Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 12 Aug 2018
  • Саме населення міст Півдня і Сходу України зробило дуже багато, щоб Хуйло напав у 2014 році.
    Візьмемо кілька відомих фактів.

    1. Категоричний спротив населення перейти на українську мову.
    2. Бажання і надалі жити в єдиному з кацапами інформаційно-культурному просторі
    3. Любов до кацапських історичних постатей - лише в в одній Одесі памятники Пушкіну, Суворову, і відновлення памятника Катерині.
    4. Постійні стогони на місцевому рівні про загрозу насільствєнной украінізациі.
    5. Постійне обирання відверто прокацапської наволочі в органи влади.
    6. Підтримка хуйловських попів на державному місцевому рівні.

    Звичайно, що Хуйло  його банда вважали, що це населення готовe жити і одній з кацапами странє.
  • #2 від jia 12 Aug 2018
  • Головне завдання цього ушльована - стравити українців проти українців

    Просто подивись яку ціну заплатив південь і схід за це
    Це видно по кількості втрат на фронті по областях і як бачимо, то схід та Київ максимально заплатили за це життям
    Западенці завжди були рушієм спротиву москалям, але реально цю війну тянуть кістьми в більшій мірі південь і схід + Київ
    Без них і їх більш масової пожертви не було б цих результатів
  • #3 від RG 12 Aug 2018
  •  :fp2

    Тут вже, як в тому кацапському анекдоті - 'Странно, 'Муму' Тургєнєв напісал, а памятнік Пушкіну стоіт'  :weep:

    Іудушка, всілякі  пам'ятники пушкінам і суворовим Хуйлу абсолютно до сраки, як і мовні розклади  :moskali:   
  • #4 від Feral Cat 12 Aug 2018
  • В сраку засунь свій аргумент.
    Бляді спочатку дали кацапам сухохго сіна і піднесли сірники. А потім, як кацапи їм хату запалили, кинулися її гасити.
    Щодо Західної України, то там подібної наволочі теж досить - це ті хто на заробітких у кацапів.

  • #5 від Geo 12 Aug 2018
  • Стратегічно помиляєшся в деяких мовних моментах. Дуже небезпечно, стратегічно помиляєшся.

    Я скажу, хоча і не хотів...

    В мене в АТО були СУТО україномовні з Західної України. НЕ ВСІ, але були. І не один...І НЕ ОДИН.

    Дивились російські передачі, слухали шансон і Москву знали набагато краще, ніж Івано-Франківськ. Воювали. І аватарами були. Все було. Була і водяра, "закладена за коміерець" літрухою і КОЗАК з чубом і шаблею на грудях витатуірований. ОДНОМОМЕНТНО.

    І буліи російськомовні. Воювали і не бухали. І ЖОДНОГО разу не дивились кацапське ТБ. (а там іншого і не було)

    Ти
    Стратегічно
    Помиляєшся...

    І це..дуже хєрово.

    Хоча я ТІЛЬКИ ЗА українську мову. Але...
  • #6 від RG 12 Aug 2018
  • Іудушка не помиляється, він на роботі.
  • #7 від Geo 12 Aug 2018
  • Головне завдання цього ушльована - стравити українців проти українців

    Просто подивись яку ціну заплатив південь і схід за це
    Це видно по кількості втрат на фронті по областях і як бачимо, то схід та Київ максимально заплатили за це життям
    Западенці завжди були рушієм спротиву москалям, але реально цю війну тянуть кістьми в більшій мірі південь і схід + Київ
    Без них і їх більш масової пожертви не було б цих результатів

    Та ні...він з тих закордонних хлопців...: чому ви не розмовляєте українською?

    Це ЗАХИСТ від того, що вони збігли звідси.

    Я їх розумію...Захисна реакція.
  • #8 від RG 12 Aug 2018
  • Головне завдання цього ушльована - стравити українців проти українців

    Просто подивись яку ціну заплатив південь і схід за це
    Це видно по кількості втрат на фронті по областях і як бачимо, то схід та Київ максимально заплатили за це життям
    Западенці завжди були рушієм спротиву москалям, але реально цю війну тянуть кістьми в більшій мірі південь і схід + Київ
    Без них і їх більш масової пожертви не було б цих результатів

    Та ні...він з тих закордонних хлопців...: чому ви не розмовляєте українською?

    Це ЗАХИСТ від того, що вони збігли звідси.

    Я їх розумію...Захисна реакція.

    Цілком може бути одеським маланцем, що підробляє  :smilie7:
  • #9 від Feral Cat 12 Aug 2018
  • Я з Півдня родом і за кілька десятків років життя в Одесі надивився на мімімікрію і лакейство землячків, які миттєво перетворювалися на крутих адєссітаф із перегноєм під нігтями. Щодо західняків, то вони завжди були найпершими у відмові від української. У Львові був всього раз - не сподобалося. Можливо через жахливий клімат.

    Але заперечити жоден із моїх пунктів вам абсолютно нічим.

  • #10 від Geo 12 Aug 2018
  • Я з Півдня родом і за кілька десятків років життя в Одесі надивився на мімімікрію і лакейство землячків, які миттєво перетворювалися на крутих адєссітаф із перегноєм під нігтями. Щодо західняків, то вони завжди були найпершими у відмові від української. У Львові був всього раз - не сподобалося. Можливо через жахливий клімат.

    Але заперечити жоден із моїх пунктів вам абсолютно нічим.

    Є.

    Я тобі кажу, що...підкреслюю...ПІСЛЯ ВІЙНИ я не дивлюсь на "мовність" людини. Я дивлюсь на СУТЬ цієї людини.

    ХОЧА!!!! я взагалі за панування української мови в Україні. Бо яка держава без мови?

    Але це ЗАРАЗ - НЕ ГОЛОВНЕ.

    Віриш? Я пройшов війну на "нулі". (що може бути страшнішим для життя людини?) І були гівнюки, як україномовні, так і російськомовні.Були герої, як україномовні, так і російськомовні.

    До речі...той солдат, що під час бою нам неодноразово стріляв в спини з "калаша"...ми його таки "вичіслілі"...і спіймали! Його забрала СБУ, і більше ми його не бачили...якою мовою говорив? Вгадай...

    Дядько...повір мені...От просто повір.
  • #11 від Feral Cat 12 Aug 2018
  • Гео, я тобі вірю на 100%.
    Але, всього цього пекла не було б, якби ті, хто записав себе українцями, не робили б те, що я відзначив у тих 6 пунктах.
    Єдиний спосіб перемогти кацапів - відмовитися від усього кацапсько раз і назавжди.

    Жодні спроби порозуміння із кацапами результату не дадуть.
    Ацапи є якими вони є і ніщо їх не змінить.
  • #12 від Geo 12 Aug 2018
  • Гео, я тобі вірю на 100%.
    Але, всього цього пекла не було б, якби ті, хто записав себе українцями, не робили б те, що я відзначив у тих 6 пунктах.
    Єдиний спосіб перемогти кацапів - відмовитися від усього кацапсько раз і назавжди.

    Жодні спроби порозуміння із кацапами результату не дадуть.
    Ацапи є якими вони є і ніщо їх не змінить.

    Ні. СВІТ поділився (не тільки Україна і Росія)...СВІТ..поділився на "орків-гоблінів" і розумних людей. Це ГЕНИ. Два світи протиборствують. ДВА. І вже ДАВНО.

    З розп'яття Христа.
  • #13 від Geo 12 Aug 2018
  • Такі ДЕБІЛИ є скрізь. Від північного полюсу до південного. Тупорилі ідіоти. Жрать. Срать. Спать. Все інше їх не турбує. Поляки називають їх (як і українці) БИДЛО.
  • #14 від div 12 Aug 2018
  • Ферал просто пытается оправдаться за то что сбежал в штаты, вот и все аргументы. Не будем языковой темы начнет канючит что мы шаровары не носим. Что нибудь найдет короче

    У меня родичи в Крыму, "украиномовные", лижут задницу Хуйлу аж скрип стоит. Я с ними давно не общаюсь, безотносительно этого лизания, просто они по жизни гнилые люди
  • #15 від Geo 12 Aug 2018
  • І яка різниця...між мексиканським бидлом, німецьким, кацапським або австралійським?

    Воно бере за Бога - Лєніна, ЧєГєвару, Полпота, Кім ЧЄн Іна, Мао, Мадурро, Путіна, Тимошенко, Януковича, ЛєПен....кого завгодно...ШАРІКОВИ. Хочу ситно жрать, не працювати, ні за що не відповідати і ЕКСПРОПРІІРОВАТЬ НЄДОЕКСПРОПРІІРОВАННОЄ.

    Ці орки мають ідеологію для орків. Социалізм. Комунізм. Анархія. Атабрать і падєліть. Ооо!.. Етить твою мать, профессор! Иди сюда, выпей с нами! Я на шестнадцати аршинах, здесь сижу и буду сидеть. …Я без пропитания оставаться не могу, где же я буду харчеваться? А то пишут, пишут… Конгресс, немцы какие-то… Голова пухнет. Взять всё, да и поделить…Я на Колчаковских фронтах ранен. А может это Зинка украла? Я ещё водочки выпью? Отлезь, гнида!

    Якою МОВОЮ???

    Да яка різниця?


    Зрозумііііййй....дядькууууу... :fp3
  • #16 від Geo 12 Aug 2018
  • просто они по жизни гнилые люди
    О!  :smiley24:
  • #17 від Ad Astra 12 Aug 2018
  • Думаю, що опоненти мають на увазі одне і те ж, просто оперують  різними поняттями.

    Ферал говорить, що на сході України досить поширений "русскій мір". Мова - лише один нюанс приверженців цієї ідеології. І це дійсно те, на що зробив ставку Путін і завдяки чому йому вдалося провернути операцію в Криму. Для нього "русскоязичниє" - це якраз ті, хто увірує у цінності "русскага міра".

    Та що там південь, Донбас, Одеса. Я колись по справах їздила у Київ багато у 90-х. Українського там не було взагалі в плані якогось патріотизму, а про мову я вже мовчу. Говорили всі російською, навіть моя мала сестра, яка там вчилася, теж перейшла там на російську. Ми їй вдома виписували у цьому плані.

    Гео говорить про те, що патріотизм не вимірюється мовним питанням. Якість людини як патріота вимірюється її діями  та цінностями, бо дійсно багато україномовного лайна і багато російськомовних героїв і патріотів.

    Блін, я сама у цьому переконалася, поспілкувавшись із декими із моїх знайомих. У серці Заходу, звідки купа була на Майдані і загинула в АТО, мій колишній однокласник, вальяжно розвалившись на дивані, триндів, як він був за Беркут і як жаль, що Янукович далі не придушив. Я була в повному і глибокому шоці.

    Цінності визначають патріотизм, а не мова. Поки не перемре покоління, а то і два, нічого не зміниться. Прошивка така.
  • #18 від div 12 Aug 2018
  • Думаю, що опоненти мають на увазі одне і те ж, просто оперують  різними поняттями.

    Ферал говорить, що на сході України досить поширений "русскій мір". Мова - лише один нюанс приверженців цієї ідеології. І це дійсно те, на що зробив ставку Путін і завдяки чому йому вдалося провернути операцію в Криму. Для нього "русскоязичниє" - це якраз ті, хто увірує у цінності "русскага міра".

    Та що там південь, Донбас, Одеса. Я колись по справах їздила у Київ багато у 90-х. Українського там не було взагалі в плані якогось патріотизму, а про мову я вже мовчу. Говорили всі російською, навіть моя мала сестра, яка там вчилася, теж перейшла там на російську. Ми їй вдома виписували у цьому плані.

    Гео говорить про те, що патріотизм не вимірюється мовним питанням. Якість людини як патріота вимірюється її діями  та цінностями, бо дійсно багато україномовного лайна і багато російськомовних героїв і патріотів.

    Блін, я сама у цьому переконалася, поспілкувавшись із декими із моїх знайомих. У серці Заходу, звідки купа була на Майдані і загинула в АТО, мій колишній однокласник, вальяжно розвалившись на дивані, триндів, як він був за Беркут і як жаль, що Янукович далі не придушив. Я була в повному і глибокому шоці.

    Цінності визначають патріотизм, а не мова. Поки не перемре покоління, а то і два, нічого не зміниться. Прошивка така.


    Выделенное 100%
    Но вы ошибаетесь, Ферал имеет ввиду язык и только язык
  • #19 від Geo 12 Aug 2018
  • Думаю, що опоненти мають на увазі одне і те ж, просто оперують  різними поняттями.

    Ферал говорить, що на сході України досить поширений "русскій мір". Мова - лише один нюанс приверженців цієї ідеології. І це дійсно те, на що зробив ставку Путін і завдяки чому йому вдалося провернути операцію в Криму. Для нього "русскоязичниє" - це якраз ті, хто увірує у цінності "русскага міра".

    Та що там південь, Донбас, Одеса. Я колись по справах їздила у Київ багато у 90-х. Українського там не було взагалі в плані якогось патріотизму, а про мову я вже мовчу. Говорили всі російською, навіть моя мала сестра, яка там вчилася, теж перейшла там на російську. Ми їй вдома виписували у цьому плані.

    Гео говорить про те, що патріотизм не вимірюється мовним питанням. Якість людини як патріота вимірюється її діями  та цінностями, бо дійсно багато україномовного лайна і багато російськомовних героїв і патріотів.

    Блін, я сама у цьому переконалася, поспілкувавшись із декими із моїх знайомих. У серці Заходу, звідки купа була на Майдані і загинула в АТО, мій колишній однокласник, вальяжно розвалившись на дивані, триндів, як він був за Беркут і як жаль, що Янукович далі не придушив. Я була в повному і глибокому шоці.

    Цінності визначають патріотизм, а не мова. Поки не перемре покоління, а то і два, нічого не зміниться. Прошивка така.

    Але...і Котярі поставимо в плюс одну річ...Якщо б припустимо...між українціями і путінськими шовінвстичними іпмперськими кацапами...було : ніхт ферштейн і ай донт андерстенд ю...то всього цього б не було АПРІОРІ...

    Я його розумію, що він каже...Але для мене це вже давно пройдений етап. Я пішов далі у розумінні, "хто є справжній ворог".

    ОРКИ.
  • #20 від Geo 12 Aug 2018
  • Преображенський НІЧОГО не зміг зробити з Шаріковим. Ні-Чо-Го. Він перетворив його знову в собаку.

    ОРКИ.
  • #21 від Feral Cat 12 Aug 2018
  • div,
    Я не маю жодних комплексів щодо свого перебування за океаном.
    Так склалося моє життя, вірніше - я його склав.
    До певної міри це була втеча від ідіотизму повсякденного життя в Україні. Перед тим я багато часу і сил потратив на громадській ниві лише щоб переконатися що те було задарма.
    Зараз мої колишні тоді ще дуже молоді підопічні почали ту роботу заново і не певен що в них вийде краще.
  • #22 від Ad Astra 12 Aug 2018
  • Думаю, що опоненти мають на увазі одне і те ж, просто оперують  різними поняттями.

    Ферал говорить, що на сході України досить поширений "русскій мір". Мова - лише один нюанс приверженців цієї ідеології. І це дійсно те, на що зробив ставку Путін і завдяки чому йому вдалося провернути операцію в Криму. Для нього "русскоязичниє" - це якраз ті, хто увірує у цінності "русскага міра".

    Та що там південь, Донбас, Одеса. Я колись по справах їздила у Київ багато у 90-х. Українського там не було взагалі в плані якогось патріотизму, а про мову я вже мовчу. Говорили всі російською, навіть моя мала сестра, яка там вчилася, теж перейшла там на російську. Ми їй вдома виписували у цьому плані.

    Гео говорить про те, що патріотизм не вимірюється мовним питанням. Якість людини як патріота вимірюється її діями  та цінностями, бо дійсно багато україномовного лайна і багато російськомовних героїв і патріотів.

    Блін, я сама у цьому переконалася, поспілкувавшись із декими із моїх знайомих. У серці Заходу, звідки купа була на Майдані і загинула в АТО, мій колишній однокласник, вальяжно розвалившись на дивані, триндів, як він був за Беркут і як жаль, що Янукович далі не придушив. Я була в повному і глибокому шоці.

    Цінності визначають патріотизм, а не мова. Поки не перемре покоління, а то і два, нічого не зміниться. Прошивка така.


    Выделенное 100%
    Но вы ошибаетесь, Ферал имеет ввиду язык и только язык

    Для українців мовне питання є болючим.  Це як маркер першого порядку - "свій" - "чужий". Тим більше якщо враховувати, що українство душили сторіччями, включаючи мову, релігію, мистецтво, літературу, традиції.

    Але ж треба дивитися системно. Це все одно як молода дівчина, яку хлопець умащає улесливими словами, думає, що він її любить :). А розумна дівчина буде дивитися не на слова, а на дії того хлопця - чи сидить він біля неї, коли вона хвора, чи проводить з нею багато часу, чи цінує і т.п.

    І ще мені нагадує дискусію про геїв. Є у нас люди, які ненавидять їх всіма фібрами своєї душі. І коли їм кажуть, що у цю хвилину нна кількість геїв зараз їх захищає в АТО, ризикуючи життям, їх ковбасить. Бо ніяк не допетрають, що треба вимірювати якість людини не з ким вона спить і яким способом, чи якою мовою вона говорить, а що вона робить чи зробила для інших.
  • #23 від stargooner 12 Aug 2018
  • Саме населення міст Півдня і Сходу України зробило дуже багато, щоб Хуйло напав у 2014 році.
    Візьмемо кілька відомих фактів.

    1. Категоричний спротив населення перейти на українську мову.
    2. Бажання і надалі жити в єдиному з кацапами інформаційно-культурному просторі
    3. Любов до кацапських історичних постатей - лише в в одній Одесі памятники Пушкіну, Суворову, і відновлення памятника Катерині.
    4. Постійні стогони на місцевому рівні про загрозу насільствєнной украінізациі.
    5. Постійне обирання відверто прокацапської наволочі в органи влади.
    6. Підтримка хуйловських попів на державному місцевому рівні.

    Звичайно, що Хуйло  його банда вважали, що це населення готовe жити і одній з кацапами странє.
    Ти блд хто такий шоб стверджувати таку куйню.
    Так само я можу казати шо ти педофіл свою сестру гвалував. Ану спростуй.
    Зі. Фотки я пізніше викладу
  • #24 від stargooner 12 Aug 2018
  • У Львові був всього раз - не сподобалося. Можливо через жахливий клімат.


    Та чого ти через клімат обісрався. Давай, приїжджай, особисто зустріну розцілую.
  • #25 від Geo 12 Aug 2018
  • В мене стратегічне бачення. Біблейське. Вже давно.

    Я не розглядаю Росію, просто, як ворога. Я маю багато історичних фактів ще з Боголюбського. Вони в мене законспектовані.

    Це - ЗЛО. Як ПРАВИЛЬНО зрозумів всю ГЛИБИНУ питання Рейган. Це - ЗЛО. ЧИСТЕ, ПЕРВОРОДНЕ ЗЛО. Туди саме впав Диявол. І ОПЕРУЄ ТАМ. Діє.

    Содом і Гоморра ПОВИННІ БУТИ ЗНИЩЕНІ. Останні праведники вже померли. Новодворська і Нємцов. Росія - територія САТАНИ.

    Це не просто війна між державами. НІ.

    І питання "мови" - дріб'язкове.
  • #26 від Capitain Cubs 12 Aug 2018
  • Ну що? Пора забанити смердючого хоумлеса? :bch:
  • #27 від Ad Astra 12 Aug 2018
  • В мене стратегічне бачення. Біблейське. Вже давно.

    Я не розгляюаю Росію, просто, як ворога. Я маю багато історичних фактів ще з Боголюбського. Вони в мене законспектовані.

    Це - ЗЛО. Як ПРАВИЛЬНО зрозумів всю ГЛИБИНУ питання Рейган. Це - ЗЛО. ЧИСТЕ ПЕРВОРОДНЕ ЗЛО. Туди саме впав Диявол. І ОПЕРУЄ ТАМ. Діє.

    Содом і Гоморра ПОВИННІ БУТИ ЗНИЩЕНІ. Останні праведники вже померли. Новодворська і Нємцов. Росія - територія САТАНИ.

    Це не просто війна між державами. НІ.

    І питання "мови" - дріб'язкове.

    Певній кількості населення навіть зараз, після декількох років війни, не ДІЙШЛО, що Росія - ворог. Я думаю, це і мав Ферал на увазі. А Росія була ворогом завжди, якщо проаналізувати історію. Тим не менше, як я сказала, "прошивка" ще працює. Для мене це найбільш незрозуміла річ.

  • #28 від Geo 12 Aug 2018
  • Ну що? Пора забанити смердючого хоумлеса? :bch:

    ?
  • #29 від Geo 12 Aug 2018
  • В мене стратегічне бачення. Біблейське. Вже давно.

    Я не розгляюаю Росію, просто, як ворога. Я маю багато історичних фактів ще з Боголюбського. Вони в мене законспектовані.

    Це - ЗЛО. Як ПРАВИЛЬНО зрозумів всю ГЛИБИНУ питання Рейган. Це - ЗЛО. ЧИСТЕ ПЕРВОРОДНЕ ЗЛО. Туди саме впав Диявол. І ОПЕРУЄ ТАМ. Діє.

    Содом і Гоморра ПОВИННІ БУТИ ЗНИЩЕНІ. Останні праведники вже померли. Новодворська і Нємцов. Росія - територія САТАНИ.

    Це не просто війна між державами. НІ.

    І питання "мови" - дріб'язкове.

    Певній кількості населення навіть зараз, після декількох років війни, не ДІЙШЛО, що Росія - ворог. Я думаю, це і мав Ферал на увазі. А Росія була ворогом завжди, якщо проаналізувати історію. Тим не менше, як я сказала, "прошивка" ще працює. Для мене це найбільш незрозуміла річ.

    У нас також є ОРКИ. Багато. Їм навіть мова не потрібна. Вони одне одного і так впізнаЮть.
  • #30 від Feral Cat 12 Aug 2018
  • У Львові був всього раз - не сподобалося. Можливо через жахливий клімат.


    Та чого ти через клімат обісрався. Давай, приїжджай, особисто зустріну розцілую.

    В дупу можеш поцілувати.
    Ваш брат по переїді до Одеси завжди першим переходить на русскій. Навіть коли до нього звертаєшся українською.
Сторінок:
Actions