Автор Тема: Щось нових тем тут ...  (Прочитано 16796 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #150 : Серпня 04, 2018, 05:52:36 17:52 »
Якщо Вєня - генератор, тоді удмуртка виходить - старуха-контентщіца  :smilie5:
РіГ, не будь нудним бегемотом :weep:

Ховрах - то добросовісний довбойоб.
Які можуть бути претензії? :weep:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #151 : Серпня 04, 2018, 06:07:14 18:07 »
Якщо Вєня - генератор, тоді удмуртка виходить - старуха-контентщіца  :smilie5:
Чуваки, я в агулє не доганяю суті ваших претензій. Вас не влаштовує те, що пише Вєні-Віді, чи те, що він ще на упячці буває? Якщо друге, то то гріх невеликий, яка вам біда, що Вєніні думки ще якийсь пелфор чи Дмснет на ворожому форумі побачить  :smilie10:?

Не хочу нікого образити, але сьогоднішні наїзди на Лєсу та Вєні-віді виглядають досить дивно. І я побоююсь таких дивних речей, бо зазвичай вони є симтомами тотальної дупи, яка насувається на форум. Плавали і на дурдомах, і на Цугах, знаємо, що може трапитись і часом трапляється.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #152 : Серпня 04, 2018, 06:15:14 18:15 »
Эти все споры и ссоры от затишья....
Август месяц отпусков.
Обговаривать НЕчего...
Вот и обговариваем друг друга.
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #153 : Серпня 04, 2018, 06:17:19 18:17 »
Друзья !
Не будем ругацца...
Давайте, постите анекдоты и смешные истории, интересные картинки...
Ведь август же !
 :jg:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33097
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #154 : Серпня 04, 2018, 06:18:38 18:18 »
Якщо Вєня - генератор, тоді удмуртка виходить - старуха-контентщіца  :smilie5:
РіГ, не будь нудним бегемотом :weep:

Ховрах - то добросовісний довбойоб.
Які можуть бути претензії? :weep:

Кеп, ти що тут сам з собою балакаєш ?  :smilie10:

Це, мабуть, стадія недопив. В мене теж буває, коли хочеться з кимось розумним поговорити і починаєш розуміти, як нас мало на світі  :smilie5:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #155 : Серпня 04, 2018, 06:23:30 18:23 »
Якщо Вєня - генератор, тоді удмуртка виходить - старуха-контентщіца  :smilie5:
РіГ, не будь нудним бегемотом :weep:

Ховрах - то добросовісний довбойоб.
Які можуть бути претензії? :weep:

Кеп, ти що тут сам з собою балакаєш ?  :smilie10:

Це, мабуть, стадія недопив. В мене теж буває, коли хочеться з кимось розумним поговорити і починаєш розуміти, як нас мало на світі  :smilie5:

Зара піду вже спати. Тож не понтуйся :weep:
Тре ще миші зателефонувати, бо знедужала, небога.
Може й пиздить, але все одно подзвоню і у люлю. :upa
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #156 : Серпня 04, 2018, 06:23:58 18:23 »
Якщо Вєня - генератор, тоді удмуртка виходить - старуха-контентщіца  :smilie5:
Чуваки, я в агулє не доганяю суті ваших претензій. Вас не влаштовує те, що пише Вєні-Віді, чи те, що він ще на упячці буває? Якщо друге, то то гріх невеликий, яка вам біда, що Вєніні думки ще якийсь пелфор чи Дмснет на ворожому форумі побачить  :smilie10:?

Не хочу нікого образити, але сьогоднішні наїзди на Лєсу та Вєні-віді виглядають досить дивно. І я побоююсь таких дивних речей, бо зазвичай вони є симтомами тотальної дупи, яка насувається на форум. Плавали і на дурдомах, і на Цугах, знаємо, що може трапитись і часом трапляється.

Мені сподобалась "старуха-контентщіца"...Це в якомусь творі..було..."старуха-процентщица". "Преступление и наказание" по-моему.... :laugh:

А на Вени-Види НИКТО не наезжал. Он опять начал первый, как всегда критиковать СУП.

НЕ ВИДИТЕ? Или показать? А?

Про леСу тут вообще Конец Света. Только этот случай весь день и обсуждаем. Я уже все объяснил. Нет...все равно начинает кто-то по-новой заламывать руки и кричать "геноцид!"


Что ж так..однобокенько-то так, а? ТОварищи либерал-демократы. Может вам ТУЯ или Каменца надо в модераторы? Что бы вы охуели? Как после Ющенко - Януковича?

А? Українці мої?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33097
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #157 : Серпня 04, 2018, 06:28:17 18:28 »
Якщо Вєня - генератор, тоді удмуртка виходить - старуха-контентщіца  :smilie5:
Чуваки, я в агулє не доганяю суті ваших претензій. Вас не влаштовує те, що пише Вєні-Віді, чи те, що він ще на упячці буває? Якщо друге, то то гріх невеликий, яка вам біда, що Вєніні думки ще якийсь пелфор чи Дмснет на ворожому форумі побачить  :smilie10:?

Не хочу нікого образити, але сьогоднішні наїзди на Лєсу та Вєні-віді виглядають досить дивно. І я побоююсь таких дивних речей, бо зазвичай вони є симтомами тотальної дупи, яка насувається на форум. Плавали і на дурдомах, і на Цугах, знаємо, що може трапитись і часом трапляється.

Бордер, ніхто Вєню не ображає. Я особисто його дуже люблю ( як дописувача, ясна річ  :smilie5:). Але трохи підколоти - здорова річ, він і сам, впевнений, це спокійно сприймає.

Щодо Ліси - ну попала вона тут на старожила форуму, той її і облаяв трохи, ще й тєлєгу в міліцію подав. Я тут себе трохи винним навіть відчуваю, бо з старожилом сам почав лаятись ( це тема про бляхарів), а вона просто попала під роздачу.

Думаю, Гео тут все нормально розрулив. Ну а на ображених воду возять, якщо їм це подобається  :smilie7: 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #158 : Серпня 04, 2018, 06:35:35 18:35 »
Вени-види хороший парень! Вопросов нет. Но у него одна МУЛЬКА есть. Клемма запала на ФУП. Он хочет, что бы тут была КОПИЯ ФУПа (запасная) для него. Когда его вата там банит.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #159 : Серпня 04, 2018, 06:38:02 18:38 »
Візьмемо Ферала. Як би його тут не чмирили він буде приходити і писати.

А наші занадто нєжниє

Особисто я пишу тому що вважаю що мої дописи допомагають Україні. Про комфортність я ніколи не замислювався.

Якби не було війни я б не писав на форумі політичному.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #160 : Серпня 04, 2018, 06:44:01 18:44 »
Якщо Вєня - генератор, тоді удмуртка виходить - старуха-контентщіца  :smilie5:
Чуваки, я в агулє не доганяю суті ваших претензій. Вас не влаштовує те, що пише Вєні-Віді, чи те, що він ще на упячці буває? Якщо друге, то то гріх невеликий, яка вам біда, що Вєніні думки ще якийсь пелфор чи Дмснет на ворожому форумі побачить  :smilie10:?

Не хочу нікого образити, але сьогоднішні наїзди на Лєсу та Вєні-віді виглядають досить дивно. І я побоююсь таких дивних речей, бо зазвичай вони є симтомами тотальної дупи, яка насувається на форум. Плавали і на дурдомах, і на Цугах, знаємо, що може трапитись і часом трапляється.

Мені сподобалась "старуха-контентщіца"...Це в якомусь творі..було..."старуха-процентщица". "Преступление и наказание" по-моему.... :laugh:

А на Вени-Види НИКТО не наезжал. Он опять начал первый, как всегда критиковать СУП.

НЕ ВИДИТЕ? Или показать? А?

Про леСу тут вообще Конец Света. Только этот случай весь день и обсуждаем. Я уже все объяснил. Нет...все равно начинает кто-то по-новой заламывать руки и кричать "геноцид!"


Что ж так..однобокенько-то так, а? ТОварищи либерал-демократы. Может вам ТУЯ или Каменца надо в модераторы? Что бы вы охуели? Как после Ющенко - Януковича?

А? Українці мої?

Хіба це відміняє тезу, що ховрах - видатний довбойоб, та ще й крамар? :shuffle:
Mocsia delenda est

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #161 : Серпня 04, 2018, 06:45:17 18:45 »
Veni-vidi

Ты ФУПовец с головы до ног. Тобі "пороблено", як кажуть бабки. Ты не перейдешь сюда.

фигню ты пишешь.
Взрослые люди, а как  пионэры.
Фуповец.. уюповец.
Я несколько иначе оцениваю виртуальные болталки и свою роль в них.
Я не патрийот ни одного из форумов и не считаю себя никому обязанным.
Форумы для меня, а не я для форумов. Кафешка, а не секта или партея.
Буду считать, что мне есть что сказать, будет мне интересно это "что-то" говорить,
то я скажу обязательно.  Невзирая на логотипы)  Ну, а если нет..  То нет.
Прости, но здесь скучно.  И самое нехорошее, что пресекаются попытки сделать форум интереснее.
К сожалению.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #162 : Серпня 04, 2018, 06:47:14 18:47 »

Хіба це відміняє тезу, що ховрах - видатний довбойоб, та ще й крамар? :shuffle:

Дядьку...Ховрахи....крамари...в мене дах їде...У Вас, пане Капітане....дуже складний шлях Ваших думок. Я - людина трохи тупувата. Мені аж ніяково... :laugh:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #163 : Серпня 04, 2018, 06:48:18 18:48 »
Слава Б-гу. Ховрах висрався.
Коли там зима минула? Але  ж тільки оно... :bch:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #164 : Серпня 04, 2018, 06:50:18 18:50 »
Veni-vidi

Ты ФУПовец с головы до ног. Тобі "пороблено", як кажуть бабки. Ты не перейдешь сюда.

фигню ты пишешь.
Взрослые люди, а как  пионэры.
Фуповец.. уюповец.
Я несколько иначе оцениваю виртуальные болталки и свою роль в них.
Я не патрийот ни одного из форумов и не считаю себя никому обязанным.
Форумы для меня, а не я для форумов. Кафешка, а не секта или партея.
Буду считать, что мне есть что сказать, будет мне интересно это "что-то" говорить,
то я скажу обязательно.  Невзирая на логотипы)  Ну, а если нет..  То нет.
Прости, но здесь скучно.  И самое нехорошее, что пресекаются попытки сделать форум интереснее.
К сожалению.

Извини. Что-то не получается сразу. А денег на консалтинговую компанию нет. А есть у тебя может какой-то бизнес-план или слайды с ТриДэграфикой?

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #165 : Серпня 04, 2018, 06:50:35 18:50 »
І я побоююсь таких дивних речей, бо зазвичай вони є симтомами тотальної дупи, яка насувається на форум. Плавали і на дурдомах, і на Цугах, знаємо, що може трапитись і часом трапляється.

bоrderlander, это по детски наивный способ спрятаться от реальности, ругаешься из-за ерунды - значит никаких более серьезных проблем нету.
Ведь все вокруг прикрасно!!!
Надо примеры, а вот они - А сичас Микра налила чаёчку с яблочьком и маленькл малинки, вкуууусноо.. :smiley16: - ( (с) из другой ветки...)
А чё, гламурненько, веки тяжелееют, коллоидные швы рассасываются, пенсия растет, гривна укрепляется




Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #166 : Серпня 04, 2018, 06:51:33 18:51 »
Veni-vidi

Ты ФУПовец с головы до ног. Тобі "пороблено", як кажуть бабки. Ты не перейдешь сюда.

'Контентщік'  :weep:

Нет. Там другое...

Это "пороблено". Она - хорошая девушка. Любит его. А он алкаш, изменник и бьет ее. И она НИКОГДА с ним не разведется. Пока не будет убийства или другого криминала.
Он - хороший парень. Любит ее. Она - шлюха, которую весь город знает. Он НИКОГДА с ней не разведется, пока не будет убийства или другого криминала.

Це називається "пороблено". У кацапов - "приворожили". ЛЮБОВЬ.

туфта)
Хоть и прикольно нарисованная

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33097
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #167 : Серпня 04, 2018, 06:54:57 18:54 »
Veni-vidi

Ты ФУПовец с головы до ног. Тобі "пороблено", як кажуть бабки. Ты не перейдешь сюда.

фигню ты пишешь.
Взрослые люди, а как  пионэры.
Фуповец.. уюповец.
Я несколько иначе оцениваю виртуальные болталки и свою роль в них.
Я не патрийот ни одного из форумов и не считаю себя никому обязанным.
Форумы для меня, а не я для форумов. Кафешка, а не секта или партея.
Буду считать, что мне есть что сказать, будет мне интересно это "что-то" говорить,
то я скажу обязательно.  Невзирая на логотипы)  Ну, а если нет..  То нет.
Прости, но здесь скучно.  И самое нехорошее, что пресекаются попытки сделать форум интереснее.
К сожалению.

Ти, Вєнєдікт, ходиш в кафешку, яку тримають кацапи   :Ganba:



   

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #168 : Серпня 04, 2018, 06:56:53 18:56 »
Veni-vidi

Ты ФУПовец с головы до ног. Тобі "пороблено", як кажуть бабки. Ты не перейдешь сюда.

'Контентщік'  :weep:

Нет. Там другое...

Это "пороблено". Она - хорошая девушка. Любит его. А он алкаш, изменник и бьет ее. И она НИКОГДА с ним не разведется. Пока не будет убийства или другого криминала.
Он - хороший парень. Любит ее. Она - шлюха, которую весь город знает. Он НИКОГДА с ней не разведется, пока не будет убийства или другого криминала.

Це називається "пороблено". У кацапов - "приворожили". ЛЮБОВЬ.

туфта)
Хоть и прикольно нарисованная

Я не Ван Гог. Не умею хреново рисовать Глубокие Смыслы. Поэтому прикольно рисую всякую туфту.

Вени-Види...ты, кстати, неплохо сейчас КОРОТАЕШЬ время, согласись...

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #169 : Серпня 04, 2018, 07:00:28 19:00 »
Якщо Вєня - генератор, тоді удмуртка виходить - старуха-контентщіца  :smilie5:
Чуваки, я в агулє не доганяю суті ваших претензій. Вас не влаштовує те, що пише Вєні-Віді, чи те, що він ще на упячці буває? Якщо друге, то то гріх невеликий, яка вам біда, що Вєніні думки ще якийсь пелфор чи Дмснет на ворожому форумі побачить  :smilie10:?

Не хочу нікого образити, але сьогоднішні наїзди на Лєсу та Вєні-віді виглядають досить дивно. І я побоююсь таких дивних речей, бо зазвичай вони є симтомами тотальної дупи, яка насувається на форум. Плавали і на дурдомах, і на Цугах, знаємо, що може трапитись і часом трапляється.

Мені сподобалась "старуха-контентщіца"...Це в якомусь творі..було..."старуха-процентщица". "Преступление и наказание" по-моему.... :laugh:

А на Вени-Види НИКТО не наезжал. Он опять начал первый, как всегда критиковать СУП.

НЕ ВИДИТЕ? Или показать? А?

Про леСу тут вообще Конец Света. Только этот случай весь день и обсуждаем. Я уже все объяснил. Нет...все равно начинает кто-то по-новой заламывать руки и кричать "геноцид!"


Что ж так..однобокенько-то так, а? ТОварищи либерал-демократы. Может вам ТУЯ или Каменца надо в модераторы? Что бы вы охуели? Как после Ющенко - Януковича?

А? Українці мої?
Гео, я знаю, що часом буваю не витриманий і мене в принципі часом є за що банити.
Проте Лєсу знаю вже чорт зна скільки часу і не пригадую жодного її поста, за який би вона заслуговувала бану. І тільки вона прийшла на СУП - відразу отримала бан  :smilie10:

Тут така ситуація, що я її сюди запрошував особисто. Тобто її нинішній бан - це ще й мій особистий пройоп. Що називається, не спитавши броду - поліз у воду. Тому прошу вибачення у старих супчиків, за те, що запросив сюди людей, які вам не підходять.

Ну але основні вибачення приношу Лєсі та іншим людям, яких сюди запросив. Вибачайте, друзі, я помилився, форуму для спілкування в нас тут здається не буде.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33097
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #170 : Серпня 04, 2018, 07:06:19 19:06 »
Бордерландер, не нагнітай. Треба завжди виходити з того, що ніхто нікому нічого не винен (ну хіба що гроші колись позичав, це святе  :smilie5:)

Тоді і відносини будуть будуватись на здорових основах, а не на якихось мєждусобойчіках. 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #171 : Серпня 04, 2018, 07:07:53 19:07 »
І я побоююсь таких дивних речей, бо зазвичай вони є симтомами тотальної дупи, яка насувається на форум. Плавали і на дурдомах, і на Цугах, знаємо, що може трапитись і часом трапляється.

bоrderlander, это по детски наивный способ спрятаться от реальности, ругаешься из-за ерунды - значит никаких более серьезных проблем нету.
Ведь все вокруг прикрасно!!!
Надо примеры, а вот они - А сичас Микра налила чаёчку с яблочьком и маленькл малинки, вкуууусноо.. :smiley16: - ( (с) из другой ветки...)
А чё, гламурненько, веки тяжелееют, коллоидные швы рассасываются, пенсия растет, гривна укрепляется
Та я взагалі дуже наївна людина.
Внушаєма і давєрчівая  :smilie2:
Й ескайпіст звичайно, не без того...
Хоча з відсутністю в мене проблем - це ви загнули. Є така купа, що краще не розповідатиму, хоча для багатьох моїх віртуальних знайомих вони не є великим секретом.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #172 : Серпня 04, 2018, 07:08:54 19:08 »

Гео, я знаю, що часом буваю не витриманий і мене в принципі часом є за що банити.
Проте Лєсу знаю вже чорт зна скільки часу і не пригадую жодного її поста, за який би вона заслуговувала бану. І тільки вона прийшла на СУП - відразу отримала бан  :smilie10:

Тут така ситуація, що я її сюди запрошував особисто. Тобто її нинішній бан - це ще й мій особистий пройоп. Що називається, не спитавши броду - поліз у воду. Тому прошу вибачення у старих супчиків, за те, що запросив сюди людей, які вам не підходять.

Ну але основні вибачення приношу Лєсі та іншим людям, яких сюди запросив. Вибачайте, друзі, я помилився, форуму для спілкування в нас тут здається не буде.

Ты зря это делаешь. Потому что, если на меня еще сильнее давить, то я начинаю еще сильнее сопротивляться.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #173 : Серпня 04, 2018, 07:10:42 19:10 »
Бордерландер, не нагнітай. Треба завжди виходити з того, що ніхто нікому нічого не винен (ну хіба що гроші колись позичав, це святе  :smilie5:)

Тоді і відносини будуть будуватись на здорових основах, а не на якихось мєждусобойчіках.
а я хіба кажу, що мені хтось щось винен чи прошу про якісь послуги?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #174 : Серпня 04, 2018, 07:11:23 19:11 »
Бордерландер, не нагнітай. Треба завжди виходити з того, що ніхто нікому нічого не винен (ну хіба що гроші колись позичав, це святе  :smilie5:)

Тоді і відносини будуть будуватись на здорових основах, а не на якихось мєждусобойчіках.
а я хіба кажу, що мені хтось щось винен чи прошу про якісь послуги?

Грозишься уйти в ответ с форума.

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #175 : Серпня 04, 2018, 07:11:52 19:11 »
вот из-за всего этого отэтого не хочется мне пока на СУП перебираться..
Из-за занудства некоторого шоле..

А ты и не переберешься. Спорим?

зачем мне спорить?
Geo, не стоит бронзоветь.
ИМХО конечно

Я не бронзовею. У меня свое видение. Читай ниже.

Я на самом деле офигенный пофигист. Мне эти "бронзовения" до сраки.

не факт.  За собой не замечаешь обычно.
Когда становишься уверенным в своей абсолютной правоте,
прозорливости и семи пядях во лбу
отут стоит и задуматься.
Пишу исключительно из хорошего к тебе отношения
тк практически всегда согласен с написанным тобой по политическому моменту,
внушает уважение то, что о тебе знаю и импонирует манера изложения.
Импонировала вернее. До СУПа.
Знаешь какой форум из мне знакомых считаю самым удобным с технической точки зрения?
Гораздо удобнее чем СУП
(простите, но СУП неудобен.  С этим можно мириться ради интересного "чего-то", но я этого "чего-то" пока здесь не наблюдаю)
Юэйполитикс. Но я ушел оттуда.  Задолго до разгула
как там Леса сказала?   зрадостротства.
Потому, что форум стал "форумом с паметнегом МГ".
Вот мне не хотелось бы чтоб СУП стал "форумом с паметнегом Geo".
Не знаю поймешь меня или нет. Хотелось бы чтоб понял.
Но по большему счету пофик, естественно)
Да.
Я на фДД первым заявил, что нельзя Глевахману в модеры.
Что это капец форуму будет.
Хоть и был с Глевой до этого в ровных отношениях.
Даже бухал кажись пару раз)  Ну как бухал?  За одним столом сидел.
Он обиделся шо капец.
Ты не Глева, славатехоспади,
и, надеюсь, не обидишься

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #176 : Серпня 04, 2018, 07:14:07 19:14 »
Так, все. Я в аптеку. Маман с температурой, атоксил требует. Свргнете меня - скажете.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #177 : Серпня 04, 2018, 07:14:50 19:14 »

Гео, я знаю, що часом буваю не витриманий і мене в принципі часом є за що банити.
Проте Лєсу знаю вже чорт зна скільки часу і не пригадую жодного її поста, за який би вона заслуговувала бану. І тільки вона прийшла на СУП - відразу отримала бан  :smilie10:

Тут така ситуація, що я її сюди запрошував особисто. Тобто її нинішній бан - це ще й мій особистий пройоп. Що називається, не спитавши броду - поліз у воду. Тому прошу вибачення у старих супчиків, за те, що запросив сюди людей, які вам не підходять.

Ну але основні вибачення приношу Лєсі та іншим людям, яких сюди запросив. Вибачайте, друзі, я помилився, форуму для спілкування в нас тут здається не буде.

Ты зря это делаешь. Потому что, если на меня еще сильнее давить, то я начинаю еще сильнее сопротивляться.
Давай без дитячих образ та звинувачень. Я на тебе не давлю і не збирався ніколи давити.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #178 : Серпня 04, 2018, 07:18:24 19:18 »
Бордерландер, не нагнітай. Треба завжди виходити з того, що ніхто нікому нічого не винен (ну хіба що гроші колись позичав, це святе  :smilie5:)

Тоді і відносини будуть будуватись на здорових основах, а не на якихось мєждусобойчіках.
а я хіба кажу, що мені хтось щось винен чи прошу про якісь послуги?

Успокойся. Все, точно не уйдут вслед за Лесой. Они што бараны??? Ей тоже не хворать, и вернуться желаем, когда модерировала у Фомы, што не банила юзеров? Все будет хорошо пан Борделандер. :smiley15:
скаче дид ишак лютуе

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #179 : Серпня 04, 2018, 07:19:15 19:19 »
Та я взагалі дуже наївна людина.
Внушаєма і давєрчівая  :smilie2:
Й ескайпіст звичайно, не без того...
Хоча з відсутністю в мене проблем - це ви загнули. Є така купа, що краще не розповідатиму, хоча для багатьох моїх віртуальних знайомих вони не є великим секретом.

Неудачно я написал... про наивность касалось как раз не Вас, а, как мне кажется, искусственно культивируемой атмосферы на форуме
"вокруг дощ, гроза, а я в домике"