Автор Тема: Список кому на ФУП дали право редагувати гілки.  (Прочитано 13989 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Цитувати
За окремими деревами треба намагатись побачити весь ліс  :smilie7:

Аутсідера. думаю, притримують до виборів. Він там, за легендою, нібито якийсь охеренно секретний вояка на Сході   :weep:

Вона, типо, в Гамериках, а чоловік на Сході воює? маячня, як на мене.

Та звичайно, що маячня. Наші хлопці, форумні атошники, відверто знущалися з нього. А він не міг зрозуміти, наскільки це палевна версія, і видно її відразу. Це два кацапські троляки, кожен зі своєю метою.

Просто не кожен хоче викладати персональну інформацію про себе і нікому нічого не зобов"язаний. Враховуючи, що деякі фупівські стукачі вже встигли поламати декому життя  :smilie9:.

Від Аутсайдера вимагали назвати частину, де він служив, та розкрити свої персональні дані. А оскільки він це відмовився зробити, то йому та його жінці приписують всяку %:Аню. А це зовсім не означає, що він ніде не служив чи що він бот.

Означає. Ніде він не служив. Судячи по його відповідях служить він у фсб хіба що.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Цитувати
За окремими деревами треба намагатись побачити весь ліс  :smilie7:

Аутсідера. думаю, притримують до виборів. Він там, за легендою, нібито якийсь охеренно секретний вояка на Сході   :weep:

Вона, типо, в Гамериках, а чоловік на Сході воює? маячня, як на мене.


Та звичайно, що маячня. Наші хлопці, форумні атошники, відверто знущалися з нього. А він не міг зрозуміти, наскільки це палевна версія, і видно її відразу. Це два кацапські троляки, кожен зі своєю метою.

Просто не кожен хоче викладати персональну інформацію про себе і нікому нічого не зобов"язаний. Враховуючи, що деякі фупівські стукачі вже встигли поламати декому життя  :smilie9:.

Від Аутсайдера вимагали назвати частину, де він служив, та розкрити свої персональні дані. А оскільки він це відмовився зробити, то йому та його жінці приписують всяку %:Аню. А це зовсім не означає, що він ніде не служив чи що він бот.

Означає. Ніде він не служив. Судячи по його відповідях служить він у фсб хіба що.

Ксеня, викладіть мені своє ім"я і прізвище, номер соціального страхування, скрін сторінки паспорта. Що, не хочете? Аааа, значить, кацапський бот!

У вас є реальні докази, що він не служив? Ви свічку тримали? якщо ні, то робити про це висновки на основі триндіння на форумах для дорослої людини смішно.

А якщо одного дня Аутсайдер викладе докази, що служив, зробите собі віртуальне харакірі? чи як мінімум вибачитесь?

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Цитувати
За окремими деревами треба намагатись побачити весь ліс  :smilie7:

Аутсідера. думаю, притримують до виборів. Він там, за легендою, нібито якийсь охеренно секретний вояка на Сході   :weep:

Вона, типо, в Гамериках, а чоловік на Сході воює? маячня, як на мене.

Ви не в курсі, що багато іноземців приїхали в Україну і боролися за Україну на сході? Один навіть був американським мільйонером і його було вбито.

в курсі-курсі, і шаную їх внесок в нашу перемогу,
тільки їх дружини не пишуть на фупі.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Цитувати
За окремими деревами треба намагатись побачити весь ліс  :smilie7:

Аутсідера. думаю, притримують до виборів. Він там, за легендою, нібито якийсь охеренно секретний вояка на Сході   :weep:

Вона, типо, в Гамериках, а чоловік на Сході воює? маячня, як на мене.

Ви не в курсі, що багато іноземців приїхали в Україну і боролися за Україну на сході? Один навіть був американським мільйонером і його було вбито.

в курсі-курсі, і шаную їх внесок в нашу перемогу,
тільки їх дружини не пишуть на фупі.

На фупі чи тут може писати хто завгодно. Ви ж пишете, то чому ОТ не можна?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Цитувати
За окремими деревами треба намагатись побачити весь ліс  :smilie7:

Аутсідера. думаю, притримують до виборів. Він там, за легендою, нібито якийсь охеренно секретний вояка на Сході   :weep:

Вона, типо, в Гамериках, а чоловік на Сході воює? маячня, як на мене.


Та звичайно, що маячня. Наші хлопці, форумні атошники, відверто знущалися з нього. А він не міг зрозуміти, наскільки це палевна версія, і видно її відразу. Це два кацапські троляки, кожен зі своєю метою.

Просто не кожен хоче викладати персональну інформацію про себе і нікому нічого не зобов"язаний. Враховуючи, що деякі фупівські стукачі вже встигли поламати декому життя  :smilie9:.

Від Аутсайдера вимагали назвати частину, де він служив, та розкрити свої персональні дані. А оскільки він це відмовився зробити, то йому та його жінці приписують всяку %:Аню. А це зовсім не означає, що він ніде не служив чи що він бот.

Означає. Ніде він не служив. Судячи по його відповідях служить він у фсб хіба що.

Ксеня, викладіть мені своє ім"я і прізвище, номер соціального страхування, скрін сторінки паспорта. Що, не хочете? Аааа, значить, кацапський бот!

У вас є реальні докази, що він не служив? Ви свічку тримали? якщо ні, то робити про це висновки на основі триндіння на форумах для дорослої людини смішно.

А якщо одного дня Аутсайдер викладе докази, що служив, зробите собі віртуальне харакірі? чи як мінімум вибачитесь?

Він не викладе, бо він не служив.

Моє прізвище, мою адресу і мою сім'ю тут знають не менше 30 людей, на обох форумах.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Він не викладе, бо він не служив.

Моє прізвище, мою адресу і мою сім'ю тут знають не менше 30 людей, на обох форумах.

Ксеня, при всій повазі до Вас і не беручи до уваги особи аутсайдера і от, Ваша позиція нелогічна.

На форумі купа дописувачів, більшість з яких ніколи не викладала і не викладе свої персональні дані. Це не значить, що вони 1) не служили в АТО і 2) боти. Те, що Вас нібито знає 30 людей (я не сумніваюсь, що Ви реальна особа і без доказів), НЕ ОЗНАЧАЄ, що якщо людина не викладає персональні дані, то вона бот.

До цих осіб просто упереджене ставлення (в основному до ОТ, бо вона консерватор і фанат Трампа) і двійка-трійка обамолюбів розпустили про них брехню, що вони кацапські боти. На сьогоднішній день мені невідомі докази, що це так. Писання під анонімайзером - не доказ. Купа різних людей пишуть під анонімайзерами і їх ботами не називають.

А як нема доказів, значить, упереджена, злісна і безпідставна брехня.

Взагалі смішно спостерігати, як опоненти у розпалі суперечки називають один одного кацапським ботом незалежно від позиції, на якій стоять  :smilie5:.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Він не викладе, бо він не служив.


У Вас є докази, що не служив? Ні? значить, служив. Презумпція невинності - так само, як у випадку відсутності доказів про злочин людина вважається невинною  :smilie5:.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Цитувати
За окремими деревами треба намагатись побачити весь ліс  :smilie7:

Аутсідера. думаю, притримують до виборів. Він там, за легендою, нібито якийсь охеренно секретний вояка на Сході   :weep:

Вона, типо, в Гамериках, а чоловік на Сході воює? маячня, як на мене.

Ви не в курсі, що багато іноземців приїхали в Україну і боролися за Україну на сході? Один навіть був американським мільйонером і його було вбито.

в курсі-курсі, і шаную їх внесок в нашу перемогу,
тільки їх дружини не пишуть на фупі.

На фупі чи тут може писати хто завгодно. Ви ж пишете, то чому ОТ не можна?

Коли це я забороняла Ользі Тейлор чи комусь ще писати на фупі чи де-інше?
Я ж розумію, людина заробляє на кусок хліба, транслюючи методички з ольгіно, життя в Америці дороге, вочевидь.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Коли це я забороняла Ользі Тейлор чи комусь ще писати на фупі чи де-інше?
Я ж розумію, людина заробляє на кусок хліба, транслюючи методички з ольгіно, життя в Америці дороге, вочевидь.

Ну Ви ж кажете, що жінки служивих на форумах не пишуть.

Які саме методички з Ольгіно вона транслювала? Що  Трамп - класний чувак? Так думають 90 відсотків республіканців (до яких вона належить) і приблизно половина жителів США (до яких вона теж належить).

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655

Він не викладе, бо він не служив.


У Вас є докази, що не служив? Ні? значить, служив. Презумпція невинності - так само, як у випадку відсутності доказів про злочин людина вважається невинною  :smilie5:.

У нього нема доказів, що він служив. У цьому випадку питання ставиться саме так. Саме у такій послідовності.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Він не викладе, бо він не служив.


У Вас є докази, що не служив? Ні? значить, служив. Презумпція невинності - так само, як у випадку відсутності доказів про злочин людина вважається невинною  :smilie5:.

У нього нема доказів, що він служив. У цьому випадку питання ставиться саме так. Саме у такій послідовності.

Не має значення, у якій послідовності (хоча з юридичної токи зору ставиться так, як я сказала, тому що інакше у людини безпідставно руйнується репутація). Те, що він не надав доказів фактично чужим людям (дехто з яких стукачі і відстежують патріотів), не означає, що він не служив.

Не кажучи вже про те, що у нього декілька громадянств і з точки зору американського законодавства він порушив закон, поїхавши воювати в Україну. Про це і він, і ОТ сто раз пояснювали на фупі.

Але ні, йому треба всім ризикувати і викласти особисті дані, щоб заткнути рота парі істеричок на фупі!! це взагалі повний фейспам.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
І треба було мені тут згадати про Аутсідера  :weep:


Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
І треба було мені тут згадати про Аутсідера  :weep:

Дуже влучно вийшло :smiley24:

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Ну так хай скине пруфи в приват Geo або іншому АТОшнику, і той підтвердить, або ні.
Russia delenda est.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ну так хай скине пруфи в приват Geo або іншому АТОшнику, і той підтвердить, або ні.

Нащо? він нікому нічого доводити не зобов"язаний. І це розкриє його айдентіті, а він не хоче навіть мінімального ризику, інакше б давно це зробив. У мене родич теж в АТО. Тільки хрін я вам зіллю його інфу і де він стоїть.

До речі, він давно вже на фупі не писав. Підозріла поведінка як для бота  :smilie5:.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
 Я перепрощую,
але ж де те моральне дно?
Як може дружина військового (повіримо, ок)  прислуговувати хазяйці форуму, на якому розміщують тези про воїнів ЗСУ як карателів та мародерів?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ну так хай скине пруфи в приват Geo або іншому АТОшнику, і той підтвердить, або ні.

Нащо? він нікому нічого доводити не зобов"язаний. І це розкриє його айдентіті, а він не хоче навіть мінімального ризику, інакше б давно це зробив. У мене родич теж в АТО. Тільки хрін я вам зіллю його інфу і де він стоїть.

До речі, він давно вже на фупі не писав. Підозріла поведінка як для бота  :smilie5:.

Пішов мабуть сканувати посвідчення учасника АТО.

Я вам розкажу про презумпцію. Коли незнайомим людям хтось заявляє, що воював, то він повинен це довести. Заходить у маршрутку- показати посвідчення. У соцзахисті- показати посвідчення. Для отримання статусу- надати довідку, підписану командиром. Бо заявка незнайомої людини не означає рівно нічого без доказів. Він міг з блохами під диваном воювати, йому ніхто не зобов'язаний вірити на слово. До моменту надання доказів він, зі всім його послужним форумним багажем, є звичайним пздуном, у кращому випадку.
Будуть докази- я, очевидно, вибачуся. Але їх не буде.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Я перепрощую,
але ж де те моральне дно?
Як може дружина військового (повіримо, ок)  прислуговувати хазяйці форуму, на якому розміщують тези про воїнів ЗСУ як карателів та мародерів?

Так само як "прислуговують" всі інші, хто там пише. Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

А я от сама пішла.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ну так хай скине пруфи в приват Geo або іншому АТОшнику, і той підтвердить, або ні.

Нащо? він нікому нічого доводити не зобов"язаний. І це розкриє його айдентіті, а він не хоче навіть мінімального ризику, інакше б давно це зробив. У мене родич теж в АТО. Тільки хрін я вам зіллю його інфу і де він стоїть.

До речі, він давно вже на фупі не писав. Підозріла поведінка як для бота  :smilie5:.

Пішов мабуть сканувати посвідчення учасника АТО.

Я вам розкажу про презумпцію. Коли незнайомим людям хтось заявляє, що воював, то він повинен це довести. Заходить у маршрутку- показати посвідчення. У соцзахисті- показати посвідчення. Для отримання статусу- надати довідку, підписану командиром. Бо заявка незнайомої людини не означає рівно нічого без доказів. Він міг з блохами під диваном воювати, йому ніхто не зобов'язаний вірити на слово. До моменту надання доказів він, зі всім його послужним форумним багажем, є звичайним пздуном, у кращому випадку.
Будуть докази- я, очевидно, вибачуся. Але їх не буде.

Привівняли реальне життя з віртуальним! Плюс Ви чомусь ігноруєте той факт, що на відміну від атошників, що живуть в Україні, у аутсайдера зовсім інші проблеми, бо він громадянин США. І якщо хтось пронюхає, що він воював за Україну (тобто за вас усіх), хто знає, що йому загрожує.

Але вам усім наплювати, що буде з людиною, яка воювала за вас. Головне, хай доведе, що воював, купі неадекватів на фупі!

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Я перепрощую,
але ж де те моральне дно?
Як може дружина військового (повіримо, ок)  прислуговувати хазяйці форуму, на якому розміщують тези про воїнів ЗСУ як карателів та мародерів?

Так само як "прислуговують" всі інші, хто там пише. Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

А я от сама пішла.

навря чи ви пішли з  фупу, бо "Ольга Тейлор" строчить без перестанку.
До речі як дружина військового, вона дуже зневажливо ставиться до героїзму Маккейна (а саме полону), вам не здається?
Бажаю її чоловікові не опинитися в полоні у бойовиків.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ну так хай скине пруфи в приват Geo або іншому АТОшнику, і той підтвердить, або ні.

Нащо? він нікому нічого доводити не зобов"язаний. І це розкриє його айдентіті, а він не хоче навіть мінімального ризику, інакше б давно це зробив. У мене родич теж в АТО. Тільки хрін я вам зіллю його інфу і де він стоїть.

До речі, він давно вже на фупі не писав. Підозріла поведінка як для бота  :smilie5:.

Пішов мабуть сканувати посвідчення учасника АТО.

Я вам розкажу про презумпцію. Коли незнайомим людям хтось заявляє, що воював, то він повинен це довести. Заходить у маршрутку- показати посвідчення. У соцзахисті- показати посвідчення. Для отримання статусу- надати довідку, підписану командиром. Бо заявка незнайомої людини не означає рівно нічого без доказів. Він міг з блохами під диваном воювати, йому ніхто не зобов'язаний вірити на слово. До моменту надання доказів він, зі всім його послужним форумним багажем, є звичайним пздуном, у кращому випадку.
Будуть докази- я, очевидно, вибачуся. Але їх не буде.

Привівняли реальне життя з віртуальним! Плюс Ви чомусь ігноруєте той факт, що на відміну від атошників, що живуть в Україні, у аутсайдера зовсім інші проблеми, бо він громадянин США. І якщо хтось пронюхає, що він воював за Україну (тобто за вас усіх), хто знає, що йому загрожує.

Але вам усім наплювати, що буде з людиною, яка воювала за вас. Головне, хай доведе, що воював, купі неадекватів на фупі!

Ясно, що мені на нього наплювати, бо воював він хіба що на ігровій приставці.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Я перепрощую,
але ж де те моральне дно?
Як може дружина військового (повіримо, ок)  прислуговувати хазяйці форуму, на якому розміщують тези про воїнів ЗСУ як карателів та мародерів?

Так само як "прислуговують" всі інші, хто там пише. Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

А я от сама пішла.

навря чи ви пішли з  фупу, бо "Ольга Тейлор" строчить без перестанку.
До речі як дружина військового, вона дуже зневажливо ставиться до героїзму Маккейна (а саме полону), вам не здається?
Бажаю її чоловікові не опинитися в полоні у бойовиків.

Він не опиниться   :gigi:

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Цитувати
Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

відстоювання попраних прав, хай і форумних, і взяття у Притули привелеї над іншими юзерами для просування кацапропаганди шляхом модерування власних гілок - то різні речі.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

навря чи ви пішли з  фупу, бо "Ольга Тейлор" строчить без перестанку.
До речі як дружина військового, вона дуже зневажливо ставиться до героїзму Маккейна (а саме полону), вам не здається?
Бажаю її чоловікові не опинитися в полоні у бойовиків.

Знову опускаємося до персональних наїздів, бо по суті нічого сказати? Я така ж сама Ольга Тейлор, як і Ви - Свєта Бикова :). І тут є користувачі, які це знають.

Не треба бути таким примітивним. Світ не чорно-білий і є купа нюансів. Нагадую, як ви всі молилися на Надю Савченко, а коли Югенд написав, що вона ніяка не героїня і взагалі хвора на голову, як ви його тільки не матюкали! А він виявився правим.

Багато людей увірує у певну парадигму, і коли хтось ділиться думкою, яка може цю парадигму поруйнувати, замість того, щоб розглянути факти і аргументи, люди нападають на носія. Тому ви всі і не любите ОТ і аутсайдера, бо деякі речі, які вони кажуть, ламають вашу парадигму. Але це не означає, що вони неправі.

Сам факт потрапляння у полон нікого героєм не робить. Нагадати, як ставилися до військовополонених у СССР після другої світової війни? Я даю плюс Маккейну за 1) те, що не відмовився воювати і 2) що відмовився відправитися додому, поки не освободять інших військовополонених. А не за те, що потрапив у полон.

Щодо аутсайдера, то він уже закінчив службу і повернувся у США.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Цитувати
Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

відстоювання попраних прав, хай і форумних, і взяття у Притули привелеї над іншими юзерами для просування кацапропаганди шляхом модерування власних гілок - то різні речі.

Якщо би Ви читали пости Тейлор не вибірково, то побачили б, що вона просила за розбанювання деяких ніків, у тому числі і Слава (!!), який її у свій час гнобив.

Просування кацапопропаганди? у чому? не бачу від Вас ніякої аргументації. Там є реально купа ніків, які просувають кацапопропаганду, але у Вас чомусь фокус виключно на Тейлор.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Ясно, що мені на нього наплювати, бо воював він хіба що на ігровій приставці.

Суб"єктивна думка, яка не має відношення до реальності :).

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626

навря чи ви пішли з  фупу, бо "Ольга Тейлор" строчить без перестанку.
До речі як дружина військового, вона дуже зневажливо ставиться до героїзму Маккейна (а саме полону), вам не здається?
Бажаю її чоловікові не опинитися в полоні у бойовиків.

Знову опускаємося до персональних наїздів, бо по суті нічого сказати? Я така ж сама Ольга Тейлор, як і Ви - Свєта Бикова :). І тут є користувачі, які це знають.

Не треба бути таким примітивним. Світ не чорно-білий і є купа нюансів. Нагадую, як ви всі молилися на Надю Савченко, а коли Югенд написав, що вона ніяка не героїня і взагалі хвора на голову, як ви його тільки не матюкали! А він виявився правим.

Багато людей увірує у певну парадигму, і коли хтось ділиться думкою, яка може цю парадигму поруйнувати, замість того, щоб розглянути факти і аргументи, люди нападають на носія. Тому ви всі і не любите ОТ і аутсайдера, бо деякі речі, які вони кажуть, ламають вашу парадигму. Але це не означає, що вони неправі.

Сам факт потрапляння у полон нікого героєм не робить. Нагадати, як ставилися до військовополонених у СССР після другої світової війни? Я даю плюс Маккейну за 1) те, що не відмовився воювати і 2) що відмовився відправитися додому, поки не освободять інших військовополонених. А не за те, що потрапив у полон.

Щодо аутсайдера, то він уже закінчив службу і повернувся у США.

Ви дуже обізнана щодо родини Тейлор/аутсайдера.
Стосовно чорного-білого.
На війні не буває напівтонів, тому що війна -вже резульат компроісів (вихляня дупою).

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Цитувати
Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

відстоювання попраних прав, хай і форумних, і взяття у Притули привелеї над іншими юзерами для просування кацапропаганди шляхом модерування власних гілок - то різні речі.

Якщо би Ви читали пости Тейлор не вибірково, то побачили б, що вона просила за розбанювання деяких ніків, у тому числі і Слава (!!), який її у свій час гнобив.

Просування кацапопропаганди? у чому? не бачу від Вас ніякої аргументації. Там є реально купа ніків, які просувають кацапопропаганду, але у Вас чомусь фокус виключно на Тейлор.

Хвала Розуму, відвертим примітивним пропагандонам ще не надали права модерувати власні гілки,
поки що йде гра в "інтелектуальних дописувачів" зі свіжим подихом :gigi:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Ви дуже обізнана щодо родини Тейлор/аутсайдера.
Стосовно чорного-білого.
На війні не буває напівтонів, тому що війна -вже резульат компроісів (вихляня дупою).

Обізнана до тої ж міри, що і кожен, хто читає фуп. Але одні читають і перекручують через власну упередженість, а інші - аналізують. У цьому - різниця між нами.

До чого тут війна? я кажу про сприйняття інформації і фільтри у сприйнятті.

Хоча на війні теж не все чорно-біле. Наприклад, як ви ставитесь до колишніх зеків, які взяли у руки зброю і пішли захищати вас? це герої чи бандити?

Черкащанка, якщо Вас розбанять, будете знову писати на фупі?


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Цитувати
Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

відстоювання попраних прав, хай і форумних, і взяття у Притули привелеї над іншими юзерами для просування кацапропаганди шляхом модерування власних гілок - то різні речі.

Якщо би Ви читали пости Тейлор не вибірково, то побачили б, що вона просила за розбанювання деяких ніків, у тому числі і Слава (!!), який її у свій час гнобив.

Просування кацапопропаганди? у чому? не бачу від Вас ніякої аргументації. Там є реально купа ніків, які просувають кацапопропаганду, але у Вас чомусь фокус виключно на Тейлор.

Хвала Розуму, відвертим примітивним пропагандонам ще не надали права модерувати власні гілки,
поки що йде гра в "інтелектуальних дописувачів" зі свіжим подихом :gigi:

Хмм ...  ще раз, ОТ - ніякий не пропагандон. У порівнянні із хейтером Української державності Лукстенебрісом вона взагалі ангелок із крильцями. Але ж Ви не маєте з Луксом проблем, чи не так?