Автор Тема: Почему мы не стреляли в Крыму  (Прочитано 1579 раз)

0 Користувачів і 8 Гостей дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27321
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #30 : Серпня 28, 2018, 11:09:37 23:09 »
Я думав, я наївний,  :fp3 РОсія почала діяти коли США прибрали свої сили з ЄВРОПИ. США почали раніше скорочувати свої війська.

Грузія і Україна були тому що ні Європі, ні США нема чим відповісти у силовому протистоянні.
Просто не мали чим. По-перше США отримали б суперника подібного до себе, а не як вони звикли, по друге вони реально скоротили свою присутність і просто не встигли б ніяк наростити мязи в ЄС.

Угу, а куча полкилометровых лодок по Атлантике для красоты плавает

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #31 : Серпня 28, 2018, 11:19:06 23:19 »
Уявіть, якби Крим був зараз наш, який був би склад ВР та хто був би президентом...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #32 : Серпня 29, 2018, 11:06:17 11:06 »

Завдяки Турчинову зуміли втримати решту.

А патриотов Херсонщины не хочешь поблагодарить? Если бы та фашистская чума влезла на
Херсонщину , тогда бы у нее был оперативный простор. А так чуму заткнули как в бутылке.

Взагалі то, в мене дід по матері був родом з Херсонщини, селище Комишани, під Херсоном, Білозерський район.
Є там родичі. Я там сам бував, я трохи знаю херсонців.

Що тут сказати ? Якби не херсонці - то карта України сьогодні була б зовсім інша.
І хіба тільки херсонців? А миколаївців ? Бійців 79-ї бригади?

Абсолютна більшість жителів Півдня й Сходу проявили себе мужньо й достойно.
Якби не вони - України вже, напевно б, не було.
Може без Півдня і Сходу?

Знаєш... Я не хочу навіть прогнозувати, якою могла б бути Україна без Півдня і Сходу. І чи Україна могла б зберегти свій суверенітет взагалі
Якщо й змогла б - то дуже ймовірно, що тільки по Збруч. А якщо ні - то де б в такому випадку проходила б лінія розмежування зараз. І де було б набрати скільки людей, для тримання під контролем тієї лінії розмежування. І які б досить швидко сформувалися б настрої на територіях підконтрольних Києву.

Думаю, що краще такого навіть не екстраполювати й не прогнозувати.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #33 : Серпня 29, 2018, 11:13:26 11:13 »

І хіба тільки херсонців? А миколаївців ? Бійців 79-ї бригади?

Именно Херсонцы, которые неожиданно оказались на границе между Украиной и Мордором и не растерялись. Пока у нас в Николаеве бесновалась колорадская мразь , херсонцы методично прибивали все это шобло не давая этой фашистской заразе расползтись по Украине  из Крыма. Нам в Николаеве было уже легче.

И напоминаю, что именно там зародилось волонтерское движение , которое распространилось на всю страну. Это они первыми взяли под опеку воинские формирования прибывшие на перешеек в том состоянии , в котором прибывала вся армия.

В своєму 1-му пості я просто не згадав про херсонців і про всіх тих, що тоді втримали Перекоп.
Виправляюсь: Утрамання перекопського перешийку було не менш важливе, ніж утримання Харкова. Я просто не знаю хто там був головним на той момент, але ж зрозуміло, що більшість простих бійців і волонтерів були мешканці Херсонщини.
І я не знав, що волонтерський рух вперше зародився сам не Херсонщині завдяки простим херсонцям.
.
Але головне навіть не це. Перекопський перешийок суперважливий стратегічний напрямок для максимального збереження територіальної цілісності України. Не побоюсь сказати: можливо навіть важливіший ніж Харків.
Бо втрата Харкова перекинула б кордон до меж Полтавщині і все. ( Хоча це теж велика втрата)

А Перекоп прорваний на північ - це щлях до Дніпра, перш за все до Каховки( початок північнокримського каналу) і до Енергодара. Запорізька АЕС, це лівий берег Дніпра.
Прорвавши Перекоп, вони б рвонули б туди дуже швидко, військові зусилля б спрямували навіть дужчі ніж в напрямку Донецька й Луганська.

Просто, похваливши Авакова й Турчинова я не згадав про значимість оборони Перекопського перишийка.
Напевно, кацапи недооцінили Херсонщину, думаючи, що якщо захопити Крим і Донбас то Хесонщина здасься сама.
« Останнє редагування: Серпня 29, 2018, 11:29:19 11:29 від Бумеранг »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #34 : Серпня 29, 2018, 11:46:49 11:46 »
По морской логике все было сделано абсолютно правильно. На пробоину никто грудью не кидается .  Корпус нашего судна ограничен государственной границей. Пробоина в отсеке Крым , вывели людей , задраили переборки и все. Пробоина в отсеке Донбасс потребовала возведения временной переборки для сдерживания затопления . Да маневренность у нашего судна меньше , да скорость упала , да топлива расходуется больше , но судно на плаву. Теперь в порт , и с посторонней помощью откачать говно из трюмов и заделать пробоины в границе.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #35 : Серпня 29, 2018, 12:59:02 12:59 »
У відповідності з морською логікою - так, я думаю тут все правильно.
Хоча сам я не моряк.

Але тут важко дати повністю об"єктивну оцінку і дати точні правильні поради.
Бо в політиці безліч різнопланових нюансів, інколи вони суперечать один одному.
І не завжди рішення , які приймаються є максимально оптимальні.
Навіть  якщо й найправильніші, а спочатку такими не здаються, то все одно, оцінити це можна тільки через певний час.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #36 : Серпня 29, 2018, 01:05:07 13:05 »

Навіть  якщо й найправильніші, а спочатку такими не здаються, то все одно, оцінити це можна тільки через певний час.

Прошедшие уже почти пять лет позволяют делать некоторые выводы.  Судно "Украина" на плаву. Движется намеченным курсом . Затопленные отсеки отключены и ни как не угрожают плавучести судна. Главное , что капитан твердо держит курс и не впадает в панику.Только вперед не смотря на полученные повреждения.  Вопрос "вернуться назад" даже не обсуждается.
« Останнє редагування: Серпня 29, 2018, 01:09:32 13:09 від Южанин »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #37 : Серпня 29, 2018, 01:07:56 13:07 »
Пробоина в отсеке Крым , вывели людей , задраили переборки и все.

Нам дуже пощастило, що та пробоїна, була відносно дуже зручна, для швидкого задраювання переборок.
Якби не так, то могло б так статися, що закривати вже інші пробоїни навіть не було б сенсу.
Треба було, хіба що, діставити рятувальні жилети і шлюпки.
Сигнал "СОС" навіть не варто було подавати. Бо на сусідніх кораблях майже все бачили, але прийти на допомогу ніхто не поспішав. Чекали, чим все закінчиться.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #38 : Серпня 29, 2018, 01:09:28 13:09 »

Навіть  якщо й найправильніші, а спочатку такими не здаються, то все одно, оцінити це можна тільки через певний час.

Прошедшие уже почти пять лет позволяют делать некоторые выводы.  Судно "Украина" на плаву. Движется намеченным курсом . Затопленные отсеки отключены и ни как не угрожают плавучести судна. Главное , что капитан твердо держит курс и не впадает в панику. Вопрос "вернуться назад" даже не обсуждается. Только вперед.

Ну зараз, через 4 з лишнім роки, вже саме так.  :smilie1:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Почему мы не стреляли в Крыму
« Reply #39 : Серпня 29, 2018, 01:21:58 13:21 »

Угу, а куча полкилометровых лодок по Атлантике для красоты плавает
Ти ще розкажи казочки про ракети які всюди залізуть і в дупу негра))))


Все це не поможе якщо іде заруб на землі і швидко наземні війська не перекинеш, особливо коли їх скорочував, через кризу. Булоб у США сил як в Югославії, тодіб про щось можна було казати, а так це були коритця в морі. Тому ніхто і не рипався.