Автор Тема: Культурный разрыв по шву  (Прочитано 3007 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #30 : Лютого 28, 2018, 05:52:53 17:52 »
Все ж таки, що змусило українського патріота у вишиванці відмовитися від української мови на користь Хуйла і його клієнтели?

Виглядає так, що ти із тих, чиї предки часу був надіслані із кацапії заповнити хати вимерлих у 1933 році українцьких селян.
Я вгадав?

Вот такие дегенеративные гниды , как ты и творили голодомор в Украине. Это именно вы тупое быдло, не способное думать тупо выполняете линии партии и прочий дебилизм пещерных маргиналов.  На вас тупых тварей большевики и опирались. Такие дегенераты как ты не заморачиваются вопросами "Для чего все это?" и "что будет завтра?"  Для дегенератов всегда все предельно ясно "наЦальник приказал".

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #31 : Лютого 28, 2018, 05:57:23 17:57 »
Я таки вгадав.
Ти можеш скільки завгодно бризкати слиною, але ти заслабкий сказати правду. Бо правда неприємна тим, що викриває всю упослідженість твоєї натури. Із тебе пре, що ти “чєловєк русской культури“, як колись назвав себе грузин Джугашвілі.

Бо щоб навати себе Южаніном треба напевно відчувати себе “новороссом“.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #32 : Лютого 28, 2018, 06:05:09 18:05 »
Бо правда

Кто тебе ущербному дебиилу сказал, что твой моводрочерный бред является правдлой, а не бредом наркомана?  Ты не выстроил еще ни одной логической цепочки доказывающей твою маргинальную шизу , которая шизой и является.  А ну напряги говно в своей жопе , которыми ты думаешь тупое быдло и обозначь взаимосвязь между мовой и успешным государством?  А про вред Украине по причине заздора внутри общества, чего добивается кремль,  , я тебе дегенерату указывал уже не раз. Но дебил есть дебил и поротому самое правильное послать дебила нахуй , что я и сделал. Но ты не просто дебил, ты колбасник, феерический дебил.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #33 : Лютого 28, 2018, 06:11:48 18:11 »
Но от, посипався стандартний набір матюків.... :lol:

Але ж я маю дуже просте питання: Що тебе змусило відмовитися від української мови в Україні?

Я прожив половину свого життя в Одесі, а не  в твоєму задристаному Миколаєві чи Херсоні. І навіть в Одесі я не відмовився від української незважаючи на весь дискомфорт, створений для мене типами подібними до тебе. :smilie7:

Які ж такі жахливі обставини тебе змусили?  :smilie8:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #34 : Лютого 28, 2018, 06:27:12 18:27 »
Я просто бачу те, від чого ви відводите очі вбік.
Я також вважаю що всі кризи починаються від того що у людей у головах.
А в головах українців - суміш забобонів, дурниць, православія з Москви і якась незрозуміла мені відраза до української мови.

Спочатку було слово...

Так видишь ли, я с тобой согласен

Только есть один ньюанс...

Можно составить реальный план достижения цели и следовать ему, а можно установить себе "планку" не достижимую по определению в обозримые сроки и обвинять, почемуто ДРУГИХ!!??, в том что они не хотят ничего делать

Іудушці поставлено завдання - тупо нагнітати. От він це й робить, як вміє   :moskali:

Палить його те, що він не знає реальної картини з мовними тенденціями в Україні і вперто верещить щось на кшталт ' чому діти народжуються через 9 місяців, це неприпустимо ... треба це робити за 3 місяці'  :weep:   


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #35 : Лютого 28, 2018, 07:07:38 19:07 »
Лариса Ніцой тобі показала тенденцію.
 :lol:

Я повторю ще раз - русскоязичная Украіна - це давня мрія всіх московських правителів і лібералів.

Щодо вояків які загинули на фронті, то вони виконали свій громадянський обов“язок до кінця захищаючи землю від агресора. За те їм честь і хвала. І вічна пам“ять.

Але до початку війни вони були просто інструментом в руках хуйловських ідеологів, які їх використовували для просування в Україні русскава міра і гасла про те, що украінци і русскіє - адін нарот.
 
Кожне слово сказане кацапською в Україні - це та ж сама куля в українську мову.

Україна без української мови - то є покруч приречений на забуття і небуття.

Україна без української мови - нонсенс.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #36 : Лютого 28, 2018, 07:13:18 19:13 »
Я просто бачу те, від чого ви відводите очі вбік.
Я також вважаю що всі кризи починаються від того що у людей у головах.
А в головах українців - суміш забобонів, дурниць, православія з Москви і якась незрозуміла мені відраза до української мови.

Спочатку було слово...

Так видишь ли, я с тобой согласен

Только есть один ньюанс...

Можно составить реальный план достижения цели и следовать ему, а можно установить себе "планку" не достижимую по определению в обозримые сроки и обвинять, почемуто ДРУГИХ!!??, в том что они не хотят ничего делать

Іудушці поставлено завдання - тупо нагнітати. От він це й робить, як вміє   :moskali:

Палить його те, що він не знає реальної картини з мовними тенденціями в Україні і вперто верещить щось на кшталт ' чому діти народжуються через 9 місяців, це неприпустимо ... треба це робити за 3 місяці'  :weep:   

У вас було 27 років на перехід на українську мову.
В результаті - її стало менше ніж було у 1991 році.

За 4 роки війни із хуйлом Київ так і залишається городом русской культури. Вам пороблено, блядь?

If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #37 : Лютого 28, 2018, 07:31:46 19:31 »


Я прожив половину свого життя в Одесі, а не  в твоєму задристаному Миколаєві чи Херсоні.

Да ты тупое говно с детства ущербное. Херсон , Николаев,нормальные украинские города, как и москальско мовные украинцы , а задрыстанное ты было , задрыстаным так и свалило за поребрик , где залрыстаным и убогим и обитаешь, транслируя свою задрыстаную ущербность в страну с которой тебя задрыстаного чмыря ничего не связывает.
« Останнє редагування: Лютого 28, 2018, 08:20:35 20:20 від Южанин »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #38 : Лютого 28, 2018, 07:35:33 19:35 »


Я прожив половину свого життя в Одесі, а не  в твоєму задристаному Миколаєві чи Херсоні.

Два ты тупое говно с детства ущербное. Херсон , Николаев,нормальные украинские города:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:как и москальско мовные украинцы , а садрыстанное ту было , задрыстаным так и свалило за поребрик , где залрыстаным и убогим и обитваешь, транслируя свою задрыстаную ущербность в страну с которой тебя задрыстаного чмыря ничего не связывает.

Так що тебе змусило відмовитися від української мови? Культурниє нікалаєвци?

Чи може ти таки кацап, і твоя щелепа не підходить до розмови українською?
 :smilie7: :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #39 : Лютого 28, 2018, 07:45:55 19:45 »
Щодо мовних баталій, деякі думки :
1) Доводиться визнавати той факт, що біля 50 чи може 40 відсотків а може і всіх 60 (хз) віддають перевагу у використанні російській мові перед українською
2) Більшість з тих, що переважно юзає рос. мову, чудово розуміють українську та можуть (тут вже хто краще, а хто гірше) розмовляти українською
3) Основна маса цих російськомовних громадян таки є українцями "по крові", тому я волію називати їх зрусифікованими українцями, на відміну від етнічних росіян
4) Коли Хуйло розпочав проти нас війну, то оцей "голос крові" цих громадян спрацював і більшість стала проти окупантів
5) Оскільки ментальний психотип у обох груп (україномовних та русифікованих) є приблизно однаковим і значне місце в ньому займає бараняча впертість, то спроби переломати ситуацію силою приречені на невдачу
і тільки будуть породжувати все більші потоки взаємних образ на радість Хуйлу.
6) Україномовним же українцям просто не варто розпочинати мовосрачі а або вестися на них, тільки завджи показувати і доводити своїми діями, що їм не потрібна ментальна підпорка у вигляді рос. мови. Та й взагалі,
під час війни, краще робити наголос на тому, що об'єднує всіх, хто стоїть на українських позиціях
7) Національна гордість та реальний патріотизм зрусифікованих українців рано чи пізно допоможуть їм усвідомити, що русифікація - це наслідок явного насильства (фізичного та морального) над ними або їхніми предками
зі сторони "старшого брата" і пора відмовитися від цієї ознаки, яка постійно нагадує про те, що кацапи їх колись "поімєлі"

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27303
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #40 : Лютого 28, 2018, 07:48:52 19:48 »
В результаті - її стало менше ніж було у 1991 році.


Откровенный бред

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #41 : Лютого 28, 2018, 07:50:55 19:50 »
В результаті - її стало менше ніж було у 1991 році.


Откровенный бред

Пройдися вулицями Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва. Зайди в кафе, ресторани, краниці, офіси.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #42 : Лютого 28, 2018, 07:53:57 19:53 »
Пару місяців тому дружина їхала автобусом зі Львова до Франківська. Під кацапську попсу.
Виходячи з автобуса сказала - Я вам “дякую“ не скажу, бо ви крутите російську музику, а вони тим часом убивають українців на Донбасі.
У того дебіла щелепа відвисла і він вирячився на неї як баран на нові ворота.
П“ємонт, бля...
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27303
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #43 : Лютого 28, 2018, 08:02:50 20:02 »
В результаті - її стало менше ніж було у 1991 році.


Откровенный бред

Пройдися вулицями Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва. Зайди в кафе, ресторани, краниці, офіси.

Видишь ли, сейчас на улицах Херсона слышна украинская речь. Да, нечасто, но слышна. А в 91м ее не было от слова вообще

А про Львов мне рассказывать не надо. Одно из самых сильных разочарований в моей жизни это была поездка во Львов в 2004 году. Повальное восхищение Путиным, голосование за Тимошенко, жуткое взяточничество. После этого я всем и всегда говорю - никакой разницы между западной и восточной Украиной нет. Только поверхностное - ритуальное

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #44 : Лютого 28, 2018, 08:27:03 20:27 »


Так що тебе змусило відмовитися від української мови? Культурниє нікалаєвци?


Что-бы на такое5 ущербное и убогое говно как ты не быть похожим.  Доывольно ЧМО  запоребриковое и кремлёвская шлюха?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #45 : Лютого 28, 2018, 08:40:43 20:40 »
Так у тебе точно щелепа не підходить для української.
Fox тобі брат і товариш. :smilie7:
« Останнє редагування: Лютого 28, 2018, 08:44:02 20:44 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #46 : Лютого 28, 2018, 08:57:37 20:57 »


Можно составить реальный план достижения цели и следовать ему, а можно установить себе "планку" не достижимую по определению в обозримые сроки и обвинять, почемуто ДРУГИХ!!??, в том что они не хотят ничего делать

У этого ископаемого один план. Всех переодеть в вышиванки и по его мнению это залог успеха. Дальше этой муйни у зпапоребрикового мысли уже не идут.
...

Саме тому у мене ніколи не було і не буде вишиванок та іншої подібної хєрні.

Та це зрозуміло, навіщо вони тобі в Ольгіно  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #47 : Лютого 28, 2018, 09:13:11 21:13 »


Так що тебе змусило відмовитися від української мови? Культурниє нікалаєвци?


Что-бы на такое5 ущербное и убогое говно как ты не быть похожим.  Доывольно ЧМО  запоребриковое и кремлёвская шлюха?

Але ми ж тобою ніби ніколи не спілкувалися раніше.  :lol: :lol:

Бачиш як ти легко обмовився - твоя відмова від української пояснюється тим, що ти вважаєш україномовних людей “ущєрбнимі“ і “убоґімі“.  :smilie7:

Точно так вважають Хуйло і його прихильники.


If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8138
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #48 : Лютого 28, 2018, 09:27:03 21:27 »


Так що тебе змусило відмовитися від української мови? Культурниє нікалаєвци?


Что-бы на такое5 ущербное и убогое говно как ты не быть похожим.  Доывольно ЧМО  запоребриковое и кремлёвская шлюха?

Ніколи я не думав, що на цьому форумі побачу такі тексти.
Такого, напевне, нема й на фупі.
........................................
Модератори! Чрго той уїбан-Южанін ще й досі тут ?????????????????
 :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #49 : Лютого 28, 2018, 10:27:26 22:27 »

В результаті - її стало менше ніж було у 1991 році.


Іудушка, ну пиздиш же відверто  :fp2

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #50 : Лютого 28, 2018, 10:35:32 22:35 »
В результаті - її стало менше ніж було у 1991 році.


Откровенный бред

Пройдися вулицями Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва. Зайди в кафе, ресторани, краниці, офіси.

Іудушка, ти в трудовому пориві палиш свою легенду. Пам'ятаю, ти недавно писав тут, що в Україну останніми роками ні ногою, ібо нєхер.

І тут починаєш розводити балачки про вулиці Одеси, Дніпра (Дніпропетровська вже немає, викинь ольгінську методичку  :smilie5: ) та інших міст.

Вас, хуйлоботів, насправді дуже легко засікти   :smilie7:

 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #51 : Лютого 28, 2018, 10:38:12 22:38 »
Я свою агентуру туди посилав для збору інформації.  :gigi:
Отакі ми, Іудушки, хитрі.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #52 : Лютого 28, 2018, 10:42:03 22:42 »
Я свою агентуру туди посилав для збору інформації.  :gigi:
Отакі ми, Іудушки, хитрі.  :smilie7:

Фаріоншу і ту, як її, Ніцой ? :weep:

Коротше, спалився ти, чувак, придумуй нову легенду   :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #53 : Лютого 28, 2018, 10:45:29 22:45 »
Ти неуважно читаєш мої пости. Я ж казав, що дружина провела кілька місяців в Україні. Привезла масу вражень.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #54 : Лютого 28, 2018, 10:56:31 22:56 »
Ти неуважно читаєш мої пости. Я ж казав, що дружина провела кілька місяців в Україні. Привезла масу вражень.  :smilie7:

Вона що, була у всіх тих містах + ти ще ніби про Львів і Франик згадував ?   :smilie10:

В тебе дружина циганка ?  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #55 : Лютого 28, 2018, 10:59:19 22:59 »
Ага. Ми цигани. Вештаємося де хочемо і коли хочемо. Українського роду цигани. :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34274
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #56 : Лютого 28, 2018, 11:00:35 23:00 »
Ага. Ми цигани. Вештаємося де хочемо і коли хочемо. Українського роду цигани. :smilie5:

Може, ви бомжі якісь ?  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #57 : Лютого 28, 2018, 11:09:33 23:09 »
Де ти бачив бомжів які спілкуються одночасно українською і англійською. ?  :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #58 : Лютого 28, 2018, 11:49:35 23:49 »
Де ти бачив бомжів які спілкуються одночасно українською і англійською. ?  :lol: :lol:

Так ты и есть таким бомжом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Культурный разрыв по шву
« Reply #59 : Лютого 28, 2018, 11:53:30 23:53 »
Принаймні в Чікаго чи Нью- Йорку ніхто на мене вовком не дивиться коли я спілкуюся із дружиною на людях українською. Це тобі не срана скацаплена Адєсса...

От так от, кацапчуку. Добре там де вас нема.  :smilie5:
« Останнє редагування: Лютого 28, 2018, 11:58:46 23:58 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.