Автор Тема: Тарас Чорновіл про УП  (Прочитано 3208 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Тарас Чорновіл про УП
« : Серпня 27, 2018, 07:31:06 19:31 »
   
Taras Chornovil

До речі, щойно некоректно задав питання до Укрправди: чи тільки зараз вони опинилися по той бік. Навіщо питатися, якщо й так знаєш? До УП за часів Притули теж були суттєві питання, але переважно вони могли стосуватися журналістської етики чи суб'єктивності. А потім ляльководи вирішили дещо поміняти в управлінні, й головним редактором поставили Севгіл Мусаєву -Боровик. Після того почався повільний, але певний крен видання. Розкопувати анамнез зараз не буду й не хочу. Та й часу шкода. Краще запропоную вам цей слинтявенький репортажик про новий проект двох подружок Мусаєвої та Крюкової. Остання тоді була замголовреда Страни.уа Гужви. Зараз, коли головний у бєгах разом з Портновим і іншими адептами проросійського курсу, Крюкова реально керує головним російським рупором в Україні.

Севгіль Мусаєва й Світлана Крюкова відкрито почали співпрацювати в одному проекті на два видання ще з осені 2015 року. Тоді, а також і в час, коли Мусаєва й Крюкова відважилися засвітити публічно своє партнерство та повну солідарність, нагадаю, це було на початку 2016 року, в Україні щодо "Страни" двох думок не було. Усі їх вважали на 100% агентурним російським виданням. Це лише пізніше такий образ почав розмиватися зусиллями Укрправди, яка регулярно публікувала посилання на матеріали Страни.уа, Сергія Лещенка, який апелював до цього лайномета, як до істини в останній інстанції, різних інших "антикорупціонерів" та "активістів", що розривалися між ефірами на НьюсВан та коментуванням на Странє.

А для головреда Укрправди проблем не було. Вони ж роблять одну справу...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=704068106624388&id=100010636159003

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #1 : Серпня 27, 2018, 07:36:18 19:36 »
Тарас лише більш наочно підтвердив те про що ми всі знаємо.
Курва-блядь Ольонушка (с) чотко працює на Кремль.
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #2 : Серпня 27, 2018, 07:36:28 19:36 »
   
Посмотреть историю правок
Taras Chornovil

Українська правда відома своїми дрібними підколочками, якими жорстко змінює тональність матеріалів у новинній стрічці. То згадуючи якогось абсолютно нейтрального політика, з яким, умовно, зустрівся Порошенко чи ще хтось, кого в УП не люблять, добавлять слово "одіозний". То натякнуть на проросійськість там, де її "днем з вогнм". Або описуючи якусь політичну акцію чи подію, додадуть оцінку якогось персонажа, де він трошки щось спохабить. Таких прикладів доволі багато.

А зараз захотів глянути, чи не пропустив чогось про події в Молдові. УП попалася першою. І прозрів... Так безпристрасно, так чітко інформаційно! Опозиція вимагає відставки уряду, поліція розігнала учасників мітингу. Лідер опозиційної партії звернувся до Порошенка через затримання у нас їхнього активіста. Навіть згадки про те, що партія відстоює проросійські інтереси й прагне повалити прозахідний уряд та намагається скасувати незручні для рашки закони. Раніще оцінка закордонних політичних сил при таких коментарях була в УП нормою, цьому приділяли спеціально цілий абзац. А тут так чистісінько без визначень. Лише акценти: опозиція добивається, бореться, вимагає, а влада розганяє. І всі коментарі лише з боку лідера проросійської опозиції. Особливо вразив антураж "розгону мітингу" як його виключно зі слів проросійських політиків подає УП: вихоплювали по одному, особливо жорстоко поводилися з жінками, їх били, тягнули за руки й ноги... Таке відчуття, що зайшов на сайт рашистської "Звєзди". Вони абсолютно аналогічно описують "жорстокі розправи" над прихильниками русскага міра...

А в ситуації з Порошенком, то взагалі непристойно вийшло - позицію проросійської молдовської партії цитують аж до крайності розширено. Головне - з прямими випадами проти нашого Президента. Цитують, як можете зрозуміти, лише одну сторону, до своїх за коментарями звернутися якось не забажали.


Це все дуже дрібні детальки, там у стрічці кожен день набагато масштабніших повно, але ці дуже вже показові. Й добре ілюструють мою стару тезу, навіть доповнюючи її: "Коли для тебе Порошенко, чи хто завгодно інший у своїй владі стане більшим ворогом, ніж Путін, ти вже перейшов на інший бік. І тебе навіть вербувати не потрібно. Просто, щоб підкидували регулярно інформпродукт та відповідні коментарі від необхідних кремлю людей"... Тож вітаю Олену Притулу, Севгіл Мусаєву та всю іншу компанію з визначенням. Тепер ви вже там. От тільки чи лише тепер?
4 ч. · Доступно всем

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=704051913292674&id=100010636159003

« Останнє редагування: Серпня 28, 2018, 12:05:24 00:05 від злата »

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #3 : Серпня 27, 2018, 07:47:59 19:47 »
Цитувати
"Коли для тебе Порошенко, чи хто завгодно інший у своїй владі стане більшим ворогом, ніж Путін, ти вже перейшов на інший бік. І тебе навіть вербувати не потрібно. Просто, щоб підкидували регулярно інформпродукт та відповідні коментарі від необхідних кремлю людей"... Тож вітаю Олену Притулу, Севгіл Мусаєву та всю іншу компанію з визначенням. Тепер ви вже там. От тільки чи лише тепер?

 :smiley24:


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #4 : Серпня 27, 2018, 07:55:12 19:55 »
УП почала мочити Порошенко ще весною 2014 року
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46489
  • Never give in!
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #5 : Серпня 27, 2018, 07:56:07 19:56 »
А Ющенка від першого дня президенства.
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #6 : Серпня 27, 2018, 07:58:11 19:58 »
Шкода, що говорить це тарасик

Але говорить все по ділу

Цікава думка високоповажного притулою тімміапостола

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #7 : Серпня 27, 2018, 07:58:54 19:58 »
Яке йшло, таке і здибало.



Хіба Тарасик у свій час не підробляв у Януковича?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #8 : Серпня 27, 2018, 08:02:02 20:02 »
Яке йшло, таке і здибало.



Хіба Тарасик у свій час не підробляв у Януковича?
Уже давно Т Чорновол пише правильні речі
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #9 : Серпня 27, 2018, 08:04:55 20:04 »

Уже давно Т Чорновол пише правильні речі

Багато людей пише правильні речі ... за бабло. Хтось його перекупить, і буде писати неправильні речі.

Я особисто таким людям і тому, що вони пишуть, не довіряю. Навіть якщо написане на даний момент сходиться із моїми цінностями.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #10 : Серпня 27, 2018, 08:07:15 20:07 »
Казльону депортувати, упячку закрити :bch:
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #11 : Серпня 27, 2018, 08:14:53 20:14 »

Уже давно Т Чорновол пише правильні речі

Багато людей пише правильні речі ... за бабло. Хтось його перекупить, і буде писати неправильні речі.

Я особисто таким людям і тому, що вони пишуть, не довіряю. Навіть якщо написане на даний момент сходиться із моїми цінностями.

Так, він гівнюк

Але він просто систематично виклав факти, з якими вкрай важко не погодитись

Навіть якщо він їх вчергове виклав за гроші


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #12 : Серпня 27, 2018, 08:16:57 20:16 »
Казльону депортувати, упячку закрити :bch:

Закрити не можна, надто багато залежних

Можуть початись стихійні бунти творців контенту

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #13 : Серпня 27, 2018, 08:21:08 20:21 »

Уже давно Т Чорновол пише правильні речі

Багато людей пише правильні речі ... за бабло. Хтось його перекупить, і буде писати неправильні речі.

Я особисто таким людям і тому, що вони пишуть, не довіряю. Навіть якщо написане на даний момент сходиться із моїми цінностями.
Я Чорновола давно читаю на ФБ.
Во-первых, он признал свои ошибки
Во-вторых, он не говорит,что не ошибается.
в третьих ,я его ни разу не подловила во вранье.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #14 : Серпня 27, 2018, 08:26:58 20:26 »

Уже давно Т Чорновол пише правильні речі

Багато людей пише правильні речі ... за бабло. Хтось його перекупить, і буде писати неправильні речі.

Я особисто таким людям і тому, що вони пишуть, не довіряю. Навіть якщо написане на даний момент сходиться із моїми цінностями.
Я Чорновола давно читаю на ФБ.
Во-первых, он признал свои ошибки
Во-вторых, он не говорит,что не ошибается.
в третьих ,я его ни разу не подловила во вранье.

Шкода, що хороші хлопці і дівчата не вміють зформулювати думку як тарасик

Шкода також , що цих хороших хлопців взагалі практично не існує

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #15 : Серпня 27, 2018, 08:28:19 20:28 »
АЛАРМ !!!! :smilie10:Тарасик подломил мой компьютер. С ФУПом я принял решение завязать в День Независимости  24 августа и накидал текст , по этому поводу, я не знал о перестановках в редакции УП, но в котором я сравнивал УП с Гужвой. То ли это уже настолько всем очевидно , что я оказался в роли капитана очевидности?  До 2 сентября я там заБАНен самой Притулой и пока я опубликуюсь , то буду выглядит двоечником списавшим сочинение у соседа.  :smilie9:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #16 : Серпня 27, 2018, 08:33:11 20:33 »

Уже давно Т Чорновол пише правильні речі

Багато людей пише правильні речі ... за бабло. Хтось його перекупить, і буде писати неправильні речі.

Я особисто таким людям і тому, що вони пишуть, не довіряю. Навіть якщо написане на даний момент сходиться із моїми цінностями.
Я Чорновола давно читаю на ФБ.
Во-первых, он признал свои ошибки
Во-вторых, он не говорит,что не ошибается.
в третьих ,я его ни разу не подловила во вранье.

Справа не в брехні, а у моральних цінностях.

Для мене особисто співпраця з Януковичем - все одно що співпраця з Гітлером.

А януковицтво призвело до крові українців на Майдані і потім у війні.

Ось такий логічний ряд. Мені все одно, що і як він пише. Мені не все одно, що він скомпроментував прізвище Чорновіл своєю колаборацією  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #17 : Серпня 27, 2018, 08:39:59 20:39 »
То думки, висловлені тарасиком підлягають табуюванню ?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #18 : Серпня 27, 2018, 08:52:11 20:52 »
То думки, висловлені тарасиком підлягають табуюванню ?

Кожен вирішує для себе.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #19 : Серпня 27, 2018, 08:55:56 20:55 »

Уже давно Т Чорновол пише правильні речі

Багато людей пише правильні речі ... за бабло. Хтось його перекупить, і буде писати неправильні речі.

Я особисто таким людям і тому, що вони пишуть, не довіряю. Навіть якщо написане на даний момент сходиться із моїми цінностями.
Я Чорновола давно читаю на ФБ.
Во-первых, он признал свои ошибки
Во-вторых, он не говорит,что не ошибается.
в третьих ,я его ни разу не подловила во вранье.

Справа не в брехні, а у моральних цінностях.

Для мене особисто співпраця з Януковичем - все одно що співпраця з Гітлером.

А януковицтво призвело до крові українців на Майдані і потім у війні.

Ось такий логічний ряд. Мені все одно, що і як він пише. Мені не все одно, що він скомпроментував прізвище Чорновіл своєю колаборацією  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

У мене цілком протилежна думка,  Овоч - це криголам української державності.
Завдяки цьоиу ідіоту і почався переворіт свідомості сучасних українців.
А так би й гнили під спідницею старіючої макаки.
Перше , що приходить в голову з історії - а чи відбулась би американська нація, якби Британією правив не той ідіот Джордж ІІІ? Зауважте , що революцію зробили колишні британські піддані, що люто билися за імперію під час Семилітньої війни
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #20 : Серпня 27, 2018, 09:31:28 21:31 »

Уже давно Т Чорновол пише правильні речі

Багато людей пише правильні речі ... за бабло. Хтось його перекупить, і буде писати неправильні речі.

Я особисто таким людям і тому, що вони пишуть, не довіряю. Навіть якщо написане на даний момент сходиться із моїми цінностями.
Я Чорновола давно читаю на ФБ.
Во-первых, он признал свои ошибки
Во-вторых, он не говорит,что не ошибается.
в третьих ,я его ни разу не подловила во вранье.

Справа не в брехні, а у моральних цінностях.

Для мене особисто співпраця з Януковичем - все одно що співпраця з Гітлером.

А януковицтво призвело до крові українців на Майдані і потім у війні.

Ось такий логічний ряд. Мені все одно, що і як він пише. Мені не все одно, що він скомпроментував прізвище Чорновіл своєю колаборацією  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

У мене цілком протилежна думка,  Овоч - це криголам української державності.
Завдяки цьоиу ідіоту і почався переворіт свідомості сучасних українців.
А так би й гнили під спідницею старіючої макаки.
Перше , що приходить в голову з історії - а чи відбулась би американська нація, якби Британією правив не той ідіот Джордж ІІІ? Зауважте , що революцію зробили колишні британські піддані, що люто билися за імперію під час Семилітньої війни

Гарні аналогії

Але може не криголам а каталізатор ?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #21 : Серпня 27, 2018, 09:34:17 21:34 »

Уже давно Т Чорновол пише правильні речі

Багато людей пише правильні речі ... за бабло. Хтось його перекупить, і буде писати неправильні речі.

Я особисто таким людям і тому, що вони пишуть, не довіряю. Навіть якщо написане на даний момент сходиться із моїми цінностями.
Я Чорновола давно читаю на ФБ.
Во-первых, он признал свои ошибки
Во-вторых, он не говорит,что не ошибается.
в третьих ,я его ни разу не подловила во вранье.

Справа не в брехні, а у моральних цінностях.

Для мене особисто співпраця з Януковичем - все одно що співпраця з Гітлером.

А януковицтво призвело до крові українців на Майдані і потім у війні.

Ось такий логічний ряд. Мені все одно, що і як він пише. Мені не все одно, що він скомпроментував прізвище Чорновіл своєю колаборацією  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

Чорновіл: "" У мене були колосальні претензії до Віктора Ющенка. Ми згадували те засідання у 1999-му, на якому йшлося: "Перейти до силового варіанту". Це тепер я розумію, що всі його учасники тоді просто покивали головами, ага-ага, і взагалі не розуміли, про що йдеться. Людина, яка вела засідання, окрім інших посад, будучи президентом фонду "Соціальний захист", – Віктор Андрійович Ющенко. Він хоч і вів засідання, але, я думаю, взагалі не зрозумів, про що говорили. Сьогодні через те засідання у мене до нього найменше претензій. Але тоді кілька людей, яким я довіряв, мені про цей випадок розповіли.

– Ви відчували себе ображеним?

– Просто зрозумійте, що це для мене значило. І коли мені закидають, що я опинився у партії вбивць свого батька, то я кажу, що все навпаки. У 2004-му я пішов проти людини, яку на той момент уважав основним винуватцем загибелі В'ячеслава Максимовича. Зараз цих претензій у мене до Ющенка немає, але тоді була образа.

– Як саме ви ухвалювали рішення піти до Януковича? Він вам зателефонував?

– Одномоментного рішення не було. Я діяв за принципом: "Ворог мого ворога – мій друг". Почав придивлятися до Януковича. Мене помітили і почали "вести".

– Хто конкретно зробив пропозицію?

– Наскільки я розумію, мною почав займатися політтехнолог [Володимир] Грановський, він мене вів дуже вміло.

– (Посміхаючись). Політтехнолог вів політолога?

– Фактично, так. Тоді я був ще й політиком, таким яскравим, крикливим, емоційним. Страшно мітинговим антикучмістом. А потім зайнялася мною Ганна Герман (у 2004 році – прес-секретар прем'єр-міністра Януковича. – "ГОРДОН"). Ну, вели мене. І я купився. Хвалитися мудрістю мені не доводиться.

– Що вам пропонували?

– Нічого. Нічого взагалі.

– Ну як це?

– Мене один раз запросили поспілкуватися в кабінеті з "Першим". Просто поговорити. Про щось світоглядне говорили. Навіть більше, я сказав тоді: "Знаєте, Вікторе Федоровичу, мені з вами цікаво спілкуватися, але я не буду у вашій виборчій кампанії". А він мені каже: "А я тебе і не запрошую". А потім мене підвели дуже вміло під історію в Івано-Франківську. Вона була зрежисована, я вважаю. Ну, це довга історія, зараз не про неї.


А потім мене почали цькувати з іншого боку. Під час передвиборчої кампанії Ющенка я чотири години провів у кабінеті Януковича, а в цей же момент кілька досить цікавих людей теж хотіло до прем'єра потрапити. Коли я вийшов, у них склалася певна думка. Вони почали розпускати про мене чутки у Львові. Почалося цькування. Намагалися підпалити мій будинок. Немає простішого способу загнати куди-небудь людину, ніж жорстко розказувати їй, що туди ходити не можна. Принаймні, на таких людей, як я, хронічних дисидентів у душі, це діє. Я цього не прорахував і пішов. Зараз Януковича вже немає, і всі, хто з ним був, зараз розповідають, який він поганий, а ми, мовляв, ай-яй-яй які чудові! Це модно. Кужель (довірена особа кандидата в президенти України Януковича Олександра Кужель, нині – нардеп від "Батьківщини". – "ГОРДОН") пригадую і багатьох інших, хто туди бігав і працював на нього. Я їх усіх пам'ятаю. Відрікатися я не хочу. Це була частина мого життя. Свою ціну я заплатив. І кидати сьогодні услід Януковичу камінь не буду. Я просто зіпсував власне життя, це я прекрасно розумію. Зіпсував остаточно, і політичної кар'єри у мене вже не буде. Це я розумію. Для професійного політика це серйозно.
https://m.gordonua.com/ukr/publications/-chornovil-u-2004-mu-ja-pishov-proti-ljudini-jakogo-vvazhav-osnovnim-vinuvattsem-zagibeli-batka-zaraz-tsih-pretenzij-do-jushchenka-u-mene-nemaje-210595.html

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #22 : Серпня 27, 2018, 09:40:41 21:40 »


У мене цілком протилежна думка,  Овоч - це криголам української державності.
Завдяки цьоиу ідіоту і почався переворіт свідомості сучасних українців.


Нен Овощу , а извините к ночи упомянутому Путлеру. Этому идиоту в Украине еще памятник поставят , который так и назовут "памятник идиоту". Без этой твари мы бы еще долго терпели бы коммуняк и все что с этими фашистами связано. Когда все закончится мы еще оценим , как разрешилась та проблема с дотационными шахтами и никому не нужными предприятиями сидащих до войны на дотациях. О пользе посылания нахрен "Газпрома" мы уже догадываемся , чего бы не было без этого идиота. И во многих других сферах , в которых мы озирались на соседа , которого сегодня уже имеем ввиду и нас не интересует его мнение.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #23 : Серпня 27, 2018, 09:57:27 21:57 »

У мене цілком протилежна думка,  Овоч - це криголам української державності.
Завдяки цьоиу ідіоту і почався переворіт свідомості сучасних українців.
А так би й гнили під спідницею старіючої макаки.
Перше , що приходить в голову з історії - а чи відбулась би американська нація, якби Британією правив не той ідіот Джордж ІІІ? Зауважте , що революцію зробили колишні британські піддані, що люто билися за імперію під час Семилітньої війни

Не знаю, може, Ви  і маєте рацію.

Разом з тим в України була купа можливостей обійтися без таких експериментів і піти, ну наприклад, по шляху тої ж Прибалтики. Не мали таких ковбасінь і перепадів, уникнули жертв і вже давно у НАТО і Євросоюзі. Причому з набагато меншими ресурсами, включаючи населення.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #24 : Серпня 27, 2018, 10:03:38 22:03 »

У мене цілком протилежна думка,  Овоч - це криголам української державності.
Завдяки цьоиу ідіоту і почався переворіт свідомості сучасних українців.
А так би й гнили під спідницею старіючої макаки.
Перше , що приходить в голову з історії - а чи відбулась би американська нація, якби Британією правив не той ідіот Джордж ІІІ? Зауважте , що революцію зробили колишні британські піддані, що люто билися за імперію під час Семилітньої війни

 
Не знаю, може, Ви  і маєте рацію.

Разом з тим в України була купа можливостей обійтися без таких експериментів і піти, ну наприклад, по шляху тої ж Прибалтики. Не мали таких ковбасінь і перепадів, уникнули жертв і вже давно у НАТО і Євросоюзі. Причому з набагато меншими ресурсами, включаючи населення.


немає сенсу порівнювати Прибалтику та Україну, яка пережила ніщивний голодомор.
До того ж, скільки прибалти були під Совєтами і скільки років українці.
Про допомогу прибалтам з боку США  я вже мовчу.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #25 : Серпня 27, 2018, 10:09:33 22:09 »

Уже давно Т Чорновол пише правильні речі

Багато людей пише правильні речі ... за бабло. Хтось його перекупить, і буде писати неправильні речі.

Я особисто таким людям і тому, що вони пишуть, не довіряю. Навіть якщо написане на даний момент сходиться із моїми цінностями.
Я Чорновола давно читаю на ФБ.
Во-первых, он признал свои ошибки
Во-вторых, он не говорит,что не ошибается.
в третьих ,я его ни разу не подловила во вранье.

Справа не в брехні, а у моральних цінностях.

Для мене особисто співпраця з Януковичем - все одно що співпраця з Гітлером.

А януковицтво призвело до крові українців на Майдані і потім у війні.

Ось такий логічний ряд. Мені все одно, що і як він пише. Мені не все одно, що він скомпроментував прізвище Чорновіл своєю колаборацією  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.
Війна була невідворотня,Янукович тут ні до чого,тільки ще один баран.Нам ще сильно пощастило,що почалася за його президенство.А Тарас дійсно цікавий кадр.Хоч і гівнюк.

Offline Naza

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 9
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #26 : Серпня 27, 2018, 10:11:49 22:11 »
УП почала мочити Порошенко ще весною 2014 року
Пруф дай плз. Бо до 18 укр правда норм с порохом існувала.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #27 : Серпня 27, 2018, 10:16:38 22:16 »

немає сенсу порівнювати Прибалтику та Україну, яка пережила ніщивний голодомор.
До того ж, скільки прибалти були під Совєтами і скільки років українці.
Про допомогу прибалтам з боку США  я вже мовчу.

Прибалти були під совєтами достатньо, щоб зрозуміти, що треба вириватися при найменшому шансі. А українці, незважаючи на Голодомор і на довший час перебування під совітами, при такому ж шансі ним чомусь не скористалися. Чому? по-Вашому виходить, що у них стокгольмський синдром чи як? навпаки, логічно, вони повинні були драпати ще швидше, ніж прибалтійці.

США та інші країни (наприклад, Канада) допомагали Україні роками.  Наприклад, з 1991 року Канада дала Україні 1.2 мільярди доларів. І?




Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #28 : Серпня 27, 2018, 10:17:44 22:17 »

У мене цілком протилежна думка,  Овоч - це криголам української державності.
Завдяки цьоиу ідіоту і почався переворіт свідомості сучасних українців.
А так би й гнили під спідницею старіючої макаки.
Перше , що приходить в голову з історії - а чи відбулась би американська нація, якби Британією правив не той ідіот Джордж ІІІ? Зауважте , що революцію зробили колишні британські піддані, що люто билися за імперію під час Семилітньої війни

Не знаю, може, Ви  і маєте рацію.

Разом з тим в України була купа можливостей обійтися без таких експериментів і піти, ну наприклад, по шляху тої ж Прибалтики. Не мали таких ковбасінь і перепадів, уникнули жертв і вже давно у НАТО і Євросоюзі. Причому з набагато меншими ресурсами, включаючи населення.
Ви не знаєте нашої історії .Як прибалти ,ми ну ніяк би не змогли.Нам пощастило у 90~х уникнути війни але вона все одно була невідворотня і,як вище зазначено,нам пощастило з Яником і хотів би додати,що з Путіним нам теж пощастило~рідкісний ідіот.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #29 : Серпня 27, 2018, 10:20:37 22:20 »

немає сенсу порівнювати Прибалтику та Україну, яка пережила ніщивний голодомор.
До того ж, скільки прибалти були під Совєтами і скільки років українці.
Про допомогу прибалтам з боку США  я вже мовчу.

Прибалти були під совєтами достатньо, щоб зрозуміти, що треба вириватися при найменшому шансі. А українці, незважаючи на Голодомор і на довший час перебування під совітами, при такому ж шансі ним чомусь не скористалися. Чому? по-Вашому виходить, що у них стокгольмський синдром чи як? навпаки, логічно, вони повинні були драпати ще швидше, ніж прибалтійці.

США та інші країни (наприклад, Канада) допомагали Україні роками.  Наприклад, з 1991 року Канада дала Україні 1.2 мільярди доларів. І?


я не про гроші, а про політичну підтримку - США ніколи не визнавали Прибатлтику в складі СРСР