Автор Тема: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))  (Прочитано 3082 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #30 : Липня 05, 2018, 12:24:00 12:24 »
Але пише вона, ти ж бачиш. В неї свій тупий унікальний стиль з закосом під інфантилізм. В гілці про Щура 100% вона писала і банила.

В том-то и дело, что у нее не уникальный стиль. Такой стиль начиная от Соловьева и заканчивая Венедиктовым. Они ВСЕ ИНФАНТИЛЬНЫЕ. Они не косят. Русские мозги так прошиты. Это шибанькИ.

В загальному так, ти правий. Всі кацапи з однаковою прошивкою. Я тільки про те, що в цій гілці вона пише. Побудова речень і граматика- це як почерк.

Посмотри...они то шарики надувают, то самолетики с окон пускают, то кеды на столбах развешивают. У них страна реально в тоталитаризм скатилась, людей инакомыслящих просто ВАЛЯТ пачками по тюрьмам и пулей в лоб. А они самолетики бумажные пускают и сэлфи делают: моя разбитая головушка на фоне броневичка омончика. Лайкните фоточку! Меня бьют ногами! Всем чмоки! Прощайте! Парольчик от моего инстаграмчика у Навального! Свобода Юрию Деточкину!

Они же *БАНУТЫЕ! ВСЕ! Недоросли *уевы!  :smilie9: А мы потом дохнем, защищая Украину, из-за этих рашевских пидарасо"демократов".

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #31 : Липня 05, 2018, 12:30:13 12:30 »
...

   Просто  потрібно більше звертати увагу на деякі речі:    чому раптом   на ФУПі  почали проводити політику заборони  кацапів називати кацапами, агресорами,   війну - війною і т.д.  ?    Хто  особливо  читає той ФУП ?  Сама  Альона  казала,  що  їй все  одно, що робиться в тому  кодлі.

    Причиною цього  може бути те,  що  на ФУПі  почала  писати  поважна  особа ,    якій  неприємно  ,  дискомфортно  бути в  такому  середовищі

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #32 : Липня 05, 2018, 12:38:23 12:38 »
...

   Просто  потрібно більше звертати увагу на деякі речі:    чому раптом   на ФУПі  почали проводити політику заборони  кацапів називати кацапами, агресорами,   війну - війною і т.д.  ?    Хто  особливо  читає той ФУП ?  Сама  Альона  казала,  що  їй все  одно, що робиться в тому  кодлі.

    Причиною цього  може бути те,  що  на ФУПі  почала  писати  поважна  особа ,    якій  неприємно  ,  дискомфортно  бути в  такому  середовищі

Еще раз....

ФУП сдали-продали еще в 2008 году. За это целая толпа классных ребят, которые подняли бучу по этому поводу, была забанена на 999 дней.

с 2008 года ФУП ПРОДАН с потрохами. Я там писал после разбана 999.... ЗНАЯ это. Я так и говорил одному важному человеку с УП, на вопрос "а чего ж тыт тут пишешь?" - ВЫ юзаете МЕНЯ, а Я юзаю ВАС!

Так что то, что произошло сейчас, УЖЕ БЫЛО в 2008 году. И ОНО с 2008 года и не прекращалось. Просто сейчас кремлеватоюлькота занесла Конкретное Бабло под Выборы, и все усилилось. А так... у меня за норму было более 310 человек в игноре годами. И это все были антиукраинские сволочи. Просто сейчас они ОБОРЗЕЛИ и поперли бульдозером.

Вот и все. Короче...ничего нового. Это уже было.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #33 : Липня 05, 2018, 12:49:40 12:49 »
Лещ "Сином Бога" когда на Юща попер "киллером найнятим" (с)?

Лещ - джинсовик, сливной бачок и "киллер". Материал ему давали те, кто потом через эту говорящую голову сливал дерьмо, а потом платили ему через "сбербанки россии".

Лещ - ЛИЦО, ЗНАМЯ, СЛОГАН И СМЫСЛ "Украинской Правды". Поймите, йомайоо!!! это! ЭТО СИСТЕМА, давно выстроенная Хозяйкой УПячки. ДАВ-НО! Все это и есть коллективный ЛЕЩЕНКО.

джинсовик
сливной бачок
и "киллер"

на бабло Григоришина, Пинчука и..теперь..думаю...Коломойского (Тимошенко).

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #34 : Липня 05, 2018, 12:53:35 12:53 »
Я Леща с "ЯХТОЙ КОСЮКА" на ФУПе как поймал за сраку? Открыто и официально!

Что в ответ? Каменные морды. Они просто отморозились, КАК ВСЕГДА. Все эти Лещенки, Севгили и их подружки Крюковы-Гужвы.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #35 : Липня 05, 2018, 12:59:30 12:59 »
Я Леща с "ЯХТОЙ КОСЮКА" на ФУПе как поймал за сраку? Открыто и официально!

Что в ответ? Каменные морды. Они просто отморозились, КАК ВСЕГДА. Все эти Лещенки, Севгили и их подружки Крюковы-Гужвы.

За "викривальними" статтями удмурт.правди хоча б одну карну справу відкрили?
Я вже мовчу про доведення до суду :laugh:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #36 : Липня 05, 2018, 01:04:25 13:04 »
Я Леща с "ЯХТОЙ КОСЮКА" на ФУПе как поймал за сраку? Открыто и официально!

Что в ответ? Каменные морды. Они просто отморозились, КАК ВСЕГДА. Все эти Лещенки, Севгили и их подружки Крюковы-Гужвы.

За "викривальними" статтями удмурт.правди хоча б одну карну справу відкрили?
Я вже мовчу про доведення до суду :laugh:

Чувак ТУПО с какого-то (уже не помню сейчас, но я нашел)...говноресурса...ПЕРЕПОСТИЛ статью...про яхту! Сцуко!  :lol:

Что проще...зайти на специальный англоязычный сайт, где есть вся официальная инфа по всем СУПЕР-ЯХТАМ мира...и глянуть, что эта яхта на самом деле принадлежит Самвелу Карапетяну из сраной рашки!

1. Тупой перепост говноресурса
2. "Говнобомба"
3. Срач
4. Ложечки нашлись, а осадочек остался

СХЕМА РАБОТЫ УКРАИНСКОЙ ПРАВДЫ. Го-да-ми и годами.

И не только, а всей украинской МЕДИАПИЗДОТЫ!

Вот оно, нашел:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=945156.60
« Останнє редагування: Липня 05, 2018, 01:10:45 13:10 від Geo »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #37 : Липня 05, 2018, 01:16:39 13:16 »
Я Леща с "ЯХТОЙ КОСЮКА" на ФУПе как поймал за сраку? Открыто и официально!

Что в ответ? Каменные морды. Они просто отморозились, КАК ВСЕГДА. Все эти Лещенки, Севгили и их подружки Крюковы-Гужвы.

За "викривальними" статтями удмурт.правди хоча б одну карну справу відкрили?
Я вже мовчу про доведення до суду :laugh:

Чувак ТУПО с какого-то (уже не помню сейчас, но я нашел)...говноресурса...ПЕРЕПОСТИЛ статью...про яхту! Сцуко!  :lol:

Что проще...зайти на специальный англоязычный сайт, где есть вся официальная инфа по всем СУПЕР-ЯХТАМ мира...и глянуть, что эта яхта на самом деле принадлежит Самвелу Карапетяну из сраной рашки!

1. Тупой перепост говноресурса
2. "Говнобомба"
3. Срач
4. Ложечки нашлись, а осадочек остался

СХЕМА РАБОТЫ УКРАИНСКОЙ ПРАВДЫ. Го-да-ми и годами.

И не только, а всей украинской МЕДИАПИЗДОТЫ!

Та там плеяда видатних журналістів, за критику яких моментально банять. :lol:

Пам'ятаю, як я трохи покритикував цю тупу пизду Сєвгіль - і одразу на місяць.
А ви спорьтє (с)
Тобто ми мусімо дискутувати з кацапами, абізяновцями, ватніками, сєпарами і іншими радіоточками.
А казльона і її казльониші ну ніяк не хочуть дискутувати з нами.
Стандарти БіБіСі не дозволяють :weep:

З сином козла у мене свої конкретні рахунки. Так тупо спиздити у мене копірайт ще нікому не вдавалося :smiley14:
Mocsia delenda est

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #38 : Липня 05, 2018, 01:19:32 13:19 »
Лещ "Сином Бога" когда на Юща попер "киллером найнятим" (с)?

Лещ - джинсовик, сливной бачок и "киллер". Материал ему давали те, кто потом через эту говорящую голову сливал дерьмо, а потом платили ему через "сбербанки россии".

Лещ - ЛИЦО, ЗНАМЯ, СЛОГАН И СМЫСЛ "Украинской Правды". Поймите, йомайоо!!! это! ЭТО СИСТЕМА, давно выстроенная Хозяйкой УПячки. ДАВ-НО! Все это и есть коллективный ЛЕЩЕНКО.

джинсовик
сливной бачок
и "киллер"

на бабло Григоришина, Пинчука и..теперь..думаю...Коломойского (Тимошенко).

так

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #39 : Липня 05, 2018, 01:22:15 13:22 »


Та там плеяда видатних журналістів, за критику яких моментально банять. :lol:

Пам'ятаю, як я трохи покритикував цю тупу пизду Сєвгіль - і одразу на місяць.
А ви спорьтє (с)
Тобто ми мусімо дискутувати з кацапами, абізяновцями, ватніками, сєпарами і іншими радіоточками.
А казльона і її казльониші ну ніяк не хочуть дискутувати з нами.
Стандарти БіБіСі не дозволяють :weep:

З сином козла у мене свої конкретні рахунки. Так тупо спиздити у мене копірайт ще нікому не вдавалося :smiley14:

Честный журналист, как честный мент. Нищий, ободранный, злой, пьяный и честный.

Где ты таких видел? И я нигде.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #40 : Липня 05, 2018, 01:27:02 13:27 »


Та там плеяда видатних журналістів, за критику яких моментально банять. :lol:

Пам'ятаю, як я трохи покритикував цю тупу пизду Сєвгіль - і одразу на місяць.
А ви спорьтє (с)
Тобто ми мусімо дискутувати з кацапами, абізяновцями, ватніками, сєпарами і іншими радіоточками.
А казльона і її казльониші ну ніяк не хочуть дискутувати з нами.
Стандарти БіБіСі не дозволяють :weep:

З сином козла у мене свої конкретні рахунки. Так тупо спиздити у мене копірайт ще нікому не вдавалося :smiley14:

Честный журналист, как честный мент. Нищий, ободранный, злой, пьяный и честный.

Где ты таких видел? И я нигде.

Я бачив. У Миколаєві. Він ще й колишній мент :weep:

Зараз знайду.
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #41 : Липня 05, 2018, 01:32:00 13:32 »
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #42 : Липня 05, 2018, 01:38:06 13:38 »


Та там плеяда видатних журналістів, за критику яких моментально банять. :lol:

Пам'ятаю, як я трохи покритикував цю тупу пизду Сєвгіль - і одразу на місяць.
А ви спорьтє (с)
Тобто ми мусімо дискутувати з кацапами, абізяновцями, ватніками, сєпарами і іншими радіоточками.
А казльона і її казльониші ну ніяк не хочуть дискутувати з нами.
Стандарти БіБіСі не дозволяють :weep:

З сином козла у мене свої конкретні рахунки. Так тупо спиздити у мене копірайт ще нікому не вдавалося :smiley14:

Честный журналист, как честный мент. Нищий, ободранный, злой, пьяный и честный.

Где ты таких видел? И я нигде.

Я бачив. У Миколаєві. Він ще й колишній мент :weep:

В Киеве таких вже нема.

Тут Сверхчестный Гнап на фаршированном Туареге ездит и рассказывает про Мальдивы одного мужика - официального долларового миллиардера.

И таких гнапов - весь алфавит. Туареги, квартирки, Рейнджроверы, Аэмджишки, коллекции редких тачек, как у журналиста - борцуна - Алексагндра Дубинского...топовые - рестораны с чашечкой кофе по 300 грн....тусовки, квартиры в Испании...и все это....ЖУРНАЛИСТЫ.

У которых ОКЛАД и "деньги за статьи по прейскуранту". Максимум Шкода-Суперб и трехкомнатная хата в новострое на Осокорках.

Остальное - ребята...это коррупция....И журналюги тут в первых рядах. Все эти "кіллери...найняті". И так оно и есть. И Ющ был 300 раз прав.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #43 : Липня 05, 2018, 01:38:33 13:38 »
До речі, там Сірожа висрав чергову статейку про капсулі. А потім виявилось, що це лайно ще з весни гуляє по різним гамноресурсам. Крім того він ще й інвойс виклав відфотожоплений. Ну а упячка тут же виклала цю "сенсаційну" новину на головній:  https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/4/7185303/

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #44 : Липня 05, 2018, 01:46:41 13:46 »
До речі, там Сірожа висрав чергову статейку про капсулі. А потім виявилось, що це лайно ще з весни гуляє по різним гамноресурсам. Крім того він ще й інвойс виклав відфотожоплений. Ну а упячка тут же виклала цю "сенсаційну" новину на головній:  https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/4/7185303/

Я читал обсуждение.

Вот пример еще одной ЗРАДОЕБНОЙ ЛАЖИ.

Ложечки найдутся, а осадочек останется.

Так и моя ветка ФУПа с украинскими БРМ-ками...где мы с хлопцами вывели этих скотов на чистую воду! И ветка утонула. Могу для ржачки поднять, но не хочу на УП заходить.

И с бронекатерами.

И с минометами
И со стугнами...

А теперь с капсюлями.


И ЭТИ КРЕМЛЕВСКО-СБЕРБАНКОВСКИЕ ПЕДЕРАСТЫ ПИШУТ..ПИШУТ...ПИШУТ, СУКИ, И ПИШУТ! ВСЕЙ СТРАНОЙ СТРОЧАТ. ВСЕЙ УКРАИНОЙ ПО КЛАВИАТУРЕ ХУЯРЯТ!

браво!



Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #45 : Липня 05, 2018, 01:49:54 13:49 »
Притула вже андрію_харківцю погрожує



андрій_харківець, мы не получаем гранты на сайт уже очень давно. В последний раз получали на школу журналистики, в том числе на совместную школу экономической журналистики, которую мы проводим вместе с DW.

И, честно говоря, я не считаю, что вы вправе утверждать обо мне то, что вы здесь написали. Вы меня не знаете. Хотя вы хорошо представляете, с кем общаетесь, кто стоит под ником pravda.
Сами себя вы не называете, оттого и смелый такой.
Следите за своими словами, пожалуйста, раз вы такой смельчак.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #46 : Липня 05, 2018, 03:48:14 15:48 »
Оказалось, что УП тоже 7 %. "Проклятые порохоботы" накопали. То-то Алёна Юрьевна так психует. :gigi:
Григоришинська Правда теж писала про 7 %  :lol:?

Так! точно! Сэр!
Притула - старуха сєміпроцентщіца!
 :smilie8:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #47 : Липня 05, 2018, 04:30:38 16:30 »
bоrderlander, ти вчора під час притулиного припадку запрошував всіх нормальних на СУП.
Є такі шо відгукнулися?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #48 : Липня 05, 2018, 05:18:40 17:18 »
bоrderlander, ти вчора під час притулиного припадку запрошував всіх нормальних на СУП.
Є такі шо відгукнулися?
Я взяв на себе сміливість і почав персонадьно через приватне спілкування людей запрошувати.
Поки що двоє відгукнулись і бажають зареєструватись на СУПі, дехто сказав, що вже зареєстрований і радий з тих змін, які на цьому форумі відбуваються.

Думаю продовжувати в цьому ж дусі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #49 : Липня 05, 2018, 05:25:58 17:25 »
я старгунера привела)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #50 : Липня 05, 2018, 05:28:13 17:28 »
я старгунера привела)
Респект вам обом!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #51 : Липня 05, 2018, 05:34:39 17:34 »
Незнаю чи бачили ви ось цей текст, але те шо відбувається зараз на фупі, там описано +/- точно.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #52 : Липня 05, 2018, 05:40:47 17:40 »
Незнаю чи бачили ви ось цей текст, але те шо відбувається зараз на фупі, там описано +/- точно.

:lol:

Цікавл, під яким ніком пан Рибалко відомий на ФУПі?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #53 : Липня 05, 2018, 05:53:59 17:53 »
Незнаю чи бачили ви ось цей текст, але те шо відбувається зараз на фупі, там описано +/- точно.

:lol:

Цікавл, під яким ніком пан Рибалко відомий на ФУПі?
Я думаю під різними.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #54 : Липня 05, 2018, 06:26:52 18:26 »
Незнаю чи бачили ви ось цей текст, але те шо відбувається зараз на фупі, там описано +/- точно.


Я чомусь не бачу тексту(

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #55 : Липня 05, 2018, 06:42:10 18:42 »
Незнаю чи бачили ви ось цей текст, але те шо відбувається зараз на фупі, там описано +/- точно.


Я чомусь не бачу тексту(

Одне поважне інтернет-видання, мова йде про «Українську правду», плавно але впевнено наздогнали проблеми з фінансуванням. Через брак коштів редакція змушена була закрити спортивні новини сайту, на межі закриття знаходиться історичний розділ. Води на затухаюче полум’я підлив форум де виникли проблеми з адмініструванням і модерацією та продовжується відтік користувачів.

Ситуація потребувала термінового вирішення, і допомога не забарилася. Напередодні президентських виборів, такий ласий шматок медіа простору, мрія будь-якого з штабів кандидатів.

Взаємодія між штабом  і адміністрацією видання була налагоджена через давнього юзера форуму  відомого в миру як «міха-анархіст Чаплига».

В обмін на виправлення фінансової ситуації, адміністрація сайту зобов’язалася сприяти інтернет супроводу інформаційної кампанії на підтримку кандидата в президенти і очорненню конкурентів. Розпочалося масове повернення на форум старих і реєстрація нових прихильників  одного з кандидатів в президенти. В фавор також потрапили юзери з відверто проросійською позицією і професійні генератори «зради». Натомість реєстрація для інших користувачів наразі закрита.

Все це відбувається під суворим контролем і керівництвом представників штабу кандидата в президенти демократичної країни.

Доходить до курйозів. Так в намаганні запобігти асоціації майбутнього кандидата в президенти з одним із представників ряду приматів (і прийшло ж комусь таке в голову), штаб кандидата замовив для форуму скрипт автозаміни слова «макака» на прізвище кандидата. Це обернулося трешем і угаром всього форуму. Відтепер прізвище політика міцно асоціюється саме зі словом з автозаміни, а ситуацією зацікавилися лідери суспільної думки, що призведе до виходу локального інтернет-курйозу на всеукраїнський рівень і створення стійкого мему.

До чого приведе подібна політика адміністрації сайту, і як це корелюється з кодексом журналістської етики – питання риторичне.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #56 : Липня 05, 2018, 06:49:38 18:49 »
 :smiley24:

Щур теж щось видасть мабуть. Йому також смішно)

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #57 : Липня 05, 2018, 06:50:34 18:50 »
Мій миттєвий бан і знесення гілки в смітник яскраве підтвердження вірності того посту  :lol:

Вибачте, Ви забанені і не можете залишати повідомлення на форумі.
4.1 4.4 https://forum.pravda.com.ua/index.php?msg=21182588
Ваш бан завершиться 4 серпня 2018 18:33:09.

4.1 - виявляється приведення цитати це уже  безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції.
а 4.4 - втулили то шо я 100 років тому назвав Шкарупу Шкарупою, і за шо я вже відсидів  :gigi:

дно? Та ніфіга. Там їх ше багато))


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #58 : Липня 05, 2018, 07:25:10 19:25 »
Мій миттєвий бан і знесення гілки в смітник яскраве підтвердження вірності того посту  :lol:

Вибачте, Ви забанені і не можете залишати повідомлення на форумі.
4.1 4.4 https://forum.pravda.com.ua/index.php?msg=21182588
Ваш бан завершиться 4 серпня 2018 18:33:09.

4.1 - виявляється приведення цитати це уже  безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції.
а 4.4 - втулили то шо я 100 років тому назвав Шкарупу Шкарупою, і за шо я вже відсидів  :gigi:

дно? Та ніфіга. Там їх ше багато))
Я нічого іншого й не очікував, дивуюсь, що мене ще не забанили.

От поки мене не забанили, допоможу іншим знайти дорогу на СУП.
Мені пише LSD, що йому не вдається зареєструватись, просить допомогти.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Хто журналіст : Щур чи казльона чистова??? ))))
« Reply #59 : Липня 05, 2018, 07:27:26 19:27 »
Пригадую, що я й сам реєструвався з пригодами, а новий профіль (нову реєстрацію тобто) нещодавно теж не міг провернути.
Реєстрація точно працює?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?