Автор Тема: Тарас Чорновіл про УП  (Прочитано 3207 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #30 : Серпня 27, 2018, 10:28:03 22:28 »
Щодо голодомору, то це руйнівна генетична пам'ять українського народу.
І не забуваємо, кого заселили на зачищені голодом села та містечка, га тій же Східній Україні.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #31 : Серпня 27, 2018, 10:28:26 22:28 »

я не про гроші, а про політичну підтримку - США ніколи не визнавали Прибатлтику в складі СРСР

Ви використали слово допомога, а не підтримка. По-друге, і США, і Канада, і купа інших країн відразу ж визнали незалежність України як окремої держави. То яке це має значення?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #32 : Серпня 27, 2018, 10:29:04 22:29 »
Щодо голодомору, то це руйнівна генетична пам'ять українського народу.
І не забуваємо, кого заселили на зачищені голодом села та містечка, га тій же Східній Україні.

Тобто все-таки комплекс жертви? не розумію Ваш посил.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #33 : Серпня 27, 2018, 10:30:22 22:30 »

Ви не знаєте нашої історії .Як прибалти ,ми ну ніяк би не змогли.Нам пощастило у 90~х уникнути війни але вона все одно була невідворотня і,як вище зазначено,нам пощастило з Яником і хотів би додати,що з Путіним нам теж пощастило~рідкісний ідіот.

Ну, оскільки Ви знаєте українську історію, то поясніть мені, чому українці ну ніяк би не змогли, як прибалти. Бо для мене як для українки це дуже незрозумілий факт.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #34 : Серпня 27, 2018, 10:32:02 22:32 »
Щодо голодомору, то це руйнівна генетична пам'ять українського народу.
І не забуваємо, кого заселили на зачищені голодом села та містечка, га тій же Східній Україні.

Тобто все-таки комплекс жертви? не розумію Ваш посил.

страх-страх-страх
Ви точно до еміграціїї жили в Україні?
Невже ніколи не чули розповідей тих, хто вижив в ті страшні часи?

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #35 : Серпня 27, 2018, 10:34:26 22:34 »

я не про гроші, а про політичну підтримку - США ніколи не визнавали Прибатлтику в складі СРСР

Ви використали слово допомога, а не підтримка. По-друге, і США, і Канада, і купа інших країн відразу ж визнали незалежність України як окремої держави. То яке це має значення?

має значення, скільки народ провів під комуністичним режимом.
прибалтам, наприклад, пощастило не відчути репресій 30-х років,
хоча і їх депортували до Сибіру після окупацією Союзом.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #36 : Серпня 27, 2018, 10:35:34 22:35 »
Щодо голодомору, то це руйнівна генетична пам'ять українського народу.
І не забуваємо, кого заселили на зачищені голодом села та містечка, га тій же Східній Україні.

Тобто все-таки комплекс жертви? не розумію Ваш посил.

страх-страх-страх
Ви точно до еміграціїї жили в Україні?
Невже ніколи не чули розповідей тих, хто вижив в ті страшні часи?

Звичайно. Хоча я із Західної України, де не було голодомору, моя бабуся розказувала, як у певні часи їли лободу і т.п.  Ну і щодо ментальності. Наприклад, у моїй родині завжди стояло питання, що все російсько-кацапське погане. Дійшло навіть до того, що мені у свій час заборонили зустрічатися із росіянином. І сказали, що якщо я вийду за нього заміж, то можу забути про свою родину. От так!

Так ось мені не зрозуміло, чому народ, який пережив сотні років знущання над собою кацапами, голодомор і совітські часи, коли придушувалося все українське, не поспішав драпанути із того ярма у цивілізацію?? а прибалти поспішили.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #37 : Серпня 27, 2018, 10:37:08 22:37 »

я не про гроші, а про політичну підтримку - США ніколи не визнавали Прибатлтику в складі СРСР

Ви використали слово допомога, а не підтримка. По-друге, і США, і Канада, і купа інших країн відразу ж визнали незалежність України як окремої держави. То яке це має значення?

має значення, скільки народ провів під комуністичним режимом.
прибалтам, наприклад, пощастило не відчути репресій 30-х років,
хоча і їх депортували до Сибіру після окупацією Союзом.

Ну чим довше під режимом, тим скоріше треба втікати, ні?? Прибалтів теж репресували.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #38 : Серпня 27, 2018, 10:57:45 22:57 »
Тому що голодоморами та репресіями була знищена самосвідомість українців.
Пам'ятаю як у роках так 89-90 один наш родич одружувався на дівчині з Західної.
Реєстравули шлюб у селі в Центральній Україні.
На весілля приїхали її близьки, чимало людей.
І от заходять у клуб, а там - транспарант  "Навіки разом!. Росія-Ураїна"
Вони розвернулися і вийшли, всі!
А для нас ті транспаранти не були чимось особливим у той час.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #39 : Серпня 27, 2018, 10:57:57 22:57 »

я не про гроші, а про політичну підтримку - США ніколи не визнавали Прибатлтику в складі СРСР

Ви використали слово допомога, а не підтримка. По-друге, і США, і Канада, і купа інших країн відразу ж визнали незалежність України як окремої держави. То яке це має значення?
Це не правда.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #40 : Серпня 27, 2018, 11:00:38 23:00 »
Щодо голодомору, то це руйнівна генетична пам'ять українського народу.
І не забуваємо, кого заселили на зачищені голодом села та містечка, га тій же Східній Україні.

Тобто все-таки комплекс жертви? не розумію Ваш посил.

страх-страх-страх
Ви точно до еміграціїї жили в Україні?
Невже ніколи не чули розповідей тих, хто вижив в ті страшні часи?
Моя баба в через пятнадцять років після розвалу СССР боялась сказати що Прадіда були в 47 році. Навіть батько мій за це не знав. Я випадково довідався про це... А це Закарпаття і там не було ГОлодомору, хоча репресії були.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #41 : Серпня 27, 2018, 11:07:40 23:07 »
Мою родину по материнській лінії покосило так, що можна роман писати...
Там і скарб був, і діти репресованих радянських військових, і Середня Азія, і Казахстан...
багато чого..
але бабуся потроху-потроху мені встигла розповісти про ТІ часи.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #42 : Серпня 27, 2018, 11:16:06 23:16 »

я не про гроші, а про політичну підтримку - США ніколи не визнавали Прибатлтику в складі СРСР

Ви використали слово допомога, а не підтримка. По-друге, і США, і Канада, і купа інших країн відразу ж визнали незалежність України як окремої держави. То яке це має значення?
Це не правда.

Що саме неправда?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #43 : Серпня 27, 2018, 11:17:53 23:17 »
Тому що голодоморами та репресіями була знищена самосвідомість українців.
Пам'ятаю як у роках так 89-90 один наш родич одружувався на дівчині з Західної.
Реєстравули шлюб у селі в Центральній Україні.
На весілля приїхали її близьки, чимало людей.
І от заходять у клуб, а там - транспарант  "Навіки разом!. Росія-Ураїна"
Вони розвернулися і вийшли, всі!
А для нас ті транспаранти не були чимось особливим у той час.

Тобто Ви хочете сказати, що прибалтам вдалося зберегти національну самосвідомість, а українцям ні? Я можу зрозуміти таке пояснення. Але все одно вважаю це великим парадоксом української нації.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #44 : Серпня 27, 2018, 11:18:50 23:18 »
Завжди примено слухати коментари Тараса Чорновiла - каже швидко, але - по дiлу.
Цiкава людина, хоча... його "житiе" пiд ковпаком Хряка... невелика пляма його полiтичноi бiографii.
Можна пробачiти.
 :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #45 : Серпня 27, 2018, 11:19:45 23:19 »

Моя баба в через пятнадцять років після розвалу СССР боялась сказати що Прадіда були в 47 році. Навіть батько мій за це не знав. Я випадково довідався про це... А це Закарпаття і там не було ГОлодомору, хоча репресії були.

Я взагалі поняття не мала про Голодомор як системне винищування українців, поки не приїхала в Канаду.

У нас у родині є репресовані і про це всі знали і говорили.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #46 : Серпня 27, 2018, 11:21:55 23:21 »
Що саме неправда?
Навіть діти знають що США чекало референдому, а якщо бути циніком, надіялось щоб люди не проголосували за незалежність... Був акт про незалежність і США тільки після рефрендому що пітвердив визнало...

РФ еліту можна почитати, вони люблять позбиткуватись. Фактично Вони постійно несли думку що Україна ненадійний партнер, одна з причин чого США підтримало ідею забрати атомну зброю...

Я не кажу що зброю треба було залишити, але США підтримало цю ідею, бо РФ змогло внушити їм що Україна це непонятно що в ті часи, Тай Нуланд це пітвердила була своїми заявами, що Ябки Україна спробувала лишити атомний арсинал США її згноїло.\

Не треба приписувати іншим те що їм не властиво.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #47 : Серпня 27, 2018, 11:24:38 23:24 »

Тобто Ви хочете сказати, що прибалтам вдалося зберегти національну самосвідомість, а українцям ні? Я можу зрозуміти таке пояснення. Але все одно вважаю це великим парадоксом української нації.
Прибалтам це було легше зробити як і Полякам, у них на момент Захоплення СССР уже були свої національні міфи, в Україні вони зявились тільки зараз...
ГІМН Польський і Український, це фактично Гімн  НАЦІЙ без держав. Наші міфи державні зявились тільки зараз.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #48 : Серпня 27, 2018, 11:27:28 23:27 »
Ми ушли від теми про ситуацію в МОлодові. Мене вона турбує, але я не знаю як на неї реагувати... Там багато мутного відбувається.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #49 : Серпня 27, 2018, 11:28:44 23:28 »
Ми ушли від теми про ситуацію в МОлодові. Мене вона турбує, але я не знаю як на неї реагувати... Там багато мутного відбувається.

є тема профільна http://ukrpravda.net/index.php?topic=47732.0

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #50 : Серпня 27, 2018, 11:30:47 23:30 »
Що саме неправда?
Навіть діти знають що США чекало референдому, а якщо бути циніком, надіялось щоб люди не проголосували за незалежність... Був акт про незалежність і США тільки після рефрендому що пітвердив визнало...

РФ еліту можна почитати, вони люблять позбиткуватись. Фактично Вони постійно несли думку що Україна ненадійний партнер, одна з причин чого США підтримало ідею забрати атомну зброю...

Я не кажу що зброю треба було залишити, але США підтримало цю ідею, бо РФ змогло внушити їм що Україна це непонятно що в ті часи, Тай Нуланд це пітвердила була своїми заявами, що Ябки Україна спробувала лишити атомний арсинал США її згноїло.\

Не треба приписувати іншим те що їм не властиво.

Ну так сама Україна проголосила Акт про Незалежність після референдуму. Ви хотіли, щоб США оголосило її  незалежність раніше, ніж сам суб"'єкт??

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #51 : Серпня 27, 2018, 11:34:09 23:34 »

Тобто Ви хочете сказати, що прибалтам вдалося зберегти національну самосвідомість, а українцям ні? Я можу зрозуміти таке пояснення. Але все одно вважаю це великим парадоксом української нації.
Прибалтам це було легше зробити як і Полякам, у них на момент Захоплення СССР уже були свої національні міфи, в Україні вони зявились тільки зараз...
ГІМН Польський і Український, це фактично Гімн  НАЦІЙ без держав. Наші міфи державні зявились тільки зараз.

Так, на момент проголошення незалежності українське суспільство було поділене, як воно в принципі продовжує бути до певної межі поділеним і зараз. Але в і Прибалтиці на той момент була купа кацапів. Різниця полягає у балансі  у суспільстві (напевно, прибалтійці мали більше людей з відповідною ментальністю і цінностями) і у тому, що в України не було лідерів, які б вивели її із совка. Взагалі проблема якісної політичної еліти в Україні стоїть гостро і сьогодні.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #52 : Серпня 27, 2018, 11:41:19 23:41 »
Ну так сама Україна проголосила Акт про Незалежність після референдуму. Ви хотіли, щоб США оголосило її  незалежність раніше, ніж сам суб"'єкт??
Сша проігнорували рішення РАДИ.  І надіялись що все таки СССР не розвалиться, досить прагматична позиція. Краще мати справу з одним СССР ніж багатьма непонятно чим. Це і нескривалось особливо.

Може нагадати що Журналіст який посиав що Голодомору немає позбавили пурцовської премії через скільки десятеліть? БО США треба було щоб СССР вернув борг.

Неварто перебільшувати добробту заходу, не будь вони зубатими Китай і СССР би їх зїв, вони не менше зубаті.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #53 : Серпня 27, 2018, 11:44:01 23:44 »

Так, на момент проголошення незалежності українське суспільство було поділене, як воно в принципі продовжує бути до певної межі поділеним і зараз. Але в і Прибалтиці на той момент була купа кацапів. Різниця полягає у балансі  у суспільстві (напевно, прибалтійці мали більше людей з відповідною ментальністю і цінностями) і у тому, що в України не було лідерів, які б вивели її із совка. Взагалі проблема якісної політичної еліти в Україні стоїть гостро і сьогодні.
РАДА приняла все раніше, Американці тянули до останього, коли вже був референдум тоді просто не могли відвертітись... Для чого ці казки про добрий захід?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #54 : Серпня 28, 2018, 12:07:29 00:07 »
   
Посмотреть историю правок
Taras Chornovil

Українська правда відома своїми дрібними підколочками, якими жорстко змінює тональність матеріалів у новинній стрічці. То згадуючи якогось абсолютно нейтрального політика, з яким, умовно, зустрівся Порошенко чи ще хтось, кого в УП не люблять, добавлять слово "одіозний". То натякнуть на проросійськість там, де її "днем з вогнм". Або описуючи якусь політичну акцію чи подію, додадуть оцінку якогось персонажа, де він трошки щось спохабить. Таких прикладів доволі багато.

А зараз захотів глянути, чи не пропустив чогось про події в Молдові. УП попалася першою. І прозрів... Так безпристрасно, так чітко інформаційно! Опозиція вимагає відставки уряду, поліція розігнала учасників мітингу. Лідер опозиційної партії звернувся до Порошенка через затримання у нас їхнього активіста. Навіть згадки про те, що партія відстоює проросійські інтереси й прагне повалити прозахідний уряд та намагається скасувати незручні для рашки закони. Раніще оцінка закордонних політичних сил при таких коментарях була в УП нормою, цьому приділяли спеціально цілий абзац. А тут так чистісінько без визначень. Лише акценти: опозиція добивається, бореться, вимагає, а влада розганяє. І всі коментарі лише з боку лідера проросійської опозиції. Особливо вразив антураж "розгону мітингу" як його виключно зі слів проросійських політиків подає УП: вихоплювали по одному, особливо жорстоко поводилися з жінками, їх били, тягнули за руки й ноги... Таке відчуття, що зайшов на сайт рашистської "Звєзди". Вони абсолютно аналогічно описують "жорстокі розправи" над прихильниками русскага міра...

А в ситуації з Порошенком, то взагалі непристойно вийшло - позицію проросійської молдовської партії цитують аж до крайності розширено. Головне - з прямими випадами проти нашого Президента. Цитують, як можете зрозуміти, лише одну сторону, до своїх за коментарями звернутися якось не забажали.


Це все дуже дрібні детальки, там у стрічці кожен день набагато масштабніших повно, але ці дуже вже показові. Й добре ілюструють мою стару тезу, навіть доповнюючи її: "Коли для тебе Порошенко, чи хто завгодно інший у своїй владі стане більшим ворогом, ніж Путін, ти вже перейшов на інший бік. І тебе навіть вербувати не потрібно. Просто, щоб підкидували регулярно інформпродукт та відповідні коментарі від необхідних кремлю людей"... Тож вітаю Олену Притулу, Севгіл Мусаєву та всю іншу компанію з визначенням. Тепер ви вже там. От тільки чи лише тепер?
4 ч. · Доступно всем

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=704051913292674&id=100010636159003
О !
Чорновол убрал этот пост из ФБ.
Что это означает ?

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #55 : Серпня 28, 2018, 12:09:42 00:09 »
   
Посмотреть историю правок
Taras Chornovil

Українська правда відома своїми дрібними підколочками, якими жорстко змінює тональність матеріалів у новинній стрічці. То згадуючи якогось абсолютно нейтрального політика, з яким, умовно, зустрівся Порошенко чи ще хтось, кого в УП не люблять, добавлять слово "одіозний". То натякнуть на проросійськість там, де її "днем з вогнм". Або описуючи якусь політичну акцію чи подію, додадуть оцінку якогось персонажа, де він трошки щось спохабить. Таких прикладів доволі багато.

А зараз захотів глянути, чи не пропустив чогось про події в Молдові. УП попалася першою. І прозрів... Так безпристрасно, так чітко інформаційно! Опозиція вимагає відставки уряду, поліція розігнала учасників мітингу. Лідер опозиційної партії звернувся до Порошенка через затримання у нас їхнього активіста. Навіть згадки про те, що партія відстоює проросійські інтереси й прагне повалити прозахідний уряд та намагається скасувати незручні для рашки закони. Раніще оцінка закордонних політичних сил при таких коментарях була в УП нормою, цьому приділяли спеціально цілий абзац. А тут так чистісінько без визначень. Лише акценти: опозиція добивається, бореться, вимагає, а влада розганяє. І всі коментарі лише з боку лідера проросійської опозиції. Особливо вразив антураж "розгону мітингу" як його виключно зі слів проросійських політиків подає УП: вихоплювали по одному, особливо жорстоко поводилися з жінками, їх били, тягнули за руки й ноги... Таке відчуття, що зайшов на сайт рашистської "Звєзди". Вони абсолютно аналогічно описують "жорстокі розправи" над прихильниками русскага міра...

А в ситуації з Порошенком, то взагалі непристойно вийшло - позицію проросійської молдовської партії цитують аж до крайності розширено. Головне - з прямими випадами проти нашого Президента. Цитують, як можете зрозуміти, лише одну сторону, до своїх за коментарями звернутися якось не забажали.


Це все дуже дрібні детальки, там у стрічці кожен день набагато масштабніших повно, але ці дуже вже показові. Й добре ілюструють мою стару тезу, навіть доповнюючи її: "Коли для тебе Порошенко, чи хто завгодно інший у своїй владі стане більшим ворогом, ніж Путін, ти вже перейшов на інший бік. І тебе навіть вербувати не потрібно. Просто, щоб підкидували регулярно інформпродукт та відповідні коментарі від необхідних кремлю людей"... Тож вітаю Олену Притулу, Севгіл Мусаєву та всю іншу компанію з визначенням. Тепер ви вже там. От тільки чи лише тепер?
4 ч. · Доступно всем

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=704051913292674&id=100010636159003
О !
Чорновол убрал этот пост из ФБ.
Что это означает ?

значить, влучив у ціль))
почалася істерика у когось.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #56 : Серпня 28, 2018, 12:16:49 00:16 »

Так, на момент проголошення незалежності українське суспільство було поділене, як воно в принципі продовжує бути до певної межі поділеним і зараз. Але в і Прибалтиці на той момент була купа кацапів. Різниця полягає у балансі  у суспільстві (напевно, прибалтійці мали більше людей з відповідною ментальністю і цінностями) і у тому, що в України не було лідерів, які б вивели її із совка. Взагалі проблема якісної політичної еліти в Україні стоїть гостро і сьогодні.
РАДА приняла все раніше, Американці тянули до останього, коли вже був референдум тоді просто не могли відвертітись... Для чого ці казки про добрий захід?

Тіммі, якщо Ви хочете, щоб Вам відповідали, навчіться дискутувати по темі. До чого тут взагалі добрий Захід? крім Вас, це словосполучення взагалі ніхто у цій дискусії не використовував.

Польща, Канада, і до речі, Росія були першими країнами, що визнали незалежність України за результатами референдуму 2 грудня 1991 року. Ряд інших країн (у тому числі США) - пізніше. У контексті цієї дискусії (різниця між Прибалтикою і Україною) це має якесь практичне значення?

https://en.wikipedia.org/wiki/Declaration_of_Independence_of_Ukraine

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #57 : Серпня 28, 2018, 03:38:12 03:38 »

Ви не знаєте нашої історії .Як прибалти ,ми ну ніяк би не змогли.Нам пощастило у 90~х уникнути війни але вона все одно була невідворотня і,як вище зазначено,нам пощастило з Яником і хотів би додати,що з Путіним нам теж пощастило~рідкісний ідіот.

Ну, оскільки Ви знаєте українську історію, то поясніть мені, чому українці ну ніяк би не змогли, як прибалти. Бо для мене як для українки це дуже незрозумілий факт.
Не було кому змогти.Порівняйте їх історію.Порівняйте історію територій розділених умовним Збручем.Поцікавтесь ,скільки дивізійників у 2~у Світову дали українці та прибалти,відношенням до українців і прибалтів у СРСР.Все там зрозуміло і просто.
Як невеличкий приклад,така місцевість як Сандармох вам нічого не каже?Або у складі якої держави були прибалти у 20~30 роки 20 століття.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #58 : Серпня 28, 2018, 04:15:13 04:15 »
Щодо голодомору, то це руйнівна генетична пам'ять українського народу.
І не забуваємо, кого заселили на зачищені голодом села та містечка, га тій же Східній Україні.

Тобто все-таки комплекс жертви? не розумію Ваш посил.

страх-страх-страх
Ви точно до еміграціїї жили в Україні?
Невже ніколи не чули розповідей тих, хто вижив в ті страшні часи?

Звичайно. Хоча я із Західної України, де не було голодомору, моя бабуся розказувала, як у певні часи їли лободу і т.п.  Ну і щодо ментальності. Наприклад, у моїй родині завжди стояло питання, що все російсько-кацапське погане. Дійшло навіть до того, що мені у свій час заборонили зустрічатися із росіянином. І сказали, що якщо я вийду за нього заміж, то можу забути про свою родину. От так!

Так ось мені не зрозуміло, чому народ, який пережив сотні років знущання над собою кацапами, голодомор і совітські часи, коли придушувалося все українське, не поспішав драпанути із того ярма у цивілізацію?? а прибалти поспішили.
Те ,що народ пережив ,ще треба тому народу звідкись взнати.В СРСР дізнавалися через навчальні заклади,пропаганду.ЗУ не зазнала усіх технологій СРСР по атомізації суспільства ,тому ваші родичі могли вам надавати основну інформацію .Вони взагалі у вас були і були поряд.Не всім так пощастило.Один з яскравих прикладів технологій атомізації Павлік Морозов,почитайте про нього,технологія описана досить відверто але варто зауважити ,що вона працює у комплексі.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #59 : Серпня 28, 2018, 04:22:44 04:22 »

я не про гроші, а про політичну підтримку - США ніколи не визнавали Прибатлтику в складі СРСР

Ви використали слово допомога, а не підтримка. По-друге, і США, і Канада, і купа інших країн відразу ж визнали незалежність України як окремої держави. То яке це має значення?

має значення, скільки народ провів під комуністичним режимом.
прибалтам, наприклад, пощастило не відчути репресій 30-х років,
хоча і їх депортували до Сибіру після окупацією Союзом.

Ну чим довше під режимом, тим скоріше треба втікати, ні?? Прибалтів теж репресували.
Ні,поширюється таке явище як співпраця з режимом.На той час старе зруйновано,нове збудовано.Надто багато людей живе з колаборації.Цікавий,до речі,приклад африканських держав зі звільнення від імперій ,куди саме заводить втеча.