Автор Тема: На весь Киев 90 человек в броне  (Прочитано 407 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
На весь Киев 90 человек в броне
« : Серпня 29, 2018, 11:19:30 23:19 »
Гляньте. Мне что-то аж не по себе стало от этого видео :(

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #1 : Серпня 29, 2018, 11:24:33 23:24 »
А потом мы удивляемся и чего это у нас главнокомандующий за четыре года стал седой как лунь. Блядь, какая Юля, какие Вакарчуки с Зеленскими!  :fp2  Видео крутить по всем каналам с утра до вечера вместо бабушек страдающих от отсутствия горячей воды в Киеве!!!
« Останнє редагування: Серпня 29, 2018, 11:33:11 23:33 від Дрейк »
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #2 : Серпня 29, 2018, 11:25:54 23:25 »
Да

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #3 : Серпня 30, 2018, 04:14:03 04:14 »
Хуйня на на постному маслі.
Я саме в цей час був на ширлані.
Які 10 бетеерів?
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #4 : Серпня 30, 2018, 09:05:16 09:05 »
Хуйня на на постному маслі.
Я саме в цей час був на ширлані.
Які 10 бетеерів?

При чем тут Широкий Лан к Киеву?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #5 : Серпня 30, 2018, 09:16:59 09:16 »
Подивився вiдео.
Дрейк, на мою думку,  по-перше... не варто нагнiтати емоцii - якщо б була справдi повна жопа, могли б наказом Главокма. або Кровавого Пастора... перекинути вiйскову технiку iз рiзних регiонiв та частин - на Киiв - але цього не робили, бо не треба було панiки, яка чомусь нагнiтаеться автором ролика.
По-дргуе, обяви Вiйського стану... не робили, аби не було шухеру в ЕС - вони ж бо думали, що у нас все чудово, але АТО пройде швидко й без проблем.
По-трете, ви ж розумiете, що у нас все було зашибись, тому виводити танчики й БТР... на Киiв... теж не варто було.
Справдi, було страшно, але не так, аби обявляти Вiйськовий стан, бо останнiй... це вже повна заборона всього, що можна, патрулi на вулицях, Коменд. година та обмеження  звязку + Iнтернету...
Петру Ляксеiчу... цього не треба було, тому вiн дiяв так, як треба було, аби не було напргуи та всi думали, що у нас все нормально й приводу для панiки, на яку розраховували Хуйло та Ко... не буде.
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #6 : Серпня 30, 2018, 09:21:49 09:21 »
Та, я еще с 2015 года в шоке от того , что тогда пережили те , кто все это знал.


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #7 : Серпня 30, 2018, 09:34:33 09:34 »
Хуйня на на постному маслі.
Я саме в цей час був на ширлані.
Які 10 бетеерів?

При чем тут Широкий Лан к Киеву?

При тому, що ті кількадесят нещасних бетерів - крапля в морі у порівнянні з тим, що ми висунули на схід у складі тільки одного БТГр
Mocsia delenda est

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #8 : Серпня 30, 2018, 09:42:14 09:42 »

При тому, що ті кількадесят нещасних бетерів - крапля в морі у порівнянні з тим, що ми висунули на схід у складі тільки одного БТГр

Кабс , ну согласись , что это было чуть позже. Уже после Минска-1 подписанного 5 сентября , который и дал время на подготовку , в том числе и вам. Тогда дипломатическая служба и Порох лихо обыграли кремлевскую крысу.
« Останнє редагування: Серпня 30, 2018, 09:46:18 09:46 від Южанин »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #9 : Серпня 30, 2018, 10:04:45 10:04 »
Хуйня на на постному маслі.
Я саме в цей час був на ширлані.
Які 10 бетеерів?

При чем тут Широкий Лан к Киеву?

При тому, що ті кількадесят нещасних бетерів - крапля в морі у порівнянні з тим, що ми висунули на схід у складі тільки одного БТГр

Так кто с этим спорит?
Говорят о том что осталось на месте, после того как все уехало на восток

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: На весь Киев 90 человек в броне
« Reply #10 : Серпня 30, 2018, 10:41:10 10:41 »
Подивився вiдео.
Дрейк, на мою думку,  по-перше... не варто нагнiтати емоцii - якщо б була справдi повна жопа, могли б наказом Главокма. або Кровавого Пастора... перекинути вiйскову технiку iз рiзних регiонiв та частин - на Киiв - але цього не робили, бо не треба було панiки, яка чомусь нагнiтаеться автором ролика.
По-дргуе, обяви Вiйського стану... не робили, аби не було шухеру в ЕС - вони ж бо думали, що у нас все чудово, але АТО пройде швидко й без проблем.
По-трете, ви ж розумiете, що у нас все було зашибись, тому виводити танчики й БТР... на Киiв... теж не варто було.
Справдi, було страшно, але не так, аби обявляти Вiйськовий стан, бо останнiй... це вже повна заборона всього, що можна, патрулi на вулицях, Коменд. година та обмеження  звязку + Iнтернету...
Петру Ляксеiчу... цього не треба було, тому вiн дiяв так, як треба було, аби не було напргуи та всi думали, що у нас все нормально й приводу для панiки, на яку розраховували Хуйло та Ко... не буде.
 :smilie7:

Я не увидела в этом ролике нагнетания паники. Это скорее уже больше похоже на мемуары. Информация которую уже можно поведать зная наверняка что такого больше не повторится. И сколько ещё будет подобных "мемуаров" впереди!
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))