Автор Тема: Бляхи-мухи  (Прочитано 2803 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #30 : Липня 15, 2018, 09:41:28 21:41 »
БлекКіт взагалі то закликає змінити закон заднім числом під тиском хитрожопих аферистів.
Тут основа біда в тому, що фіг ви потім введете екологічний податок та страховку на старі машини. Шантаж ніколи не зупиниться, вірніше зупиниться з черговою смертю Української держави. А потім все одно заплатите найвищі податки, але вже не Україні, а Ху№лу.

Що поганого у тому, щоб бляхи легалізувати і отримати купу бабла в бюджет, ніж тягнути гуму і не отримати нічого?

Екологічний податок можна ввести будь-коли.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #31 : Липня 15, 2018, 09:43:23 21:43 »
Поки що питання треба вирішити з розмитненням машин. Не за 300 євро, звичайно. Наскільки я розумію, бляхарі прописали 20% пдв, 10% мито і 3% воєнний збір. Я вважаю, що це нормально.
Якщо в нас бляхарі пишуть закони, то й референдуми про відділення Донбасу треба визнавати. Там приблизно така сама легітимність, а може навіть і вища.

Є проблема, є обговорення, є пропозиції. Можливий консенсус. Це економічне питання, не будемо його прирівнювати до питання територіальної цілісності.
В нас зараз усі питання до війни та територіальної цілісності зводяться. Пригадайте, хто роками цю тему педялював та розкручував на Упячці? Ефесбешник Люксотенебріс. Який при цьому не забував додавати, що бажає Українській державі пошвидше сконати в муках.

Так що не майте іллюзій, для чого це питання Люксотенебоіси та БлекКети піднімають і яку мету собі ставлять. Йдеться про те, щоб не платити податків Україні і щоб її якось розвалити. Продавлять питання з бляхами - одразу придумають інше, але з тією ж самою метою.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #32 : Липня 15, 2018, 09:44:48 21:44 »
БлекКіт взагалі то закликає змінити закон заднім числом під тиском хитрожопих аферистів.
Тут основа біда в тому, що фіг ви потім введете екологічний податок та страховку на старі машини. Шантаж ніколи не зупиниться, вірніше зупиниться з черговою смертю Української держави. А потім все одно заплатите найвищі податки, але вже не Україні, а Ху№лу.

Що поганого у тому, щоб бляхи легалізувати і отримати купу бабла в бюджет, ніж тягнути гуму і не отримати нічого?

Екологічний податок можна ввести будь-коли.
Погано не виконувати закони та закликати не платити податків Українській державі під час війни.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Бляхи-мухи
« Reply #33 : Липня 15, 2018, 09:45:47 21:45 »
Та власне про це і йдеться. Питання треба вирішити, зняти проблему і забрати в люксів тему для маніпуляцій і накручування.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #34 : Липня 15, 2018, 09:54:22 21:54 »
Так що не майте іллюзій, для чого це питання Люксотенебоіси та БлекКети піднімають і яку мету собі ставлять. Йдеться про те, щоб не платити податків Україні і щоб її якось розвалити. Продавлять питання з бляхами - одразу придумають інше, але з тією ж самою метою.

Зараз в мене автівки нема, але якщо буде потреба купити, то постане логічно питання "А ЗА ЩО Я МАЮ ПЕРЕПЛАЧУВАТИ"?
Акциз на імпорт був введений для захисту т.зв. "вітчизняного виробника". Ну і де той виробник? Здається, навіть вже і збірка готових машинокомплектів (які завозились без акцизів) не здійснюється. Святаші і Васадзе маючи монополію і преференції, все одно просрали своє чудо-виробництво.

Людей обурює не те що автівки треба розмитнювати, а те, що розмитнення необгрунтовано дороге. Ну точніше обгрунтоване лише жлобством можновладців. Якби будь-який бажаючий міг розмитнити вживану автівку за 1-2 тис. євро, то і бляхарі були б поодинокими випадками.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #35 : Липня 15, 2018, 09:54:37 21:54 »
Та власне про це і йдеться. Питання треба вирішити, зняти проблему і забрати в люксів тему для маніпуляцій і накручування.
Ксеня, тезу про те, що в ефесбешників можна забрати тему для накручування, Ви мабуть написали не подумавши. Теми можна вигадувати щодня тисячами. А в нас, коли йде війна, порожня казна і купа халявщиків на всіх рівнях, навіть реальних тем є незліченна кількість і їх вирішити не можливо (бо війна і казна порожня, не забуваймо).

Особисто я думаю, що легалізувавши бляхи, влада поховає Україну. Для мене це буде знаком, що у владі не залишилось людей, які вірять в те, що Українську державу можна врятувати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #36 : Липня 15, 2018, 09:58:11 21:58 »
якщо буде потреба купити, то постане логічно питання "А ЗА ЩО Я МАЮ ПЕРЕПЛАЧУВАТИ"?

Ну в Криму та в Донецьку теж логічно задали питання "А ЗА ЩО ВОНИ МАЮТЬ ВИЗНАВАТИ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ"?
Поздоровляю, Ви в одному човні з Гіркіним та Моторилою.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #37 : Липня 15, 2018, 10:00:31 22:00 »
Погано не виконувати закони та закликати не платити податків Українській державі під час війни.

Іноземець пригнав автівку і дав покататись українцю. Який закон тут поршуений? Автівка не переходить у власність українця.
Якби на митниці та МВС діяла банда, яка б робила легалізацію пригнаного без сплати в бюджет, тоді це порушення закону.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #38 : Липня 15, 2018, 10:04:14 22:04 »
Особисто я думаю, що легалізувавши бляхи, влада поховає Україну. Для мене це буде знаком, що у владі не залишилось людей, які вірять в те, що Українську державу можна врятувати.

Яким чином бляхи поховають Україну?
Бляхи б завдали суттєвого удару хіба по "вітчизняному виробнику". Але він чомусь здох ще до масової появи блях.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #39 : Липня 15, 2018, 10:04:43 22:04 »
Погано не виконувати закони та закликати не платити податків Українській державі під час війни.

Іноземець пригнав автівку і дав покататись українцю. Який закон тут поршуений? Автівка не переходить у власність українця.
Якби на митниці та МВС діяла банда, яка б робила легалізацію пригнаного без сплати в бюджет, тоді це порушення закону.
Знаєте, я мабуть все сказав, що хотів. Гратися в загадки не бачу сенсу.
Вас я ніколи не переконаю, сумніваюсь, що навіть Ксеня почує мої аргументи.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Бляхи-мухи
« Reply #40 : Липня 15, 2018, 10:14:04 22:14 »
Екоподаток поки що нема чим впроваджувати, нема таких можливостей і ресурсів, але до цього треба прийти.

Зачем? У нас есть автопром чтобы стимулировать потребление новых авто?

Не всі європейські країни мають власний автопром, більшість з них створюють добрі умови для розміщення заводів. Але екологічний податок платять всі. Автоподаток 20-25 % від всіх екологічних податків становить. Так буде і в нас.

Знаете мои родители в таких случаях говорили - "если все будут биться головой о стену то и ты будешь?"


Бляхи масово появились, бо систему поставили на потік.
Іноземець, який завіз, дав покататись українцю - що тут незаконного? Найбільша проблема - коли бляхарі залишають місце ДТП, бо їх "не знайдуть".
Краще не конфісковувати, але дати розмитнити за адекватну ціну і отримати мільярд в бюджет. На українських номерах автобидло не буде поводитись зухвало.

Вово, правильно мыслишь, и сделал это ктото вверхах. И организовует "протесты" тоже ктото непростой. Так же как и с незаконной рубкой и добычей янтаря.

Маєте на увазі, що бляхи поставив на потік хтось наближений до БПП/НФ? Ну в такому разі в парламенті мають між собою домовитись.


Даже не обязательно. Просто тот кто имеет доступ к депутатам или в кабмин. Наблыженый это слишком сильный термин

Особисто я думаю, що легалізувавши бляхи, влада поховає Україну. Для мене це буде знаком, що у владі не залишилось людей, які вірять в те, що Українську державу можна врятувати.

Яким чином бляхи поховають Україну?
Бляхи б завдали суттєвого удару хіба по "вітчизняному виробнику". Але він чомусь здох ще до масової появи блях.


Украину хоронит голимый популизм, необязательность исполнения законов и жажда халявы. Бляхари, кредитные майданщики, шахтеры и прочая шлоебень яркие представители этих течений. И если шахтерам и кредитчикм еще можно притянуть какоето оправдание то бляхари это халявщики в чистом виде

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #41 : Липня 15, 2018, 10:21:45 22:21 »

Украину хоронит голимый популизм, необязательность исполнения законов и жажда халявы. Бляхари, кредитные майданщики, шахтеры и прочая шлоебень яркие представители этих течений. И если шахтерам и кредитчикм еще можно притянуть какоето оправдание то бляхари это халявщики в чистом виде
:smiley24:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #42 : Липня 15, 2018, 10:28:07 22:28 »
Знаєте, я мабуть все сказав, що хотів. Гратися в загадки не бачу сенсу.
Вас я ніколи не переконаю, сумніваюсь, що навіть Ксеня почує мої аргументи.

Я просто відмотав час назад і нагадав звідки в нас взялись "загороджувальні" акцизи на автівки. Держава отримала купу грошей від втридорога проданих Ланосів, але все було успішно кудись просране. Бо налагодити виробництво якісних сучасних автівок нема клепки в голові. Бляхарі - це наслідок дій недоумкуватої влади, а не причина.
Боротись треба з причиною, а не з наслідками.

Тут були пропозиції усі "бляхи" конфіскувати. Ну ок, конфіскували і поставили десь на митний склад. Далі що з цим робити? Щоб воно їздило по українських дорогах, все одно треба зареєструвати на українських номерах. Ох, відчуваю, що знайдуться інші хитрожопі (в митниці/МВС), які будуть отой конфіскат легалізовувати, а гроші - собі в кишеню.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #43 : Липня 15, 2018, 10:31:30 22:31 »
Украину хоронит голимый популизм, необязательность исполнения законов и жажда халявы. Бляхари, кредитные майданщики, шахтеры и прочая шлоебень яркие представители этих течений. И если шахтерам и кредитчикм еще можно притянуть какоето оправдание то бляхари это халявщики в чистом виде

Серед тих, хто користується необов'язковістю виконання законів, бляхарі мабуть найменше зло.
Наближені до влади корупціонери роблять шкоди набагато більше. Просто їх з нашими діамантовими судами і прокурорами ніяк не дістати, а бляхарів - запросто.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #44 : Липня 15, 2018, 10:32:11 22:32 »


Я просто відмотав час назад
Гіркін і Люксотенебріс теж люблять час назад відмотувати  :weep:.
Гіркін взагалі реконструкцією відмотаного часу любить бавитись, рєконструктор нєдодєланий  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #45 : Липня 15, 2018, 10:32:44 22:32 »
Украину хоронит голимый популизм, необязательность исполнения законов и жажда халявы. Бляхари, кредитные майданщики, шахтеры и прочая шлоебень яркие представители этих течений. И если шахтерам и кредитчикм еще можно притянуть какоето оправдание то бляхари это халявщики в чистом виде

Серед тих, хто користується необов'язковістю виконання законів, бляхарі мабуть найменше зло.
Наближені до влади корупціонери роблять шкоди набагато більше. Просто їх з нашими діамантовими судами і прокурорами ніяк не дістати, а бляхарів - запросто.
Ага, Ахметов не сидить  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #46 : Липня 15, 2018, 10:39:24 22:39 »
Я давно писав питання до симпатиків бляхарів. От в Україні препарат Плавікс для інфарктиників був в 10 разів дорожчий, ніж в Польщі. Тому що в нас високі податки ну й накрутки бізнесюків також. І жоден інфарктник траси не перекривав, хоча для них це питання більш важливе, ніж бляхи для бляхарів.

Знову ж таки, у цій ситуації з ліками до корита прилізла якась свиня з влади.
Якщо "човники" на кордоні організують доставку ліків з Польщі - ви їх теж будете звинувачувати у "підриві державності" України?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Бляхи-мухи
« Reply #47 : Липня 15, 2018, 10:40:26 22:40 »
Я не хочу на цій темі ні з ким сваритися. Вважаю, що проблема існує, і її треба вирішити. Україна в стані війни, і для хуйла є просто подарунком будь-яка організована група зі спільною проблемою, яка не вирішується. Цю групу можна очолити, накрутити і використати, ми всі знаємо для чого. У випадку з сцакашвілі хуйлу такий номер не пройшов, бо був лідер-ідіот, але не було об'єднавчої ідеї. А без неї, навіть з баблом, нічого в хуйла не вийшло. А тут ми маємо величезну півторамільйонну групу, об'єднану проблемою, яка не вирішується. З моєї точки зору ситуація є небезпечною, і я би її не ігнорувала. Більше того, вирішити її потрібно швидко, зрозуміло і універсально для всіх.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Бляхи-мухи
« Reply #48 : Липня 15, 2018, 10:43:22 22:43 »
п.с. Я свою точку зору пояснила максимально, як могла, і більше на цю тему писати не буду.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #49 : Липня 15, 2018, 10:46:59 22:46 »
Я не хочу на цій темі ні з ким сваритися. Вважаю, що проблема існує, і її треба вирішити. Україна в стані війни, і для хуйла є просто подарунком будь-яка організована група зі спільною проблемою, яка не вирішується. Цю групу можна очолити, накрутити і використати, ми всі знаємо для чого. У випадку з сцакашвілі хуйлу такий номер не пройшов, бо був лідер-ідіот, але не було об'єднавчої ідеї. А без неї, навіть з баблом, нічого в хуйла не вийшло. А тут ми маємо величезну півторамільйонну групу, об'єднану проблемою, яка не вирішується. З моєї точки зору ситуація є небезпечною, і я би її не ігнорувала. Більше того, вирішити її потрібно швидко, зрозуміло і універсально для всіх.
Якщо українські закони не виконуються, то універсальним вирішенням всіх проблем є відновлення влади Кремля в Україні. Всі відразу почнуть і податки платити, і про бляхи забудуть.
Іншого універсального способу нема.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #50 : Липня 15, 2018, 10:51:12 22:51 »
Якщо українські закони не виконуються, то універсальним вирішенням всіх проблем є відновлення влади Кремля в Україні. Всі відразу почнуть і податки платити, і про бляхи забудуть.
Іншого універсального способу нема.

Який варіант вирішення проблеми з бляхами пропонуєте?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Бляхи-мухи
« Reply #51 : Липня 15, 2018, 10:56:15 22:56 »
Я давно писав питання до симпатиків бляхарів. От в Україні препарат Плавікс для інфарктиників був в 10 разів дорожчий, ніж в Польщі. Тому що в нас високі податки ну й накрутки бізнесюків також. І жоден інфарктник траси не перекривав, хоча для них це питання більш важливе, ніж бляхи для бляхарів.

Знову ж таки, у цій ситуації з ліками до корита прилізла якась свиня з влади.
Якщо "човники" на кордоні організують доставку ліків з Польщі - ви їх теж будете звинувачувати у "підриві державності" України?

Пример неудачный
Я давно написал - собственно сам факт пользования ими дырки в законе меня не волнует
У меня вызывает возмущение то что они эту дыру требуют узаконить
Тоесть по твоему примеру все эти човныки должны были перекрыть пункт пропуска и требовать принять закон по легализации их "бизнеса"

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Бляхи-мухи
« Reply #52 : Липня 15, 2018, 11:01:34 23:01 »
Якщо українські закони не виконуються, то універсальним вирішенням всіх проблем є відновлення влади Кремля в Україні. Всі відразу почнуть і податки платити, і про бляхи забудуть.
Іншого універсального способу нема.

Який варіант вирішення проблеми з бляхами пропонуєте?

Он Ахметову металлолома нехватает

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #53 : Липня 15, 2018, 11:03:26 23:03 »
Який варіант вирішення проблеми з бляхами пропонуєте?

Он Ахметову металлолома нехватает

Тобто конфіскувати і здати на брухт, я правильно зрозумів?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Бляхи-мухи
« Reply #54 : Липня 15, 2018, 11:06:04 23:06 »
Який варіант вирішення проблеми з бляхами пропонуєте?

Он Ахметову металлолома нехватает

Тобто конфіскувати і здати на брухт, я правильно зрозумів?

А что не так? Мы же по закону жить хотим или как?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #55 : Липня 15, 2018, 11:23:08 23:23 »
Який варіант вирішення проблеми з бляхами пропонуєте?

Он Ахметову металлолома нехватает

Тобто конфіскувати і здати на брухт, я правильно зрозумів?

А что не так? Мы же по закону жить хотим или как?

В такому разі держава взагалі отримає 0.00 грн від розмитнення.
А от Ахметов буде вдячний. Зовсім корчі він дійсне віддасть на переплавку, а те, що може їздити знайде спосіб легалізувати і продати. Знову ж таки, держава очікуваних тисяч євро з автівки не отримає.

Хто від цього виграє - велике питання.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Бляхи-мухи
« Reply #56 : Липня 15, 2018, 11:28:15 23:28 »
Який варіант вирішення проблеми з бляхами пропонуєте?

Он Ахметову металлолома нехватает

Тобто конфіскувати і здати на брухт, я правильно зрозумів?

А что не так? Мы же по закону жить хотим или как?

В такому разі держава взагалі отримає 0.00 грн від розмитнення.
А от Ахметов буде вдячний. Зовсім корчі він дійсне віддасть на переплавку, а те, що може їздити знайде спосіб легалізувати і продати. Знову ж таки, держава очікуваних тисяч євро з автівки не отримає.

Хто від цього виграє - велике питання.
Коли ви з Люксотенебрісом починаєте мені втирати про шкоду, яку завдасть державі боротьба з бляхами, мені хочеться розреготатись  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Бляхи-мухи
« Reply #57 : Липня 15, 2018, 11:40:04 23:40 »
Коли ви з Люксотенебрісом починаєте мені втирати про шкоду, яку завдасть державі боротьба з бляхами, мені хочеться розреготатись  :lol:

Чесно, мені пофігу що держава робитиме з бляхарями. Бо я є ні бляхарем ні власником автівки.
Є ймовірність того, що там наверху приймуть неоптимальне рішення.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Бляхи-мухи
« Reply #58 : Липня 15, 2018, 11:47:40 23:47 »
В такому разі держава взагалі отримає 0.00 грн від розмитнення.
А от Ахметов буде вдячний. Зовсім корчі він дійсне віддасть на переплавку, а те, що може їздити знайде спосіб легалізувати і продати. Знову ж таки, держава очікуваних тисяч євро з автівки не отримає.

Хто від цього виграє - велике питання.

В таких вопросах деньги не считают, тем более чужие.
А то одни делают дырки в законе (удобно правда?), другие ими пользуются, а потом собираются вместе и требуют эти дыры узаконить.
В результате имеем не законодательство, а кусок кала. Давай еще сигаретную контрабанду узаконим, так государство хоть за лицензию будет получать, а то сейчас одни траты

ЗЫ И так везде кстати

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14504
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Бляхи-мухи
« Reply #59 : Липня 16, 2018, 05:03:49 05:03 »
Проблема дорогого розмитнення прийшла ще з 90-х.
Чому так?
Це особливості формування українського держбюджету.
Колись податки на доходи громадян були там не більше 5%.
Все інше - розмитнення, податки на прибутки підприємств, акцизи і т.п.
Зараз стан міняється. Потроху доля ПДФО росте.
Отже треба знімати акцизи і інші непрямі податки.
ПДФО має стати головним годувальником держави.
Mocsia delenda est