Автор Тема: Мої відповіді Баумейстеру  (Прочитано 420 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Мої відповіді Баумейстеру
« : Серпня 01, 2022, 04:55:23 16:55 »
Вирішив кинути сюди, бо знаю "натуру" цього філософа, що він обов'язково їх видалить

Ось його відео про Пітерсона й Миршаимера ( американські інтелектуали, що виправдовують аґресію ряшки в дискурсі "риал политик", таких там багато, я б ще Ноам Хомскі тут пригадав). Дивитись з 44.4,  коли він до Пітерсона перейшов

Мої коменти:
І.

Ні, ну мають же бути й червоні лінії для такого "реалізму":
1. Якщо мова йде про інтереси,  то головним інтересом людства є вижити як людство.  Порушення Будапештського Меморандуму в 2014 та 2022 роках- це щось більше,  ніж "риал политикс", це крок до самознищення людства в ядерній війні, оскільки напад відбувся на країну, що позбулась ядерної зброї в обмін на ґарантії безпеки з боки цих ""великих держав" із своїми "великими інтересами", одна з яких, якій, власне, й була передана ЯЗ з України, й напала на Україну, підірвавши при цьому не лише свій авторитет, але й авторитет інших великих країн. Тепер весь світ знає, - поки не буде знищена Росія, а з нею й міршаимери разом з пітерсонами,- що треба бути Північною Кореєю з ЯЗ, щоб на тебе не нападали й твій народ не знищували

2. Якщо Пітерсон і Міршаимер не проти вбивства без суду мільйонів звичайних українців, якщо на те є інтереси більш великих держав, то чому не можна знищити їх самих, виходячи з інтересів більш великих людей чи ґруп людей- і навіть зробивши все по суду й закону, на відміну від них? Вони є законною ціллю,  бо захищають найбільших злочинців за всю історію людства, набагато більших за Гітлера- бо в Гитлера не були ні задекларована мета знищення всього людству "без Великої Німеччини", ні відповідного набору практик і зброї- а у росіян вони є

3. Це моя думка. Прошу поважати її. Ви ж не будете публічно стверджувати, що вона менше заслуговує поваги, через те, що Пітерсон і Міршаимер є великими людьми, що мають право мати свої інтереси й думку, а всі інші, як і автор цих слів- надто дрібні й мають померти з усім людством, бо такі в тих збоченців інтереси ( типу "після нас хоч Потоп" )

4. Вся ця маячня про причини й наслідки цих продажних гнид нічого не вартує, бо будь-якій чесній людині має бути зрозумілим, головна причина нападу РФ на Україну є в тім, що Україна віддала ЯЗ, причому саме агресору, а до НАТО, під парасольку інших ядерних держав, так і не вступила. Це  був верх ідіотизму як України, так і світу. Треба було розуміти, що для росіян в політиці немає жодної моралі, по Володимиру Лефевру. І краще для всіх буде, якщо її,- Росії, а не моралі,- не стане зовсім. Як і пітерсонів, міршмаєрів та інших проросійських " мислителів"

( це щодо озвучених Баумейстеромтез Міршаимера, які виклав Пітерсон в якомусь недавньому відео- мовляв, світ поділений між великими країнами й важать лише їхні інтереси, і, отже, коли в 2014 році РФ вперлась в Україну, то те насправді Захід вдерся на територію, що належить РФ як великій державі- Б. наче відхрещується від таких думок, але вимагає поважати їх, як думку опонента, інакше не буде з ким сперечатись, бо у всіх буде одна "правильна думка")


ІІ. "Все змішалось у домі Облонських...."   Саміт НАТО був у 2008 році, не в 2007 році. Власне, запрошення як такого не було, була обіцянка запросити в грудні 2008 року. Дату інвазії легко запам'ятати: 8.8.8. 

 



« Останнє редагування: Серпня 02, 2022, 04:23:35 04:23 від Sebastian Brant »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #1 : Серпня 01, 2022, 05:10:26 17:10 »
Ну, Пітерсона Б. правильно по стінці розмазав
« Останнє редагування: Серпня 01, 2022, 05:20:51 17:20 від Sebastian Brant »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #2 : Серпня 01, 2022, 05:18:32 17:18 »
Їм твої відповіді до жопи. Вони гребуть бабло лопатами, окучуючи елехторат відомо кого, та дивляться на тебе як на гівно  :smilie3:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #3 : Серпня 01, 2022, 05:21:25 17:21 »
Їм твої відповіді до жопи. Вони гребуть бабло лопатами, окучуючи елехторат відомо кого, та дивляться на тебе як на гівно  :smilie3:

"І ти правий" (с)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #4 : Серпня 01, 2022, 05:59:25 17:59 »
Щодо Пітерсона, то він в політиці та історії є невігласом. Начитався Достоєвського із Солженіциним і пхає їх в усі дірки.
Він добрий критик сучасного Заходу, але в цій темі він довбойоб. Такий же як і той інший муділа.
If you are going through hell, keep going.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #5 : Серпня 01, 2022, 06:01:51 18:01 »
Щодо Пітерсона, то він в політиці та історії є невігласом. Начитався Достоєвського із Солженіциним і пхає їх в усі дірки.
Він добрий критик сучасного Заходу, але в цій темі він довбойоб. Такий же як і той інший муділа.

тут погоджусь

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #6 : Серпня 01, 2022, 09:21:34 21:21 »
Не знаю, що це за підараси, але думаю, що вони бидланівці  :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #7 : Серпня 01, 2022, 09:31:45 21:31 »
Не знаю, що це за підараси
Й абсолютно імунні до будь-якої хріні що вони несуть, причому без будь-яких зусиль зі свого боку :) Хіба не круто? )
P.S.
Теж не в курсі хто всє єті люді, єдине що Олекса Манн того тижня писав про якогось дебіла котрий наваяв моцну аналітику по Україні, вочевидь переплутавши її з Казахстаном.
Мабуть це й був американський інтелектуал

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #8 : Серпня 01, 2022, 09:40:39 21:40 »
Й абсолютно імунні до будь-якої хріні що вони несуть, причому без будь-яких зусиль зі свого боку :) Хіба не круто? )
P.S.
Теж не в курсі хто всє єті люді, єдине що Олекса Манн того тижня писав про якогось дебіла котрий наваяв моцну аналітику по Україні, вочевидь переплутавши її з Казахстаном.
Мабуть це й був американський інтелектуал

Та хрєнь подібну я чув, ці підараси там далеко не унікальні.

Пітерсона того ніби наш Іудушка десь тулив, але я не дивився   :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #9 : Серпня 01, 2022, 11:26:04 23:26 »
Щодо Пітерсона, то він в політиці та історії є невігласом. Начитався Достоєвського із Солженіциним і пхає їх в усі дірки.
Він добрий критик сучасного Заходу, але в цій темі він довбойоб. Такий же як і той інший муділа.

Це явище вже описано по відношенню до журнашлюх і навіть має назву (котру я забув). Люди читають статті про предмети, котрі не відносяться до царини, де вони мають таку-сяку експертизу, і їм ті статті і їх автори здаються розумними і що вони мають рацію. А потім читаєш статтю того ж журнашлюха на предмет, в котрому розбираєшся добре чи то по роботі, чи із-за отриманої освіти, чи із-за життєвого досвіду і проживання у відповідній місцевості. І розумієш, що істота несе повну, гомеричну хуйню. І що думаєте, наступну статтю того ж автора, але на знов не дуже знайому тему, будутьс спримати критично? А вот хуй. Знов думають, що хлоп "має рацію". І нема тому ради.  :weep:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Мої відповіді Баумейстеру
« Reply #10 : Серпня 02, 2022, 12:03:05 00:03 »
Вирішив кинути сюди, бо знаю "натуру" цього філософа, що він обов'язково їх видалить

Ось його відео про Пітерсона й Миршаимера ( американські інтелектуали, що виправдовують аґресію ряшки в дискурсі "риал политик", таких там багато, я б ще Ноам Хомскі тут пригадав). Дивитись з 44.4,  коли він до Пітерсона перейшов

Мої коменти:
І.

Ні, ну мають же бути й червоні лінії для такого "реалізму":
1. Якщо мова йде про інтереси,  то головним інтересом людства є вижити як людство.  Порушення Будапештського Меморандуму в 2014 та 2022 роках- це щось більше,  ніж "риал политикс", це крок до самознищення людства в ядерній війні, оскільки напад відбувся на країну, що позбулась ядерної зброї в обмін на ґарантії безпеки з боки цих ""великих держав" із своїми "великими інтересами", одна з яких, якій, власне, й була передана ЯЗ з України, й напала на Україну, підірвавши при цьому не лише свій авторитет, але й авторитет інших великих країн. Тепер весь світ знає, - поки не буде знищена Росія, а з нею й міршаимери разом з пітерсонами,- що треба бути Північною Кореєю з ЯЗ, щоб на тебе не нападали й твій народ не знищували

2. Якщо Пітерсон і Міршаимер не проти вбивства без суду мільйонів звичайних українців, якщо на те є інтереси більш великих держав, то чому не можна знищити їх самих, виходячи з інтересів більш великих людей чи ґруп людей- і навіть зробивши все по суду й закону, на відміну від них? Вони є законною ціллю,  бо захищають найбільших злочинців за всю історію людства, набагато більших за Гітлера- бо в Гитлера не були ні задекларована мета знищення всього людству "без Великої Німеччини", ні відповідного набору практик і зброї- а у росіян вони є

3. Це моя думка. Прошу поважати її. Ви ж не будете публічно стверджувати, що вона менше заслуговує поваги, через те, що Пітерсон і Міршаимер є великими людьми, що мають право мати свої інтереси й думку, а всі інші, як і автор цих слів- надто дрібні й мають померти з усім людством, бо такі в тих збоченців інтереси ( типу "після нас хоч Потоп" )

4. Вся ця маячня про причини й наслідки цих продажних гнид нічого не вартує, бо будь-якій чесній людині має бути зрозумілим, головна причина нападу РФ на Україну є в тім, що Україна віддала ЯЗ, причому саме агресору, а до НАТО, під парасольку інших ядерних держав, так і не вступила. Це  був верх ідіотизму як України, так і світу. Треба було розуміти, що для росіян в політиці немає жодної моралі, по Володимиру Лефевру. І краще для всіх буде, якщо її Росії, а не моралі,- не стане зовсім. Як і пітерсонів, міршмаєрів та інших проросійських " мислителів"

( це щодо озвучених Баумейстеромтез Міршаимера, які виклав Пітерсон в якомусь недавньому відео- мовляв, світ поділений між великими країнами й важать лише їхні інтереси, і, отже, коли в 2014 році РФ вперлась в Україну, то те насправді Захід вдерся на територію, що належить РФ як великій державі- Б. наче відхрещується від таких думок, але вимагає поважати їх, як думку опонента, інакше не буде з ким сперечатись, бо у всіх буде одна "правильна думка")


ІІ. "Все змішалось у домі Облонських...."   Саміт НАТО був у 2008 році, не в 2007 році. Власне, запрошення як такого не було, була обіцянка запросити в грудні 2008 року. Дату інвазії легко запам'ятати: 8.8.8.

забаньте підараса(с)

Відредаговано - баумейстер на кую вєртєл тєбя, і твої "відповіді" з польтавського дурдому
« Останнє редагування: Серпня 02, 2022, 12:28:53 00:28 від medved »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…