Автор Тема: Щось нових тем тут ...  (Прочитано 16812 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #450 : Серпня 29, 2018, 08:13:24 20:13 »
О, здоров Бордер  :smiley15:

Ти, бачу, все ще рефлексуєш.

Та нібито з Лісіцею твоєю все нормально, на упячці дописує без проблем. Навіть нарєчіє олбанське забула  :smilie5:

Я от три дні на днях відмотав ні за що - хвупівського зрадойоба Мічігана помакав в власне лайно   :Ganba:

 


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #451 : Серпня 29, 2018, 08:25:49 20:25 »
Бувалий ... як я вже писала, Лисиця намагалася, навпаки, типу підняти трохи форум, розворушити його.
У своєму розумінні :).
Я особисто не підтримую відкриття багатьох іменних тем. Але, на мою думку, це не такий великий гріх.
По-перше, їй можна було послати приватне повідомлення від модераторів і попросити цього не робити.
Або послати попередження.
Також можна було виділити одну тему для флуду (або розмов ні про що) - на багатьох форумах це практикується.
Мені здається, що у Вас інша мотивація.
Буду рада, якщо це не так.
ПС. Вона та інші прийшли з ФУПу не для того, щоб тут нашкодити.
Повірте мені - як я вже написала, зараз мені невідомі інші форуми для нормального укрополітичного спілкування.
Про ФУП тут вже сто раз сказано, а на уаполітикс сьогодні посміялися з людей, які захищали Україну  :smilie9: і які є відомими особами на цьому форумі - в контексті теми про Лисицю :(.
Давайте доведемо - що ми у сто раз вищі за них.
Якби дехто написав Лисиці у приват і попросив вибачення за непорозуміння (що реально було непорозумінням), то і я буду прохати її повернутися.
По-перше, нi хто над Лесой особо не знущався - вона сама себе зробила особливою персоною.
По-друге, е слушна пропозицiя, коли гiсть, або учасник СУПу флудить... перенести його думки в Болталку або Зоопарк.
Трете - я був на багатьох форумах та не бачiв, аби учасник форума, якого забанили на 0,5 доби... цiлий день, 10 сторiнок... мотав нерви Модератору, що вiн такий-сякий, навiть наближатися до Леси не смiе, бо вона, бач, прийшла СУП рятувати.
Це ж де таке бувае, коли Модератор повинен ще звинятися за бан - в бан-листi вказано ОБРАЗИ.
Але для Леси цього мало - на коленi, падли, цiлуйте моi черевики й памятайте, що ще раз побачу себе в банi, перекусаю вас усiх !
Вiдомо, що лiси (справжнi) переносять сказ.
 :smilie7:

Вона просто за себе заступилася і попросила справедливості. Ну я так це бачу.

Судячи зі всього, лесічка не стільки шукала справедливість, як навішувала не супчиків ярлики і організовувала масове гримання дверима
:weep:
Панове Бувалий, Злата та WestNik. От я коли-небудь деінде про вас хоч одне погане слово написав?
То невже було так важко просто вислухати мою думку?!

Бордер, радий вас бачити !

Зформулюйте, будь- ласка, ще раз думку, яку ми мали вислухати

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #452 : Серпня 29, 2018, 08:36:23 20:36 »
О, здоров Бордер  :smiley15:

Ти, бачу, все ще рефлексуєш.

Та нібито з Лісіцею твоєю все нормально, на упячці дописує без проблем. Навіть нарєчіє олбанське забула  :smilie5:

Я от три дні на днях відмотав ні за що - хвупівського зрадойоба Мічігана помакав в власне лайно   :Ganba:
Здоров, друже.
Бог з ними, з моїми рефлексіями. Я власне на цю тему зараз мало не випадково наштовхнувся, тоді по гарячих слідах трохи почитав, погнівався, але досі вже й трохи все призабулося. Але натиснув кніпочку "Показати нові відповіді на Ваші повідомлення" і отримав посилання на цю тему. Ну й знову роз'єритувався.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #453 : Серпня 29, 2018, 08:43:36 20:43 »

Зформулюйте, будь- ласка, ще раз думку, яку ми мали вислухати
Звинувачувати людей, що вони на СУП сказ приносять й прийшли сюди форум захоплювати, трохи дико.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33099
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #454 : Серпня 29, 2018, 08:47:27 20:47 »
О, здоров Бордер  :smiley15:

Ти, бачу, все ще рефлексуєш.

Та нібито з Лісіцею твоєю все нормально, на упячці дописує без проблем. Навіть нарєчіє олбанське забула  :smilie5:

Я от три дні на днях відмотав ні за що - хвупівського зрадойоба Мічігана помакав в власне лайно   :Ganba:
Здоров, друже.
Бог з ними, з моїми рефлексіями. Я власне на цю тему зараз мало не випадково наштовхнувся, тоді по гарячих слідах трохи почитав, погнівався, але досі вже й трохи все призабулося. Але натиснув кніпочку "Показати нові відповіді на Ваші повідомлення" і отримав посилання на цю тему. Ну й знову роз'єритувався.

Не бери дурного до голови. Моя тверда думка - нічого такого тоді не сталось, щоби такі пристрасті роздувати.     

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #455 : Серпня 29, 2018, 11:23:29 23:23 »

Зформулюйте, будь- ласка, ще раз думку, яку ми мали вислухати
Звинувачувати людей, що вони на СУП сказ приносять й прийшли сюди форум захоплювати, трохи дико.

буду відповідати за себе

про сказ не писав нічого, писав , що лесічка влаштувала неабиякий перформенс із покидання супу , навішуючи на форумчан необгрунтовані ярлики