Автор Тема: Національні жонки: перша кров, перші трупи  (Прочитано 6673 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #30 : Червня 24, 2018, 02:26:25 14:26 »
То же касается и движения "ТАМ же ж наші люди!"

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #31 : Червня 24, 2018, 02:26:57 14:26 »
Бывали, ходили, плавали, знаем.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #32 : Червня 24, 2018, 02:33:19 14:33 »
Обсуждение капец :( Сводится к сакраментальному вопросу - "нужно ли пиздить цыган?" 90% отвечают - "Да! Как можно сильнее! Правильно что зарезали!"
Шо то за цыгане, они ли ходили по Львову? А пох. Они ж все цигане, гранату им туда в стоянку кинуть и подпалить с четырех сторон. Они так прикольно будут бегать и визжать  :laugh:
С другой стороны откуда известно что это были какието нацы и тем более конкретно нацдружины? Я несколько раз по ТВ по разным каналам слушал новость никто такого не казал. Не будем же мы всех кто нападает на цыган считать нацдружинами правда?

По факту того что Сказал Садовый - групповое заранее запланирование убийство. Организатору пожизненное, малолеткам не знаю сколько там положено, цыган под охраной отправить по месту регистрации

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #33 : Червня 24, 2018, 02:35:54 14:35 »
Обсуждение капец :( Сводится к сакраментальному вопросу - "нужно ли пиздить цыган?" 90% отвечают - "Да! Как можно сильнее! Правильно что зарезали!"
Шо то за цыгане, они ли ходили по Львову? А пох. Они ж все цигане, гранату им туда в стоянку кинуть и подпалить с четырех сторон. Они так прикольно будут бегать и визжать  :laugh:
С другой стороны откуда известно что это были какието нацы и тем более конкретно нацдружины? Я несколько раз по ТВ по разным каналам слушал новость никто такого не казал. Не будем же мы всех кто нападает на цыган считать нацдружинами правда?

По факту того что Сказал Садовый - групповое заранее запланирование убийство. Организатору пожизненное, малолеткам не знаю сколько там положено, цыган под охраной отправить по месту регистрации

Я не хожу и не пизжу циган. И не собираюсь. Но я, когда цигане идут навстречу...группируюсь...поближе прижимаю сумку, сосредотачиваюсь и готовлюсь пиздить циган.

Может так я лучше сформулирую свои чувства?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #34 : Червня 24, 2018, 02:37:22 14:37 »
У меня даже складной нож есть в рюкзаке. Карандаши затачивать и хлеб в офисе резать. Универсальный. Удобный такой.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #35 : Червня 24, 2018, 03:00:39 15:00 »
Обсуждение капец :( Сводится к сакраментальному вопросу - "нужно ли пиздить цыган?" 90% отвечают - "Да! Как можно сильнее! Правильно что зарезали!"
Шо то за цыгане, они ли ходили по Львову? А пох. Они ж все цигане, гранату им туда в стоянку кинуть и подпалить с четырех сторон. Они так прикольно будут бегать и визжать  :laugh:
С другой стороны откуда известно что это были какието нацы и тем более конкретно нацдружины? Я несколько раз по ТВ по разным каналам слушал новость никто такого не казал. Не будем же мы всех кто нападает на цыган считать нацдружинами правда?

По факту того что Сказал Садовый - групповое заранее запланирование убийство. Организатору пожизненное, малолеткам не знаю сколько там положено, цыган под охраной отправить по месту регистрации

Я не хожу и не пизжу циган. И не собираюсь. Но я, когда цигане идут навстречу...группируюсь...поближе прижимаю сумку, сосредотачиваюсь и готовлюсь пиздить циган.

Может так я лучше сформулирую свои чувства?

Та мне твои чувства понятны, поэтому скажу просто и кратко

Цыган бъют, а Вилкул шарится по Киеву
Цыган бъют, а Мураев зажигает по ТВ
Цыган бъют, а Ефремов до сих пор не повесился в СИЗО
Про суку православную вообще молчу....

Я извиняюсь, они все цыганской национальности или только некоторые? И кто следом за цыганами пойдет, когда те закончатся, как обычно евреи или кто? Что дальше Гео или ты думаешь что все закончится и не начавшись толком?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #36 : Червня 24, 2018, 03:02:58 15:02 »
И главное блядь. Почему до сих пор никто не отломал голову Тимохе или хотя бы комуто из верхушки ее шоблы. Или цыгане значительно опасней этой камарильи, как думаешь?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #37 : Червня 24, 2018, 03:04:55 15:04 »
Обсуждение капец :( Сводится к сакраментальному вопросу - "нужно ли пиздить цыган?" 90% отвечают - "Да! Как можно сильнее! Правильно что зарезали!"
Шо то за цыгане, они ли ходили по Львову? А пох. Они ж все цигане, гранату им туда в стоянку кинуть и подпалить с четырех сторон. Они так прикольно будут бегать и визжать  :laugh:
С другой стороны откуда известно что это были какието нацы и тем более конкретно нацдружины? Я несколько раз по ТВ по разным каналам слушал новость никто такого не казал. Не будем же мы всех кто нападает на цыган считать нацдружинами правда?

По факту того что Сказал Садовый - групповое заранее запланирование убийство. Организатору пожизненное, малолеткам не знаю сколько там положено, цыган под охраной отправить по месту регистрации

Я не хожу и не пизжу циган. И не собираюсь. Но я, когда цигане идут навстречу...группируюсь...поближе прижимаю сумку, сосредотачиваюсь и готовлюсь пиздить циган.

Может так я лучше сформулирую свои чувства?

Та мне твои чувства понятны, поэтому скажу просто и кратко

Цыган бъют, а Вилкул шарится по Киеву
Цыган бъют, а Мураев зажигает по ТВ
Цыган бъют, а Ефремов до сих пор не повесился в СИЗО
Про суку православную вообще молчу....

Я извиняюсь, они все цыганской национальности или только некоторые? И кто следом за цыганами пойдет, когда те закончатся, как обычно евреи или кто? Что дальше Гео или ты думаешь что все закончится и не начавшись толком?

Циган бьют. Не работают суды.

Вилкул шарится по Киеву. Не работают суды.
Мураев зажигает по ТВ. Не работают суды.
Ефремов до сих пор не повесился в СИЗО. Не работают суды.
Про суку православную....Не работают суды.

Работали бы суды....

Цигане за криминал были бы за сотым километром.
Вилкул бы за антигосударственную деятельность, как чиновник первого ранга сидел.
Мураев бы за антигосударственную деятельность, как чиновник первого ранга сидел.
Ефремов бы за антигосударственную деятельность, как чиновник первого ранга сидел.
Про суку православную....Вообще молчу.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #38 : Червня 24, 2018, 03:05:36 15:05 »
Я выше сказал. Верите, что РОМЫ послушаются и станут другими? Вперед. Волонтерское движение: "РОМЫ. ПУТЬ К СВЕТУ".

Я поржу.

Гео і що пропонуєш?
Тільки газенвагени не пропонувать, ета нє наші методи.
Десятки тисяч циган живуть нормальним життям, на Півдні є цілі циганські села, живуть собі, щось вирощують, як і всі.
Але сьогодні їх життя в небезпеці, бо вони винні в одному - у них не правильна національність, вони - роми, а тому для малолєток по 16-17 років із виїбаними фініксами мозгами,  їх вже можна простг взяти отак і зарізати, бо вони - роми.

А які ідеї вкладуть їм в голову фінікси потім? Хто буде наступним ворогом? Євреї, вірмни, грузини, ЛГБТ, чи може там порохоботи?
Роми лише їх перші вороги, але не останні, бо останніх не може бути, щоб держати це стадо в купі, їх керманичі будуть знаходити все нових і нових ворогів.

І да, заклики йти з фронту на Київ - провалились, як і 100500  вируючих "майданів". Вирішили зайти з іншого боку, змінили тактику.
Кому вигідні ці циганські погроми? Лише Хуйлу і нашим хуйлішкам, які хочуть назхуярить рибки в каламутній воді.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #39 : Червня 24, 2018, 03:06:13 15:06 »
Где тут "НацДружини"? А им бы тут работы бы не было.

А так свято место пусто не бывает. (с)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #40 : Червня 24, 2018, 03:08:35 15:08 »
Я выше сказал. Верите, что РОМЫ послушаются и станут другими? Вперед. Волонтерское движение: "РОМЫ. ПУТЬ К СВЕТУ".

Я поржу.

Гео і що пропонуєш?
Тільки газенвагени не пропонувать, ета нє наші методи.
Десятки тисяч циган живуть нормальним життям, на Півдні є цілі циганські села, живуть собі, щось вирощують, як і всі.
Але сьогодні їх життя в небезпеці, бо вони винні в одному - у них не правильна національність, вони - роми, а тому для малолєток по 16-17 років із виїбаними фініксами мозгами,  їх вже можна простг взяти отак і зарізати, бо вони - роми.

А які ідеї вкладуть їм в голову фінікси потім? Хто буде наступним ворогом? Євреї, вірмни, грузини, ЛГБТ, чи може там порохоботи?
Роми лише їх перші вороги, але не останні, бо останніх не може бути, щоб держати це стадо в купі, їх керманичі будуть знаходити все нових і нових ворогів.

І да, заклики йти з фронту на Київ - провалились, як і 100500  вируючих "майданів". Вирішили зайти з іншого боку, змінили тактику.
Кому вигідні ці циганські погроми? Лише Хуйлу і нашим хуйлішкам, які хочуть назхуярить рибки в каламутній воді.


ППППРРРР....Блиннн....Я всего лишь пропоную МЕНТАМ НЕ БРАТЬ ОТКУПЫ ОТ ЦИГАНСКИХ БАРОНОВ...а действовать по ЗА-КО-НУ! Все.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #41 : Червня 24, 2018, 03:09:16 15:09 »
У цьому всьому фігурує викрадена дитина, наскільки я зрозуміла.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #42 : Червня 24, 2018, 03:09:24 15:09 »
основна вина на поліції - у Львові вже з пів року кричать про кримінал від циганів на вулицях. Повний ігнор вуличного криміналу саме ромської національності і призвів до такої ситуації. Чомусь немає повідомлень про банди українок, полячок чи мадярок що грабують жителів та гостей Львова на вулицях. А про циганів є купа - що означає повне толерування поліцією їх діяльності.

Отже маємо абсолютно логічний соціальний механізм : повне ігнорування поліцією вуличного криміналу саме ромської національності призвело до зростання ненависті та відрази суспільства саме до представників цієї національності. Правоохороні органи самі довели до цієї ситуації.
Не знаю чи це було зроблено від тупості та нездатності прорахувати ситуацію на два кроки вперед, чи спеціально щоб підняти нестабільність суспільства на вищий рівень.
Але в будь-якому випадку - передавайте привіт Авакову  :smilie9:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #43 : Червня 24, 2018, 03:09:57 15:09 »
За циганами столько криминала...что там если действовать просто по закону...то "циганского вопроса" не будет. Понимаете?

Тогда и "НацДружины" будут не нужны.
« Останнє редагування: Червня 24, 2018, 03:15:01 15:15 від Geo »

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #44 : Червня 24, 2018, 03:11:07 15:11 »
У цьому всьому фігурує викрадена дитина, наскільки я зрозуміла.
маєте якусь докладнішу інформацію ?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #45 : Червня 24, 2018, 03:14:54 15:14 »
У цьому всьому фігурує викрадена дитина, наскільки я зрозуміла.
маєте якусь докладнішу інформацію ?

Поки що ні. Як буду щось знати точніше- напишу тут.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #46 : Червня 24, 2018, 03:19:37 15:19 »
За циганами столько криминала...что там если действовать просто по закону...то "циганского вопроса" не будет. Понимаете?

Тогда и "НацДружины" будут не нужны.

саме так !
основна причина - БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ поліції та ігнорування конкретно циганського криміналу

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1611
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #47 : Червня 24, 2018, 03:24:04 15:24 »
Трішки теорії змов.
Поліція не чіпає циган, це з одного боку. З іншого за організаціями наці стоїть головний бос поліції. І тут починаються зіткнення, зроста напруга, можна навіть сутички спровокувати в містах, масові, а поліція бездіятиме. І тут з'являється Аваков на білому коні і вводить в міста Нацгвардію для забезпечення порядку. От вам і готова хунта і поліцейська держава. Поліція і НГ швиденько наводять лад, роми відбувають в мцсця постійної дислокації, наці зникають в невідомому напрямку, навкруги - мир, гладь та Божа благодать.
І завдяки кому це вае? Так спсітілю ж нашому, дорогому і ненаглядному Арсену! На царство його.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #48 : Червня 24, 2018, 03:25:11 15:25 »
За циганами столько криминала...что там если действовать просто по закону...то "циганского вопроса" не будет. Понимаете?

Тогда и "НацДружины" будут не нужны.

саме так !
основна причина - БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ поліції та ігнорування конкретно циганського криміналу

 :smiley24:

І не тільки ЦИГАНСЬКОГО. А ВЗАГАЛІ!


Якщо б Вася отримав 7 років, а не був випущєний через тиждень....Він не був би вбитий "народними месниками"...а вийшов через 7 років і жив би далі.
Якщо б Коля отримав 12 років, а не був випущєний через тиждень....Він не був би вбитий "народними месниками"...а вийшов через 12 років і жив би далі.
Якщо б РОМАЛИ за відкритий кримінал отримали б виселення....вони б не були спалені "народними месниками"...а шуровали б собі табором аж до Аляски.... і жили б далі.

Проблема в "народних месниках", АБО У ВІДСУТНОСТІ СУДОВОЇ СИСТЕМИ?

дурак скаже..."в месниках". Розумний скаже....Мєнти, прокуратура, суди беруть хабарі і охуїли зовсім. Тому і таке горе скрізь.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #49 : Червня 24, 2018, 03:27:44 15:27 »
основна вина на поліції - у Львові вже з пів року кричать про кримінал від циганів на вулицях. Повний ігнор вуличного криміналу саме ромської національності і призвів до такої ситуації. Чомусь немає повідомлень про банди українок, полячок чи мадярок що грабують жителів та гостей Львова на вулицях. А про циганів є купа - що означає повне толерування поліцією їх діяльності.

Отже маємо абсолютно логічний соціальний механізм : повне ігнорування поліцією вуличного криміналу саме ромської національності призвело до зростання ненависті та відрази суспільства саме до представників цієї національності. Правоохороні органи самі довели до цієї ситуації.
Не знаю чи це було зроблено від тупості та нездатності прорахувати ситуацію на два кроки вперед, чи спеціально щоб підняти нестабільність суспільства на вищий рівень.
Але в будь-якому випадку - передавайте привіт Авакову  :smilie9:

Тут даже нема с чем спорить, но это не повод поддерживать погромы цыган.
Надо было отпиздить начальника полиции наверное, или я не прав?

А то как то странно получается - основная вина на полиции, а зарезали какого то цыгана.

По теме: я не верю в чистый криминал по этому случаю. Если все было так как пишет Садовый то это больше похоже на ритуальное убийство

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #50 : Червня 24, 2018, 03:30:08 15:30 »
основна вина на поліції - у Львові вже з пів року кричать про кримінал від циганів на вулицях. Повний ігнор вуличного криміналу саме ромської національності і призвів до такої ситуації. Чомусь немає повідомлень про банди українок, полячок чи мадярок що грабують жителів та гостей Львова на вулицях. А про циганів є купа - що означає повне толерування поліцією їх діяльності.

Отже маємо абсолютно логічний соціальний механізм : повне ігнорування поліцією вуличного криміналу саме ромської національності призвело до зростання ненависті та відрази суспільства саме до представників цієї національності. Правоохороні органи самі довели до цієї ситуації.
Не знаю чи це було зроблено від тупості та нездатності прорахувати ситуацію на два кроки вперед, чи спеціально щоб підняти нестабільність суспільства на вищий рівень.
Але в будь-якому випадку - передавайте привіт Авакову  :smilie9:

Тут даже нема с чем спорить, но это не повод поддерживать погромы цыган.
Надо было отпиздить начальника полиции наверное, или я не прав?

А то как то странно получается - основная вина на полиции, а зарезали какого то цыгана.

По теме: я не верю в чистый криминал по этому случаю. Если все было так как пишет Садовый то это больше похоже на ритуальное убийство

Хотите глубоко копнуть? О-о-ооо....Результат будет..НЕОЧІКУВАНИЙ...якщо б ми жили в правовій державі.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #51 : Червня 24, 2018, 03:30:28 15:30 »
За циганами столько криминала...что там если действовать просто по закону...то "циганского вопроса" не будет. Понимаете?

Тогда и "НацДружины" будут не нужны.

саме так !
основна причина - БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ поліції та ігнорування конкретно циганського криміналу

 :smiley24:

І не тільки ЦИГАНСЬКОГО. А ВЗАГАЛІ!


Якщо б Вася отримав 7 років, а не був випущєний через тиждень....Він не був би вбитий "народними месниками"...а вийшов через 7 років і жив би далі.
Якщо б Коля отримав 12 років, а не був випущєний через тиждень....Він не був би вбитий "народними месниками"...а вийшов через 12 років і жив би далі.
Якщо б РОМАЛИ за відкритий кримінал отримали б виселення....вони б не були спалені "народними месниками"...а шуровали б собі табором аж до Аляски.... і жили б далі.

Проблема в "народних месниках", АБО У ВІДСУТНОСТІ СУДОВОЇ СИСТЕМИ?

дурак скаже..."в месниках". Розумний скаже....Мєнти, прокуратура, суди беруть хабарі і охуїли зовсім. Тому і таке горе скрізь.
ну в загальному так воно і є.
Але, наприклад, на вулицях Львова відбувається закривання очей саме на криманальну діяльність циганів. Чомусь місцевій гопоті там не дають розгулятися та бикувати серед білого дня, а ромалам - будь-ласка.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #52 : Червня 24, 2018, 03:33:40 15:33 »

Хотите глубоко копнуть? О-о-ооо....Результат будет..НЕОЧІКУВАНИЙ...якщо б ми жили в правовій державі.

С удовольствием копну, чо не

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #53 : Червня 24, 2018, 03:36:28 15:36 »
основна вина на поліції - у Львові вже з пів року кричать про кримінал від циганів на вулицях. Повний ігнор вуличного криміналу саме ромської національності і призвів до такої ситуації. Чомусь немає повідомлень про банди українок, полячок чи мадярок що грабують жителів та гостей Львова на вулицях. А про циганів є купа - що означає повне толерування поліцією їх діяльності.

Отже маємо абсолютно логічний соціальний механізм : повне ігнорування поліцією вуличного криміналу саме ромської національності призвело до зростання ненависті та відрази суспільства саме до представників цієї національності. Правоохороні органи самі довели до цієї ситуації.
Не знаю чи це було зроблено від тупості та нездатності прорахувати ситуацію на два кроки вперед, чи спеціально щоб підняти нестабільність суспільства на вищий рівень.
Але в будь-якому випадку - передавайте привіт Авакову  :smilie9:

Тут даже нема с чем спорить, но это не повод поддерживать погромы цыган.
Надо было отпиздить начальника полиции наверное, или я не прав?

А то как то странно получается - основная вина на полиции, а зарезали какого то цыгана.

По теме: я не верю в чистый криминал по этому случаю. Если все было так как пишет Садовый то это больше похоже на ритуальное убийство
А я не вірю в роботу "чистих" націоналістів в даному випадку. Моя версія - ромали зачепили когось, хто має відношення до місцевої молодіжної білякримінальної тусовки. І пішла конкретна "отвєточка". Хоча мусора (копами таких рука не піднімається написати), могли бути і в курсі ситуації,  тому так швидко й оперативно запакували нападників. Самі довели до точки кипіння  - а потім "героїчно" всіх пов'язали

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33423
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #54 : Червня 24, 2018, 03:42:14 15:42 »
Цікаво, якщо б ар почали масово гасити, Авакян би теж так морозився ?  :smilie7:

100% основна вина на цьому мудаку.   

Садік теж ще той підарас, там інструкції від кацапів роками чітко поступають на виконання. 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #55 : Червня 24, 2018, 03:43:09 15:43 »

Хотите глубоко копнуть? О-о-ооо....Результат будет..НЕОЧІКУВАНИЙ...якщо б ми жили в правовій державі.

С удовольствием копну, чо не

Тогда пожизненное за Державну Зраду...за пункти Конституції....Україна є УНІТАРНА ДЕРЖАВА. *прим... - Автономна Республіка Крим зі своїм Парламентом і пр.....

Україна має ПОЗАБЛОКОВИЙ СТАТУС...*прим... - розміщення і його строки та терміни розміщення ЧФ РФ в Криму регулюється міждержавним договором...

Тобто КРАВЧУК
ВЕСЬ СКЛАД ПАРЛАМЕНТУ 90-х років...включаючи навіть Чорновола....повинен зараз ГНИТИ В ТЮРМАХ за ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ!

А ТАК ВОНО І Є!

Ты понимаешь, что если по ЗАКОНУ И ЧЕСТИ...то 95% политиков должны сидеть от пожизненного до десятки?
И 70% народа Украины.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #56 : Червня 24, 2018, 03:44:08 15:44 »
Хватит пиззззззззззззззззззззззззззздеть...товарищи правдорубы....Я вас прошу.
« Останнє редагування: Червня 24, 2018, 03:50:35 15:50 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #57 : Червня 24, 2018, 03:46:47 15:46 »
Цікаво, якщо б ар почали масово гасити, Авакян би теж так морозився ?  :smilie7:

100% основна вина на цьому мудаку.   

Садік теж ще той підарас, там інструкції від кацапів роками чітко поступають на виконання.

Вот тут 100%

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #58 : Червня 24, 2018, 03:47:02 15:47 »
Я знаю цигана, одружився на нашій, від своїх циган тримається подалі, соціалізувався.

У нас є мент, пастор в євангелійській церкві, вони постійно помагає циганам, і тільки через 5 років діяльності в таборі почало бути видно зміни. (Зламати ці зміни можна за пару місяців)

Вони нас сприймають, як 3 сорт, це треба розуміти...


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27013
Re: Національні жонки: перша кров, перші трупи
« Reply #59 : Червня 24, 2018, 04:03:18 16:03 »
А я не вірю в роботу "чистих" націоналістів в даному випадку. Моя версія - ромали зачепили когось, хто має відношення до місцевої молодіжної білякримінальної тусовки. І пішла конкретна "отвєточка". Хоча мусора (копами таких рука не піднімається написати), могли бути і в курсі ситуації,  тому так швидко й оперативно запакували нападників. Самі довели до точки кипіння  - а потім "героїчно" всіх пов'язали

Ну мне тоже так кажется. Чесно говоря не особо этому случаю даже внимание уделил.
Просто реакция форумная не порадовала