Автор Тема: план ху*ла  (Прочитано 6878 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #60 : Серпня 27, 2018, 12:05:25 12:05 »
Відповідаючи Астрі



макака , як на мене, і мала сісти на табуретку у 2014 році за задумом ху*ла

неперебачуваним фактором був, на мою думку, Порошенко, який реально поламав гру кацапів

Не Поршенко , а украинский народ. Порошенко уже был следствием деятельности не понятного для Москвы народа.

це був реально єдиний шанс на той час

уявіть прихід макаки до влади

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #61 : Серпня 27, 2018, 12:06:02 12:06 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858




і до сьогоднішнього дня впевнений, що хряк був реально готовий її підписувати



Вы из тех оптимистов , которые до последнего верили в чудо?  :smilie1: После бульканья Бимбы, мне уже было очевидно , что чуда не будет. И еще 29-го я с мучениями думал , что делать дальше и тут москальское быдло, типа советники от москальского МВД сами разрешили этот тупиковый вопрос "Что дальше?..." своей ордынской выходкой в ночь на 30-е. Они такого не хотели , только украиский народ не то ордынское быдло с которым они привыкли иметь дело.  И как не похабно осознавать , но именно эти дегенераты спасли Украину за пару часов до краха. Спасли случайно , как Путлер помог развязать Украине проблему к которой наши можновладци боялись даже подойти с тем Донецким грузом доставшимся от совка.  Страшно подумать что-бы было с Украиной , если бы остатки "Евромайдана" в 6 часов утра просто спокойно бы разъехались по домам.

законним шляхом крим не став би кацапським

це треба також сказати прямо
Продовжуйте, ... тому це була многоходовочка, щоб отримати Крим...

саме так

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #62 : Серпня 27, 2018, 12:07:20 12:07 »

Ну, я маю приблизну картину того, в чому кацапи мають силу, а в чому - ні. Хитромудрі комбінації, плани на сто років - це не їхнє від слова "зовсім".


Совершенно с Вами согласен. Кремль постоянно демонстрирует свою неспособность посчитать события  , хотя-бы на шаг веред.  Особенно ярко это было продемонстрировано в феврале 2014 года и в апреле 2014 года , когда самому тупому , кроме Хуйла было понятно , что проект "Новоотсоссия" накрылся медным тазом и тут Хуйло сунулось на Донбасс.

щось ці посиланя збоять- текст не мій, хоч ніби від мого імені

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #63 : Серпня 27, 2018, 12:08:25 12:08 »
Відповідаючи Астрі


Як на мене це може статися і з жулькою, коли та сяде на табуретку. Щодо компроату на неї, так у хуйла він є на сто відсотків.

Давайте скажем по другому. Если бы Йулька в 2010 году села на табуретку , то было бы тоже самое , за исключением мелких деталей . Сегодня путлеровская шмара может остановить процесс только сдав Хуйлу территорию или часть территории Украины к чему эти гниды и стремятся.
Безперечно.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #64 : Серпня 27, 2018, 12:08:29 12:08 »


Вас не наштовхує на думки активна участь у зародженні Майдану наєма і тої ж руслани ?

Я опять возвращаюсь к тому , что не надо путать то , что было до 30 ноября и то что было после. Это два совершенно разных явления.

як на мене, це логічна послідовність

і мені завжди хочеться побудувати логічну послідовність, яка б пояснювала хід подій

то треба відновлювати хронологію подій і аналізувати кожен факт.
як на мене, предтечія Майдану - харківські угоди.
Можливо, було висловлено незадоволення західними партнерами дій хряка і воно намагалося якось збалансувати, йдучі на зближення шляхом євроінтеграції.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #65 : Серпня 27, 2018, 12:09:28 12:09 »
з цитуванням щось не те...

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #66 : Серпня 27, 2018, 12:09:47 12:09 »


і мені завжди хочеться побудувати логічну послідовність, яка б пояснювала хід подій

А ждля меня нет. Сужу целиком по себе и по окружающим меня событиям. Вечером 29 ноября , я никуда не собирался , бо то действо кроме как демонстрацией не воспринимал. Все изменилось утром 30 ноября и не только для меня. С утра 30 ноября мне начали звонить те , кто со мной не разговаривал с 2004 года после первого Майдана. Даже для них это стало шоком. И звонили мне как к знатоку Майдана с вопросами что да как? На мои возражения , что будет уже другой не такой как был Майдан не очень и воспринимались и правильно. Организационно он во многом повторял Майдан 2004 года , во всяком случае на первом этапе.  Поэтому я говорю , что устроенное ментами ночью 29-го  всколыхнуло всю страну.  И настоящий Майдан начался после этого.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #67 : Серпня 27, 2018, 12:18:36 12:18 »
до Южаніна

події, які штучно піднімали рівень протистояння відбувались не лише 30 листопада

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #68 : Серпня 27, 2018, 12:21:57 12:21 »
Так співпало, що 30 листопада у моєї доньки було весілля.
ну як вессілля - веселощів було обмаль, в основному гості сиділи на терасі ресторану, пили віскарь та обговорювали те, що відбулося вночі.
Дуже гнітючий був настрій, вже на підсвідомості багато хто розумів що намічається великий замєс.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #69 : Серпня 27, 2018, 12:22:47 12:22 »
до Южаніна

події, які штучно піднімали рівень протистояння відбувались не лише 30 листопада

И по Вам вижу , что движок СУПа с цитированием и для вас не выносим, как и для меня. С этим что-то нужно делать.  :smilie7:

А по сути реплики противостояние между кем и кем? Невосприятие дАнецких было с первого дня , потому они и спрятались за евроинтеграцию, за которой благополучно просидели до того момента , когда за этой ширмой прятаться было уже невозможно.

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #70 : Серпня 27, 2018, 12:26:40 12:26 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858




і до сьогоднішнього дня впевнений, що хряк був реально готовий її підписувати



Вы из тех оптимистов , которые до последнего верили в чудо?  :smilie1: После бульканья Бимбы, мне уже было очевидно , что чуда не будет. И еще 29-го я с мучениями думал , что делать дальше и тут москальское быдло, типа советники от москальского МВД сами разрешили этот тупиковый вопрос "Что дальше?..." своей ордынской выходкой в ночь на 30-е. Они такого не хотели , только украиский народ не то ордынское быдло с которым они привыкли иметь дело.  И как не похабно осознавать , но именно эти дегенераты спасли Украину за пару часов до краха. Спасли случайно , как Путлер помог развязать Украине проблему к которой наши можновладци боялись даже подойти с тем Донецким грузом доставшимся от совка.  Страшно подумать что-бы было с Украиной , если бы остатки "Евромайдана" в 6 часов утра просто спокойно бы разъехались по домам.

законним шляхом крим не став би кацапським

це треба також сказати прямо
Продовжуйте, ... тому це була многоходовочка, щоб отримати Крим...

саме так
Не думаю. Мета хуйла була, як мінімум "Новоросія". І дітей товкли наші звичайні скоти з міліції. Команда поступила розігнати і почали... а там азарт як на полюванні.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #71 : Серпня 27, 2018, 12:29:14 12:29 »
Так співпало, що 30 листопада у моєї доньки було весілля.
ну як вессілля - веселощів було обмаль, в основному гості сиділи на терасі ресторану, пили віскарь та обговорювали те, що відбулося вночі.
Дуже гнітючий був настрій, вже на підсвідомості багато хто розумів що намічається великий замєс.

але скажіть, якби не розігнали- було б якесь продовження ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #72 : Серпня 27, 2018, 12:31:00 12:31 »
до Южаніна

події, які штучно піднімали рівень протистояння відбувались не лише 30 листопада

И по Вам вижу , что движок СУПа с цитированием и для вас не выносим, как и для меня. С этим что-то нужно делать.  :smilie7:

А по сути реплики противостояние между кем и кем? Невосприятие дАнецких было с первого дня , потому они и спрятались за евроинтеграцию, за которой благополучно просидели до того момента , когда за этой ширмой прятаться было уже невозможно.

я впевнений, що ніхто ні за чим ховатись не мусив

ніхто нічого від хряка не чекав

він спокійно міг відбути свій термін до кінця

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #73 : Серпня 27, 2018, 12:32:13 12:32 »
Так співпало, що 30 листопада у моєї доньки було весілля.
ну як вессілля - веселощів було обмаль, в основному гості сиділи на терасі ресторану, пили віскарь та обговорювали те, що відбулося вночі.
Дуже гнітючий був настрій, вже на підсвідомості багато хто розумів що намічається великий замєс.

але скажіть, якби не розігнали- було б якесь продовження ?

як на мене, зрештою б затихло...

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #74 : Серпня 27, 2018, 12:32:24 12:32 »

але скажіть, якби не розігнали- було б якесь продовження ?

Было бы только весной 2015 года и такое


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: план ху*ла
« Reply #75 : Серпня 27, 2018, 12:40:31 12:40 »
З іншої моєї теми, як я бачу

0) 1997-2003 до реального розвалу України почали готуватися з кінця 90х.

Ілюстрація
Якщо подивитися коли почав Лісник діяти на Донеччині? Це кінець 90 років, він вже тоді окучував всіх українських радикалів.
Показовий факт - тризубівець Абрамовський його близька людина в 2003, в 2014 пішов в днрівські органи місцевої влади.

1) 2003-2005 роки, мета кацапів була не поставити проросійського кандидата президентом, а розділити країну на ворогуючі
табори.

Ілюстрація
a) Якби вони хотіли поставити проросійського президента, вони  б обрали менш одіозного кандидата.
б) Вони б не зливали компромат про відсидки Януковича через Володимира Бойко

З 2003 року Росія запустила план знищення України як держави, вони не бажали вже тоді бачити Україну як свого сателіта. Вони не бажали бачити будь-якої України на мапі.

Важливо чітко розуміти що росіян влаштовував президентом як і Ющенко так і Янукович. Що цікавило кацапів - це щоб половина населення не сприймала українського президента, всі інше їх не цікавло.

3) 2013- майдан 2014 року  - був кульмінацією кацапської спецоперації, яка розпочалась 2003 року.
З боку українських ЗМІ, з боку української влади це був театр (ви ж не гадаєте що УП, Громадське тільки зараз стали підарасами, а тоді були нормальними)

Українці зі свого боку і частина українських еліт в свою чергу цю кацапську спецоперацію зірвали.
« Останнє редагування: Серпня 27, 2018, 12:43:45 12:43 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: план ху*ла
« Reply #76 : Серпня 27, 2018, 12:47:25 12:47 »
Моя схема дає відповіді на питання
- чому росія робила ставку саме на януковича
- чому росія вкидувала компромат на януковича
- чому російська агентура в ЗМІ активно залучилася до виникнення майдану 2013 року.
- чому при майдані хтось час від часу підливав бензину у вогонь і переводив його на інший рівень (просто протести - побиття студентів - вбивство 2-3 протестувальників), певна театралізованість дійства.
- чому рострілювали небесну сотню
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #77 : Серпня 27, 2018, 12:47:53 12:47 »
З іншої моєї теми, як я бачу

0) 1997-2003 до реального розвалу України почали готуватися з кінця 90х.

Ілюстрація
Якщо подивитися коли почав Лісник діяти на Донеччині? Це кінець 90 років, він вже тоді окучував всіх українських радикалів.
Показовий факт - тризубівець Абрамовський його близька людина в 2003, в 2014 пішов в днрівські органи місцевої влади.

1) 2003-2005 роки, мета кацапів була не поставити проросійського кандидата президентом, а розділити країну на ворогуючі
табори.

Ілюстрація
a) Якби вони хотіли поставити проросійського президента, вони  б обрали менш одіозного кандидата.
б) Вони б не зливали компромат про відсидки Януковича через Володимира Бойко

З 2003 року Росія запустила план знищення України як держави, вони не бажали вже тоді бачити Україну як свого сателіта. Вони не бажали бачити будь-якої України на мапі.

Важливо чітко розуміти що росіян влаштовував президентом як і Ющенко так і Янукович. Що цікавило кацапів - це щоб половина населення не сприймала українського президента, всі інше їх не цікавло.

3) 2013- майдан 2014 року  - був кульмінацією кацапської спецоперації, яка розпочалась 2003 року.
З боку українських ЗМІ, з боку української влади це був театр (ви ж не гадаєте що УП, Громадське тільки зараз стали підарасами, а тоді були нормальними)

Українці зі свого боку і частина українських еліт в свою чергу цю кацапську спецоперацію зірвали.

С чем-то согласен , а с чем-то нет. Ющенко не был ставленником кремля - это 100%. Та даже то дебильное поздравление Януковоща , что прозвучало от кремлевского карлика , который не верил в случившееся и то , что потом многие называли травмой Хуйла Майданом тоже говорит о том , что 2004 год был первым крупным поражением кремля.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #78 : Серпня 27, 2018, 12:50:01 12:50 »
Вирішив перенести в нову тему- я не помітив, що пишу в темі ферала, який у мене в ігнорі

Цитата: Ad Astra link=topic=47721.msg1226595#msg1226y595 date=1535312858




і до сьогоднішнього дня впевнений, що хряк був реально готовий її підписувати



Вы из тех оптимистов , которые до последнего верили в чудо?  :smilie1: После бульканья Бимбы, мне уже было очевидно , что чуда не будет. И еще 29-го я с мучениями думал , что делать дальше и тут москальское быдло, типа советники от москальского МВД сами разрешили этот тупиковый вопрос "Что дальше?..." своей ордынской выходкой в ночь на 30-е. Они такого не хотели , только украиский народ не то ордынское быдло с которым они привыкли иметь дело.  И как не похабно осознавать , но именно эти дегенераты спасли Украину за пару часов до краха. Спасли случайно , как Путлер помог развязать Украине проблему к которой наши можновладци боялись даже подойти с тем Донецким грузом доставшимся от совка.  Страшно подумать что-бы было с Украиной , если бы остатки "Евромайдана" в 6 часов утра просто спокойно бы разъехались по домам.

законним шляхом крим не став би кацапським

це треба також сказати прямо
Продовжуйте, ... тому це була многоходовочка, щоб отримати Крим...

саме так
Не думаю. Мета хуйла була, як мінімум "Новоросія". І дітей товкли наші звичайні скоти з міліції. Команда поступила розігнати і почали... а там азарт як на полюванні.

 крим був, очевидно, пріоритетом

а "новоросія" розмінною монетою

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: план ху*ла
« Reply #79 : Серпня 27, 2018, 12:50:13 12:50 »
Южанин
Я не кажу що Ющенко був ставлеником Кремля, я кажу що він його цілком влаштовував.
Поразка Кремля якщо вважати що Кремль хотів поставити проросійського кандидата.
А якщо вважати що головна мета Кремля - розкол суспільства?

Дайте відповідь на питання навіщо Кремль вкидував компромат ПРОТИ Януковича?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: план ху*ла
« Reply #80 : Серпня 27, 2018, 12:50:13 12:50 »
як на мене,
потрібно ще згадать у якому стані фінанси України були перд підписанням асоціації -
кредити МВФ заморожені, ціни на газ зашкалюють,  спад в економіці.
А тут з москви йдуть пропозциції про мільярді кредити - от "крєпкий хозяйственник" хряк і вирішив, що краще синиця в руках, чим журавельв ЄС.

Цитувати
в информационном пространстве появилось сообщение о телефонном разговоре Виктора Януковича с Далей Грибаускайте, президентом Литвы, которая сейчас председательствует в ЕС. В частности, агентство BNS процитировало советника литовского президента Йовиту Нялюпшене: «Украина не устояла перед экономическим давлением и шантажом. Ей грозили ограничить импорт товаров в Россию, особенно компаний из Восточной Украины, где сконцентрирована основная часть промышленности, в которой заняты сотни тысяч людей. Считается, что Украина понесет миллиардные убытки. Такие причины своего решения назвал Виктор Янукович во время телефонной беседы с президентом Литвы. Таким образом, мы видим союзы, которые создаются нецивилизованными средствами давления, и такие союзы не могут быть долговечными».

Цитувати
А чуть позже министр иностранных дел Литвы Линас Линкявичюс обнародовал позицию Евросоюза относительно предложения премьер-министра Украины (которое, вероятно, инициировал, а затем публично поддержал российский президент Владимир Путин) о проведении трехстороннего диалога в формате Украина — Россия — ЕС. «Предложение Е. С. о двусторонней ассоциации с Украиной остается на столе, и мы не видим никакой роли для третьей страны в этом процессе», — заявил Линас Линкявичюс.


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #81 : Серпня 27, 2018, 12:51:17 12:51 »
Так співпало, що 30 листопада у моєї доньки було весілля.
ну як вессілля - веселощів було обмаль, в основному гості сиділи на терасі ресторану, пили віскарь та обговорювали те, що відбулося вночі.
Дуже гнітючий був настрій, вже на підсвідомості багато хто розумів що намічається великий замєс.

але скажіть, якби не розігнали- було б якесь продовження ?

як на мене, зрештою б затихло...

за моїми відчуттями, також

і, думаю, для хряка і ху*ла це не було таємницею також

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #82 : Серпня 27, 2018, 12:54:27 12:54 »
З іншої моєї теми, як я бачу

0) 1997-2003 до реального розвалу України почали готуватися з кінця 90х.

Ілюстрація
Якщо подивитися коли почав Лісник діяти на Донеччині? Це кінець 90 років, він вже тоді окучував всіх українських радикалів.
Показовий факт - тризубівець Абрамовський його близька людина в 2003, в 2014 пішов в днрівські органи місцевої влади.

1) 2003-2005 роки, мета кацапів була не поставити проросійського кандидата президентом, а розділити країну на ворогуючі
табори.

Ілюстрація
a) Якби вони хотіли поставити проросійського президента, вони  б обрали менш одіозного кандидата.
б) Вони б не зливали компромат про відсидки Януковича через Володимира Бойко

З 2003 року Росія запустила план знищення України як держави, вони не бажали вже тоді бачити Україну як свого сателіта. Вони не бажали бачити будь-якої України на мапі.

Важливо чітко розуміти що росіян влаштовував президентом як і Ющенко так і Янукович. Що цікавило кацапів - це щоб половина населення не сприймала українського президента, всі інше їх не цікавло.

3) 2013- майдан 2014 року  - був кульмінацією кацапської спецоперації, яка розпочалась 2003 року.
З боку українських ЗМІ, з боку української влади це був театр (ви ж не гадаєте що УП, Громадське тільки зараз стали підарасами, а тоді були нормальними)

Українці зі свого боку і частина українських еліт в свою чергу цю кацапську спецоперацію зірвали.

достатньо зважений погляд

то кому був вигідний Майдан з постійним підвищенням рівня протистояння ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #83 : Серпня 27, 2018, 12:56:22 12:56 »
Моя схема дає відповіді на питання
- чому росія робила ставку саме на януковича
- чому росія вкидувала компромат на януковича
- чому російська агентура в ЗМІ активно залучилася до виникнення майдану 2013 року.
- чому при майдані хтось час від часу підливав бензину у вогонь і переводив його на інший рівень (просто протести - побиття студентів - вбивство 2-3 протестувальників), певна театралізованість дійства.
- чому рострілювали небесну сотню

про це кажу і я

у грі ху*ла хряк був відпрацьованим матеріалом

тупим відпрацьованим матеріалом

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #84 : Серпня 27, 2018, 12:56:34 12:56 »
Хуйло очiкуавав, що вiд пiдписання папiрцiв Асоц. ЕС + Украiни... нiчого особливого не буде.
Пошумят да разбугтся - Плешивий сподiвався, що буде, в кращому випадку, як в Бiлорусi - побузять пару годин на Майданi та на ранок все забудуть.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #85 : Серпня 27, 2018, 01:00:26 13:00 »
Южанин
Я не кажу що Ющенко був ставлеником Кремля, я кажу що він його цілком влаштовував.
Поразка Кремля якщо вважати що Кремль хотів поставити проросійського кандидата.
А якщо вважати що головна мета Кремля - розкол суспільства?

Дайте відповідь на питання навіщо Кремль вкидував компромат ПРОТИ Януковича?

і навіщо хряк посадив макаку ?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #86 : Серпня 27, 2018, 01:01:07 13:01 »
Моя схема дає відповіді на питання
- чому росія робила ставку саме на януковича
- чому росія вкидувала компромат на януковича
- чому російська агентура в ЗМІ активно залучилася до виникнення майдану 2013 року.
- чому при майдані хтось час від часу підливав бензину у вогонь і переводив його на інший рівень (просто протести - побиття студентів - вбивство 2-3 протестувальників), певна театралізованість дійства.
- чому рострілювали небесну сотню

Мнеого разноплановый "чому", при том , что многие "чому" не есть истиной.

1. Раша в 2004-м и в 2009-м делала ставку на одного и того же бандюгана. Вы уже забыли , что в том и другом Майдане детонатором был именно хряк со своими дАнецкими.

2.Тезис очень спорный и не соответствует действительности. К истинному Майдану 30 ноября 2013 года Рашенские СМИ не имеют ни малейшего отношения.

3. см. ответ на  вопрос №2.

4. Вывод не соответствует реалиям. По нескольким причинам. 1. Побитие студентом не находится в контексте управляемого "Майдана" до 30 ноября. То был эксцесс исполнителя, который как не противно это осознавать, и спас Украину. ( по неволе вспоминается поговорка , что "если кого-то Господь хочет наказать , он лишает его ума"). Выходка ментов ночью 29 ноября и есть яркой иллюстрацией этого утверждения. После 29 ноября весь план кремля пошел псу под хвост.  2. Убийства последовали после принятия "драконовских законов" , которые имели целью запугать украинцев , как и события 29 ноября. 3. На счет театрелизованности действия - это субъективное восприятие реалий.

4. События 20 февраля 2014 года есть ничего иное как первый эпизод развязной кремлем войны против Украины , которая началась в центре Киева.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #87 : Серпня 27, 2018, 01:02:03 13:02 »
Хуйло очiкуавав, що вiд пiдписання папiрцiв Асоц. ЕС + Украiни... нiчого особливого не буде.
Пошумят да разбугтся - Плешивий сподiвався, що буде, в кращому випадку, як в Бiлорусi - побузять пару годин на Майданi та на ранок все забудуть.
 :smilie7:

ху*ло не розраховував на випадковість

він через інтегрованих в українські силові структури агентів піднімав рівень протистояння

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: план ху*ла
« Reply #88 : Серпня 27, 2018, 01:04:40 13:04 »
Южанин

А якщо вважати що головна мета Кремля - розкол суспільства?

Дайте відповідь на питання навіщо Кремль вкидував компромат ПРОТИ Януковича?

Они в 2005 году достигли своего результата. Украина тогда была расколотой , только в кремле тогда не имелось сил развить свой успех. И уверяю вас , что под выборы 2015 года был бы разыгран тот же сценарий , только уже с танками на границе.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: план ху*ла
« Reply #89 : Серпня 27, 2018, 01:06:29 13:06 »
як на мене,
потрібно ще згадать у якому стані фінанси України були перд підписанням асоціації -
кредити МВФ заморожені, ціни на газ зашкалюють,  спад в економіці.
А тут з москви йдуть пропозциції про мільярді кредити - от "крєпкий хозяйственник" хряк і вирішив, що краще синиця в руках, чим журавельв ЄС.

Цитувати
в информационном пространстве появилось сообщение о телефонном разговоре Виктора Януковича с Далей Грибаускайте, президентом Литвы, которая сейчас председательствует в ЕС. В частности, агентство BNS процитировало советника литовского президента Йовиту Нялюпшене: «Украина не устояла перед экономическим давлением и шантажом. Ей грозили ограничить импорт товаров в Россию, особенно компаний из Восточной Украины, где сконцентрирована основная часть промышленности, в которой заняты сотни тысяч людей. Считается, что Украина понесет миллиардные убытки. Такие причины своего решения назвал Виктор Янукович во время телефонной беседы с президентом Литвы. Таким образом, мы видим союзы, которые создаются нецивилизованными средствами давления, и такие союзы не могут быть долговечными».

Цитувати
А чуть позже министр иностранных дел Литвы Линас Линкявичюс обнародовал позицию Евросоюза относительно предложения премьер-министра Украины (которое, вероятно, инициировал, а затем публично поддержал российский президент Владимир Путин) о проведении трехстороннего диалога в формате Украина — Россия — ЕС. «Предложение Е. С. о двусторонней ассоциации с Украиной остается на столе, и мы не видим никакой роли для третьей страны в этом процессе», — заявил Линас Линкявичюс.

так чи інакше- хряк сам себе загнав в кут

ситуація стала безвихідною при тому, що такою не мусила бути

я не виключаю і того , що задіяними в цій грі були також агенти ху*ла в Європі