Автор Тема: Деякі неочевидні наслідки вбивства Бабченка  (Прочитано 506 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Його смерть трохи згодом попаде в статистику
всяких там організацій міжнародних що вираховують рейтинги країн. Наприклад рівень свободи слова. Саме так рівень свободи слова в Україні по багатьом рейтингам нижче плінтуса саме через барабана дробь. Вбивства журналістів.

Далі. свобода слова , і безпека це також включають в деякі рейтинги типу рівень життя в Україні

І потім зрадойоби розмахують цими цифрами
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Я просто коли побачив деталі про рівень життя в Україні низький бо вбили шеремета

Я охєрів
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Я просто коли побачив деталі про рівень життя в Україні низький бо вбили шеремета

Я охєрів

 :smilie10:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Будь-яка дестабілізація в Україні на користь режиму Хуйла. Тому в Україні з підвищеною частотою вибухають склади, причому не лише боєприпасів, будь-які склади теж годяться, горять бази, збираються демонстрації обурених "народних мас" по троячці за виступ, здійснюються замовні вбивства. А у випаду із Бабченком - потрійний плюс для мерзотників, бо Бабченко своїми публікаціями бив їх регулярно, дуже точно, і дошкульно.

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Кількість вбивств і рівень життя пов’язані між собою.
І що тут неочевидного?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Кількість вбивств і рівень життя пов’язані між собою.
І що тут неочевидного?

Хорошо
А если нам через границу просто будут трупы подбрасывать это тоже скажется на уровне жизни  у нас?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гордон -  :smiley23:, - не звертаемо увагу на рекламу - збираемо повну картину iз пазлiв вбивства А. Бабченка.
http://gordonua.com/news/localnews/babchenko-zastrelili-iz-pistoleta-makarova-smi-248662.html
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Кількість вбивств і рівень життя пов’язані між собою.
І що тут неочевидного?

Хорошо
А если нам через границу просто будут трупы подбрасывать это тоже скажется на уровне жизни  у нас?

 :smiley24:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Кількість вбивств і рівень життя пов’язані між собою.
І що тут неочевидного?

В хуйлостані кількість убивств на сто тисяч населення майже в 3 рази вище, ніж в Україні.