Автор Тема: Антітіла - Танцюй!  (Прочитано 1173 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Антітіла - Танцюй!
« : Жовтня 09, 2016, 09:42:56 21:42 »
Обовязково КУПЛЮ їх диск.



Taras TopolyaСтежити
Вчора о 21:11 ·
Спеціально виставляю скрін на загал. Такого за історію групи ми чули і читали багато, приватно.
На прикладі нашого кліпу постараюся прояснити дещо.
Цей коментар під відео на пісню "Танцюй"
https://youtu.be/ThSvGCaij5Q
- відображення дилеми україномовного шоу-бізнесу.

Наголошую на слові "бізнесу".
Будь-яка україномовна пісня відносно англомовної чи російськомовної звужує аудиторію артиста на YouTube (аналогічно і поза ним) в рази.
Умовно - Eng1.000.000/Rus100.000/Ukr1000. Віднімаємо нулі.
Поправка на мову має величезне значення, друзі.

Чи важко Антитілам почати співати переважно російською, чи англійською, як те радять у коментарі? І отримати увагу усього так званого СНД?
Чесно - НІ. Я - вільно володію і пишу російською, гірше - англійською.
Чи збільшиться наша аудиторія після цього? - ТАК (як би то не злило "диванних" патріотів).
Чи відобразиться це позитивно на нашому прибутку? - ТАК.
Чи підвищаться бюджети нашого продакшну (кліпи, аудіо)? - ТАК.
Чи покращиться якість? -ТАК.
Не забуваємо, що Антитіла - команда із 7 чоловік, яка займається виключно музикою. І живе цим.
Так в чому ж смисл?
Де фінансова вигода в українській мові пісень?
А ніде! Нема.
Якщо розглядати музичний ринок, то співати українською в порівнянні з іншими домінантними мовами - не вигідно! Продакшн коштує для всіх мов однаково, а ринок - найменший, менше споживачів і вони дають низьку ліквідність продукту.
Додайте несприятливий соціально-історичний шлейф і комплекс меншовартості, де українське (якщо воно не "зацінене" Москвою чи Європою (нішеві аутентичні фолкові виконавці) - сприймається як щось второсортне. Висновки очевидні.
Чому ж тоді й далі співаємо українською?
А тому. Не треба розглядати то лише як ринок. Бо та ситуація, яка склалася сьогодні не може продовжуватися завжди. Наше покоління повинно переломити (для початку) стереотип меншовартості, а згодом виховати культуру споживання СВОГО, україномовного контенту. Не "другосортного", а ПЕРШОКЛАСНОГО, свіжого, якісного! Іншого шансу може не бути. І я не драматизую. Поїдьте у Білорусь і все зрозумієте...
Українська пісня - це стратегічний фундамент виживання і розвитку народу. Це - мова у нотах. Це елемент програмування людини для ідентифікації себе українцем.
І якщо кожен артист, що співає на території України буде обирати між долларом та народною ідеєю, доллар.... через пару поколінь ризикуємо втратити одну з важливих ознак народу, і почати відповідати російському визначенню "малороси", "етнічна група" з російським діалектом....
Саме тому ми в супереч усьому співаємо рідною мовою. Саме тому я ставлюся до усіх колег, які співають або жартують українською зі сцени з особливим трепетом.
Починаючи з ОЕ, Марічки Бурмаки, Скрябіна, ТНМК, Руслани, Тартака, ДР, Бумбокс, Kozak System, Наталки Карпи, Ірини Федишин, Ot Vinta, МоторРола, Наталі Бучинської, Сергія Притули і "Вар'ятів".... і закінчуючи відносно новими на сцені артистами Onuka, Mamarika, Сальто Назад, Без Обмежень, NAVI, Latex Fauna, Piano, Вів'єн Морт, Фіолет, Один в Каное, Натоліч, Шоколадка, Arlett, NaVsi100 ... всі вони для мене не просто артисти, а стратегічно важливі функціонери. Їх, звичайно ж, більше ніж у зімпровізованому мною списку. В різних стилях, але на 90% українською.
Саме тому я так само вірю у формат "М2" і те, що їм вдасться все задумане. Бо по іншому не маємо права!

Також очевидно, що без підтримки народу вся українська музика приречена. Я не закликаю вас робити то сліпо.
Я впевнений, що за бажанням можна знайти собі україномовного виконавця, що прийдеться до смаку, послухати, купити квиток і прийти на концерт, придбати пісню в інтернеті або диск на заправці, і таким чином підтримати. Без насилля над собою.
Бо інакше всьому знову прийде повний кобзон.
Шануймося, друзі!


Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #1 : Жовтня 10, 2016, 12:41:05 00:41 »
Тарас Тополя  :smiley24:
ЛЮДИНА !

Саме тому потрібні закони по захисту і підтримці української пісні і культури вцілому.
І починати треба з фундаменту - Закону про Мову.

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #2 : Жовтня 10, 2016, 09:04:13 09:04 »
чесно кажучи, про цю групу дізнався у цій темі, і приємно вражений їхньою творчістю.
Хочеться побажати по більше творчого натхнення. :Prapor2: :smiley24:
а про перегляди на ютубі не слід переживати, вони вже є і не як пише автор 1000 а ще +0.
Потрібна справді державна підтримка, щоб прорвати кацапомоних...

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #3 : Жовтня 10, 2016, 09:55:11 09:55 »
Подобається. Ось надибав на Толоці їхні альбоми: https://toloka.to/t36144

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #4 : Жовтня 10, 2016, 10:03:48 10:03 »

Потрібна справді державна підтримка, щоб прорвати кацапомоних...

Закон про квоти українських виконавців починає діяти з листопада.
Треба ще.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4198
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #5 : Жовтня 10, 2016, 10:16:23 10:16 »


 :weep:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #6 : Жовтня 10, 2016, 04:36:18 16:36 »
АНТИТІЛА
Ці хлопці роблять для України не менше ніж ті що в "АТО", із зброєю в руках.
І цей їхній текст  про стан українського шоу-бізнесу, це не просто слова,
а болючий маніфест всієї української культури:


Тарас Тополя - група АНТИТІЛА

Спеціально виставляю скрін на загал.
Такого за історію групи ми чули і читали багато, приватно.
На прикладі нашого кліпу постараюся прояснити дещо.
Цей коментар під відео на пісню "Танцюй"
https://youtu.be/ThSvGCaij5Q

- відображення дилеми україномовного шоу-бізнесу.

Наголошую на слові "бізнесу".
Будь-яка україномовна пісня відносно англомовної чи російськомовної звужує аудиторію артиста на YouTube (аналогічно і поза ним) в рази.
Умовно - Eng1.000.000/Rus100.000/Ukr1000. Віднімаємо нулі.
Поправка на мову має величезне значення, друзі.

Чи важко Антитілам почати співати переважно російською, чи англійською, як те радять у коментарі? І отримати увагу усього так званого СНД?
Чесно - НІ. Я - вільно володію і пишу російською, гірше - англійською.
Чи збільшиться наша аудиторія після цього? - ТАК (як би то не злило "диванних" патріотів).
Чи відобразиться це позитивно на нашому прибутку? - ТАК.
Чи підвищаться бюджети нашого продакшну (кліпи, аудіо)? - ТАК.
Чи покращиться якість? -ТАК.
Не забуваємо, що Антитіла - команда із 7 чоловік, яка займається виключно музикою. І живе цим.
Так в чому ж смисл?
Де фінансова вигода в українській мові пісень?
А ніде! Нема.
Якщо розглядати музичний ринок, то співати українською в порівнянні з іншими домінантними мовами - не вигідно! Продакшн коштує для всіх мов однаково, а ринок - найменший, менше споживачів і вони дають низьку ліквідність продукту.
Додайте несприятливий соціально-історичний шлейф і комплекс меншовартості, де українське (якщо воно не "зацінене" Москвою чи Європою (нішеві аутентичні фолкові виконавці) - сприймається як щось второсортне. Висновки очевидні.
Чому ж тоді й далі співаємо українською?
А тому. Не треба розглядати то лише як ринок. Бо та ситуація, яка склалася сьогодні не може продовжуватися завжди. Наше покоління повинно переломити (для початку) стереотип меншовартості, а згодом виховати культуру споживання СВОГО, україномовного контенту. Не "другосортного", а ПЕРШОКЛАСНОГО, свіжого, якісного! Іншого шансу може не бути. І я не драматизую. Поїдьте у Білорусь і все зрозумієте...
Українська пісня - це стратегічний фундамент виживання і розвитку народу. Це - мова у нотах. Це елемент програмування людини для ідентифікації себе українцем.
І якщо кожен артист, що співає на території України буде обирати між долларом та народною ідеєю, доллар.... через пару поколінь ризикуємо втратити одну з важливих ознак народу, і почати відповідати російському визначенню "малороси", "етнічна група" з російським діалектом....
Саме тому ми в супереч усьому співаємо рідною мовою. Саме тому я ставлюся до усіх колег, які співають або жартують українською зі сцени з особливим трепетом.
Починаючи з ОЕ, Марічки Бурмаки, Скрябіна, ТНМК, Руслани, Тартака, ДР, Бумбокс, Kozak System, Наталки Карпи, Ірини Федишин, Ot Vinta, МоторРола, Наталі Бучинської, Сергія Притули і "Вар'ятів".... і закінчуючи відносно новими на сцені артистами Onuka, Mamarika, Сальто Назад, Без Обмежень, NAVI, Latex Fauna, Piano, Вів'єн Морт, Фіолет, Один в Каное, Натоліч, Шоколадка, Arlett, NaVsi100 ... всі вони для мене не просто артисти, а стратегічно важливі функціонери. Їх, звичайно ж, більше ніж у зімпровізованому мною списку. В різних стилях, але на 90% українською.
Саме тому я так само вірю у формат "М2" і те, що їм вдасться все задумане. Бо по іншому не маємо права!

Також очевидно, що без підтримки народу вся українська музика приречена. Я не закликаю вас робити то сліпо.
Я впевнений, що за бажанням можна знайти собі україномовного виконавця, що прийдеться до смаку, послухати, купити квиток і прийти на концерт, придбати пісню в інтернеті або диск на заправці, і таким чином підтримати. Без насилля над собою.
Бо інакше всьому знову прийде повний кобзон.
Шануймося, друзі!




Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #7 : Жовтня 10, 2016, 08:56:33 20:56 »

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #8 : Жовтня 11, 2016, 12:28:30 00:28 »
Це не про Антитіла безпосередньо, але  є  цікаві думки про теперішню ситуацію в українсько-кацапській культурній сфері

Віталий-Портніков:
Скільки я про це не думаю, я все одно не можу зрозуміти – ось цієї істерики з приводу того, що “к нам не пустят российских артистов”. Ну не пустять, нехай навіть демократично налаштованих – і що вам з того? Ну уявіть собі, що Росія напала не на Україну, а на Польщу, окупувала не Донецьк, а Ельблонг. І раптом на тлі пропозицій вимагати від гастролерів визнання факту окупації території Польщі починається істерика – жах, до нас не пустять наших улюблених російських артистів! Як жити!
Можливе таке? Та ні, звичайно. Російські артисти мало кого цікавлять в Польщі. В Німеччині. У Франції. У балтійських країнах або Ізраїлі вони виступають для місцевих російськомовних діаспор, грають роль ностальгічних самоварів за тверду валюту. А у нас?
А у нас вся ця істерика – свідоцтво того, що величезна частина громадян, яка до того ж вважається патріотичною, все ще живе – і хоче жити – в радянській цивілізації. І не українська, не європейська культура для неї своя, а московська. Тільки вона хоче, щоб московські майстри культури любили Україну. І тому кожного разу розчаровується. Ах, нас не любить Табаков! Ах, нас не любить Гафт! Якщо нас розлюбить Алла Пугачова – це вже точно крах!
Так що ж ви тут будуєте – Україну або поліпшену Росію, для якої будуть співати Гребенщиков або Макаревич? Ви все ж таки визначтеся, друзі мої. Якщо ви хочете поліпшену Росію – тоді зрозумійте тих росіян, які говорять, що Україна – це вигадка. Що потрібно тільки замінити Порошенка на Медведчука – і всі проблеми зникнуть. А для вас, може, зникнуть проблеми якщо Путіна замінити, наприклад, Явлінським? Ну ось якщо президент Росії буде родом зі Львову – що заважає приєднатися до Росії областями? І російські артисти виступатимуть в кожному місті, і Крим буде знову наш – в сенсі спільний? Не хочете? Але що вам заважає? Що відрізняє вас від ваших сусідів, якщо мова у вас – спільна, культурні інтереси – спільні і навіть Табаков – один на всіх? Тільки те, що ви вирішили, що в Європі жити вигідніше, а вони думають, що вигідніше – це коли продаєш свою нафту? Ось і всі розбіжності?
25 років поспіль я не втомлююсть говорити вам одне і те ж: маєте вирішити, українці ви чи ні. Є у вас своя культура чи ні. Є у вас своя мова чи ні. Є у вас своя гордість чи ні. Не шукайте хорошого чужого пана. Хороший – все одно чужий.
На відміну від багатьох любителів московської естради я прожив в Росії половину життя. Я не соромлюся говорити російською мовою. Я не кричу, що я зневажаю Росію, як багато хто з “патріотів”, що відстоюють права гастролерів. Я люблю російський живопис, поезію, театр, музику. Люблю Ярославль і Великий Новгород. Я – російський філолог. Я закінчив Московський університет. Але тільки вся ця культура – чужа для мене. Просто так сталося. Просто я – не росіянин. І те ж саме я можу написати про італійську, французьку, польську, угорську, японську цивілізації. Я народився євреєм в Україні. Шолом-Алейхем, може бути, не такий великий, як Толстой – але він мене розуміє. Шевченко, може, поступається Гете – але я його розумію. І тих, для кого він писав, теж. Це ж так просто.
Коли ви навчитеся ставитися до російської культури – і вже тим більше до вульгарної російської “попси” як до чужої – перед вами відкриється величезний світ. Світ чужих культур і світ своєї культури. Втім, я вже не вірю, що ви навчитеся. Більшість з вас так і помре під московські пісні і з образою на Росію, яка не захотіла визнавати ваше право бути європейцями і залишатися в “русском мире” одночасно.
Спробуйте хоча б навчити цьому своїх дітей. У вас обов’язково вийде. У моїх батьків, як бачите, вийшло.

Vitaly Portnikov

 

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #9 : Грудня 09, 2016, 06:15:17 18:15 »
Підтримайте українське. Шукайте у крамницях.

&feature=youtu.be

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #10 : Грудня 09, 2016, 07:43:28 19:43 »

Радіо Релакс цю пісню транслює періодично, важко слухати без сліз

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #11 : Липня 01, 2018, 12:49:57 12:49 »

Радіо Релакс цю пісню транслює періодично, важко слухати без сліз

 :smiley24: Антитіла - это ГЛУБОКОЙ ДУШИ ребята. Тарас Тополя - респект від АТОвця. Я з його піснею "Їдем-їдемо" всю АТО пройшов.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #12 : Липня 01, 2018, 06:56:21 18:56 »
Да. Козлятко Вакарчук якось блідо на фоні цих пацанів виглядає :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Антітіла - Танцюй!
« Reply #13 : Липня 01, 2018, 07:04:18 19:04 »


Антитіла - TDME \ Lyric video
7 289 835 переглядів

VS






Океан Ельзи - Там, де нас нема (official video)
1 100 549 переглядів


Козлятко програв


Mocsia delenda est