Автор Тема: Тарас Чорновіл про УП  (Прочитано 3209 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #60 : Серпня 28, 2018, 04:25:18 04:25 »
Завжди примено слухати коментари Тараса Чорновiла - каже швидко, але - по дiлу.
Цiкава людина, хоча... його "житiе" пiд ковпаком Хряка... невелика пляма його полiтичноi бiографii.
Можна пробачiти.
 :smilie7:
Це було плямою зрадника ще тоді.Для нього це вирок.Ніхто не пробачить.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #61 : Серпня 28, 2018, 04:29:43 04:29 »
Що саме неправда?
Навіть діти знають що США чекало референдому, а якщо бути циніком, надіялось щоб люди не проголосували за незалежність... Був акт про незалежність і США тільки після рефрендому що пітвердив визнало...

РФ еліту можна почитати, вони люблять позбиткуватись. Фактично Вони постійно несли думку що Україна ненадійний партнер, одна з причин чого США підтримало ідею забрати атомну зброю...

Я не кажу що зброю треба було залишити, але США підтримало цю ідею, бо РФ змогло внушити їм що Україна це непонятно що в ті часи, Тай Нуланд це пітвердила була своїми заявами, що Ябки Україна спробувала лишити атомний арсинал США її згноїло.\

Не треба приписувати іншим те що їм не властиво.
Не те що надіялось,а ще й діяльно заважало.Варт згадати приїзд у Київ тодішнього американського президента

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #62 : Серпня 28, 2018, 05:02:49 05:02 »
Завжди примено слухати коментари Тараса Чорновiла - каже швидко, але - по дiлу.
Цiкава людина, хоча... його "житiе" пiд ковпаком Хряка... невелика пляма його полiтичноi бiографii.
Можна пробачiти.
 :smilie7:
Це було плямою зрадника ще тоді.Для нього це вирок.Ніхто не пробачить.

якщо порівнювати з зашквареними макакою, насінням, наємом, лешенко, тягнибаксом...то то чорновол виглядає непогано
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #63 : Серпня 28, 2018, 05:04:23 05:04 »

Ви не знаєте нашої історії .Як прибалти ,ми ну ніяк би не змогли.Нам пощастило у 90~х уникнути війни але вона все одно була невідворотня і,як вище зазначено,нам пощастило з Яником і хотів би додати,що з Путіним нам теж пощастило~рідкісний ідіот.

Ну, оскільки Ви знаєте українську історію, то поясніть мені, чому українці ну ніяк би не змогли, як прибалти. Бо для мене як для українки це дуже незрозумілий факт.

Чому? Природньо українці не мають потягу до державності. Анархія - оце і є нпціональна ідентичність українця.
Наші пращури - анти - були теж такими.
Це нативний тренд, бо у певному сенсі найнижча ланка української спільноти - сім'я - є самодостатньою одиницею , спроможною у наших природніх умовах сама себе прогодувати.
І ще : це спотворенне сприйняття свободи і волі. Українець ототожнює свободу із вольностями.
Такі собі певні уділи і пасовиська , які можна тирлувати йому, а іншим - зась.
І наші вороги завжди користалися оцими двома чинниками/рисами українців.
Mocsia delenda est

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #64 : Серпня 28, 2018, 06:12:51 06:12 »
Тіммі, якщо Ви хочете, щоб Вам відповідали, навчіться дискутувати по темі. До чого тут взагалі добрий Захід? крім Вас, це словосполучення взагалі ніхто у цій дискусії не використовував.

Польща, Канада, і до речі, Росія були першими країнами, що визнали незалежність України за результатами референдуму 2 грудня 1991 року. Ряд інших країн (у тому числі США) - пізніше. У контексті цієї дискусії (різниця між Прибалтикою і Україною) це має якесь практичне значення?

https://en.wikipedia.org/wiki/Declaration_of_Independence_of_Ukraine

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_1991

16 серпня, а визнають тільки тут від якої не могли відкрутитись .... Лицимірство Заходу не менше ніж РФ.

Не відміняю Добрий захід - це тільки казка.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #65 : Серпня 28, 2018, 06:30:26 06:30 »
Щодо голодомору, то це руйнівна генетична пам'ять українського народу.
І не забуваємо, кого заселили на зачищені голодом села та містечка, га тій же Східній Україні.

Тобто все-таки комплекс жертви? не розумію Ваш посил.

страх-страх-страх
Ви точно до еміграціїї жили в Україні?
Невже ніколи не чули розповідей тих, хто вижив в ті страшні часи?

Звичайно. Хоча я із Західної України, де не було голодомору, моя бабуся розказувала, як у певні часи їли лободу і т.п.  Ну і щодо ментальності. Наприклад, у моїй родині завжди стояло питання, що все російсько-кацапське погане. Дійшло навіть до того, що мені у свій час заборонили зустрічатися із росіянином. І сказали, що якщо я вийду за нього заміж, то можу забути про свою родину. От так!

Так ось мені не зрозуміло, чому народ, який пережив сотні років знущання над собою кацапами, голодомор і совітські часи, коли придушувалося все українське, не поспішав драпанути із того ярма у цивілізацію?? а прибалти поспішили.
Те ,що народ пережив ,ще треба тому народу звідкись взнати.В СРСР дізнавалися через навчальні заклади,пропаганду.ЗУ не зазнала усіх технологій СРСР по атомізації суспільства ,тому ваші родичі могли вам надавати основну інформацію .Вони взагалі у вас були і були поряд.Не всім так пощастило.Один з яскравих прикладів технологій атомізації Павлік Морозов,почитайте про нього,технологія описана досить відверто але варто зауважити ,що вона працює у комплексі.

Ось з цим у мене якраз проблеми. На ФУПі не так давно була тема про голодомор і майже кожен, що написав у тій темі, мав родичів, яких зачепив Голодомор. Тобто ця інфа до них дійшла. Чому ж багато з них голосували за Кучму і Януковича? я, наприклад, голосувала за Чорновола, а за цих - ні.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #66 : Серпня 28, 2018, 06:35:17 06:35 »

Ви не знаєте нашої історії .Як прибалти ,ми ну ніяк би не змогли.Нам пощастило у 90~х уникнути війни але вона все одно була невідворотня і,як вище зазначено,нам пощастило з Яником і хотів би додати,що з Путіним нам теж пощастило~рідкісний ідіот.

Ну, оскільки Ви знаєте українську історію, то поясніть мені, чому українці ну ніяк би не змогли, як прибалти. Бо для мене як для українки це дуже незрозумілий факт.


Чому? Природньо українці не мають потягу до державності. Анархія - оце і є нпціональна ідентичність українця.
Наші пращури - анти - були теж такими.
Це нативний тренд, бо у певному сенсі найнижча ланка української спільноти - сім'я - є самодостатньою одиницею , спроможною у наших природніх умовах сама себе прогодувати.
І ще : це спотворенне сприйняття свободи і волі. Українець ототожнює свободу із вольностями.
Такі собі певні уділи і пасовиська , які можна тирлувати йому, а іншим - зась.
І наші вороги завжди користалися оцими двома чинниками/рисами українців.

У цьому бачу ще один парадокс - бо традиції державності та демократії були відомі українцям задовго до інших країн. Конституція Пилипа Орлика - 1710 рік. Не кажучи вже про Київську Русь як державу.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #67 : Серпня 28, 2018, 08:57:39 08:57 »
Завжди примено слухати коментари Тараса Чорновiла - каже швидко, але - по дiлу.
Цiкава людина, хоча... його "житiе" пiд ковпаком Хряка... невелика пляма його полiтичноi бiографii.
Можна пробачiти.
 :smilie7:
Це було плямою зрадника ще тоді.Для нього це вирок.Ніхто не пробачить.

якщо порівнювати з зашквареними макакою, насінням, наємом, лешенко, тягнибаксом...то то чорновол виглядає непогано
Ви,мабуть ,контексту не пам‘ятаєте.У нього складні стосунки з батьком ще за життя останнього були і дрейф від тодішніх патріотів ще за життя батька був.Ще тоді все зайшло надто далеко.І тут гине батько,за однією з версій від рук гебні,а син через деякий час вляпується в проросійський табір,тобто ПР,тобто став ,хоч і опосередковано,на бік вбивць батька.Таке не вибачається.Це ЗРАДА,а це явище для нас украй болюче вже на рівні підкорки.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #68 : Серпня 28, 2018, 09:10:18 09:10 »

Ви не знаєте нашої історії .Як прибалти ,ми ну ніяк би не змогли.Нам пощастило у 90~х уникнути війни але вона все одно була невідворотня і,як вище зазначено,нам пощастило з Яником і хотів би додати,що з Путіним нам теж пощастило~рідкісний ідіот.

Ну, оскільки Ви знаєте українську історію, то поясніть мені, чому українці ну ніяк би не змогли, як прибалти. Бо для мене як для українки це дуже незрозумілий факт.

Чому? Природньо українці не мають потягу до державності. Анархія - оце і є нпціональна ідентичність українця.
Наші пращури - анти - були теж такими.
Це нативний тренд, бо у певному сенсі найнижча ланка української спільноти - сім'я - є самодостатньою одиницею , спроможною у наших природніх умовах сама себе прогодувати.
І ще : це спотворенне сприйняття свободи і волі. Українець ототожнює свободу із вольностями.
Такі собі певні уділи і пасовиська , які можна тирлувати йому, а іншим - зась.
І наші вороги завжди користалися оцими двома чинниками/рисами українців.
Як на мене ви вкрай не праві.Русь була?Галицько~Волинське князівство було?Велике князівство Литовське,Руське,Жимотійське було?Річь посполита була об‘єднанням двох держав,Хмель добивався спочатку рівних прав у спільній державі.При УНР чотири роки билися.ЗУНР.УПА.Зараз б‘ємося.Ваші думки більше на кацапську пропаганду скидаються,ніж на правду.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #69 : Серпня 28, 2018, 09:15:04 09:15 »
Щодо голодомору, то це руйнівна генетична пам'ять українського народу.
І не забуваємо, кого заселили на зачищені голодом села та містечка, га тій же Східній Україні.

Тобто все-таки комплекс жертви? не розумію Ваш посил.

страх-страх-страх
Ви точно до еміграціїї жили в Україні?
Невже ніколи не чули розповідей тих, хто вижив в ті страшні часи?

Звичайно. Хоча я із Західної України, де не було голодомору, моя бабуся розказувала, як у певні часи їли лободу і т.п.  Ну і щодо ментальності. Наприклад, у моїй родині завжди стояло питання, що все російсько-кацапське погане. Дійшло навіть до того, що мені у свій час заборонили зустрічатися із росіянином. І сказали, що якщо я вийду за нього заміж, то можу забути про свою родину. От так!

Так ось мені не зрозуміло, чому народ, який пережив сотні років знущання над собою кацапами, голодомор і совітські часи, коли придушувалося все українське, не поспішав драпанути із того ярма у цивілізацію?? а прибалти поспішили.
Те ,що народ пережив ,ще треба тому народу звідкись взнати.В СРСР дізнавалися через навчальні заклади,пропаганду.ЗУ не зазнала усіх технологій СРСР по атомізації суспільства ,тому ваші родичі могли вам надавати основну інформацію .Вони взагалі у вас були і були поряд.Не всім так пощастило.Один з яскравих прикладів технологій атомізації Павлік Морозов,почитайте про нього,технологія описана досить відверто але варто зауважити ,що вона працює у комплексі.

Ось з цим у мене якраз проблеми. На ФУПі не так давно була тема про голодомор і майже кожен, що написав у тій темі, мав родичів, яких зачепив Голодомор. Тобто ця інфа до них дійшла. Чому ж багато з них голосували за Кучму і Януковича? я, наприклад, голосувала за Чорновола, а за цих - ні.
Навіщо вам родичі?Конквеста почитайте,я після нього “Жовтого князя“ більше 3~х перших сторінок фізично не міг прочитати.Тому що совок.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #70 : Серпня 28, 2018, 09:39:22 09:39 »
Завжди примено слухати коментари Тараса Чорновiла - каже швидко, але - по дiлу.
Цiкава людина, хоча... його "житiе" пiд ковпаком Хряка... невелика пляма його полiтичноi бiографii.
Можна пробачiти.
 :smilie7:
Це було плямою зрадника ще тоді.Для нього це вирок.Ніхто не пробачить.

якщо порівнювати з зашквареними макакою, насінням, наємом, лешенко, тягнибаксом...то то чорновол виглядає непогано

100 %

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #71 : Серпня 28, 2018, 05:29:53 17:29 »

Моя баба в через пятнадцять років після розвалу СССР боялась сказати що Прадіда були в 47 році. Навіть батько мій за це не знав. Я випадково довідався про це... А це Закарпаття і там не було ГОлодомору, хоча репресії були.

Я взагалі поняття не мала про Голодомор як системне винищування українців, поки не приїхала в Канаду.

У нас у родині є репресовані і про це всі знали і говорили.

Я дуже вибачаюся, але коли це сталося, що Ви переїхали до Канади? Бо в Центральній України про Голодомор говорили навіть за Совєтів.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #72 : Серпня 28, 2018, 06:41:20 18:41 »
Рідко таке роблю, але сьогодні прослухав інтервю преза в прямому етері, якось він не однозначно за Молдову говорить... І дивно, що це підхопили СМІ.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #73 : Серпня 28, 2018, 07:13:28 19:13 »

Я дуже вибачаюся, але коли це сталося, що Ви переїхали до Канади? Бо в Центральній України про Голодомор говорили навіть за Совєтів.

На початку нульових. Я серйозно. В школі чи інституті ніколи про це ні муму. В пресі теж щось не пам"ятаю, щоб читала.

У Калгарі, де я живу, є пам"ятник жертвам Голодомору просто в центрі міста. Кожного року там відправляють молебень. Зараз і в моєму рідному місті теж є такий пам"ятник. Але коли я там жила, щось не пригадую, чи був він там на той час. Може, мені заклинило.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #74 : Серпня 28, 2018, 07:20:11 19:20 »

Ви не знаєте нашої історії .Як прибалти ,ми ну ніяк би не змогли.Нам пощастило у 90~х уникнути війни але вона все одно була невідворотня і,як вище зазначено,нам пощастило з Яником і хотів би додати,що з Путіним нам теж пощастило~рідкісний ідіот.

Ну, оскільки Ви знаєте українську історію, то поясніть мені, чому українці ну ніяк би не змогли, як прибалти. Бо для мене як для українки це дуже незрозумілий факт.

Чому? Природньо українці не мають потягу до державності. Анархія - оце і є нпціональна ідентичність українця.
Наші пращури - анти - були теж такими.
Це нативний тренд, бо у певному сенсі найнижча ланка української спільноти - сім'я - є самодостатньою одиницею , спроможною у наших природніх умовах сама себе прогодувати.
І ще : це спотворенне сприйняття свободи і волі. Українець ототожнює свободу із вольностями.
Такі собі певні уділи і пасовиська , які можна тирлувати йому, а іншим - зась.
І наші вороги завжди користалися оцими двома чинниками/рисами українців.
Як на мене ви вкрай не праві.Русь була?Галицько~Волинське князівство було?Велике князівство Литовське,Руське,Жимотійське було?Річь посполита була об‘єднанням двох держав,Хмель добивався спочатку рівних прав у спільній державі.При УНР чотири роки билися.ЗУНР.УПА.Зараз б‘ємося.Ваші думки більше на кацапську пропаганду скидаються,ніж на правду.

А до чого тут зразу кацапська пропаганда? Кабс теж має рацію, бо філософія українського індивідуалізму відображається навіть у мові - наприклад, "моя хата з краю, я нічого не знаю" :). Купа класичних літературних творів це ілюструє.

Разом з тим в останні роки бачу тенденцію до колективного об"єднання з патріотичних міркувань - той же волонтерський рух, громадське самоврядування.

У здоровій державі завжди є адекватний баланс індивідуального та колективного. В тих же Штатах індивідуалізм як "американська мрія" - рушійна сила  :smilie5:.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #75 : Серпня 28, 2018, 07:40:01 19:40 »

Я дуже вибачаюся, але коли це сталося, що Ви переїхали до Канади? Бо в Центральній України про Голодомор говорили навіть за Совєтів.

На початку нульових. Я серйозно. В школі чи інституті ніколи про це ні муму. В пресі теж щось не пам"ятаю, щоб читала.

У Калгарі, де я живу, є пам"ятник жертвам Голодомору просто в центрі міста. Кожного року там відправляють молебень. Зараз і в моєму рідному місті теж є такий пам"ятник. Але коли я там жила, щось не пригадую, чи був він там на той час. Може, мені заклинило.

В 2000ом в смысле?  :smilie10:

Уже и перестройка была и независимость, а за голодомор еще до 91го помоему говорить стали наряду со всеми остальными преступлениями советов

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #76 : Серпня 28, 2018, 07:41:21 19:41 »

Я дуже вибачаюся, але коли це сталося, що Ви переїхали до Канади? Бо в Центральній України про Голодомор говорили навіть за Совєтів.

На початку нульових. Я серйозно. В школі чи інституті ніколи про це ні муму. В пресі теж щось не пам"ятаю, щоб читала.

У Калгарі, де я живу, є пам"ятник жертвам Голодомору просто в центрі міста. Кожного року там відправляють молебень. Зараз і в моєму рідному місті теж є такий пам"ятник. Але коли я там жила, щось не пригадую, чи був він там на той час. Може, мені заклинило.

В 2000ом в смысле?  :smilie10:

Уже и перестройка была и независимость, а за голодомор еще до 91го помоему говорить стали наряду со всеми остальными преступлениями советов

Я знаю. Але чесно не пригадую інформації про Голодомор як фактично український холокост, де загинули мільйони.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #77 : Серпня 28, 2018, 07:49:51 19:49 »
Цитувати
Це видання, що з'явилося у 1990 році під "маркою" Інституту історії партії при ЦК Компартії України - філіалу Інституту марксизму-ленінізму при ЦК КПРС - одним із першим "пробило" табу на тему Голодомору в Україні.

Радянському читачеві були надані щойно розсекречені архівні матеріали, які відображають причини, хронологічний перебіг та наслідки трагедії.

У розділі "Мовою документів" наведені постанови політбюро про хлібозаготівлі, доповідні записки, листи, телеграм

Цитувати
Жнива скорботи: радянська колективізація і голодомор
В оригіналі The Harvest of Sorrow: Soviet Collectivization and the Terror-Famine британського дипломата, історика та літератора Роберта Конквеста вийшла 1986-го рок[/quote]

Цитувати
Марія
"Матерям, що загинули голодною смертю на Україні в роках 1932-1933", - посвята, якою Улас Самчук почав свій роман - перший художній твій про події Голодомору.Його автор, живучи у Чехословаччині, написав ще у 1933 році, одразу після описаних у книзі подій. У 1934-му твір видали у Львові, однак потрапити до читача в Україні йому було дуже складно. У наступні роки його видавали у різних країнах світу, зокрема в Аргентині - у 1952-му. В Україні ж він офіційно вийшов лише після відновлення незалежності.

Цитувати
Жовтий Князь
Твір Василя Барки - представника української діаспори у США - написаний у 1958-1961 роках. Він також став одним із перших у світовій літературі професійним прозовим твором, присвяченим Голодомору 1932-1933 років.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-38069137

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #78 : Серпня 28, 2018, 08:14:49 20:14 »
Ніколи не чула ні про ці книжки, ні про авторів, коли жила в Україні.

Із сучасного можу рекомендувати книжку Anne Applebaum 'Red Famine'. Мій чоловік купив її і був дуже вражений. Дуже серйозне, глибоке і правдиве дослідження.

https://www.amazon.ca/Red-Famine-Anne-Applebaum/dp/0385538855

Ця письменниця та дослідниця є критиком Росії та Путіна і, крім купи нагород та номінацій, має звання почесного доктора Києво-Могилянської академії.

https://en.wikipedia.org/wiki/Anne_Applebaum

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #79 : Серпня 28, 2018, 08:29:22 20:29 »

Ви не знаєте нашої історії .Як прибалти ,ми ну ніяк би не змогли.Нам пощастило у 90~х уникнути війни але вона все одно була невідворотня і,як вище зазначено,нам пощастило з Яником і хотів би додати,що з Путіним нам теж пощастило~рідкісний ідіот.

Ну, оскільки Ви знаєте українську історію, то поясніть мені, чому українці ну ніяк би не змогли, як прибалти. Бо для мене як для українки це дуже незрозумілий факт.

Чому? Природньо українці не мають потягу до державності. Анархія - оце і є нпціональна ідентичність українця.
Наші пращури - анти - були теж такими.
Це нативний тренд, бо у певному сенсі найнижча ланка української спільноти - сім'я - є самодостатньою одиницею , спроможною у наших природніх умовах сама себе прогодувати.
І ще : це спотворенне сприйняття свободи і волі. Українець ототожнює свободу із вольностями.
Такі собі певні уділи і пасовиська , які можна тирлувати йому, а іншим - зась.
І наші вороги завжди користалися оцими двома чинниками/рисами українців.
Як на мене ви вкрай не праві.Русь була?Галицько~Волинське князівство було?Велике князівство Литовське,Руське,Жимотійське було?Річь посполита була об‘єднанням двох держав,Хмель добивався спочатку рівних прав у спільній державі.При УНР чотири роки билися.ЗУНР.УПА.Зараз б‘ємося.Ваші думки більше на кацапську пропаганду скидаються,ніж на правду.

А до чого тут зразу кацапська пропаганда? Кабс теж має рацію, бо філософія українського індивідуалізму відображається навіть у мові - наприклад, "моя хата з краю, я нічого не знаю" :). Купа класичних літературних творів це ілюструє.

Разом з тим в останні роки бачу тенденцію до колективного об"єднання з патріотичних Природньо українці не мають потягу до державності. Анархія - оце і є нпціональна ідентичність українця.міркувань - той же волонтерський рух, громадське самоврядування.

У здоровій державі завжди є адекватний баланс індивідуального та колективного. В тих же Штатах індивідуалізм як "американська мрія" - рушійна сила  :smilie5:.
У цьому я й бачу вплив кацапопропаганди і нічого злорового тут теж не бачу:“Природньо українці не мають потягу до державності. Анархія - оце і є національна ідентичність українця.“

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15815
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #80 : Серпня 28, 2018, 08:31:04 20:31 »

Я дуже вибачаюся, але коли це сталося, що Ви переїхали до Канади? Бо в Центральній України про Голодомор говорили навіть за Совєтів.

На початку нульових. Я серйозно. В школі чи інституті ніколи про це ні муму. В пресі теж щось не пам"ятаю, щоб читала.

У Калгарі, де я живу, є пам"ятник жертвам Голодомору просто в центрі міста. Кожного року там відправляють молебень. Зараз і в моєму рідному місті теж є такий пам"ятник. Але коли я там жила, щось не пригадую, чи був він там на той час. Може, мені заклинило.

В 2000ом в смысле?  :smilie10:

Уже и перестройка была и независимость, а за голодомор еще до 91го помоему говорить стали наряду со всеми остальными преступлениями советов

Я знаю. Але чесно не пригадую інформації про Голодомор як фактично український холокост, де загинули мільйони.
Ви історією не цікавилися,тому й не знали.На початку 90~х вже книжки були.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Тарас Чорновіл про УП
« Reply #81 : Серпня 28, 2018, 09:01:31 21:01 »

Я дуже вибачаюся, але коли це сталося, що Ви переїхали до Канади? Бо в Центральній України про Голодомор говорили навіть за Совєтів.

На початку нульових. Я серйозно. В школі чи інституті ніколи про це ні муму. В пресі теж щось не пам"ятаю, щоб читала.

У Калгарі, де я живу, є пам"ятник жертвам Голодомору просто в центрі міста. Кожного року там відправляють молебень. Зараз і в моєму рідному місті теж є такий пам"ятник. Але коли я там жила, щось не пригадую, чи був він там на той час. Може, мені заклинило.

В 2000ом в смысле?  :smilie10:

Уже и перестройка была и независимость, а за голодомор еще до 91го помоему говорить стали наряду со всеми остальными преступлениями советов

Я знаю. Але чесно не пригадую інформації про Голодомор як фактично український холокост, де загинули мільйони.
Ви історією не цікавилися,тому й не знали.На початку 90~х вже книжки були.

Я не заперечую, що вони були. Я кажу, що широкому загалу вони були невідомі. Не було широкого обговорення теми Голодомору у медіа чи в навчальних закладах. Не було загальної awareness.