Автор Тема: Все про Томос  (Прочитано 108222 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Все про Томос
« Reply #1050 : Січня 23, 2019, 02:44:34 14:44 »
Що  саме я пересмикую?Поясніть,яка вигода Філарета від Улі?

Чуваче, ти пересмикуєш в кожному дописі.
Ось в цьому - ти пишеш про якусь "вигоду", яку я тобі повинен чомуть пояснити.
Тоді як і ніде не написав про вигоду Філарета від Улі.
Увімкни мізки і спробуй прочитати мій перший допис, без власних вставок.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1051 : Січня 23, 2019, 02:56:26 14:56 »
Філарет зробив вірно, з'явившисьу на висуванні Люлі - це його задача перестрахуватися щодо продовження курсу Петра, якщо раптом переможе Люля.
Оце перший допис.Поясніть,яким чином Уля може продовжити курс Петра, якщо у неї курс прямо протилежний?

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Все про Томос
« Reply #1052 : Січня 23, 2019, 03:41:22 15:41 »
Скорее нужно говорить про совпадение или нет курсов Петра и Юли с курсом Филарета. Потому, что он у него был, по крайней мере в виде идеи в голове, еще тогда, когда Петька и Юлька без штанов под стол бегали.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1053 : Січня 23, 2019, 03:50:16 15:50 »
Скорее нужно говорить про совпадение или нет курсов Петра и Юли с курсом Филарета. Потому, что он у него был, по крайней мере в виде идеи в голове, еще тогда, когда Петька и Юлька без штанов под стол бегали.
Хай навіть так,то який курс співпадає у Філарета і Улі?

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Все про Томос
« Reply #1054 : Січня 23, 2019, 04:15:22 16:15 »
Хай навіть так,то який курс співпадає у Філарета і Улі?
Задача пастыря идти к заблудшим в первую очередь.

Я про совпадение или противоположность курсов ничего не утверждал так как не разобрался, что будет в случае победы одного и другой. Одно дело разбираться с разницей в провозглашенных лозунгах, другое пытаться вычислить последствия при попытке реализовать обещанное. Вот оно и будет настоящими курсами, а не слова на предвыборных шоу.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Все про Томос
« Reply #1055 : Січня 23, 2019, 04:39:55 16:39 »
 :super: :super: ура! похоже первый перешедший приход на Бессарабии есть! юг Одещины пошел!  :Prapor2:

Цитувати
Громада села Ярославка Саратского района решила присоединиться к Украинской православной церкви.

Об этом сообщил координатор группы «Информационное сопротивление-Юг», священнослужитель Сергей Братчук.

По его словам, в селе собрано значительное количество подписей и направлено письмо в ПЦУ. Также, сегодня утром люди отнесли необходимые для регистрации громады Православной церкви документы в сельсовет.

Ожидается, что первая литургия состоится уже 2 февраля.

 При этом перейдет ли в новую церковь священник Московского патриархата, пока не известно.
https://bessarabiainform.com/2019/01/selo-v-saratskom-rajone-reshilo-smenit-moskovskij-patriarhat-na-ukrainskuyu-pravoslavnuyu-tserkov/?fbclid=IwAR0brnQ6hNKFjVVYbeoi8n1wJ03lmVloQAFPndSHT7lollFQH0hrb6SfSdk

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1056 : Січня 23, 2019, 05:04:14 17:04 »
Хай навіть так,то який курс співпадає у Філарета і Улі?
Задача пастыря идти к заблудшим в первую очередь.

Я про совпадение или противоположность курсов ничего не утверждал так как не разобрался, что будет в случае победы одного и другой. Одно дело разбираться с разницей в провозглашенных лозунгах, другое пытаться вычислить последствия при попытке реализовать обещанное. Вот оно и будет настоящими курсами, а не слова на предвыборных шоу.
Особисто Уля заблудшая овца?Щось мені вона більше на гієну схожа ,по своїй природі,тому овцой заблудшей ніяк не може бути.Вона їх їсть.
Уля вже себе показала,її курс відомий:нас продати кацапам.Що тут може бути спільного з Філаретом-не добачаю.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Все про Томос
« Reply #1057 : Січня 23, 2019, 05:18:19 17:18 »
Філарет зробив вірно, з'явившисьу на висуванні Люлі - це його задача перестрахуватися щодо продовження курсу Петра, якщо раптом переможе Люля.
Оце перший допис.Поясніть,яким чином Уля може продовжити курс Петра, якщо у неї курс прямо протилежний?

Cаме тому вона й запросила Філарета?

Якщо, якщо вона залізе на табуретку, то функція Філарета саме полягатиме в примусу Люлі до продовження курсу Петра.
Тут, на цьому форумі її адептів майже немає, тому кому адресовані анти-юльківські штампи, мені не зрозуміло.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Все про Томос
« Reply #1058 : Січня 23, 2019, 06:04:51 18:04 »
Особисто Уля заблудшая овца?


Если б я считал заблудшей овцой Юлю, то так и написал бы - Пастырь пришел к овце Юле наставить ее на путь истинный.
Вроде написано другое. Там еще целый зал был и как раз  Юля пастыря изображала.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1059 : Січня 23, 2019, 06:16:13 18:16 »
Філарет зробив вірно, з'явившисьу на висуванні Люлі - це його задача перестрахуватися щодо продовження курсу Петра, якщо раптом переможе Люля.
Оце перший допис.Поясніть,яким чином Уля може продовжити курс Петра, якщо у неї курс прямо протилежний?

Cаме тому вона й запросила Філарета?

Якщо, якщо вона залізе на табуретку, то функція Філарета саме полягатиме в примусу Люлі до продовження курсу Петра.
Тут, на цьому форумі її адептів майже немає, тому кому адресовані анти-юльківські штампи, мені не зрозуміло.
Відповідь,чому вона запросила Філарета,лежить у тактиці її виборчої кампанії.А що щодо неї думає Філарет,він висловив перед повним залом.Він її не примусе і це не має сенсу,бо у неї протилежний курс.
Вам адресовані,бо ви помиляєтесь.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Все про Томос
« Reply #1060 : Січня 23, 2019, 06:48:08 18:48 »
Філарет зробив вірно, з'явившисьу на висуванні Люлі - це його задача перестрахуватися щодо продовження курсу Петра, якщо раптом переможе Люля.
Оце перший допис.Поясніть,яким чином Уля може продовжити курс Петра, якщо у неї курс прямо протилежний?

Cаме тому вона й запросила Філарета?

Якщо, якщо вона залізе на табуретку, то функція Філарета саме полягатиме в примусу Люлі до продовження курсу Петра.
Тут, на цьому форумі її адептів майже немає, тому кому адресовані анти-юльківські штампи, мені не зрозуміло.
Відповідь,чому вона запросила Філарета,лежить у тактиці її виборчої кампанії.А що щодо неї думає Філарет,він висловив перед повним залом.Він її не примусе і це не має сенсу,бо у неї протилежний курс.
Вам адресовані,бо ви помиляєтесь.

Помиляюся, щодо того, що Філарет знає краще, що йому робити?
Примусить чи ні, це невідомо, але його задача в тому, аби спробувати. Що він і почав робити, з'явившись там.
І ще раз, прошу припинити вести зі мною анти-юльківську агітацію, це вже за межами здорового глузду.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1061 : Січня 24, 2019, 01:26:33 13:26 »
Градус підвищується:Попи УПЦ МП жорстоко побили сільського голову і поліцейського (відео)
https://www.google.com.ua/amp/s/styler.rbc.ua/ukr/zhizn/vinnitsey-svyashchenniki-moskovskogo-patriarhata-1548268649.html/amp
Побачимо яка буде відповідь.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Все про Томос
« Reply #1062 : Січня 24, 2019, 01:29:02 13:29 »
Градус підвищується:Попи УПЦ МП жорстоко побили сільського голову і поліцейського (відео)
https://www.google.com.ua/amp/s/styler.rbc.ua/ukr/zhizn/vinnitsey-svyashchenniki-moskovskogo-patriarhata-1548268649.html/amp
Побачимо яка буде відповідь.

Яка ? У турму. Нехай там пітухів окормляють :weep:
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1063 : Січня 24, 2019, 01:33:29 13:33 »
Градус підвищується:Попи УПЦ МП жорстоко побили сільського голову і поліцейського (відео)
https://www.google.com.ua/amp/s/styler.rbc.ua/ukr/zhizn/vinnitsey-svyashchenniki-moskovskogo-patriarhata-1548268649.html/amp
Побачимо яка буде відповідь.

Яка ? У турму. Нехай там пітухів окормляють :weep:
Це я розумію,от і чекаю,і бажано з затриманнями.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Все про Томос
« Reply #1064 : Січня 24, 2019, 01:55:12 13:55 »
Градус підвищується:Попи УПЦ МП жорстоко побили сільського голову і поліцейського (відео)
https://www.google.com.ua/amp/s/styler.rbc.ua/ukr/zhizn/vinnitsey-svyashchenniki-moskovskogo-patriarhata-1548268649.html/amp
Побачимо яка буде відповідь.

Яка ? У турму. Нехай там пітухів окормляють :weep:
Це я розумію,от і чекаю,і бажано з затриманнями.

За Авакова на чолі МВС цього не очікуйте.
Він грає на боці тих, хто розгойдує ситуацію.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Все про Томос
« Reply #1065 : Січня 24, 2019, 01:58:07 13:58 »
Громадам варто звертатися до ПС чи інших націоналістів аби ті надавали силову охорону заходів.

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Все про Томос
« Reply #1066 : Січня 24, 2019, 02:08:10 14:08 »
Громадам варто звертатися до ПС чи інших націоналістів аби ті надавали силову охорону заходів.

Громадянам потрібно звертатися у поліцію заздалегідь, щоб забезпечили присутність групи захисту.

ПС або "націоналісти" - це групи, половина членів яких є агентами ФСБ і роблять брудні акції під фото та відео.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Все про Томос
« Reply #1067 : Січня 24, 2019, 02:11:30 14:11 »
Громадам варто звертатися до ПС чи інших націоналістів аби ті надавали силову охорону заходів.
Громадам варто подалі триматись від правосєків та інших націоналістичних банд, бо українства в тих бандах зазвичай дуже мало, а ефесбешних провокаторів - кожен другий.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1068 : Січня 24, 2019, 05:12:01 17:12 »
Градус підвищується:Попи УПЦ МП жорстоко побили сільського голову і поліцейського (відео)
https://www.google.com.ua/amp/s/styler.rbc.ua/ukr/zhizn/vinnitsey-svyashchenniki-moskovskogo-patriarhata-1548268649.html/amp
Побачимо яка буде відповідь.

Яка ? У турму. Нехай там пітухів окормляють :weep:
Це я розумію,от і чекаю,і бажано з затриманнями.

За Авакова на чолі МВС цього не очікуйте.
Він грає на боці тих, хто розгойдує ситуацію.
Навіщо нести пургу? Все там гаразд з
 реакцією.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #1069 : Січня 24, 2019, 09:10:48 21:10 »
Громадам варто звертатися до ПС чи інших націоналістів аби ті надавали силову охорону заходів.

Думаю, що з тих 'крєпкіх рєбят', які за гундяєвський пархат виходять, велика частина буде з 'йопаних правосєків'  :smilie7: 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #1070 : Січня 24, 2019, 09:11:44 21:11 »
Градус підвищується:Попи УПЦ МП жорстоко побили сільського голову і поліцейського (відео)
https://www.google.com.ua/amp/s/styler.rbc.ua/ukr/zhizn/vinnitsey-svyashchenniki-moskovskogo-patriarhata-1548268649.html/amp
Побачимо яка буде відповідь.

Яка ? У турму. Нехай там пітухів окормляють :weep:
Це я розумію,от і чекаю,і бажано з затриманнями.

За Авакова на чолі МВС цього не очікуйте.
Він грає на боці тих, хто розгойдує ситуацію.
Навіщо нести пургу? Все там гаразд з
 реакцією.

І яка реакція ?  :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Все про Томос
« Reply #1071 : Січня 24, 2019, 09:19:48 21:19 »
Громадам варто звертатися до ПС чи інших націоналістів аби ті надавали силову охорону заходів.

Думаю, що з тих 'крєпкіх рєбят', які за гундяєвський пархат виходять, велика частина буде з 'йопаних правосєків'  :smilie7:

Я не про гопоту псевдонаціоналістичну писав, а за реальних патріотів з силовим хистом.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1072 : Січня 25, 2019, 06:37:54 06:37 »
Градус підвищується:Попи УПЦ МП жорстоко побили сільського голову і поліцейського (відео)
https://www.google.com.ua/amp/s/styler.rbc.ua/ukr/zhizn/vinnitsey-svyashchenniki-moskovskogo-patriarhata-1548268649.html/amp
Побачимо яка буде відповідь.

Яка ? У турму. Нехай там пітухів окормляють :weep:
Це я розумію,от і чекаю,і бажано з затриманнями.

За Авакова на чолі МВС цього не очікуйте.
Він грає на боці тих, хто розгойдує ситуацію.
Навіщо нести пургу? Все там гаразд з
 реакцією.

І яка реакція ?  :smilie7:
У статті написано про реакцію

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #1073 : Січня 25, 2019, 11:57:30 11:57 »
Градус підвищується:Попи УПЦ МП жорстоко побили сільського голову і поліцейського (відео)
https://www.google.com.ua/amp/s/styler.rbc.ua/ukr/zhizn/vinnitsey-svyashchenniki-moskovskogo-patriarhata-1548268649.html/amp
Побачимо яка буде відповідь.

Яка ? У турму. Нехай там пітухів окормляють :weep:
Це я розумію,от і чекаю,і бажано з затриманнями.

За Авакова на чолі МВС цього не очікуйте.
Він грає на боці тих, хто розгойдує ситуацію.
Навіщо нести пургу? Все там гаразд з
 реакцією.

І яка реакція ?  :smilie7:
У статті написано про реакцію

Про реакцію аваківського відомства ?

Нічого там не побачив. 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1074 : Січня 25, 2019, 01:10:41 13:10 »
Отже, погано читали.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #1075 : Січня 25, 2019, 04:01:34 16:01 »
Отже, погано читали.

Ось вся стаття. Знайшов тільки, що участковому надавали стусанів і зірвали бляху  :fp2   

Ну і що пізніше приїхав наряд по виклику якогось кацапопа з приїжджої гопоти ...  :buba: ... і склав протокол про дрібне хуліганство  :fp2 цікаво на кого ? 

Потужна, пляць, реакція аваківського відомства на відпиждженого мєнта   :weep:

У багатьох районах Вінницької області проходять збори селян, на яких вирішується питання приєднання місцевої громади до ПЦУ. В селі Писарівка священики УПЦ (МП) разом із "групою підтримки" зірвали збори і побили сільського голову і дільничного.

З початком січня майже на кожні сільські збори, де місцева громада, повинна вирішити для себе важливе "церковне" питання, приїжджає група зі священиками Московського патріархату та "спортсменами". Не стала винятком і Писарівка, яка розташована під Вінницею. Відомо, що на такий захід МП збирає людей заздалегідь.

"На збори в сільський клуб прийшло понад 125 селян. Ми запросили місцевого батюшку з трьома людьми з його оточення. Отця Сергія ми давно знаємо. Хотіли почути його думку щодо приєднання до ПЦУ або неприєднання. Але в село з'їхалися невідомі нам люди в рясах і цивільному одязі. Приблизно 62 "гостя". Деякі говорили на жаргоні. Саме вони зірвали збори", - розповідає сільський голова Дмитро Науменко.

Він спочатку пояснив незнайомим людям, що на зборах можуть бути присутніми тільки місцеві, а потім спробував зупинити натовп міцних чоловіків. В результаті "гості" в рясах і цивільному застосували силу. Науменко двічі вдарили по обличчю. Коли на допомогу сільському голові прийшов місцевий дільничний інспектор, то і він отримав кілька ударів. Також з правозахисника зірвали поліцейський значок.

"Нам президент обіцяв вільне вираження бажання, але московські "бабуїни" влаштували бійку, а потім все ж захопили приміщення клубу, поки ми не відмовилися від проведення зборів. Заяву в поліцію я не писав. Слухайте, мені 35 років. Я не хочу скаржитися", - пояснив Науменко.

Але "гості" вчинили хитріше. Один з священиків викликав поліцію, надав роз'яснення щодо того, що його не пустили в храм і тріпали. Тому складено протокол за фактом дрібного хуліганства.
...

Науменко повідомив, що заяву в поліцію подавати не буде, а збори разом з селянами вони проведуть наступного тижня.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Все про Томос
« Reply #1076 : Січня 25, 2019, 04:04:11 16:04 »
Отже, погано читали.

Ось вся стаття. Знайшов тільки, що участковому надавали стусанів і зірвали бляху  :fp2   

Ну і що пізніше приїхав наряд по виклику якогось кацапопа з приїжджої гопоти ...  :buba: ... і склав протокол про дрібне хуліганство  :fp2 цікаво на кого ? 

Потужна, пляць, реакція аваківського відомства на відпиждженого мєнта   :weep:

У багатьох районах Вінницької області проходять збори селян, на яких вирішується питання приєднання місцевої громади до ПЦУ. В селі Писарівка священики УПЦ (МП) разом із "групою підтримки" зірвали збори і побили сільського голову і дільничного.

З початком січня майже на кожні сільські збори, де місцева громада, повинна вирішити для себе важливе "церковне" питання, приїжджає група зі священиками Московського патріархату та "спортсменами". Не стала винятком і Писарівка, яка розташована під Вінницею. Відомо, що на такий захід МП збирає людей заздалегідь.

"На збори в сільський клуб прийшло понад 125 селян. Ми запросили місцевого батюшку з трьома людьми з його оточення. Отця Сергія ми давно знаємо. Хотіли почути його думку щодо приєднання до ПЦУ або неприєднання. Але в село з'їхалися невідомі нам люди в рясах і цивільному одязі. Приблизно 62 "гостя". Деякі говорили на жаргоні. Саме вони зірвали збори", - розповідає сільський голова Дмитро Науменко.

Він спочатку пояснив незнайомим людям, що на зборах можуть бути присутніми тільки місцеві, а потім спробував зупинити натовп міцних чоловіків. В результаті "гості" в рясах і цивільному застосували силу. Науменко двічі вдарили по обличчю. Коли на допомогу сільському голові прийшов місцевий дільничний інспектор, то і він отримав кілька ударів. Також з правозахисника зірвали поліцейський значок.

"Нам президент обіцяв вільне вираження бажання, але московські "бабуїни" влаштували бійку, а потім все ж захопили приміщення клубу, поки ми не відмовилися від проведення зборів. Заяву в поліцію я не писав. Слухайте, мені 35 років. Я не хочу скаржитися", - пояснив Науменко.

Але "гості" вчинили хитріше. Один з священиків викликав поліцію, надав роз'яснення щодо того, що його не пустили в храм і тріпали. Тому складено протокол за фактом дрібного хуліганства.
...

Науменко повідомив, що заяву в поліцію подавати не буде, а збори разом з селянами вони проведуть наступного тижня.


Авакян грає проти Петра та ПЦУ.
Черговий зайда, якому потрібна колонізована біомаса.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1077 : Січня 25, 2019, 04:13:10 16:13 »
А яка може бути прямо зараз реакція,якщо всі в отказе і ніхто заяву писати не хоче?Як кваліфікувати і на підставі чого?Ви думаєте там опергрупа і дільничий приймали таке рішення? Рішення по таким пригодам,як мінімум, начальником ГУ НП,начальником РВ разом з прокуратурою узгоджується і в МВС доповідається,де ще своє рішення можуть прийняти.
На майбутнє є з чим працювати,а там побачимо.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Все про Томос
« Reply #1078 : Січня 25, 2019, 04:14:52 16:14 »
Отже, погано читали.

Ось вся стаття. Знайшов тільки, що участковому надавали стусанів і зірвали бляху  :fp2   

Ну і що пізніше приїхав наряд по виклику якогось кацапопа з приїжджої гопоти ...  :buba: ... і склав протокол про дрібне хуліганство  :fp2 цікаво на кого ? 

Потужна, пляць, реакція аваківського відомства на відпиждженого мєнта   :weep:

У багатьох районах Вінницької області проходять збори селян, на яких вирішується питання приєднання місцевої громади до ПЦУ. В селі Писарівка священики УПЦ (МП) разом із "групою підтримки" зірвали збори і побили сільського голову і дільничного.

З початком січня майже на кожні сільські збори, де місцева громада, повинна вирішити для себе важливе "церковне" питання, приїжджає група зі священиками Московського патріархату та "спортсменами". Не стала винятком і Писарівка, яка розташована під Вінницею. Відомо, що на такий захід МП збирає людей заздалегідь.

"На збори в сільський клуб прийшло понад 125 селян. Ми запросили місцевого батюшку з трьома людьми з його оточення. Отця Сергія ми давно знаємо. Хотіли почути його думку щодо приєднання до ПЦУ або неприєднання. Але в село з'їхалися невідомі нам люди в рясах і цивільному одязі. Приблизно 62 "гостя". Деякі говорили на жаргоні. Саме вони зірвали збори", - розповідає сільський голова Дмитро Науменко.

Він спочатку пояснив незнайомим людям, що на зборах можуть бути присутніми тільки місцеві, а потім спробував зупинити натовп міцних чоловіків. В результаті "гості" в рясах і цивільному застосували силу. Науменко двічі вдарили по обличчю. Коли на допомогу сільському голові прийшов місцевий дільничний інспектор, то і він отримав кілька ударів. Також з правозахисника зірвали поліцейський значок.

"Нам президент обіцяв вільне вираження бажання, але московські "бабуїни" влаштували бійку, а потім все ж захопили приміщення клубу, поки ми не відмовилися від проведення зборів. Заяву в поліцію я не писав. Слухайте, мені 35 років. Я не хочу скаржитися", - пояснив Науменко.

Але "гості" вчинили хитріше. Один з священиків викликав поліцію, надав роз'яснення щодо того, що його не пустили в храм і тріпали. Тому складено протокол за фактом дрібного хуліганства.
...

Науменко повідомив, що заяву в поліцію подавати не буде, а збори разом з селянами вони проведуть наступного тижня.


Авакян грає проти Петра та ПЦУ.
Черговий зайда, якому потрібна колонізована біомаса.
Аваков може, поліція наврядчи-силовики 2014 добрячу прививку отримали.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #1079 : Січня 25, 2019, 04:31:39 16:31 »
А яка може бути прямо зараз реакція,якщо всі в отказе і ніхто заяву писати не хоче?Як кваліфікувати і на підставі чого?Ви думаєте там опергрупа і дільничий приймали таке рішення? Рішення по таким пригодам,як мінімум, начальником ГУ НП,начальником РВ разом з прокуратурою узгоджується і в МВС доповідається,де ще своє рішення можуть прийняти.
На майбутнє є з чим працювати,а там побачимо.

Яке нах майбутнє, які заяви. Чіткий напад на поліцейського при виконанні, тут тільки пакуй мудаків.

Важко собі уявити таке де-небудь в Європі, в тій же Польщі, наприклад. Про Штати навіть не кажу, там би вже в морг ту гопоту відвезли з дірою в макітрі.

Але, думаю, Авакяна це мало хвилює.