Автор Тема: Сєрьога Вурст  (Прочитано 8101 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #60 : Липня 01, 2018, 07:25:20 19:25 »
Це взагалі епічна хуйня.
Вони не хотіли порохоботів-кавоманів?
Добре, вони отримали свинособак і сєпарів.
Чомусь я регочу :lol:
Mocsia delenda est

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #61 : Липня 01, 2018, 07:42:46 19:42 »
Ну так вони цього і прагнули щоб уБЮТкам на допомогу прийшла вата та свинособаки. Ти читав там хоч раз якісь заперечення в бік туя від ішакова чи інших макак? Споріднені душі.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #62 : Липня 01, 2018, 07:44:08 19:44 »
НМД, пора писати заяву в СБУ на удмуртку. Пора.  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #63 : Липня 01, 2018, 07:57:29 19:57 »
Ксеня- браво!

Мене самого останні місяці постійно турбувало це питання: чому засновник Гія, а його прямі спадкоємці з того хуй що мають.

Вр просто молодчага, кинули гумову бімбу в оте нонішнє ватно-кацапо-уБЮТошне болото. Сподіваюсь бімба буде плигати довго.

Ну це логічне питання. Я розумію, чому Мирослава не хотіла цього рухати. Але зараз ситуація змінилася, і іменем батька її дітей просто маніпулюють і підтираються кацапи, ще й використовують його, як фіговий листок. А це вже виходить за межі вузькоособистого.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #64 : Липня 01, 2018, 08:21:30 20:21 »
Ксеня- браво!

Мене самого останні місяці постійно турбувало це питання: чому засновник Гія, а його прямі спадкоємці з того хуй що мають.

Вр просто молодчага, кинули гумову бімбу в оте нонішнє ватно-кацапо-уБЮТошне болото. Сподіваюсь бімба буде плигати довго.

Ну це логічне питання. Я розумію, чому Мирослава не хотіла цього рухати. Але зараз ситуація змінилася, і іменем батька її дітей просто маніпулюють і підтираються кацапи, ще й використовують його, як фіговий листок. А це вже виходить за межі вузькоособистого.

Зрозуміти дуже просто.
Георгій зраджував їй з кацапською потворою.
Це елементарна гордість українки, яка може дати ради і собі і своїм дітям. Сама.
А звернення до Кончіти  - то звичайний тролінг і сарказм.
Радий за Миросю. У неї все буде добре. І у дітей
Mocsia delenda est

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #65 : Липня 01, 2018, 08:28:12 20:28 »
Ксеня- браво!

Мене самого останні місяці постійно турбувало це питання: чому засновник Гія, а його прямі спадкоємці з того хуй що мають.

Вр просто молодчага, кинули гумову бімбу в оте нонішнє ватно-кацапо-уБЮТошне болото. Сподіваюсь бімба буде плигати довго.

Ну це логічне питання. Я розумію, чому Мирослава не хотіла цього рухати. Але зараз ситуація змінилася, і іменем батька її дітей просто маніпулюють і підтираються кацапи, ще й використовують його, як фіговий листок. А це вже виходить за межі вузькоособистого.

Зрозуміти дуже просто.
Георгій зраджував їй з кацапською потворою.
Це елементарна гордість українки, яка може дати ради і собі і своїм дітям. Сама.
А звернення до Кончіти  - то звичайний тролінг і сарказм.
Радий за Миросю. У неї все буде добре. І у дітей

Все так. Але його ім'я кацапський ресурс використовувати не має права.


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #66 : Липня 01, 2018, 08:36:23 20:36 »
Ксеня- браво!

Мене самого останні місяці постійно турбувало це питання: чому засновник Гія, а його прямі спадкоємці з того хуй що мають.

Вр просто молодчага, кинули гумову бімбу в оте нонішнє ватно-кацапо-уБЮТошне болото. Сподіваюсь бімба буде плигати довго.

Ну це логічне питання. Я розумію, чому Мирослава не хотіла цього рухати. Але зараз ситуація змінилася, і іменем батька її дітей просто маніпулюють і підтираються кацапи, ще й використовують його, як фіговий листок. А це вже виходить за межі вузькоособистого.

Зрозуміти дуже просто.
Георгій зраджував їй з кацапською потворою.
Це елементарна гордість українки, яка може дати ради і собі і своїм дітям. Сама.
А звернення до Кончіти  - то звичайний тролінг і сарказм.
Радий за Миросю. У неї все буде добре. І у дітей

Все так. Але його ім'я кацапський ресурс використовувати не має права.

Можемо погратися в українське правосуддя, себто українську правду. :lol:
Насправді, удмуртка вже давно покинула межі Цивільного Кодекса.
І пора брати її за матку з допомогою Кримінального.
З Гонгадзе їй прокатило, а от з Шереметом, маю надію, - ні :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #67 : Липня 01, 2018, 08:54:08 20:54 »
Ну так вони цього і прагнули щоб уБЮТкам на допомогу прийшла вата та свинособаки. Ти читав там хоч раз якісь заперечення в бік туя від ішакова чи інших макак? Споріднені душі.
Там на фупі он одна обиззяна туровська завиває мол шо ви мочете юльків, мочіть кацапів

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #68 : Липня 01, 2018, 09:44:31 21:44 »
Ксеня апасностє!!!
Ватомакаки двігають теорію, що рагуль проплатив Ксеню :weep:
Mocsia delenda est

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #69 : Липня 01, 2018, 10:30:42 22:30 »
Там ще дура Вершина завиває чому "порохоботи" не захищають ФУП від туєподібних  :gigi:
Це просто піпець - запустили підерасів на форум, а тепер репетують - Рятуйте !

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #70 : Липня 01, 2018, 10:37:43 22:37 »
Ксеня- браво!

Мене самого останні місяці постійно турбувало це питання: чому засновник Гія, а його прямі спадкоємці з того хуй що мають.

Вр просто молодчага, кинули гумову бімбу в оте нонішнє ватно-кацапо-уБЮТошне болото. Сподіваюсь бімба буде плигати довго.

Ну це логічне питання. Я розумію, чому Мирослава не хотіла цього рухати. Але зараз ситуація змінилася, і іменем батька її дітей просто маніпулюють і підтираються кацапи, ще й використовують його, як фіговий листок. А це вже виходить за межі вузькоособистого.

Зрозуміти дуже просто.
Георгій зраджував їй з кацапською потворою.
Це елементарна гордість українки, яка може дати ради і собі і своїм дітям. Сама.
А звернення до Кончіти  - то звичайний тролінг і сарказм.
Радий за Миросю. У неї все буде добре. І у дітей

Саме так.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #71 : Липня 01, 2018, 10:40:23 22:40 »
Там ще дура Вершина завиває чому "порохоботи" не захищають ФУП від туєподібних  :gigi:
Це просто піпець - запустили підерасів на форум, а тепер репетують - Рятуйте !

Ми висловлюємо стурбованість ІІ рівня.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #72 : Липня 01, 2018, 11:25:12 23:25 »
Ксеня апасностє!!!
Ватомакаки двігають теорію, що рагуль проплатив Ксеню :weep:

Бгг. Кацапам все, що не влазить в їхній черепок, проплачене. Як і Майдан.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #73 : Липня 01, 2018, 11:29:56 23:29 »
Там ще дура Вершина завиває чому "порохоботи" не захищають ФУП від туєподібних  :gigi:
Це просто піпець - запустили підерасів на форум, а тепер репетують - Рятуйте !

 :fp2

Це феєрично  :weep:

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #74 : Липня 01, 2018, 11:33:14 23:33 »
Е ні, доргогі наші, йобані в рот і жопу, фупівські обізянки. Мамка-Макака вам такий ресурс приеупила, вату і кацапів на поміч вам покликали, а ви тепер недовольні. Нехай Ішаков задавитб інтілєхтом туя, а бабусь доб'є каменця кортінками з русвєсни. А ми поспостерігаємо за цими баталіями, а пгтім доб'ємо переможців у цій іпічіскій політічіской баталії.  :Ignor:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #75 : Липня 01, 2018, 11:49:18 23:49 »
Е ні, доргогі наші, йобані в рот і жопу, фупівські обізянки. Мамка-Макака вам такий ресурс приеупила, вату і кацапів на поміч вам покликали, а ви тепер недовольні. Нехай Ішаков задавитб інтілєхтом туя, а бабусь доб'є каменця кортінками з русвєсни. А ми поспостерігаємо за цими баталіями, а пгтім доб'ємо переможців у цій іпічіскій політічіской баталії.  :Ignor:

 :lol:  :smiley24:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #76 : Липня 01, 2018, 11:53:00 23:53 »
Е ні, доргогі наші, йобані в рот і жопу, фупівські обізянки. Мамка-Макака вам такий ресурс приеупила, вату і кацапів на поміч вам покликали, а ви тепер недовольні. Нехай Ішаков задавитб інтілєхтом туя, а бабусь доб'є каменця кортінками з русвєсни. А ми поспостерігаємо за цими баталіями, а пгтім доб'ємо переможців у цій іпічіскій політічіской баталії.  :Ignor:

Шарік маладєц!  :smiley15: :lol:

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #77 : Липня 02, 2018, 12:54:52 00:54 »
Я от що думаю. Боротьба за спадщину у вигляді ресурсу УП - майже безперспективна. А от змусити прибрати з головної сторінки ім'я Гії Гонгадзе, яке використовується в рекламних цілях без дозволу родичів - цілком реально. Ще й бабла можна скачати з кАзльони.
Непогано було б всю цю тему розкрутити у фейсбуці. Принаймні репутаційну карму цій ватніцє можна непогано попсувати.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #78 : Липня 02, 2018, 12:56:36 00:56 »
Я от що думаю. Боротьба за спадщину у вигляді ресурсу УП - майже безперспективна. А от змусити прибрати з головної сторінки ім'я Гії Гонгадзе, яке використовується в рекламних цілях без дозволу родичів - цілком реально. Ще й бабла можна скачати з кАзльони.
Непогано було б всю цю тему розкрутити у фейсбуці. Принаймні репутаційну карму цій ватніцє можна непогано попсувати.

Звичайно. Ти правильно мислиш)

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #79 : Липня 02, 2018, 09:23:12 09:23 »
Фупівські абізянки настільки тупі, що самі підняли тему Шеремета і при цьому ще й вважають, що допомогають кОзльонушкє захиститись від порохоботів.
 :smiley25:

Offline steol

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 100
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #80 : Липня 02, 2018, 10:00:53 10:00 »
а де, вибачаюсь, були борці за ім'я Георгія, коли банили мене й Бартку?
Чому дописувачі в цій гілці мовчали, не казали, що так, в мобільній версії Ім'я Георгія не поряд з назвою, а десь внизу.
Тоді нічого не муляло, був комфорт і модери свої?
Гонгадзе.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=971486.msg19997939#msg19997939

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #81 : Липня 02, 2018, 10:04:29 10:04 »
а де, вибачаюсь, були борці за ім'я Георгія, коли банили мене й Бартку?
Чому дописувачі в цій гілці мовчали, не казали, що так, в мобільній версії Ім'я Георгія не поряд з назвою, а десь внизу.
Тоді нічого не муляло, був комфорт і модери свої?
Гонгадзе.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=971486.msg19997939#msg19997939

Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу.

ЗЫ: Насколько помню Бартка занудный шокапец

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #82 : Липня 02, 2018, 10:05:38 10:05 »
Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу.
:smiley24:
Контора працюе - встигиають прибирати непотрiбнi теми...
 :smilie7:

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #83 : Липня 02, 2018, 10:17:32 10:17 »
Ти диви, фупівські абізянки на СУП прискакали  :smilie7:

Пиздуй назад і борись аргУментами із ватою та кацапами, рятуй ваш новий Дурдом-ІІ, бо ж ваші ватно-кацапські союзнички вас передавлять, як кошенят і зроблять та ЦУГ-ІІ, бо ж власниці на те похуй, що буде далі, баблішко вона вже отримала і напевне, що і із Турівської, і із Ольгіно.

Хоча як вам абізянам із вато-кацапами боротись? Ви ж ідейні побратими, однояйцеві близнюки та адін нарот. Бо ж коли гондон туй називає наших воїнів  карателями та вбивцями, то жодна абізянська сука нічого не заперечила, жоден стеол, мирослава, бабусь, ішаков, вадіг, елка, а49, людина та інші  не вступили з ним в дискусію, не огріли аргументом,  як завіщала Чістова,  у всіх язики в гузно позалазили. З чого можна зробити висновок, що ви, як і власниця ресурсу цілком поділяєте цю думку туя.

Offline steol

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 100
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #84 : Липня 02, 2018, 10:18:25 10:18 »
гілка в передбаннику, вона коротка, а все дійство отут:
Svitlana Bykova [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
27 червня 2017 18:48:42
IP/Host: ---.domashka.kiev.ua
steol, 27 червня 2017 18:38:11
Бартка, 27 червня 2017 18:00:49
Уявімо собі, що Гонгадзе
приходить з Того Світу
і заходить в "Українську Правду".
Які у нього будуть враження?
Він не знайде- раніш було написано що він засновник, а зараз нє, не написано..

суки. От реально замахали
прощавайте обидва

так де були захисники імені? Я в тій гілці встиг написати, що в мобільній версії поряд з назвою видання таки нема приписки про заснування Георгієм, але жоден з тутешніх дописувачів не захотів йти на конфлікт.
А зараз, бачте, вже можна пред'яви кидати. То мені більш цікаво не що зараз не так, а цікаво, що тоді було так, що тоді задовольняло, при всіх однакових умовах стосовно Георгія?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #85 : Липня 02, 2018, 10:20:54 10:20 »
Що це. У нас макакій+ ???  :weep:
Mocsia delenda est

Offline steol

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 100
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #86 : Липня 02, 2018, 10:27:14 10:27 »
Ти диви, фупівські абізянки на СУП прискакали  :smilie7:

Пиздуй назад і борись аргУментами із ватою та кацапами, рятуй ваш новий Дурдом-ІІ, бо ж ваші ватно-кацапські союзнички вас передавлять, як кошенят і зроблять та ЦУГ-ІІ, бо ж власниці на те похуй, що буде далі, баблішко вона вже отримала і напевне, що і із Турівської, і із Ольгіно.

Хоча як вам абізянам із вато-кацапами боротись? Ви ж ідейні побратими, однояйцеві близнюки та адін нарот. Бо ж коли гондон туй називає наших воїнів  карателями та вбивцями, то жодна абізянська сука нічого не заперечила, жоден стеол, мирослава, бабусь, ішаков, вадіг, елка, а49, людина та інші  не вступили з ним в дискусію, не огріли аргументом,  як завіщала Чістова,  у всіх язики в гузно позалазили. З чого можна зробити висновок, що ви, як і власниця ресурсу цілком поділяєте цю думку туя.

то де ж ви в цій боротьбі? Впізнаю противсіхів,- теперішніх порохофілів.
Юльків, бачте, ватно-кацапські передавлять, зроблять ЦУГ-ІІ, а противсіхам похуй, що кількість ЦУГів збільшиться завдяки їх невиправданому снобізму.
Шарік, так ти чому в наведеній мною гілці мовчав, а тут тобі засвербіла справедливість?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14492
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #87 : Липня 02, 2018, 10:34:49 10:34 »
Може не будемо одразу брата абізянова вбивати? :love:
Це ж чудова можливість - банити їх по черзі :lol:
Mocsia delenda est

Offline steol

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 100
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #88 : Липня 02, 2018, 10:39:13 10:39 »
Може не будемо одразу брата абізянова вбивати? :love:
Це ж чудова можливість - банити їх по черзі :lol:

так оце ж ваші всі аргументи- банити по-черзі, або пачками  :weep:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєрьога Вурст
« Reply #89 : Липня 02, 2018, 10:39:30 10:39 »
Ти диви, фупівські абізянки на СУП прискакали  :smilie7:

Пиздуй назад і борись аргУментами із ватою та кацапами, рятуй ваш новий Дурдом-ІІ, бо ж ваші ватно-кацапські союзнички вас передавлять, як кошенят і зроблять та ЦУГ-ІІ, бо ж власниці на те похуй, що буде далі, баблішко вона вже отримала і напевне, що і із Турівської, і із Ольгіно.

Хоча як вам абізянам із вато-кацапами боротись? Ви ж ідейні побратими, однояйцеві близнюки та адін нарот. Бо ж коли гондон туй називає наших воїнів  карателями та вбивцями, то жодна абізянська сука нічого не заперечила, жоден стеол, мирослава, бабусь, ішаков, вадіг, елка, а49, людина та інші  не вступили з ним в дискусію, не огріли аргументом,  як завіщала Чістова,  у всіх язики в гузно позалазили. З чого можна зробити висновок, що ви, як і власниця ресурсу цілком поділяєте цю думку туя.

то де ж ви в цій боротьбі? Впізнаю противсіхів,- теперішніх порохофілів.
Юльків, бачте, ватно-кацапські передавлять, зроблять ЦУГ-ІІ, а противсіхам похуй, що кількість ЦУГів збільшиться завдяки їх невиправданому снобізму.
Шарік, так ти чому в наведеній мною гілці мовчав, а тут тобі засвербіла справедливість?

Узбагойтесь, сэр. Иначе узбагою навсегда. И напомню, как Вы, сэр, в свое время топили за Януковича и рыгов на ФУПе.