Автор Тема: Список кому на ФУП дали право редагувати гілки.  (Прочитано 13979 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655

Ясно, що мені на нього наплювати, бо воював він хіба що на ігровій приставці.

Суб"єктивна думка, яка не має відношення до реальності :).

Це якраз об'єктивна реальність)

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626

Ви дуже обізнана щодо родини Тейлор/аутсайдера.
Стосовно чорного-білого.
На війні не буває напівтонів, тому що війна -вже резульат компроісів (вихляня дупою).

Обізнана до тої ж міри, що і кожен, хто читає фуп. Але одні читають і перекручують через власну упередженість, а інші - аналізують. У цьому - різниця між нами.

До чого тут війна? я кажу про сприйняття інформації і фільтри у сприйнятті.

Хоча на війні теж не все чорно-біле. Наприклад, як ви ставитесь до колишніх зеків, які взяли у руки зброю і пішли захищати вас? це герої чи бандити?

Черкащанка, якщо Вас розбанять, будете знову писати на фупі?
звісно, що ні.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Цитувати
За окремими деревами треба намагатись побачити весь ліс  :smilie7:

Аутсідера. думаю, притримують до виборів. Він там, за легендою, нібито якийсь охеренно секретний вояка на Сході   :weep:

Вона, типо, в Гамериках, а чоловік на Сході воює? маячня, як на мене.

Та там вже такі легенди наворочені, що суб'єкти вже самі заплутались, що брехати  :gigi:
Я не оцінюю правдивість того, що форумчани про себе пишуть. Може правду, може фантазії.
Аутсайдер грошей на форумах не збирав, ніякого профіту зі своїх розповідей не мав. А позиція в нього здебільшого проукраїнська, на відміну від багатьох його опонентів, таких як СлавРедько та гопкомпанія.
Так що ви до речі з ним не поділили?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Цитувати
Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

відстоювання попраних прав, хай і форумних, і взяття у Притули привелеї над іншими юзерами для просування кацапропаганди шляхом модерування власних гілок - то різні речі.
Ну десь так.
Хоча кацапопропаганди від Ольги Тейлор не пригадую, а от підтримка Казльони в той час, коли Казльона таке витворяє, робить Ольгу співучасником Казльони.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Так само як "прислуговують" всі інші, хто там пише. Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

А я от сама пішла.

Тиж казала десь раніше що ніколи не писала на ФУП... :weep:в мене вже глюки.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870

Хвала Розуму, відвертим примітивним пропагандонам ще не надали права модерувати власні гілки,
поки що йде гра в "інтелектуальних дописувачів" зі свіжим подихом :gigi:
Це камінь в чий огород?


 :upa

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626

Хвала Розуму, відвертим примітивним пропагандонам ще не надали права модерувати власні гілки,
поки що йде гра в "інтелектуальних дописувачів" зі свіжим подихом :gigi:
Це камінь в чий огород?


 :upa

в огород тої, хто роздає привелєї
вона ж влащтовує ці ігрища, щоб форум не покрився цвіллю за її словами.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Цитувати
За окремими деревами треба намагатись побачити весь ліс  :smilie7:

Аутсідера. думаю, притримують до виборів. Він там, за легендою, нібито якийсь охеренно секретний вояка на Сході   :weep:

Вона, типо, в Гамериках, а чоловік на Сході воює? маячня, як на мене.

Та там вже такі легенди наворочені, що суб'єкти вже самі заплутались, що брехати  :gigi:
Я не оцінюю правдивість того, що форумчани про себе пишуть. Може правду, може фантазії.
Аутсайдер грошей на форумах не збирав, ніякого профіту зі своїх розповідей не мав. А позиція в нього здебільшого проукраїнська, на відміну від багатьох його опонентів, таких як СлавРедько та гопкомпанія.
Так що ви до речі з ним не поділили?

 :smiley24:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Так само як "прислуговують" всі інші, хто там пише. Ви ж там теж "прислуговували" і, напевно б, продовжували, поки Вас не забанили.

А я от сама пішла.

Тиж казала десь раніше що ніколи не писала на ФУП... :weep:в мене вже глюки.

Ніколи не казала, що ніколи не писала. Писала менше року в сукупності, а вже декілька місяців - ні. Теж проблеми з логікою?

А ось Ви якраз продовжуєте "прислуговувати", хехе  :smilie5:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Ніколи не казала, що ніколи не писала. Писала менше року в сукупності, а вже декілька місяців - ні. Теж проблеми з логікою?

А ось Ви якраз продовжуєте "прислуговувати", хехе  :smilie5:

Казала, і зовсім не давно.  :super:


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906

навря чи ви пішли з  фупу, бо "Ольга Тейлор" строчить без перестанку.
До речі як дружина військового, вона дуже зневажливо ставиться до героїзму Маккейна (а саме полону), вам не здається?
Бажаю її чоловікові не опинитися в полоні у бойовиків.

Знову опускаємося до персональних наїздів, бо по суті нічого сказати? Я така ж сама Ольга Тейлор, як і Ви - Свєта Бикова :). І тут є користувачі, які це знають.

Не треба бути таким примітивним. Світ не чорно-білий і є купа нюансів. Нагадую, як ви всі молилися на Надю Савченко, а коли Югенд написав, що вона ніяка не героїня і взагалі хвора на голову, як ви його тільки не матюкали! А він виявився правим.

Багато людей увірує у певну парадигму, і коли хтось ділиться думкою, яка може цю парадигму поруйнувати, замість того, щоб розглянути факти і аргументи, люди нападають на носія. Тому ви всі і не любите ОТ і аутсайдера, бо деякі речі, які вони кажуть, ламають вашу парадигму. Але це не означає, що вони неправі.

Сам факт потрапляння у полон нікого героєм не робить. Нагадати, як ставилися до військовополонених у СССР після другої світової війни? Я даю плюс Маккейну за 1) те, що не відмовився воювати і 2) що відмовився відправитися додому, поки не освободять інших військовополонених. А не за те, що потрапив у полон.

Щодо аутсайдера, то він уже закінчив службу і повернувся у США.
Так висловитися про полон може тільки цілковитий совок.Врахочуючи це,а також ,що ви,коли жили в Україні,з ваших слів,нічого про Голодомор не чули(а така родина патріотична),а аргументуєте тим,що тоді ніхто ці знання не пропагував( що не правда,ці знанні досить широко розповсюджувались)~явно згадка про діяльність Ющенко ,то здається ,що легенда ваша,товврищ,фуфлижна.Краще їх продумувати тре.І ,мабуть ,ви дійсно ОТ.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906

Ви дуже обізнана щодо родини Тейлор/аутсайдера.
Стосовно чорного-білого.
На війні не буває напівтонів, тому що війна -вже резульат компроісів (вихляня дупою).

Обізнана до тої ж міри, що і кожен, хто читає фуп. Але одні читають і перекручують через власну упередженість, а інші - аналізують. У цьому - різниця між нами.

До чого тут війна? я кажу про сприйняття інформації і фільтри у сприйнятті.

Хоча на війні теж не все чорно-біле. Наприклад, як ви ставитесь до колишніх зеків, які взяли у руки зброю і пішли захищати вас? це герої чи бандити?

Черкащанка, якщо Вас розбанять, будете знову писати на фупі?
Про зеків теж чисто совковий стереотип,як на мене.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ніколи не казала, що ніколи не писала. Писала менше року в сукупності, а вже декілька місяців - ні. Теж проблеми з логікою?

А ось Ви якраз продовжуєте "прислуговувати", хехе  :smilie5:

Казала, і зовсім не давно.  :super:

Цитата?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

навря чи ви пішли з  фупу, бо "Ольга Тейлор" строчить без перестанку.
До речі як дружина військового, вона дуже зневажливо ставиться до героїзму Маккейна (а саме полону), вам не здається?
Бажаю її чоловікові не опинитися в полоні у бойовиків.

Знову опускаємося до персональних наїздів, бо по суті нічого сказати? Я така ж сама Ольга Тейлор, як і Ви - Свєта Бикова :). І тут є користувачі, які це знають.

Не треба бути таким примітивним. Світ не чорно-білий і є купа нюансів. Нагадую, як ви всі молилися на Надю Савченко, а коли Югенд написав, що вона ніяка не героїня і взагалі хвора на голову, як ви його тільки не матюкали! А він виявився правим.

Багато людей увірує у певну парадигму, і коли хтось ділиться думкою, яка може цю парадигму поруйнувати, замість того, щоб розглянути факти і аргументи, люди нападають на носія. Тому ви всі і не любите ОТ і аутсайдера, бо деякі речі, які вони кажуть, ламають вашу парадигму. Але це не означає, що вони неправі.

Сам факт потрапляння у полон нікого героєм не робить. Нагадати, як ставилися до військовополонених у СССР після другої світової війни? Я даю плюс Маккейну за 1) те, що не відмовився воювати і 2) що відмовився відправитися додому, поки не освободять інших військовополонених. А не за те, що потрапив у полон.

Щодо аутсайдера, то він уже закінчив службу і повернувся у США.
Так висловитися про полон може тільки цілковитий совок.Врахочуючи це,а також ,що ви,коли жили в Україні,з ваших слів,нічого про Голодомор не чули(а така родина патріотична),а аргументуєте тим,що тоді ніхто ці знання не пропагував( що не правда,ці знанні досить широко розповсюджувались)~явно згадка про діяльність Ющенко ,то здається ,що легенда ваша,товврищ,фуфлижна.Краще їх продумувати тре.І ,мабуть ,ви дійсно ОТ.

Наклав цілу купу брехні, як шкодливий кіт, і хочете, щоб я виправдовувалася? Наведіть докази публікацій у 90-х про голодомор у газетах з широким обігом, або передач на центральному телебаченні, а то я теж можу написати, що Ви брешете. При Ющенку мене в Україні не було.

Про полон цікаво. Значить, Ви кожному боягузу, який здався в полон, автоматично дасте Зірку Героя? в полон потрапляли мільйони солдат. Хто здався сам, кого захопили. Тому факт полону не є тотожний героїзму.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968

Ви дуже обізнана щодо родини Тейлор/аутсайдера.
Стосовно чорного-білого.
На війні не буває напівтонів, тому що війна -вже резульат компроісів (вихляня дупою).

Обізнана до тої ж міри, що і кожен, хто читає фуп. Але одні читають і перекручують через власну упередженість, а інші - аналізують. У цьому - різниця між нами.

До чого тут війна? я кажу про сприйняття інформації і фільтри у сприйнятті.

Хоча на війні теж не все чорно-біле. Наприклад, як ви ставитесь до колишніх зеків, які взяли у руки зброю і пішли захищати вас? це герої чи бандити?

Черкащанка, якщо Вас розбанять, будете знову писати на фупі?
Про зеків теж чисто совковий стереотип,як на мене.

То як - герої чи бандити? а той мужик, що пластиковим членом себе трахав на фотках і грабив народ, він герой чи бандит? адже він теж був в АТО.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Ad Astra,
а ви і про колективізацію, мабуть, нічого не чули, не тільки про Голодомор?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Що тут, Оля працює ?  :weep:

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Цитувати
То як - герої чи бандити? а той мужик, що пластиковим членом себе трахав на фотках і грабив народ, він герой чи бандит? адже він теж був в АТО.

Якась адська суміш, блд, з "невибритою промєжностью" Ольги Тейлор та "карателів і мародерів" туя :weep:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ой, Астра, у Вас такі цікаві асоціації відразу.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Цитувати
То як - герої чи бандити? а той мужик, що пластиковим членом себе трахав на фотках і грабив народ, він герой чи бандит? адже він теж був в АТО.

Якась адська суміш, блд, з "невибритою промєжностью" Ольги Тейлор та "карателів і мародерів" туя :weep:

Связующєє звєно, хіба ні? Якраз його і не вистачало.  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ad Astra,
а ви і про колективізацію, мабуть, нічого не чули, не тільки про Голодомор?
Шановне панство, ви даремно дивуєтесь, в 90-і роки ще повно пересічних громадян нічого або майже нічого про Голодомор не знали. Я з такими тоді не раз і не два стикався.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Ad Astra,
а ви і про колективізацію, мабуть, нічого не чули, не тільки про Голодомор?
Шановне панство, ви даремно дивуєтесь, в 90-і роки ще повно пересічних громадян нічого або майже нічого про Голодомор не знали. Я з такими тоді не раз і не два стикався.

про Голодомор могли не знати нащадки тих, кого завезли із-за меж України заселяти зачищені голодом території.
Нащадки ж виживших під час геноциду українців хоча б раз у житті повинні були чули від своїх рідних про той жах. 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ad Astra,
а ви і про колективізацію, мабуть, нічого не чули, не тільки про Голодомор?
Шановне панство, ви даремно дивуєтесь, в 90-і роки ще повно пересічних громадян нічого або майже нічого про Голодомор не знали. Я з такими тоді не раз і не два стикався.

про Голодомор могли не знати нащадки тих, кого завезли із-за меж України заселяти зачищені голодом території.
Нащадки ж виживших під час геноциду українців хоча б раз у житті повинні були чули від своїх рідних про той жах.
В першому наближенні десь так, хоча трафунки різні бувають. Мені розповідали, наприклад, як з в 50-і роки родина з подільського села завербувалась на роботу до Сибіру, але незабаром (за рік чи 2) повернулась. Повернулась абсолютно зрусифікованою, діти за той рік повністю забули українську мову і влаштовували істерики в школі, бо їм важко було вчитись українською.
Як Ви гадаєте, чи в таких сім'ях пам'ятали про голодомор?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Ad Astra,
а ви і про колективізацію, мабуть, нічого не чули, не тільки про Голодомор?
Шановне панство, ви даремно дивуєтесь, в 90-і роки ще повно пересічних громадян нічого або майже нічого про Голодомор не знали. Я з такими тоді не раз і не два стикався.

про Голодомор могли не знати нащадки тих, кого завезли із-за меж України заселяти зачищені голодом території.
Нащадки ж виживших під час геноциду українців хоча б раз у житті повинні були чули від своїх рідних про той жах.
В першому наближенні десь так, хоча трафунки різні бувають. Мені розповідали, наприклад, як з в 50-і роки родина з подільського села завербувалась на роботу до Сибіру, але незабаром (за рік чи 2) повернулась. Повернулась абсолютно зрусифікованою, діти за той рік повністю забули українську мову і влаштовували істерики в школі, бо їм важко було вчитись українською.
Як Ви гадаєте, чи в таких сім'ях пам'ятали про голодомор?

Тобто Ви визнаєте, що про Голодомор не хотіли знати лише уражені бацилою "руськага міра"?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ad Astra,
а ви і про колективізацію, мабуть, нічого не чули, не тільки про Голодомор?
Шановне панство, ви даремно дивуєтесь, в 90-і роки ще повно пересічних громадян нічого або майже нічого про Голодомор не знали. Я з такими тоді не раз і не два стикався.

про Голодомор могли не знати нащадки тих, кого завезли із-за меж України заселяти зачищені голодом території.
Нащадки ж виживших під час геноциду українців хоча б раз у житті повинні були чули від своїх рідних про той жах.
В першому наближенні десь так, хоча трафунки різні бувають. Мені розповідали, наприклад, як з в 50-і роки родина з подільського села завербувалась на роботу до Сибіру, але незабаром (за рік чи 2) повернулась. Повернулась абсолютно зрусифікованою, діти за той рік повністю забули українську мову і влаштовували істерики в школі, бо їм важко було вчитись українською.
Як Ви гадаєте, чи в таких сім'ях пам'ятали про голодомор?

Тобто Ви визнаєте, що про Голодомор не хотіли знати лише уражені бацилою "руськага міра"?
Я би повністю з Вами погодився, якби не оце "не хотіли знати". Там не завжди можна говорити про свідомий вибір. Ось візьмемо ту сільську зрусифіковану родину. Батьки точно про голодомор знали, але воліли відцуратись від українства та забути про голодомор. А діти мабуть вже й не знали, не кажучи про онуків.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038

Тобто Ви визнаєте, що про Голодомор не хотіли знати лише уражені бацилою "руськага міра"?

Знать не хотят про голодомор те кто поживился за его счет

Вот например про более ранние события - раскулачивание
В 90х моя мама решила съездить на "родину" раскулаченых предков. Я уже не помню особо чего она хотела, толи найти родственников, толи какието документы искала, неважно.
Короче - ни одна сука в селе ничего ей не сказала, все молчали как рыба об лед. Почему, думаю объяснять не надо.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626

Тобто Ви визнаєте, що про Голодомор не хотіли знати лише уражені бацилою "руськага міра"?

Знать не хотят про голодомор те кто поживился за его счет

Вот например про более ранние события - раскулачивание
В 90х моя мама решила съездить на "родину" раскулаченых предков. Я уже не помню особо чего она хотела, толи найти родственников, толи какието документы искала, неважно.
Короче - ни одна сука в селе ничего ей не сказала, все молчали как рыба об лед. Почему, думаю объяснять не надо.

вірно, оті нащадки ативістів із комнезамів.
Про колективізацію та розкуркулення навіть в радянських шкільних підручниках писали, вже не кажу по про виші з іх курсом "наукового комунізму".
Тому для людини, що мислить, 2+2 зкласти було б не вважко,
розуміючи, що відібраний продразверсткой останній сухар може спричинити голод.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906

навря чи ви пішли з  фупу, бо "Ольга Тейлор" строчить без перестанку.
До речі як дружина військового, вона дуже зневажливо ставиться до героїзму Маккейна (а саме полону), вам не здається?
Бажаю її чоловікові не опинитися в полоні у бойовиків.

Знову опускаємося до персональних наїздів, бо по суті нічого сказати? Я така ж сама Ольга Тейлор, як і Ви - Свєта Бикова :). І тут є користувачі, які це знають.

Не треба бути таким примітивним. Світ не чорно-білий і є купа нюансів. Нагадую, як ви всі молилися на Надю Савченко, а коли Югенд написав, що вона ніяка не героїня і взагалі хвора на голову, як ви його тільки не матюкали! А він виявився правим.

Багато людей увірує у певну парадигму, і коли хтось ділиться думкою, яка може цю парадигму поруйнувати, замість того, щоб розглянути факти і аргументи, люди нападають на носія. Тому ви всі і не любите ОТ і аутсайдера, бо деякі речі, які вони кажуть, ламають вашу парадигму. Але це не означає, що вони неправі.

Сам факт потрапляння у полон нікого героєм не робить. Нагадати, як ставилися до військовополонених у СССР після другої світової війни? Я даю плюс Маккейну за 1) те, що не відмовився воювати і 2) що відмовився відправитися додому, поки не освободять інших військовополонених. А не за те, що потрапив у полон.

Щодо аутсайдера, то він уже закінчив службу і повернувся у США.
Так висловитися про полон може тільки цілковитий совок.Врахочуючи це,а також ,що ви,коли жили в Україні,з ваших слів,нічого про Голодомор не чули(а така родина патріотична),а аргументуєте тим,що тоді ніхто ці знання не пропагував( що не правда,ці знанні досить широко розповсюджувались)~явно згадка про діяльність Ющенко ,то здається ,що легенда ваша,товврищ,фуфлижна.Краще їх продумувати тре.І ,мабуть ,ви дійсно ОТ.

Наклав цілу купу брехні, як шкодливий кіт, і хочете, щоб я виправдовувалася? Наведіть докази публікацій у 90-х про голодомор у газетах з широким обігом, або передач на центральному телебаченні, а то я теж можу написати, що Ви брешете. При Ющенку мене в Україні не було.

Про полон цікаво. Значить, Ви кожному боягузу, який здався в полон, автоматично дасте Зірку Героя? в полон потрапляли мільйони солдат. Хто здався сам, кого захопили. Тому факт полону не є тотожний героїзму.
На особистості перейшли.Ню-ню.
В бібліотеці підшивку з публікаціями подивитесь,я ж не буду вам шукати.І в ТРК архів.Я чогось цю інформацію вільно споживав,а для вас її не було,тому,як варіант ,вас взагалі в Україні не було або,як варіант,ваша родина не зовсім така як ви розповідаєте,бо патріотичні всі про це знали.
Поцікавтесь,чому на Заході полонений не зрадник.Зрадником полонених автоматично,як і ї родини,оголошували тільки в СРСР.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906

Ви дуже обізнана щодо родини Тейлор/аутсайдера.
Стосовно чорного-білого.
На війні не буває напівтонів, тому що війна -вже резульат компроісів (вихляня дупою).

Обізнана до тої ж міри, що і кожен, хто читає фуп. Але одні читають і перекручують через власну упередженість, а інші - аналізують. У цьому - різниця між нами.

До чого тут війна? я кажу про сприйняття інформації і фільтри у сприйнятті.

Хоча на війні теж не все чорно-біле. Наприклад, як ви ставитесь до колишніх зеків, які взяли у руки зброю і пішли захищати вас? це герої чи бандити?

Черкащанка, якщо Вас розбанять, будете знову писати на фупі?
Про зеків теж чисто совковий стереотип,як на мене.

То як - герої чи бандити? а той мужик, що пластиковим членом себе трахав на фотках і грабив народ, він герой чи бандит? адже він теж був в АТО.
Професійним злочинцям взападло одягати погони,вони їх і не одягають,ВИНЯТКИ ризикують жопой і життям і зазвичай свою про свою “роботу“ і в армії не забувають.
Акцент на соціально близьких в армії характерен саме для совка,згадаймо “Штрафбат.“
Поки він воює ~герой ,вчинив злочин~злочинець .
Така відповідь влаштує?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15906
Ой, Астра, у Вас такі цікаві асоціації відразу.
Мабуть ,поцілив,бо такі перли полилися