Автор Тема: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати  (Прочитано 855 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« : Серпня 27, 2018, 08:41:49 20:41 »
Наприкінці 2014 року я вже давав прогноз. Тоді народ поділився на дві частини: тих, хто вважав, що обвал цін на нафту та санкції призведуть до швидкого кінця РФ- В 2015, 2016, максимум у 2017 році- і тих, хто вважав, що РФ буде жити вічно

Вам уже смішно? Але таких було понад 95%, якщо не більше
Я же стояв на позиціях, що лише під кінець 2019- початок 2020 років стане зрозумілим, як саме й в які терміни буде розпадатись РФ, але сам факт неминучості розпаду вже щільно осяде в головах досить притомних людей...  За що був підданий критиці, що це взагалі ніякий не прогноз.
Тоді це так здавалось. Зараз, як мені особисто здається, це вже нікому не здається. Бо саме так і відбувається. В голови росіян поступово проникає думка, що ці санкції ніколи не припиняться. Що вони лише будуть підсилюватись. І це є неминучим. Як те, що жити буде якщо не гірше й гірше, то й не краще. Виходу немає, їхнім дітям нічого, крім еміграції, не світить. І що повільна смерть нічим не краща за швидку, бо буде відбиватись на їхніх дітях і внуках, які на момент анексії Криму точно ні в чому не були винні- але самі батьки їх тепер роблять винними, втягуючи їх у власний злочин

Проект санкцій, який нещодавно обвалив курс рубля, показав, що запас падіння рубля практично ніколи не вичерпається. Завжди можна ввести квоти на купівлю російських енергоносіїв та тупо зменшувати їх щорічно, заміняючи американськими. А хто буде з цим не згідний, штрафувати його згідно новим і новим проектам санкцій

Це означає, що рівень життя простих громадян РФ буде залежати із-зовні. Що в свою чергу означає навіть формальну втрату суверенітету РФ у внутрішній політиці, не кажучи про фактичний бік справи- він уже давно очевидний, але формально проамериканських сил, щоб там не казали гіркини, у госдурі не було. Тепер потихеньку будуть з'являтись.



Те, що я написав вище, не є прогнозом, заради якого я почав писати цей пост- це була лише ретроспектива мого колишнього прогнозу в позиції теперішніх реалій
Але писати я хотів про військовий парад України, про зразки нової техніки та військові та воєнні перспективи України в зв'язку з окупації російським ворогом Криму та частини Донбасу. Отже, ми бачили САУ 155 мм ( калібр, прийнятий як стандарт НАТО ) "Богдана" , старий - новий Т-84У, "Грім-2", "Верба", "Вільха". І тепер задамося питаннячком, якою має бути зброя, що змінює хід війни?
Зараз у мережі з'явилось багато матеріалів, що радянський танк Т-34 був лайном. Як і американський танк "Шерман". Британські та німецькі танки були набагато кращими. Але вони були дорогими й масове виробництво цих хороших танків так і не було розгорнуто. В той час як шерманів і Т-34 в роки війни було наштамповано просто неймовірна в теперішні часи кількості. Це й визначило хід війни
Тому я не питаю про дорогий БМ "Оплот". Мене цікавить, скільки буде наштамповано більш дешевих Т-84У, гаубиць "Богдана", ракетних комплексів, в тому числі дешевих переносних. І скільки їх треба, щоб вибити зомбаків із Донбасу й Криму ?
Якщо ставити питання таким чином, то очевидно, що за рік потрібної кількості вироблено не буде. Але інтенсивність ведення бойових дій можна помалу збільшувати. З урахуванням того, що з переходом на стандарти НАТО проблема постачання боєприпасів, навіть якщо наші заводи будуть перевантажені ( а в Україні, як сказали під час параду, вже виробляють боєприпаси стандарту НАТО ), відпадає сама собою- те, що НАТО поки що не приймає Україну в свої лави, не означає, що країни НАТО не будуть постачати у випадку потреби, ці боєприпаси в Україну. А економічний потенціал країн НАТО набагато вищий за РФ. Більше того, він набагато більший відносно РФ, ніж такий же потенціал РФ відносно України. Або, скажімо трохи дипломатичніше- менше, ніж за рік, Україна може не боятись ескалації бойових дій на Донбасі в зв'язку з виборами в Україні, якщо РФ захоче вплинути на їх результат шляхом воєнного загострення

Що стосується результату виборів, то вони очевидно. Лише Порошенко в стані координувати роботу парламенту та уряду. Без нього це буде робити набагато важче й повільніше. Тому оберуть таки його, інакше прийдеться витрачати та втрачати додаткові кошти практично всім зацікавленим особам, навіть тим, хто номінально є електоральним ворогом Порошенко. Діюча конституція настільки є бардачною, що з країною не справить ніхто, крім того, хто вже справляється

А от далі, як Порошенко буде переобраний, ЗСУ, ОПК України, загалом бойове оснащення ЗСУ зміниться до невпізнанності. Вони й зараз радикально змінились, але насичення військ зброєю та боєприпасами у необхідній кількості ще не відбулось. Принаймні для повернення Донбасу й Криму. Для утримання зайнятих позицій- так. А для повернення- ні. Потрібна вирішальна перевага.  України над тією частиною РФ, що є юридично частиною України, окупованою РФ. В такому разі швидке застосування зброї у потрібній кількості знищить угрупування ворога, що унеможливить його контроль над окупованими територіями. І ця кількість буде вироблена, закуплена або прийнята як допомога з боку союзників. На протязі 4-5 років. Хоча б для повернення окупованої частини Донбасу. На Крим може піти ще 4-5 років, але не більше

У випадку, коли РФ не застосує ЯЗ.
Якщо ж РФ її застосує, це буде військовим злочином, рівнозначним Голокосту євреїв Гітлером. Це буде вже остаточний вирок навіть не Путіну- всій Росії та росіянам, як мінімум як нації - а може, й як етносу

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #1 : Серпня 27, 2018, 08:47:02 20:47 »
Трохи переживаю, що Петро може вигоріти і плюне

Решта прогнозів загалом коректні


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #2 : Серпня 27, 2018, 08:54:33 20:54 »
Трохи переживаю, що Петро може вигоріти і плюне

Решта прогнозів загалом коректні

Я переживаю за його здоров"я. І теж що може передумати балотуватися на другий строк.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #3 : Серпня 28, 2018, 07:21:02 07:21 »
Трохи переживаю, що Петро може вигоріти і плюне

Решта прогнозів загалом коректні

Я переживаю за його здоров"я. І теж що може передумати балотуватися на другий строк.

Это самое главное. Диабет и такие стрессы несовместимы.
скаче дид ишак лютуе

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #4 : Серпня 28, 2018, 11:21:35 11:21 »
 :laugh: :laugh: :lol:

Нещодавно, коли я останнього разу вийшов з бану, а сидів я там місяць, то в своєму вітальному сабжі, я писав, що читати ваші коментарі тут не менш весело й цікаво ніж навіть  писати їх самому  :smilie5:

І от зараз - саме той випадок  :laugh:

От зайшла тут мова як добре буде, коли та Росія  сплете собі лапті  :smilie5:

Мрія, звичайно ж, шляхетна, я сам її повністю розділяю.

Але скажіть, чи конкретні рецепти в когось є ? :smilie7:
...........
Добре, не буду вас в втомлювати, зразу даю вам підказки.
...........
1) Навіть якщо Росія й застосує проти нас ЯЗ, це все одно не стане вироком ні Росії ні всім росіянам, ні як нації, ні як етносу.
Це для нас буде ситуація, коли нам буде майже вирок як етносу, принаймні.
Все залежатиме від масштабів.

Важко щось прогнозувати, але я сподіваюсь цього не станеться

2) Навряд чи дійде до застосування ЯО, а от про наш берег Азовського моря нам треба вирішувати щось негайно. Інакше, як тільки складуться зручні для Росії військово-політичні обставини, відразу ж, розпочнеться прорив берегом Аазовського моря до Криму, з невідворотною анексією Маріуполя, Бердянська і Генічеська.

3) Навіть якщо обставини складуться саме так, територіальній цілісності Росії всеодно нічого не загрожуватиме. І ЯЗ для цього абсолютно не буде потрібна. Є реактивна артилерія (Смерч стріляє на 300 помилка 100 км.,) є ракетно-тактичні комплекси (Іскендери стріляють на 400-500 км) і, в крайньому вимпадку, є тактичні бомбардувальники і є вже підготовані для них аеродроми Ростовської області і  в Криму.

Так - зрозуміло?  :smilie7:

Росія, приймні, згодиться на втрату Делекого Сходу і Східного Сибіру, але від України не відступиться.
Бо контроль над Українською територією - це питання життя й смерті Росії.
------
Тепер ще декілька підказок

4)Зникнути Росії як суб"єкту міжнародного права не дасть Держ.Деп.  США.

А знаєте чому? Бо ці ексцеси нікому не потрібні. Їм потрібна Росія мирна і покладиста, а не з хворобливими, мілітарними, реваншиськими амбіціями.
Будуть душити санкціями, але здохнути Росії, на превеликий жаль, не дадуть.
Навіть, якщо замість Трампа президентом США оберуть якогось афракано-гавайця, або якусь напіввідморожену дружину бувшого саксафоніста.

5)І остання вам підказка ( оптимістична!)

На хвилюйтесь за Петіне здоров"я :smilie5:
Так, в нього діабет і Петя інсулінозалежний.
Але гроші на лікування й регулярне обстеження в нього є, себе він любить і власне зров"я цінує.
На вибори Президента він піде, правда, чим це закінчиться - я прогнозувати не беруть. :smilie5:

...Та й чого йому боятись чи соромлятись, чи за власне здоров"я переживати? :smilie5:
Нема причин, Петя здоровий як бугай! :laugh:
« Останнє редагування: Серпня 28, 2018, 01:10:55 13:10 від Бумеранг »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #5 : Серпня 28, 2018, 12:37:51 12:37 »
:laugh: :laugh: :lol:

Нещодавно, коли я останнього разу вийшов з бану, а сидів я там місяць, то в своєму вітальному сабжі, я писав, що читати ваші коментарі тут не менш весело й цікаво ніж навіть  писати їх самому  :smilie5:

І от зараз - саме той випадок  :laugh:

От зайшла тут мова як добре буде, коли та Росія  сплете собі лапті  :smilie5:

Мрія, звичайно ж, шляхетна, я сам її повністю розділяю.

Але скажіть, чи конкретні рецепти в когось є ? :smilie7:
...........
Добре, не буду вас в втомлювати, зразу даю вам підказки.
...........
1) Навіть якщо Росія й застосує проти нас ЯЗ, це все одно не стане вироком ні Росії ні всім росіянам, ні як нації, ні як етносу.
Це для нас буде ситуація, коли нам буде майже вирок як етносу, принаймні.
Все залежатиме від масштабів.

Важко щось прогнозувати, але я сподіваюсь цього не станеться

2) Навряд чи дійде до застосування ЯО, а от про наш берег Азовського моря нам треба вирішувати щось негайно. Інакше, як тільки складуться зручні для Росії військово-політичні обставини, відразу ж, розпочнеться прорив берегом Аазовського моря до Криму, з невідворотною анексією Маріуполя, Бердянська і Генічеська.

3) Навіть якщо обставини складуться саме так, територіальній цілісності Росії всеодно нічого не загрожуватиме. І ЯЗ для цього абсолютно не буде потрібна. Є реактивна артилерія (Смерч стріляє на 300 км.,) є ракетно-тактичні комплекси (Іскендери стріляють на 400-500 км) і, в крайньому вимпадку, є тактичні бомбардувальники і є вже підготовані для них аеродроми Ростовської області і  в Криму.

Так - зрозуміло?  :smilie7:

Росія, приймні, згодиться на втрату Делекого Сходу і Східного Сибіру, але від України не відступиться.
Бо контроль над Українською територією - це питання життя й смерті Росії.
------
Тепер ще декілька підказок

4)Зникнути Росії як суб"єкту міжнародного права не дасть Держ.Деп.  США.

А знаєте чому? Бо ці ексцеси нікому не потрібні. Їм потрібна Росія мирна і покладиста, а не з хворобливими, мілітарними, реваншиськими амбіціями.
Будуть душити санкціями, але здохнути Росії, на превеликий жаль, не дадуть.
Навіть, якщо замість Трампа президентом США оберуть якогось афракано-гавайця, або якусь напіввідморожену дружину бувшого саксафоніста.

5)І остання вам підказка ( оптимістична!)

На хвилюйтесь за Петіне здоров"я :smilie5:
Так, в нього діабет і Петя інсулінозалежний.
Але гроші на лікування й регулярне обстеження в нього є, себе він любить і власне зров"я цінує.
На вибори Президента він піде, правда, чим це закінчиться - я прогнозувати не беруть. :smilie5:

...Та й чого йому боятись чи соромлятись, чи за власне здоров"я переживати? :smilie5:
Нема причин, Петя здоровий як бугай! :laugh:

Тебе не в бан, тебе до психушки відправляти треба:
1)

Тактико-технічні характеристики

Транспортно-заряджаюча машина 9Т234-2 РСЗО 9К58 Смерч
Розміри
Маса без снарядів і розрахунку, кг 33700
Маса в бойовому стані, кг 43700
Довжина у похідному стані, мм 12370 (9А52), 12100 (9А52-2, 9А52-3)
Ширина у похідному стані, мм 3050
Висота у похідному стані, мм 3050 (9А52, 9А52-2) 3220 (9А52-3)
Озброєння
Кількість напрямних 12 (9А52, 9А52-2), 4 (9А52-3), 6 (9А52-4)
Дальність стрільби мінімальна, м 20 000
Дальність стрільби максимальна, м 90 000

Дивимось "Вільху":

Цитувати
Технічні характеристики
З відкритих джерел відомо, що РСЗВ «Вільха» матиме керований 300-мм ракетний боєприпас, який залежно від завдань може служити як системою ураження наземних цілей, так і засобом боротьби з водними цілями. Визначальною особливістю «Вільхи» є система наведення і можливість коригування траєкторії вже в польоті. При тому, корекція польоту відбуватиметься не за допомогою GPS, сигнали якої можуть бути придушені[2].

Попри таємність інформації про тактико-технічні характеристики системи, у відкритих джерелах лунали офіційно не підтверджені заяви про підтверджену здатність вражати цілі на відстані 60—120 км Відхилення від цілі на максимальній дальності не перевищує 7 м.  При цьому слід згадати, що максимальна дальність ураження реактивної системи залпового вогню 9К58 «Смерч» становить 90 км.

На Тупіна працюєш, псевдожульок?

2)
Цитувати
Зникнути Росії як суб"єкту міжнародного права не дасть Держ.Деп.  США.
Ти то звідки знаєш- ти що, працюєш в Держдепі? От через таких як мінімум корисних ідіотів в Україні всі проблеми. Або зрадник, або ідіот, або й те й те

3)
Цитувати
А знаєте чому? Бо ці ексцеси нікому не потрібні. Їм потрібна Росія мирна і покладиста, а не з хворобливими, мілітарними, реваншиськими амбіціями.
Будуть душити санкціями, але здохнути Росії, на превеликий жаль, не дадуть.
Навіть, якщо замість Трампа президентом США оберуть якогось афракано-гавайця, або якусь напіввідморожену дружину бувшого саксафоніста.

Дебіле, тобі-то звідки відомо, яка РФ їм потрібна- ти що, американець, що працює в Держдепі? Їм ніяка росія вже не потрібна, тим більше з ЯЗ, що загрожує США, тим більше, що ніколи вона поступливою з такими фізичними розмірами не буде. Мегаломанію росіян як народу можна вилікувати лише одним з двох способів- або усунувши географічні причини цієї манії величі ( будь-який алкаш в РФ тільки гляне на політичну мапу світу- і вже пишається тим, що вони - найвеличніша країна), або ліквідувавши самих росіян разом із хворобою.  Крім того, є ще одна причина- не покаравши росіян, як злочинців, утворюється прецедент для інших народів, схильних до мегаломанії- тих же нігерійців, наприклад.  Отже, тут дилема- або весь світ через росіян загине, якщо їх не покарати- або лише росіяни, а світ людей продовжить своє існування. Але росіяни, як ті хворобоутворюючі бактерії, мусять загинути в будь-якому разі- або під час лікування, або разом із організмом у разі його загибелі через їхню діяльність. Я розумію, тобі, як представнику такого роду бактерій, це важко зрозуміти й прийняти, але в нас, людей, немає іншого виходу, крім як ваше повне знищення

3) тобі, як агенту Путіна, про Петю , звісно, все краще відомо за всіх. Хто б сумнівався


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #6 : Серпня 28, 2018, 12:52:22 12:52 »
і не лякай нас Азовом, тупіноїде. Ваша гра зрозуміла- "примусити домовлятись". З позиції сили.
Насправді проблема вирішиться, коли в Азові буде досить потужна українська флотилія ракетних катерів. Поки її не буде- в росіян, для яких не діють жодні норми міжнародного права й які визнають лише силу- розв'язані руки. Отже, Україні слід розбудовувати боєздатний флот на Азові та розірвати з РФ всі угоди по Азову. А також звертатись до всіх міжнародних інстанцій, в тому числі судових.

Все інше буде означати тупо здатись в стилі жульки- дебілки

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #7 : Серпня 28, 2018, 01:11:26 13:11 »
Sebastian Brant

А чого ти так "возбуділся" ????
Що таке?
.................... :smilie7:
так, я сплутав цифру ( 3 замість 1), в пам"яті була цифра 1 ( 100 км - дальність Смерча).
Я завжди пам"ятав про реактивну зброю їх основні три види Град і Ураган) ( в середньому 30 км), а Смерч - дальність близько 100 км.) Точних тактичних цифр я в голові не тримав.
(зараз виправляю)

Подивись, сам якщо кортить, хоч в Вікі.

Дальность стрельбы минимальная    20 тыс. м
Дальность стрельбы максимальная    120 тыс. м


Але це найновіший Смерч, але до цього була мкс. 90 км. Я просто пам"ятав, що Смерч - близко 100 км.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%87_(%D0%A0%D0%A1%D0%97%D0%9E)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.
Але що це принципово змінює для України ?????????
"""""""""""""""""""""""
« Останнє редагування: Серпня 28, 2018, 01:20:17 13:20 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #8 : Серпня 28, 2018, 01:27:28 13:27 »
і не лякай нас Азовом, тупіноїде. Ваша гра зрозуміла- "примусити домовлятись". З позиції сили.
Насправді проблема вирішиться, коли в Азові буде досить потужна українська флотилія ракетних катерів. Поки її не буде- в росіян, для яких не діють жодні норми міжнародного права й які визнають лише силу- розв'язані руки. Отже, Україні слід розбудовувати боєздатний флот на Азові та розірвати з РФ всі угоди по Азову. А також звертатись до всіх міжнародних інстанцій, в тому числі судових.

Все інше буде означати тупо здатись в стилі жульки- дебілки

В світі було багато військових прецедентів, які для агресорів закінчились безкарно. З древніх часів і до сьогодні.
Ізраїль захопив колись Палестину, Вірменія окупувала нагірний Карабах, Виликибританія Фолкленди і нічого.
І ніхто ні за що не покараний.
Якби США треба було ліквідувати РФ, то вони почали б над цим працювати ще з 1991 року.
Але жоден Президент США навіть пальцем не ворухнув, щоб наблизилась така світова реальність.

ЗІ: До психіатра треба звертатись тобі. Ну може до неврога. ( Або до психолога).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #9 : Серпня 28, 2018, 01:37:37 13:37 »
Дебіле, тобі-то звідки відомо, яка РФ їм потрібна- ти що, американець, що працює в Держдепі? Їм ніяка росія вже не потрібна, тим більше з ЯЗ, що загрожує США, тим більше, що ніколи вона поступливою з такими фізичними розмірами не буде. Мегаломанію росіян як народу можна вилікувати лише одним з двох способів- або усунувши географічні причини цієї манії величі ( будь-який алкаш в РФ тільки гляне на політичну мапу світу- і вже пишається тим, що вони - найвеличніша країна), або ліквідувавши самих росіян разом із хворобою.  Крім того, є ще одна причина- не покаравши росіян, як злочинців, утворюється прецедент для інших народів, схильних до мегаломанії- тих же нігерійців, наприклад.  Отже, тут дилема- або весь світ через росіян загине, якщо їх не покарати- або лише росіяни, а світ людей продовжить своє існування. Але росіяни, як ті хворобоутворюючі бактерії, мусять загинути в будь-якому разі- або під час лікування, або разом із організмом у разі його загибелі через їхню діяльність. Я розумію, тобі, як представнику такого роду бактерій, це важко зрозуміти й прийняти, але в нас, людей, немає іншого виходу, крім як ваше повне знищення

Це ти до кого звертаєшся? Напевно до мене, вважаючи мене беззаперечним представником російського етносу?  :smilie5:
Чи може вважаючи мене представником кремлівської адміністрації ?  :laugh:
..........................
Цей пост навіть коментувати не хотілося б  :smilie5:

Політику "примушувати домовлятись" в Кремлі розпочали ще тоді, коли ФСБ прийшло до влади (2000)
Перша така реальна спроба була, коли в жовтні 2003 була спроба захопити острів Тузла. Добре, що вона тоді зірвалася.
А про коли в Азові буде досить потужна українська флотилія ракетних катерів. навіть коментувати не хочу, тільки що я це казав.

Краще замість коментарів дві народні приказки:
Доки сонце зійде, роса очі виїсть
Дурний думкою багатіє.


Коментувати більше нічого. :smilie2:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #10 : Серпня 28, 2018, 01:50:26 13:50 »
Абізянов своєю тупістю навіть професора вивів  :weep:
Mocsia delenda est

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #11 : Серпня 29, 2018, 07:13:33 19:13 »
і не лякай нас Азовом, тупіноїде. Ваша гра зрозуміла- "примусити домовлятись". З позиції сили.
Насправді проблема вирішиться, коли в Азові буде досить потужна українська флотилія ракетних катерів. Поки її не буде- в росіян, для яких не діють жодні норми міжнародного права й які визнають лише силу- розв'язані руки. Отже, Україні слід розбудовувати боєздатний флот на Азові та розірвати з РФ всі угоди по Азову. А також звертатись до всіх міжнародних інстанцій, в тому числі судових.

Все інше буде означати тупо здатись в стилі жульки- дебілки

В світі було багато військових прецедентів, які для агресорів закінчились безкарно. З древніх часів і до сьогодні.
Ізраїль захопив колись Палестину, Вірменія окупувала нагірний Карабах, Виликибританія Фолкленди і нічого.
І ніхто ні за що не покараний.
Якби США треба було ліквідувати РФ, то вони почали б над цим працювати ще з 1991 року.
Але жоден Президент США навіть пальцем не ворухнув, щоб наблизилась така світова реальність.

ЗІ: До психіатра треба звертатись тобі. Ну може до неврога. ( Або до психолога).

Зомбі, ти реально дебіл
Ніхто не буде робити все надто різко, 1991 рік і так був катастрофічним для СРСР- на хера було ще РРФСР ліквідувати? Ти можеш собі уявити масштаби некерованості такого процесу? Значно краще було зробити так, як і зробили- РФ почала проводити ліберальні реформи, показувати приклад всіляким відсталим тоді узбекам і казахам, та й Україні Кравчука, як треба перебудовувати економіку та законодавство. Закон про продаж землі в Україні досі не прийнятий, ти не в курсі? А в РФ, Вірменії, Грузії, Азербайджані- не кажучи вже про Балтію- майже скрізь, крім нас і сябрів- прийнятий.
Так що спочатку РФ відігравала роль локомотива й лідера СНД.
Ну а далі все по плану. Раз РФ вважає Україну своєю територією- нехай нападають. Раз своя територія, то це громадянська війна між двома суб'єктами однієї території- РФ і Україна. США давала гарантії Україні? Так вони їх виконують, допомагаючи Україні. Може Україна в таких умовах програти війну? Ні. Може імперія, що веде досить довгу війну, в якій вона напевно не одержить перемоги й відповідних прибутків, встояти перед розпадом? Теж ні. Практично всі імперії в таких умовах розпадались або були завойовані. Римська, Візантійська, Іран ( вів нескінчені війни з Візантією, поки його не завоювали спершу араби, потім тюрки, потім монголи) , Турецька ( Османська ), що вела нескінчені війни з Габсбургами та Іраном... Австро-Угорщина після І Світової Війни, Російська Імперії тоді ж, Радянська після Афганістану... Імперія- це велосипед, якщо вона не перемагає весь час, вона гине. Додатковими факторами були- для Османської Імперії викид на світовий ринок халявного срібла, що іспанці привезли з Америки, для Радянської імперії- викид на світовий ринок дешевої нафти із Саудівської Аравії... Та відповідні санкції.
В Україні РФ зав'язла назавжди, як ви, кацапи, не сподівайтесь на перемогу агента Тупіна Жульки- у вас нічого не вийде

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #12 : Серпня 29, 2018, 07:29:04 19:29 »
і не лякай нас Азовом, тупіноїде. Ваша гра зрозуміла- "примусити домовлятись". З позиції сили.
Насправді проблема вирішиться, коли в Азові буде досить потужна українська флотилія ракетних катерів. Поки її не буде- в росіян, для яких не діють жодні норми міжнародного права й які визнають лише силу- розв'язані руки. Отже, Україні слід розбудовувати боєздатний флот на Азові та розірвати з РФ всі угоди по Азову. А також звертатись до всіх міжнародних інстанцій, в тому числі судових.

Все інше буде означати тупо здатись в стилі жульки- дебілки

В світі було багато військових прецедентів, які для агресорів закінчились безкарно. З древніх часів і до сьогодні.
Ізраїль захопив колись Палестину, Вірменія окупувала нагірний Карабах, Виликибританія Фолкленди і нічого.
І ніхто ні за що не покараний.
...

ЗІ: До психіатра треба звертатись тобі. Ну може до неврога. ( Або до психолога).

Дебіле, тобі й психіатр не допоможе
По-перше, це не Велика Британія захопила Фолькленди, а Аргентина, причому самі аргентинці називають ці острови зовсім не Фолклендськими, а Мальвинськими. Якби ти справді тягнув мазу за аргентинців, ти б теж так їх називав. Але ти просто дебіл, який нічого не знає й не розуміє
По-друге, мова йде не про агресію. Це для західного плебсу, щоб завести його ( бо йому по хер, там живуть у масі своїй такі ж дебіли, що й скрізь ), роздмухується дії РФ на Донбасі, збитий Боїнг, отруєння Скрипалів тощо. Насправді причина в порушенні Будапештського Меморандуму, де США, Велика Британія та РФ гарантували Україні недоторканість кордонів за відмову України від ЯЗ. Якби ЯЗ була досі в Україні, та ще й був перебраний контроль над нею ( а це технічне питання)- РФ би сюди не полізла. Отже, будь-якій країні, в тому числі таким гігантам, як Нігерія та Індонезія, стає зрозумілим, що треба розробляти та виробляти свою ЯЗ та шугати нею всіх, як росіяни- і тоді можна робити все що завгодно. А якщо цього не мати, то все, що завгодно, будуть робити із тобою, і жодні м/н угоди тебе не врятують

Тобто утворився прецедент порушення серйозної угоди, пов'язаний з ДНЯЗ. А також може виникнути думка, що ні міжнародне право, ні гарантії такої супердержави, як США, нічого не варті.

З урахуванням того, що прогрес іде в такому напрямку, що приватні компанії можуть мати власні космічні ракети, власні армії, освоювати космос, мати власний штат фізиків-ядерників- це вагітне непередбачуваними для існування людства наслідками, якщо такі злочини не будуть каратись якомога суворіше- знищенням злочинців, то буде знищене саме людство

ТОму повторяю для такого раша-дебіла, як ти, персонально- ви стоїте перед дилемою. Або ви гинете лише самі, а людство продовжить існування- або ви гинете разом із людством

Своє етнічне походження засунь собі в кацапську дупу. Якщо ти працюєш на росіян, то не важливо, за гроші чи через ідіотизм. Таких корисних для кацапів ідіотів, як ти, треба мочити не менше, ніж росіян

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #13 : Серпня 29, 2018, 07:31:20 19:31 »
Дебіле, тобі-то звідки відомо, яка РФ їм потрібна- ти що, американець, що працює в Держдепі? Їм ніяка росія вже не потрібна, тим більше з ЯЗ, що загрожує США, тим більше, що ніколи вона поступливою з такими фізичними розмірами не буде. Мегаломанію росіян як народу можна вилікувати лише одним з двох способів- або усунувши географічні причини цієї манії величі ( будь-який алкаш в РФ тільки гляне на політичну мапу світу- і вже пишається тим, що вони - найвеличніша країна), або ліквідувавши самих росіян разом із хворобою.  Крім того, є ще одна причина- не покаравши росіян, як злочинців, утворюється прецедент для інших народів, схильних до мегаломанії- тих же нігерійців, наприклад.  Отже, тут дилема- або весь світ через росіян загине, якщо їх не покарати- або лише росіяни, а світ людей продовжить своє існування. Але росіяни, як ті хворобоутворюючі бактерії, мусять загинути в будь-якому разі- або під час лікування, або разом із організмом у разі його загибелі через їхню діяльність. Я розумію, тобі, як представнику такого роду бактерій, це важко зрозуміти й прийняти, але в нас, людей, немає іншого виходу, крім як ваше повне знищення

Це ти до кого звертаєшся? Напевно до мене, вважаючи мене беззаперечним представником російського етносу?  :smilie5:
Чи може вважаючи мене представником кремлівської адміністрації ?  :laugh:
..........................
Цей пост навіть коментувати не хотілося б  :smilie5:

Політику "примушувати домовлятись" в Кремлі розпочали ще тоді, коли ФСБ прийшло до влади (2000)
Перша така реальна спроба була, коли в жовтні 2003 була спроба захопити острів Тузла. Добре, що вона тоді зірвалася.
А про коли в Азові буде досить потужна українська флотилія ракетних катерів. навіть коментувати не хочу, тільки що я це казав.

Краще замість коментарів дві народні приказки:
Доки сонце зійде, роса очі виїсть
Дурний думкою багатіє.


Коментувати більше нічого. :smilie2:

То давай оберемо твою мавпу Тимошенко, щоб вона повністю здала все росіянам
Ти дебільніше за будь-яку мавпу. В решті решт, з мавп, як і з бактерій, взяти немає чого. А ти ж колись був людиною, поки не перетворився на зомбі

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #14 : Серпня 29, 2018, 08:32:19 20:32 »
Ото Брант макакія розмазав на молекули  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #15 : Серпня 29, 2018, 10:11:54 22:11 »
Ото Брант макакія розмазав на молекули  :weep:
Geo попередив Макаксього, аби той хоча б iнколи своi думки викладав.
Але БЮТ не може просто так платити грошi - треба пробивати дно, пiднiмаючi Головну Мавпу Краiни на поверхню.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #16 : Серпня 31, 2018, 07:48:30 19:48 »
Sebastian Brant

Зараз я тільки шо заглянув сюди, інші теми ще навіть не читав, але тобі я обов"язково відповім.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Ризикну трохи-трішки попрогнозувати
« Reply #17 : Серпня 31, 2018, 08:43:59 20:43 »
В голови росіян поступово проникає думка, що ці санкції ніколи не припиняться. Що вони лише будуть підсилюватись. І це є неминучим. Як те, що жити буде якщо не гірше й гірше, то й не краще. Виходу немає, їхнім дітям нічого, крім еміграції, не світить. І що повільна смерть нічим не краща за швидку, бо буде відбиватись на їхніх дітях і внуках, які на момент анексії Криму точно ні в чому не були винні- але самі батьки їх тепер роблять винними, втягуючи їх у власний злочин

Це означає, що рівень життя простих громадян РФ буде залежати із-зовні. Що в свою чергу означає навіть формальну втрату суверенітету РФ у внутрішній політиці, не кажучи про фактичний бік справи- він уже давно очевидний, але формально проамериканських сил, щоб там не казали гіркини, у госдурі не було. Тепер потихеньку будуть з'являтись.

Я думаю, що для 90% кацапів ні тепло ні холодно від санкцій. Принаймні поки що. Некомфортно олігархам, чий бізнес вже потрапив під санкції або є в зоні ризику.

Майже вся Госдура підконтрольна Х-лу. Ніяких зрушень не буде допоки воно сидить на табуретці. Приклад - пенсійна реформа. Чи була якась політична сила, яка протидіяла реформі?