче кіт кішку  :laugh:

зразу хочу розставити над I все шо положено.
Свєтi кiстки мити не буду.  Вона менi нiчого поганого не робила, а якби й робила то все'дно не став би.  Не полюбляю я такого. Якось воно по лузерськи чишо..
Хоча з тутешньою оцiнкою полiтики Притули щодо УП в цiлому згоден.  Не згоден тiльки, що забиратися треба звiдти щоб спiвати сумних пiсень десь на периферiї.  Звичайно кожен сам вирiшує де час гаяти i наказувати нiхто нiкому права не має..
Але..  Волюнтаризьм якийсь виходить..  Тiльки нормальнi люди зкреативлять щось нормальне, тiльки розсядуться i почнуть iнтелехентну розмову про те чого воно все так в свiтi неiдеально.. Аж тут як тут якась дурнувата гопкомпанiя.  Матюкаються, смалять одну за одною, на пiдлогу харкають..  Iнтелегентам що робити?  Звичайно морщать носики, кажуть презирливо ФЕ i йдуть  деiнде спокiйнiше мiсце шукати.  Воно звичайно правельно.. Життя одне i не розтрачувати ж його на одноклiтинних..
 Але.  Такi мiграцiї вже справа звична.  З ФУПу на Дурдом.. з Дурдому знову на ФУП.. потiм на Цуг.. потiм на юейполiтiкс.. знову на ФУП..  Так i кочують люди, що могли б написати щось цiкаве

інтелігент не обов'язково мусить бути об'єктом обпльовування - чи обов'язково ?

і як тільки він відповідає на плювки плювками- він, мабуть,  перестає бути інтелігентом , чи ні ?

Стопудово!  Нiяких плювкiв в стилi "сам дурак", тiльки розумне iронiчне опускання зарвавшевося хама)

це не допомагає, тобто майже ніколи не допомагає, допомагає піздюліна, вибач за мою французьку

в реальному житті для цього існує поліція, в "віртуалі" - модератори

не ну я ж не спорю, что форум делают владельцы и соответственная модераторская политика и политика эта довольно лояльна к кликушам и различным партейным ботам.. Но ФУП это читаемый ресурс, читателей там в разы больше чем писателей и оставляя это сми на откуп кликушам мы способствуем зомбированию населения.

я розумію твою думку, але , на моє переконання, перебуваючи на ФУПі , ти легітимізуєш місцевий парад зрадойобів

приходити в умовний клуб , де на фейсконтролі люкс чи турч, де музику вибирає слав, де лекції читає нафі, де толерантності вчить світлана - це розумно ?


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Превед
« Reply #43 : Лютого 27, 2018, 04:10:06 16:10 »
 :smiley15:
а я тут у вас зареген оказывается. Даже не могу вспомнить когда это я сподвигся.

Як там Свєта Бздикова поживає? Ще не докінця злізбіянилась на пару разом з Ольоною та Севгіль?  :gigi:
Мабуть облизують одна одну наче кіт кішку  :laugh:

зразу хочу розставити над I все шо положено.
Свєтi кiстки мити не буду.  Вона менi нiчого поганого не робила, а якби й робила то все'дно не став би.  Не полюбляю я такого. Якось воно по лузерськи чишо..
Хоча з тутешньою оцiнкою полiтики Притули щодо УП в цiлому згоден.  Не згоден тiльки, що забиратися треба звiдти щоб спiвати сумних пiсень десь на периферiї.  Звичайно кожен сам вирiшує де час гаяти i наказувати нiхто нiкому права не має..
Але..  Волюнтаризьм якийсь виходить..  Тiльки нормальнi люди зкреативлять щось нормальне, тiльки розсядуться i почнуть iнтелехентну розмову про те чого воно все так в свiтi неiдеально.. Аж тут як тут якась дурнувата гопкомпанiя.  Матюкаються, смалять одну за одною, на пiдлогу харкають..  Iнтелегентам що робити?  Звичайно морщать носики, кажуть презирливо ФЕ i йдуть  деiнде спокiйнiше мiсце шукати.  Воно звичайно правельно.. Життя одне i не розтрачувати ж його на одноклiтинних..
 Але.  Такi мiграцiї вже справа звична.  З ФУПу на Дурдом.. з Дурдому знову на ФУП.. потiм на Цуг.. потiм на юейполiтiкс.. знову на ФУП..  Так i кочують люди, що могли б написати щось цiкаве

інтелігент не обов'язково мусить бути об'єктом обпльовування - чи обов'язково ?

і як тільки він відповідає на плювки плювками- він, мабуть,  перестає бути інтелігентом , чи ні ?

Стопудово!  Нiяких плювкiв в стилi "сам дурак", тiльки розумне iронiчне опускання зарвавшевося хама)

це не допомагає, тобто майже ніколи не допомагає, допомагає піздюліна, вибач за мою французьку

в реальному житті для цього існує поліція, в "віртуалі" - модератори

не ну я ж не спорю, что форум делают владельцы и соответственная модераторская политика и политика эта довольно лояльна к кликушам и различным партейным ботам.. Но ФУП это читаемый ресурс, читателей там в разы больше чем писателей и оставляя это сми на откуп кликушам мы способствуем зомбированию населения.

Наоборот. Вступая в грызню с ватными зрадо*бами на УПячке, мы тем самым популяризируем их шизофреническую деятельность.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Превед
« Reply #44 : Лютого 27, 2018, 04:11:52 16:11 »
Не знаю, хто ти, аде поставив  + :smiley24:  - для стимула.
Сподiва.юсь, все буде ДЖАЗ.
А то у нас останнiм часом якась 9 рота Штрф-бата Рос. Армii - Гома, Москаль 77, Шильдер й Fox - впрiдачу.
Ми майже всi клятi порохо-боти.
Так що нас можно вважати 5 колоною (ФУП - 6 палатою).
Бум оадi спiлкуванню.
Давайте нам ще адекватних сюди.
Годi на ФУП молотися.
Вважайте ФУП - УПЦ МП.
Така у нього Карма.
Був там не раз, але такого срачу нiде не бачiв.
 :Razom:

о.  Дякую, що показали пальцем)  Ото вона й є та славнозвiсна КАРМА? :ai  Ото де плюсiкi з мiнусiкамє..
Ти ба..  Менi що ото вже стiльки мiнусiв встигли налiпити..??  ООЙЙОО :fp2
Круто :gigi:

від слави Слава не втечеш ))

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Превед
« Reply #45 : Лютого 27, 2018, 05:47:51 17:47 »
У меня этих минусов  ой-йой'йой сколько!
Я вообще не обращаю на них внимание .
Хотя ,иногда , и радуюсь, что ''зацепила'' очередного зраднюка.
Так сказать, ''развела на отрицательную эмоцию''.
Очередная кремлядь психанула и разродилась ''минусами''.
Так им и надо, кремлядям !
 :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #46 : Лютого 27, 2018, 06:37:44 18:37 »
Не знаю про карму и про плюсики, но чувствовать себя стал намного лучше.
Это потому что комуно-социалиста Foxa нет.
Был бы товарищ на форуме... настроение у всех было бы... прекрасное.
Редкое нечто - то ли Луганский обком КПУ то ли Россия... не ясно.
Но чувак чуть ли не классиков мог цитировать - так ему нравилось вытирать ноги на СУПе.
P.S. Помяни черта Foxa... и он появится...
Только что... в соседней ветке...
А вы говорите - Карма...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Лютого 27, 2018, 06:40:52 18:40 від Бувалий »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #47 : Лютого 27, 2018, 08:48:36 20:48 »
Що там на форумі Альонушкі ?  Зраду херачать ? :smilie7:

драстуйте, дядьку RiG.  Не догледiв я Вашу гiлочку про солдацьку Мать.  Соромно в очi Вам тепер дивитися((
Але Ви теж гарнi!  Повiялись кудись, а ти держи, Вєня..  Знайшли Атланта :(
  Щодо ФУПу.  ФУП як ФУП.  Перманентна битва всих зо всими.  Я колись, ще як Цуг був нормальним, там аналогiю проводив.  ФУП менi уявлявся фронтом з незатихаючими бойовими дiями, а Цуг - запасним аеродромом десь в глибокому тилу.  Де тиша, пташки цвiрiнькають та квiтнуть квiтуйочки..  Бої десь там..  Тиша i пастораль..  Тiльки гепнеться iнодi  якийсь лiтак весь побитий та посiчений..  Пiлот нахитне стакан, видихне, розкаже декiлька героїчних iсторiй мiсцевим вахлакам поки  бойова машина рихтується та й ФРРР..  здимить знову туди десь за обрiй де гепає та бухкає..
 Карочє i вновь прадалжаєццо бой.. Бєссмислєнний i бєспощадний..
Формат такий, а хулє.

Ну все, будеш тепер понаднормові трудодні на ХВУПі порохоботом відробляти  :smilie5:

А по темі самого ХВУПу - все таки погоджуюсь з Вестніком, що в западло там дописувати на даний час. Воно і твій підхід в принципі здоровий та раціональний, типу 'пофіг на долбойобів, нам своє робить'. Але враховуючи, що т. зв.  'акціонери' форуму ведуть завідомо гнилу і продажну політику, це зрештою виливається в виливання води на їх млин.

Воно на практиці як виглядає - заходить якийсь нейтральний юзер на форум - дай думаю почитаю якихось цікавих дописувачів типу Вєні, а там херась - і в темах цікавих дописувачів більша частина постів від якихось проплачених підарасів. На інші теми гляне - а там ще більший відсоток відкритий все тими ж підарасами.  І так мимоволі й нахапається якогось зрадойобства, тим більше, якщо ще й критичного мислення бог не дав. А 'інвестори' в цю зрадойобську херню потирають ручки - піпл так чи інакше хаває херню, яку вони йому підсовують.

Десь коротко так, не любитель взагалі-то писати концептуальні тексти  :smilie5:

           




Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #48 : Лютого 27, 2018, 10:14:51 22:14 »
а я тут у вас зареген оказывается. Даже не могу вспомнить когда это я сподвигся.

Як там Свєта Бздикова поживає? Ще не докінця злізбіянилась на пару разом з Ольоною та Севгіль?  :gigi:
Мабуть облизують одна одну наче кіт кішку  :laugh:


зразу хочу розставити над I все шо положено.
Свєтi кiстки мити не буду.  Вона менi нiчого поганого не робила, а якби й робила то все'дно не став би.  Не полюбляю я такого. Якось воно по лузерськи чишо..
Хоча з тутешньою оцiнкою полiтики Притули щодо УП в цiлому згоден.  Не згоден тiльки, що забиратися треба звiдти щоб спiвати сумних пiсень десь на периферiї.  Звичайно кожен сам вирiшує де час гаяти i наказувати нiхто нiкому права не має..
Але..  Волюнтаризьм якийсь виходить..  Тiльки нормальнi люди зкреативлять щось нормальне, тiльки розсядуться i почнуть iнтелехентну розмову про те чого воно все так в свiтi неiдеально.. Аж тут як тут якась дурнувата гопкомпанiя.  Матюкаються, смалять одну за одною, на пiдлогу харкають..  Iнтелегентам що робити?  Звичайно морщать носики, кажуть презирливо ФЕ i йдуть  деiнде спокiйнiше мiсце шукати.  Воно звичайно правельно.. Життя одне i не розтрачувати ж його на одноклiтинних..
 Але.  Такi мiграцiї вже справа звична.  З ФУПу на Дурдом.. з Дурдому знову на ФУП.. потiм на Цуг.. потiм на юейполiтiкс.. знову на ФУП..  Так i кочують люди, що могли б написати щось цiкаве
Дякую за змістовну відповідь  :smilie5: :smiley24:
Я на ФУП давно не ходок, вже десь років 8 :smilie5:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #49 : Лютого 27, 2018, 10:51:11 22:51 »
а я тут у вас зареген оказывается. Даже не могу вспомнить когда это я сподвигся.

Тебя тоже в богодельне заБАНили?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #50 : Лютого 27, 2018, 11:04:29 23:04 »
Южанін, ти там в узбеків, бачу, весь на нервах.

Забий, не вартує воно того. Потусуй трохи на СУПі, якщо не можеш без форумного двіжняку, а з тамошніми підкацапниками та зрадойобами воювати - пусте заняття  :smilie7:     

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9377
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Превед
« Reply #51 : Лютого 27, 2018, 11:33:04 23:33 »
 :Prapor2: :smilie1:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #52 : Лютого 27, 2018, 11:35:41 23:35 »
Южанін, ти там в узбеків, бачу, весь на нервах.

Забий, не вартує воно того. Потусуй трохи на СУПі, якщо не можеш без форумного двіжняку, а з тамошніми підкацапниками та зрадойобами воювати - пусте заняття  :smilie7:   

Та. да. Здесь дураков на порядок меньше.  Главные нервы не там , а в стане лишнехромосомных. А та богодельня бесит тем, что вроде бы дома, а от тамошних слышишь тоже, что и от лишнехромосомных.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26986
Re: Превед
« Reply #53 : Лютого 27, 2018, 11:38:18 23:38 »
Южанін, ти там в узбеків, бачу, весь на нервах.

Забий, не вартує воно того. Потусуй трохи на СУПі, якщо не можеш без форумного двіжняку, а з тамошніми підкацапниками та зрадойобами воювати - пусте заняття  :smilie7:   

Та. да. Здесь дураков на порядок меньше.  Главные нервы не там , а в стане лишнехромосомных. А та богодельня бесит тем, что вроде бы дома, а от тамошних слышишь тоже, что и от лишнехромосомных.

Ну так и смысл их слушать. Умного то ничего не услышишь

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Превед
« Reply #54 : Лютого 28, 2018, 09:23:40 09:23 »
Та. да. Здесь дураков на порядок меньше.  Главные нервы не там , а в стане лишнехромосомных. А та богодельня бесит тем, что вроде бы дома, а от тамошних слышишь тоже, что и от лишнехромосомных.

А я чомусь не вірю що всякі ак73 та люкс-хуйвиговориш наші. Точніше, живуть може тут (деякі), але реально підпрацювують на Ольгіно, це ж не жарти.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #55 : Лютого 28, 2018, 10:03:16 10:03 »
Та. да. Здесь дураков на порядок меньше.  Главные нервы не там , а в стане лишнехромосомных. А та богодельня бесит тем, что вроде бы дома, а от тамошних слышишь тоже, что и от лишнехромосомных.

А я чомусь не вірю що всякі ак73 та люкс-хуйвиговориш наші. Точніше, живуть може тут (деякі), але реально підпрацювують на Ольгіно, це ж не жарти.

Та на фупі без проблем за півгодини виписати перелік хуйлоботів, які діють фактично в відкриту і без особливого маскування.

Тільки, очевидно, там це нафіг нікому не потрібно.

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Превед
« Reply #56 : Лютого 28, 2018, 04:50:56 16:50 »
Та. да. Здесь дураков на порядок меньше.  Главные нервы не там , а в стане лишнехромосомных. А та богодельня бесит тем, что вроде бы дома, а от тамошних слышишь тоже, что и от лишнехромосомных.

А я чомусь не вірю що всякі ак73 та люкс-хуйвиговориш наші. Точніше, живуть може тут (деякі), але реально підпрацювують на Ольгіно, це ж не жарти.

процентов на 99 уверен, 73-й это йузер Глевахман)  Был такой в Дурдоми

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Превед
« Reply #57 : Лютого 28, 2018, 04:53:54 16:53 »
Доброго всiм здоров'ячка, кстатє)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33335
  • Стать: Чоловіча
Re: Превед
« Reply #58 : Лютого 28, 2018, 06:09:50 18:09 »
І вам не хворіти.

Що там на ідеологічних фронтах чути, чия бере ?

Де це, кстаті, юзер Бордерландер подівся ? Його ще бютораси з масонами не затоптали там ?   :smilie5:

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Превед
« Reply #59 : Лютого 28, 2018, 08:19:00 20:19 »
І вам не хворіти.

Що там на ідеологічних фронтах чути, чия бере ?

Де це, кстаті, юзер Бордерландер подівся ? Його ще бютораси з масонами не затоптали там ?   :smilie5:

бачив його на ФУПi сьогоднi. Бордер мужчина, громить кацапських iдеологiчних диверсантiв.
А в мене сьогоднi чогось натхнення не було)