Автор Тема: Парадокс Тесея  (Прочитано 993 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 4091
 • Стать: Чоловіча
 • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
  • СЛЕЙТ (Sl8)
Парадокс Тесея
« : Травня 29, 2018, 10:20:17 10:20 »
Хочу заявити зі стовідсотковою впевненістю - у людини немає душі. Щоб не говорили просунуті на містиці, але немає нічого цілісного в людині, що змогло б перейти в інший Світ. Якщо поглянути прозорливим поглядом у майбутнє, то відсутність душі стає очевидним і незаперечним фактом. Так само помітно, що в майбутньому людство саме винесе собі смертельний вирок. Катом виступить наука, дуло пістолета якої вже знаходиться біля нашої скроні. Чекати залишилося не довго, відлік почався....

Про все окремо.

У людини є руки, є ноги, є голова і все це добро має властивість губитися від травм чи через кохання. Але вчені в майбутньому зможуть надати протези замість втрачених частин тіла. Завдяки жартівливому закону Мерфі є шанс, що з часом всі кінцівки поміняються на протези. Серце, шлунок і нирки теж замінимо, на жаль, через старість і знос.

Мозок, святая святих, саме надійне сховище паролів, найбільший банк порно, і в ньому варто очікувати змін. Мозок можна зробити більш надійним, більш ємним - імплантати. Вони збільшать пам'ять, підключать до інтернету і змусять відчувати оргазм за бажанням. З часом мозок обростає імплантатами, одні шматки біологічної маси викидаються на корм собакам, інші відживають своє, і залишається одне залізо.

Що ми маємо в кінцевому підсумку? Істоту, яка може взагалі не мати в собі біологічної маси. Вона краща, вона швидша, вона розумніша за Оригінал. І ось в чому питання, людина, котра пройшла через подібну процедуру - чи може вона вважатися самою собою? Що має механічний Бог спільного з початковим набором шматків м'яса, який з'їли собаки? Тільки пам'ять. Але так як наука навчилася маніпулювати з мозком, то отже навчиться і з пам'яттю.

Тут і починається вся содомія, вся сіль - настав той момент, коли людство вбило себе і переродилося в щось нове. Виникає безліч нових можливостей. Тепер, шановний читач, ти можеш скопіювати свою особистість і відправити її по інтернету на Марс, або підкорювати галактику Андромеди в космічному кораблі поки сам будеш попивати електроліт на галявині. Можеш зробити безліч копій себе Великого і влаштувати знатну оргію. Можеш вкоренити собі спогади Володимира Володимировича, чи ба - навіть його особистість, і захопити Крим у віртуальній реальності. Якщо ти загинеш, то тебе відновлять із заздалегідь записаного образу. Ти безсмертний. Ти можеш обрати лик сатира, чи багатотонного левіятана. Ти можеш накінець перенести свою свідомість в тостер, чи переселитися в комунальне тіло з легіоном свідомостей і розчинитися в ньому. Свідомості можуть об'єднуватися, можуть розпадатися - сам факт буття свідомості вже порушений. Відтепер весь багатий духовний Світ - це лише набір байтів, який переналаштувати можна швидше, ніж скопіювати архів Саши Ґрей з диска C, на диск D.

А де душа, шановний читачу, в цьому хаосі? Цілісна, єдина - знайди її. Що буде відправлятися в інший Світ? І як? Частинами чи всім скопом? Не пускати ж в райські гущі таких істот значить дискримінувати. Насправді ж просто душі ніколи не існувало.....

Прийшов час відкинути старі стереотипи - вже зараз видно схід нового Світу.

віа https://tbs-mbs.net/show.php?wsh=14&id=127&pg=1
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline div

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 26494
Re: Парадокс Тесея
« Reply #1 : Травня 29, 2018, 10:29:35 10:29 »
Ну да :)

Offline Бувалий

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 47996
 • Стать: Чоловіча
Re: Парадокс Тесея
« Reply #2 : Травня 29, 2018, 10:31:17 10:31 »
Був свого часу у мене добрий знайомий, який, наче гуморист, завжди казав - стiльки випив пива, аж встояти не можу, а пiду за дерево та опорожнюся, та й на душi легше стае.
Тому, як на мене, душа наша у нас все ж таски е - що б там не казали люди вченi.
Бо вони кожний раз щось нове знаходять, а вижодить так, що то не нове, а добре забуте.
Душа... то наша сутнiсть, бо вона е як у Людини так i у Тварини - навiть коли ми ii не бачiмо зiром, а просто вiдчуваемо...
Ще Душею називають 5 точку  - таке враження, наче щось таке iснуе, а що воно таке... не можемо зрозумiти.
Про Душу багато чого кажуть але реально подивитися, знайти, де воно саме... нi хто не спромiгся.
Може тому, що Тварини бiльше вiдчувають, анi ж Людина?...
Вони ж бо в ночi бачать, вiдчувають змiни погоди, настрою, чують ультразвук тощо...
Що б не казали, а Душа все ж таки е - якi б приклади не наводили...
 :smilie7: