Автор Тема: Юляха.  (Прочитано 26749 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #270 : Листопада 02, 2018, 03:00:17 15:00 »
И хватает у вас нервов разговаривать с куку- рузами-асмердейками? :weep:  Еще эту дуру развиртуализировали, она тебе Гео, никогда не простит. :fp2 :smilie5:

А может это не она...кто знает....А может и она...50% на 50%...Но дело не в этом. Тут главное..потыкать палочкой в этот серпентарий. Ты пошел, а они еще неделю кусать друг друга будут.  :bch:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #271 : Листопада 02, 2018, 03:03:03 15:03 »
Бгг, оце ти їх.  :lol:

Это Гугл. Набрал..вышел на сайт...с него...еще на сайт...с него еще на 3-4 страницы...и так...вышел на "Мамкивщину". Гугл - порохобот еще тот.

Юлии Владимировне надо запретить поисковые сервисы, как таковые. Все. И вообще интернет...Он только разлагает.

Плюнь три рази. Надіюся, що кількість дебілів у країні не є критичною. І ми ніколи не дізнаємося, що та курвега зможе заборонити.

ВОНА? Вона, будучи прем'єром через Кабмін ВЖЕ забороняла через законодавство (!!!) критикувати діяльність Кабміну в ЗМІ і через ЗМІ давати БУДЬ-ЯКІ статистичні дані.

Пам"ятаєте цю "жесть"? Я пам'ятаю.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Юляха.
« Reply #272 : Листопада 02, 2018, 03:10:10 15:10 »
Я все пам"ятаю, тому я за Леона.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #273 : Листопада 02, 2018, 03:21:16 15:21 »
Я все пам"ятаю, тому я за Леона.
точно.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #274 : Листопада 02, 2018, 03:44:18 15:44 »
https://ba.org.ua/shhodo-situaci%D1%97-z-vikoristannyam-foto-bijcya-oleksiya-lisenka/

Як доказ була сфотографована перша сторінка газети «Центральна Україна» за вересень цього року.

Ця газета видається у Кропивницькому і не є партійним виданням «Батьківщини». Разом з тим, як з’ясувалося, її засновники є афільованими з регіональним партійним керівництвом особами.

У зв’язку з цим ми не ховаємо голову в пісок, а визнаємо свою відповідальність за прикрий випадок.



 :lol:  :lol:  :love:


- как вы поясните это скотсттво в вашей партийной газете "Наша Чаечка"?
- Я от имени "Батькивщины" официально заявляю, что газета "Наша Чаечка" не имеет отношения к партии "Батькивщина".
- Ну, как же...? А ее основатель - Зюзюкин Вольдемар Ферапонтович...член вашей партии, мало того...шел на выборы от вашей партии и не один год.
- Серьезно? Первый раз такое слышу! Сейчас уточним! Але! Вольдемар Ферапонтович! Здрасьте...Здрасьте! Это Алла Бенедиктовна говорит...Ой, спасибо...Вольдемарчик, Вы такой душка! Ах да..тут вот...пришли...эти...короче какие-то искатели правды на свою жопу и утверждают, что Вы - член нашей партии! Нормально? Это правда? Серьезно? Так и ответить? Хорошо! Приветики вашей супруге - Светлане...я потом перезвоню. Пока-пока...Вольдемарчик Ферапонтович...Ой, спасибо...Вольдемарчик, Вы такой душка!
- Да. Так о чем мы? А..ну-да...Зюзюкин Вольдемар Ферапонтович действительно член нашей партии "Батькивщина". Честно? Мы не знали и первый раз слышим! Вот так вот. Но газета "Наша Чаечка" все равно не является газетой партии. Видите? Мы честно признали наш прокол и не прячем голову в песок. Так что..типа...извините, если что - обращайтесь. Что-то еще? Лучше про Липецкую фабрику поинтересовались бы...Ходят тут всякие.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #275 : Листопада 02, 2018, 04:08:17 16:08 »
ЮЛЬКОТА. КЛАССИКА!  :love:

― Когда вы приехали в Англию, донна Роза?

(* Советую переменить тему.)

― Советую переменить тему.
― Идиот!
― Иди...

― Узнай, не хочет ли кто сахару или сливок?
― А кто не хочет сахару или сливок?

― Вы, наверное, пролили много слёз, потеряв бедного дона Педро?
― Дона Педро... А кто это?
― Как, вы не знаете имени собственного мужа?

― Ах, мужа! Так бы сразу и сказали. Мужа... Да, вы правы.
Ох, дон Педро... Ох! Это был такой мужчина! Это что-то.
Я до сих пор плачу при воспоминании о нём. Это...
Да... Правда, он немножко любил выпить.

― Но дон Педро никогда не прикладывался к спиртным напиткам.
― Что-то я стала такая рассеянная, такая рассеянная.

― Я никак не могу понять, почему когда я впервые встретилась с доном Педро, он уверял меня, что не женат?
― Что-что? Дон Педро? А вы, вы знаете вообще что это был за мужчина?
Что это был за мужчина? Это был... Это был жестокий, коварный деспот! Тиранил жену, детей, служанку...

― Так у вас и дети имеются?
― Да! Штук шесть или пять. Я точно не помню сейчас.
Я не видела давно своих ангелочков! Они такие маленькие, маленькие!
― А где же теперь ваши ангелочки?
― Конечно, у папаши своего!
― У какого папаши?
― У дона Педро!
― Но ведь дон Педро умер.
― Какая неприятность. Какая разница?

― Налить?
― Да.

― Ну у другого Педро. Какая разница? Мало ли в Бразилии Педров? И не сосчитаешь!

― Н-да.
― Да.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #276 : Листопада 02, 2018, 09:31:17 21:31 »
Вечная комедия - в то время для Ящика мало кино сымали, но "Здрассте, я ваша тетя!" с А. Каляигиным... это был праздник юмора - ни какой КВН не сравнился бы с тем, как из скромной пьесы... сделали такое прекрасное кино.
 :smilie7:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Юляха.
« Reply #277 : Листопада 02, 2018, 10:40:26 22:40 »
Ой... а что опять ЮВТ натворила?



Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #278 : Листопада 03, 2018, 12:01:20 00:01 »
Лише погляньте. як наш пiвничок закудахтав.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Юляха.
« Reply #279 : Листопада 03, 2018, 08:14:42 08:14 »
Ой... а что опять ЮВТ натворила?


Треба визнати, що Макака розумніша за Садового, Грицацуя та Вакарчука разом взятих  :laugh:.
Їхня риторика та політичні програми абсолютно тотожні макакачим, тому, якщо вони мають хоч краплинку честі, то мусять об'єднуватись з Макакою  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Юляха.
« Reply #280 : Листопада 03, 2018, 09:01:11 09:01 »
Эссе называется "когда рядом небыло жены"

Гриценку позвонили с канала Прямой и спросили как он относится к предложению Тимошенко объединить силы
Гриць отвечает - "Спросите у хозяина вашего канала"

 :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Юляха.
« Reply #281 : Листопада 03, 2018, 09:06:32 09:06 »
Эссе называется "когда рядом небыло жены"

Гриценку позвонили с канала Прямой и спросили как он относится к предложению Тимошенко объединить силы
Гриць отвечает - "Спросите у хозяина вашего канала"

 :weep:
:fp2  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Юляха.
« Reply #282 : Листопада 03, 2018, 09:21:46 09:21 »
Ой... а что опять ЮВТ натворила?


Треба визнати, що Макака розумніша за Садового, Грицацуя та Вакарчука разом взятих  :laugh:.
Їхня риторика та політичні програми абсолютно тотожні макакачим, тому, якщо вони мають хоч краплинку честі, то мусять об'єднуватись з Макакою  :lol:

У Вакарчука є програма? Хіба може розклад концертів..

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Юляха.
« Reply #283 : Листопада 03, 2018, 09:27:30 09:27 »

У Вакарчука є програма? Хіба може розклад концертів..

Даже много, на каждый концерт своя :)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Юляха.
« Reply #284 : Листопада 03, 2018, 09:40:50 09:40 »
Ой... а что опять ЮВТ натворила?


Треба визнати, що Макака розумніша за Садового, Грицацуя та Вакарчука разом взятих  :laugh:.
Їхня риторика та політичні програми абсолютно тотожні макакачим, тому, якщо вони мають хоч краплинку честі, то мусять об'єднуватись з Макакою  :lol:

У Вакарчука є програма? Хіба може розклад концертів..
Документу "Програма Вакарчука" справді нема, але є пісні та інтерв'ю, в яких він співає приблизно те саме, що й Макака. Зубожіння, справедливість, "не твоя війна", Порох і Ющенко - каки, хор Алєксандрова і Пугачова - зе бест...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Юляха.
« Reply #285 : Листопада 03, 2018, 01:03:05 13:03 »
"я вас, блядей, три роки збирав" (с)


No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Юляха.
« Reply #286 : Листопада 03, 2018, 01:04:30 13:04 »
Інгу Станіславовну ти, звичайно, гарно. Йульки жваво заворушилися)

Она первая начала песком кидаться!

 :laugh:

Интересно её назвали: Посіпаки
https://posipaky.info/mp/9736
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Юляха.
« Reply #287 : Листопада 03, 2018, 01:22:15 13:22 »
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Юляха.
« Reply #288 : Листопада 03, 2018, 01:30:00 13:30 »
Турне Ваной с массовкой.



Стрий 2018 !!!! Сука ,нікуя не міняється.Підвіз масовки для мами української корупції автобусами.


No money No honey

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #289 : Листопада 03, 2018, 01:55:48 13:55 »
Турне Ваной с массовкой.


..

Пустий собор  :fp2

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Юляха.
« Reply #290 : Листопада 03, 2018, 03:42:02 15:42 »
"я вас, блядей, три роки збирав" (с)


:smiley24: :gigi:
Це таки справжній успіх для Вакарчука та Грицацуїв - стати "саратніками" Макаки  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #291 : Листопада 03, 2018, 06:15:58 18:15 »
Вона готова сотруднiчать...
Це слова Укр. Державного дiяча, яка клала... косу на Укр. мову.
Яка ж вона курва та бл*дь, коли так опустился...
Це вже не дно, це ЯМА... в яку Вону скинуть, як тiльки Вибори пройдуть.
 :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Юляха.
« Reply #292 : Листопада 03, 2018, 07:28:46 19:28 »
И хватает у вас нервов разговаривать с куку- рузами-асмердейками? :weep:  Еще эту дуру развиртуализировали, она тебе Гео, никогда не простит. :fp2 :smilie5:

А может это не она...кто знает....А может и она...50% на 50%...Но дело не в этом. Тут главное..потыкать палочкой в этот серпентарий. Ты пошел, а они еще неделю кусать друг друга будут.  :bch:

Може і не вона, але відношення до неї має. Принаймні у 2014-15 роках якась особа під іменем Інга Вершиніна, не пам'ятаю точно транслітерації, може і англ., строчила коментарі по всіх блогах УП. Наберіть в пошуку, переконаєтеся. Невипадково ж вона вибрала собі цю комбінацію, як мінімум секретутка.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #293 : Листопада 03, 2018, 08:38:25 20:38 »
   
Олександр Палій

Цифри, яким БАЙДУЖІ брехні й істерики Тимошенко:

2009 рік, прем'єр Ю.Тимошенко
мінімальна зарплата - 630 грн.
курс доллара 8 грн.
мінімальна зарплата = $ 78,75

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1061160764055598&id=100004850526751
2018 рік
мінімальна зарплата 3723 грн
курс доллара 28.2 гр.
Мінімальна зарплата = $ 132,02

То де було зубожіння?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #295 : Листопада 03, 2018, 08:43:30 20:43 »
   
Андрій Дзиндзя

Памятаєте Юліного воїна з неіснуючого бату Батіківщина? Ви будете здивовані, а може і ні, але він працював на проросійські організації за часів Яника http://kremlinstrategy.ru/?p=750 Зовуть цього недоробка, Павло Патерецький, фейковий кізяцький генерал!



https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1944469408923931&id=100000826720329
« Останнє редагування: Листопада 03, 2018, 08:51:16 20:51 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #296 : Листопада 03, 2018, 08:45:18 20:45 »
« Останнє редагування: Листопада 03, 2018, 08:51:38 20:51 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #297 : Листопада 03, 2018, 08:49:52 20:49 »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #298 : Листопада 04, 2018, 05:25:43 17:25 »
Головне у візиті Меркель:

(click to show/hide)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1061331277371880&id=100004850526751

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #299 : Листопада 05, 2018, 04:28:56 04:28 »
Чи є різниця між Самопоміччю та БЮТ?

04.11.2018. Mason Lemberg

https://tverezo.info/post/76418



Андрій Садовий дуже образився на пропозицію Юлії Тимошенко стати партнерами, що аж навіть написав гнівний пост в фейсбуку і оплатив його рекламу, де виганьбив Юлію Тимошенко та помахав пальчиком, мовляв, люди хочуть справжніх реформ, а не повернення старих схем.

Все вірно. Українці хочуть справжніх реформ, а не повернення старих схем.
Але до чого тут Андрій Садовий?

Реформи були прописані в коаліційній угоді, яку одночасно порушили як БЮТ, так і Самопоміч, вийшовши з коаліції, без будь-якої на те причини. Точніше задля того, щоб в Україні запанував хаос.



Як БЮТ, так і Самопоміч не голосують за більшість законів, за бюджети. В них майже абсолютно ідентична програма, яку вони вкрали в комуністів.
Як БЮТ, так і Самопоміч голосують проти всіх законів, спрямованих на захист національної безпеки та оборони. А Самопоміч ще й не голосувала за визнання Голодомору.
Як БЮТ, так і Самопоміч, як Тимошенко, так і Садовий брали безпосередню участь в прориві кордону, порушенні базових основ державності.
Як Тимошенко, так і Садовий на початку 2014 закликали здатися путіну, тримати танки в боксах, розказували, що ми програли цю війну.
Як БЮТ, так і Самопоміч зробили НУЛЬ для розвитку армії в подальшому. А представник Самопомочі, віце-спікер Парламенту Сироїд ще й розказувала, що українські військові, які боронять свою землю на фронті, є злочинцями, бо нібито порушують Конституцію.
Як БЮТ, так і Самопоміч намагалися зруйнувати зовнішню підтримку України та санкції для Кремля, прив’язані до Мінських угод, так і не запропонувавши будь-яких реальних альтернатив. А без цього їхні дії можна розцінювати як диверсію.
Як БЮТ, так і Самопоміч за ці 4 роки не можуть похвалитися абсолютно нічим, що доброго вони зробили для держави Україна, і йдуть на вибори навіть не з обіцянками, а з якимось висерами “Наступний”, “Новий курс”, щоб наперед зняти з себе відповідальність за деструктив у майбутньому.

Самопоміч нічим не відрізняється від БЮТ. Нічим принциповим, окрім того, що її представники не мали можливості керувати державою. І слухаючи ту муть, яку вони несуть, Слава Богу, що не мали. Хоча Садовому спершу пропонували посаду Віце-Прем’єра в 2014, а потім Прем’єра в 2016 і обидва рази він відмовився.

Тому так, українці хочуть справжніх реформ, а не повернення старих схем. Українці хочуть більшого ніж є зараз. Але як БЮТ, так і Самопоміч, як Тимошенко, так і Садовий до цього відношення не мають.