Автор Тема: А Меловін розмовляв українською?  (Прочитано 635 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
А Меловін розмовляв українською?
« : Травня 08, 2018, 06:23:31 18:23 »
Бачила тільки шо репортаж з Євробачння. Меловін так розмовляє українською наче з дитинства тільки це і робив. Мені здавалось шо на відборі він цього не робив. Хоча я може щось плутаю.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #1 : Травня 08, 2018, 06:32:56 18:32 »
Не бачив. Москалі щодо перекладача щось тролять, хз.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #2 : Травня 08, 2018, 07:03:53 19:03 »
В Лісабоні Meловін розмовляв українською.
На запитання: як він відноситься до російських гастролів Куєк,  заявив, що він би так НЕ робив.
Мені він подобається : і його образ, і пісня.
Бажаю йому перемоги !

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #3 : Травня 08, 2018, 07:24:17 19:24 »
ррозмовляє

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #4 : Травня 08, 2018, 10:54:55 22:54 »
Бачила тільки шо репортаж з Євробачння. Меловін так розмовляє українською наче з дитинства тільки це і робив.
Мені здавалось шо на відборі він цього не робив. Хоча я може щось плутаю.
12.05... подивимось на нашего Меломана...
Начебто там якесь супер-шоу готуе...
Мене iнше сподобалося - iзраiльська мамзель -  такая тьотя-Мотя... мама не горюй...
Цирк на дротi...
Меловiн на фонi цiеi мамцi виглядае Супер-Красенем.
Звiсно, хочеться побажати вдачi, але... на жаль... щось пiдказуе, що може й пролетiти...
Не буду каркати - всi дивимось фiнал 12. 05. 2018 року.
 :smilie7:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #5 : Травня 09, 2018, 11:06:59 11:06 »
що корисного для України у Євробачені

перше і головне - в Україні відкритий та чесний відбір учасника, десятки молодих співаків та команд мають вихід на загальнонаціональні канали, навіть ті, хто не потрапляє на Євробачення отримують досить потужний поштовх у кар*єрі.
по друге - якщо проаналізувати рівень учасників національного відбору, то можна стверджувати, що рівень учасників росте з року в рік
по третє - від України на Євробачення їдуть не фріки, а молоді виконавці з власною творчістю, можна довго сперечатись про рівень, стиль і шанси, але для публіки Євробачення в цьому році Україну буде символізувати, молодий, талановитий, стильний співак, що абсолютно вільно себе почуває на такому рівні, у якого є своє бачення пісні та конкурсу, а вже виграє чи ні, яке місце посяде, це не принципово
і останнє - дуже багато колективів серйозно готуються до наступного відбору і вони знають, що шанс є

будемо вболівати за Україну і сподіватись на те, що все буде на дуже професійному рівні і достойно представить Україну

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #6 : Травня 09, 2018, 11:23:20 11:23 »
В Украiнi треба мати власне Евробачення.
В попереднi роки у нас були чудовi Муз. Фестивалi - Червона Рута, Море Друзiв тощо...
Вихiд на Евро... це чудово, але вiн надто суровий та коштуе чимало грошей.
Тим паче, останнi роки туди справдi iдуть якiсь фрiки - Кончiта, оте iзраiльське косооке чудо.
Якщо Украiна мае таки таланти, то Евро повинно бути власним, аби до нас iздили, а не ми шукали свою долю...
В Украiнi е чудовi краевиди, туристичная галузь, отелi, мiсцевий та еко-туризм, все, що треба для Мiжнародного Муз. Фестивалю...
Нема лише бажання та ентузiазму Мiнкульту проводити конкурси такого рiвня, як Евро...
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #7 : Травня 09, 2018, 11:47:22 11:47 »
Рашка чудит.

'' РФ не транслировала вчера прямой эфир из Португалии из-за номера Ирландии!:-)) Это жир! То есть Боря Моисеев и Пенкин с Басковым и Киркоровым - это скрепно для их ТВ, а очаровательный номер ирландцев - это бяка?:-)) Слушайте, это ещё похлеще чучхе будет!:-) И, надо же, под красными знамёнами в гимнастёрках весь Лиссабон на уши поставили, а тут двух геев испугались! Шо делается!:-))''( ФБ)

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #8 : Травня 09, 2018, 01:13:03 13:13 »
В Украiнi треба мати власне Евробачення.
В попереднi роки у нас були чудовi Муз. Фестивалi - Червона Рута, Море Друзiв тощо...
Вихiд на Евро... це чудово, але вiн надто суровий та коштуе чимало грошей.
Тим паче, останнi роки туди справдi iдуть якiсь фрiки - Кончiта, оте iзраiльське косооке чудо.
Якщо Украiна мае таки таланти, то Евро повинно бути власним, аби до нас iздили, а не ми шукали свою долю...
В Украiнi е чудовi краевиди, туристичная галузь, отелi, мiсцевий та еко-туризм, все, що треба для Мiжнародного Муз. Фестивалю...
Нема лише бажання та ентузiазму Мiнкульту проводити конкурси такого рiвня, як Евро...
 :smilie7:

та вони і є, море

Файне місто у Тернополі, Західфест під Львов
Бандерштат під Луцьком, це тільки ті, які мені цікаво і які я планую відвідати

є безліч інших

до слова, той же відбір на Євробачення - шикарний ТВ фестиваль

але Євробачення - це не конкурс держави чи виконавців, це конкурс пісень

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #9 : Травня 09, 2018, 01:16:00 13:16 »
Рашка чудит.

'' РФ не транслировала вчера прямой эфир из Португалии из-за номера Ирландии!:-)) Это жир! То есть Боря Моисеев и Пенкин с Басковым и Киркоровым - это скрепно для их ТВ, а очаровательный номер ирландцев - это бяка?:-)) Слушайте, это ещё похлеще чучхе будет!:-) И, надо же, под красными знамёнами в гимнастёрках весь Лиссабон на уши поставили, а тут двух геев испугались! Шо делается!:-))''( ФБ)

а Ірландці вийшли у фінал? і чи передбачені санкції за таку фігню у півфіналі?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #10 : Травня 09, 2018, 01:19:13 13:19 »
Рашка чудит.

'' РФ не транслировала вчера прямой эфир из Португалии из-за номера Ирландии!:-)) Это жир! То есть Боря Моисеев и Пенкин с Басковым и Киркоровым - это скрепно для их ТВ, а очаровательный номер ирландцев - это бяка?:-)) Слушайте, это ещё похлеще чучхе будет!:-) И, надо же, под красными знамёнами в гимнастёрках весь Лиссабон на уши поставили, а тут двух геев испугались! Шо делается!:-))''( ФБ)

а Ірландці вийшли у фінал? і чи передбачені санкції за таку фігню у півфіналі?
Да. Вийшли у фінал.
« Останнє редагування: Травня 09, 2018, 01:23:28 13:23 від злата »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #11 : Травня 09, 2018, 01:25:50 13:25 »
Рашка чудит.

'' РФ не транслировала вчера прямой эфир из Португалии из-за номера Ирландии!:-)) Это жир! То есть Боря Моисеев и Пенкин с Басковым и Киркоровым - это скрепно для их ТВ, а очаровательный номер ирландцев - это бяка?:-)) Слушайте, это ещё похлеще чучхе будет!:-) И, надо же, под красными знамёнами в гимнастёрках весь Лиссабон на уши поставили, а тут двух геев испугались! Шо делается!:-))''( ФБ)

а Ірландці вийшли у фінал? і чи передбачені санкції за таку фігню у півфіналі?
Да. Вийшли у фінал.

аааааааааааааааааааааааааа

що ж бідним москаликам робити
не транслювати фінал, так там клізма передбачена

блін, буду дивитись в неті виступ ірландців очима першого каналу, дуже буде весело
дякую за інформацію

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #12 : Травня 09, 2018, 01:29:48 13:29 »
Рашка чудит.

'' РФ не транслировала вчера прямой эфир из Португалии из-за номера Ирландии!:-)) Это жир! То есть Боря Моисеев и Пенкин с Басковым и Киркоровым - это скрепно для их ТВ, а очаровательный номер ирландцев - это бяка?:-)) Слушайте, это ещё похлеще чучхе будет!:-) И, надо же, под красными знамёнами в гимнастёрках весь Лиссабон на уши поставили, а тут двух геев испугались! Шо делается!:-))''( ФБ)

а Ірландці вийшли у фінал? і чи передбачені санкції за таку фігню у півфіналі?
Да. Вийшли у фінал.

аааааааааааааааааааааааааа

що ж бідним москаликам робити
не транслювати фінал, так там клізма передбачена

блін, буду дивитись в неті виступ ірландців очима першого каналу, дуже буде весело
дякую за інформацію
Они транслировали первый финал.
Но в записи.
В 23.30
Ирландцы пели для россиян часа в два ночи, а, может, и в три часа ночи.
 :smilie5:
« Останнє редагування: Травня 09, 2018, 01:54:13 13:54 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А Меловін розмовляв українською?
« Reply #13 : Травня 09, 2018, 01:38:34 13:38 »
В Лиссабоне на торжественной церемонии открытия Международного песенного конкурса "Евровидение 2018" певец из Украины Melovin НЕ общался с представителями российских СМИ. Об этом сообщает ТСН.

http://m.gordonua.com/news/culture/na-otkrytii-evrovideniya-2018-predstavitel-ukrainy-demonstrativno-ignoriroval-rossiyskih-zhurnalistov-smi-244918.html