Автор Тема: Що робити з бляхарями  (Прочитано 850 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Що робити з бляхарями
« Reply #30 : Серпня 04, 2018, 04:20:45 16:20 »
Ставки ввести людські, і бляхи зникнуть. Разом зі смердючими жигулями і москвичами, які підуть на металобрухт.

Цікаве питання, Мурзіку Васильовичу, будемо полемізувати (с)
А як бути з тими бляхами, які вже ввезені?
Я так розумію,  бляховоди не мають наміру їх вивозити або сплачувати за них мито в будь-якому розмірі.

Дати недовгий час на легалізацію, а потім грати зі всіма фінансовими наслідками.

і почнеться новий бляхомайдан, оскільки вони не бажають легалізуватися за гроші
тіко безкоштовно

Стіві, ну це ж неправда)
Це правда,бляхарі казльонового типу відверто кажуть, що ніяких податків Україні платити не треба і нехай ця держава пошвидше здохне мов собака.
Лозунг радикальний, проте чесний. Хочете щоб Україна здохла мов скажений собака - підтримуйте всіляко бляхарів, бурштинників та махновців різноманітних.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Що робити з бляхарями
« Reply #31 : Серпня 04, 2018, 04:24:59 16:24 »

Стіві, ну це ж неправда)

Угу. 300 баксов без выезда это типа за деньги :)

Звідки ви всі це берете?) То може хотілка якогось окремого бляхаря. В їхніх пропозиціях такого нема, я читала.
Ви вже визначіться нарешті, хто нами керує і що ми хочемо досягти. Якщо керують бляхарі, то чекайте майданів від валютних кредитчиків, їм теж треба зробити лафу, щоб кредити перерахували, нібито доллар по 5.
Бо не ясно, чим бляхарі за валютних кредитчиків кращі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Що робити з бляхарями
« Reply #32 : Серпня 04, 2018, 04:29:32 16:29 »
1. Если бы не ДЕБИЛЬНАЯ ценовая политика на машины в Украине в частности и не лоббизм Васадзе десятилетиями в ВР...то не было бы "бляхарей". Бляхари в общем-то не виноваты. Нашли лазейку в законах и пользуются.
2. На них понятное дело "дуют губы" люди, купившие автомобили официально в салонах за ДУРНЫМИ ценами и заплатив еще и нехилые налоги. И их понять можно.
3. А вот то, что НЕКОТОРЫЕ (не все) бляхари бросают на месте ДТП свое именно (опять ж не все машины такие)...КОРЫТО за 200 баксов...и сваливают, куда глаза глядят...опять же....
...они ВИНОВАТЫ, никто не спорит...

но смотрим п.1 ДЕБИЛЬНАЯ ЦЕНОВАЯ ПОЛИТИКА на машины в принципе. Каждая сволочь хочет влезть своим рылом в процесс и накрутить свое бабло. Обычные люди, которые просто хотят купить машину не для роскоши, а ЕЗДИТЬ.....страдают.

В общем в этом вопросе виновато прежде всего государство.
Єслі би нє дєбільная валютная палітіка государства, люді би спокойно возвращалі крєдіти по 5 грн. за бакс, поетому надо обічнім людям разрєшіть дєлать від, что цєна баксов осталась старая!

Пісєц, не буде в Україні ніколи толку, якщо навіть Гео починає хєрню писати  :smilie10:.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Що робити з бляхарями
« Reply #33 : Серпня 04, 2018, 04:30:17 16:30 »

Стіві, ну це ж неправда)

Угу. 300 баксов без выезда это типа за деньги :)

Звідки ви всі це берете?) То може хотілка якогось окремого бляхаря. В їхніх пропозиціях такого нема, я читала.

По телику один выступал, сам слышал. Нас не устраивает что надо будет выезжать, мы согласны только на ??% (потом оказалось что этот процент эквивалентен дето трем сотням)

То якийсь зальотний. Будуть виїжджати, само собою.