Автор Тема: Т.з. амністія  (Прочитано 2527 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Т.з. амністія
« : Серпня 29, 2018, 03:20:04 03:20 »
Писав про це ще в 14му, наввіть коли ще не був "каратєлєм")
Технічно хто кого буде карати будь за шо. Тепер, поспілкувавшися з людьми з визволених тертторій, слов,янськ, крамаха, тема стає ще заплутанішею.
Хто кого буде пиздити? Колега з макіївці кпже шо відпиздить якогось родича.
В мене нема такого родича, навіть старого знайомого (може один знайдеться, кого замудохаю) кого я б покарав.
Всі уйобки втечуть, бо сцикливо.
Решта ватників лишиться. І з ними ніц не зробиш.
Бо, кияни, подивіться навколо, там %10 тре карати. Чому ніхто не робить цього? Бо тільки внесудова розправа покарає "ватника".
Далі. Якщо хочеш карати, вперед, але ти вже поза законом. Шоб не кричали шо карають патріотів.
Вертаючись до бамбасу. ось вам приклад - штепа. Про шо далі ще можна говорити?
Винен в тому не блж порх, хуйорох, а ти. Особисто. Чому не рішов і не вбив сучку?
А.. Бачиш? Така хуйня. А за шо? Нізашо твко наших вбивають. Хочеш бути незаконне війсьеове іормування? Вперед. Флаг в руки. Або 16 тис рублів. Чи екаівалент. Хоча, бачиш, зсу зп підвтщюють.
Правда, нажаль, така, шо скорше за все ти зпмість помсти вип,єш з сусідом 50 і ви розійдетеся. Нє, ну ти йому може морду наб,єш. Ну один раз. На другий. І то ввд безсілля.
Я б розбив голову людям особисто мегі шкоду заадавшим. Але вони, надіюся, вже гниють по посадках. А птздити пенсіонерок сусідів?  Я шо, рускій, блд?

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Т.з. амністія
« Reply #1 : Серпня 29, 2018, 03:29:40 03:29 »
При тому шо я не пацифіст. Нема такої дурні. Якшо на мене хтось пре, то присрелю. Або зубами сонну артерію перегризу. Бнз ваганнь.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Т.з. амністія
« Reply #2 : Серпня 29, 2018, 03:50:32 03:50 »
Закон тре було приймати, та чи інакше ніхто ніч не зробить. Тіко сбу по записах. І то.
Інакше це будуть внесудові розборки. Я особисто не знаю кого саме карати. Хтось, хто пізніше виїхав знає. Добре. Якщо зможе)
Я допоможу, якщо щось) чисто морально
Бо жити в бамбасі не планував і не планую.
Нє, ну якщо місцеві не будкть згпти шо робтити  то нп тиждень приіду)

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Т.з. амністія
« Reply #3 : Серпня 29, 2018, 05:34:37 05:34 »
Бачиш, як у трактовці шоколадного деспота та амністія : кацапи мають випустити всіх наших бранців, ну а ми їхніх, це ,якщо ті і ті не зробили тяжких злочинів за Карним Кодексом України. :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 290
  • Стать: Жіноча
Re: Т.з. амністія
« Reply #4 : Серпня 29, 2018, 07:46:20 07:46 »
и что ты будешь делать приехав на неделю на освобожденную территорию? бить тех кто служил сепарам? ну вот я предположим смогу указать на пару десяток людей и их семей. И что дальше?

карать должен суд, не нужно заниматься тебе этим, да и не только тебе.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Т.з. амністія
« Reply #5 : Серпня 29, 2018, 07:59:19 07:59 »
Смотреть международный опыт, учесть специфику, не повторить чужих ошибок... всё уже придумано до нас.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Т.з. амністія
« Reply #6 : Серпня 29, 2018, 08:34:22 08:34 »
Схема буде приблизно така, я думаю.
Воєнна адміністрація і нацгвардія з діючих воєнних і поліцейських місцевого походження. Хлопців воює місцевих багато, мотивація у них шалена. Вони в основному і будуть контролювати територію.
Далі почнеться процес зачистки. Заяви про співпрацю з окупантами, перевірки за заявами, перепис вати, чіпування і нашийники блд. Якщо серйозно- для упоротої вати заборона покидання місця проживання. Всі, хто по лікоть в крові, втечуть ще до того, ніж армія туди зайде, мова не про них.
І так на 10 років. Ніяких виборів, постійна перекличка, і неустанно пиздити. От і весь рецепт.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Т.з. амністія
« Reply #7 : Серпня 29, 2018, 09:01:51 09:01 »
Такую схему Верховна Рада не пропустит, ни существующая, ни любая другая, которую выберут на свободных выборах.
Тут диктатор нужен во главе Хунты без кавычек.

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Т.з. амністія
« Reply #8 : Серпня 29, 2018, 09:04:56 09:04 »
и что ты будешь делать приехав на неделю на освобожденную территорию? бить тех кто служил сепарам? ну вот я предположим смогу указать на пару десяток людей и их семей. И что дальше?

карать должен суд, не нужно заниматься тебе этим, да и не только тебе.
Вітаю на СУПі
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Т.з. амністія
« Reply #9 : Серпня 29, 2018, 09:06:23 09:06 »
Схема буде приблизно така, я думаю.
Воєнна адміністрація і нацгвардія з діючих воєнних і поліцейських місцевого походження. Хлопців воює місцевих багато, мотивація у них шалена. Вони в основному і будуть контролювати територію.
Далі почнеться процес зачистки. Заяви про співпрацю з окупантами, перевірки за заявами, перепис вати, чіпування і нашийники блд. Якщо серйозно- для упоротої вати заборона покидання місця проживання. Всі, хто по лікоть в крові, втечуть ще до того, ніж армія туди зайде, мова не про них.
І так на 10 років. Ніяких виборів, постійна перекличка, і неустанно пиздити. От і весь рецепт.
:smiley24:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Т.з. амністія
« Reply #10 : Серпня 29, 2018, 09:55:01 09:55 »
Писав про це ще в 14му, наввіть коли ще не був "каратєлєм")
Технічно хто кого буде карати будь за шо. Тепер, поспілкувавшися з людьми з визволених тертторій, слов,янськ, крамаха, тема стає ще заплутанішею.
Хто кого буде пиздити? Колега з макіївці кпже шо відпиздить якогось родича.
В мене нема такого родича, навіть старого знайомого (може один знайдеться, кого замудохаю) кого я б покарав.
Всі уйобки втечуть, бо сцикливо.
Решта ватників лишиться. І з ними ніц не зробиш.
Бо, кияни, подивіться навколо, там %10 тре карати. Чому ніхто не робить цього? Бо тільки внесудова розправа покарає "ватника".
Далі. Якщо хочеш карати, вперед, але ти вже поза законом. Шоб не кричали шо карають патріотів.
Вертаючись до бамбасу. ось вам приклад - штепа. Про шо далі ще можна говорити?
Винен в тому не блж порх, хуйорох, а ти. Особисто. Чому не рішов і не вбив сучку?
А.. Бачиш? Така хуйня. А за шо? Нізашо твко наших вбивають. Хочеш бути незаконне війсьеове іормування? Вперед. Флаг в руки. Або 16 тис рублів. Чи екаівалент. Хоча, бачиш, зсу зп підвтщюють.
Правда, нажаль, така, шо скорше за все ти зпмість помсти вип,єш з сусідом 50 і ви розійдетеся. Нє, ну ти йому може морду наб,єш. Ну один раз. На другий. І то ввд безсілля.
Я б розбив голову людям особисто мегі шкоду заадавшим. Але вони, надіюся, вже гниють по посадках. А птздити пенсіонерок сусідів?  Я шо, рускій, блд?
Хоч я й посрався з Гео, але таки не можу втриматись від того, щоб в цю розмову влізти.

Панове, а чи не здаються вам смішними розмови про покарання Штеп, в той час як про покарання Макак та Казльон ніхто навіть не заїкається? Бо за великим рахунком якийсь донбаський руськомірський росомаха не дуже й винен в тому, що він ось такий на світі є, а от Сірожі Квартирні та Насіння Сімьонченки з різними Корчинськими цілком свідомо працюють на ворога.
Як на мене, нам просто терміново потрібен надзвичайний трибунал держбезпеки і його створення мало не автоматично зніме купу питань. Той же Мудачук мабудь швиденько втече до Ростова, а може й настоящий палковнік Толян Грицацуєв перестане сепаратні переговори з російськими спецслужбами проводити.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27305
Re: Т.з. амністія
« Reply #11 : Серпня 29, 2018, 10:00:49 10:00 »
Писав про це ще в 14му, наввіть коли ще не був "каратєлєм")
Технічно хто кого буде карати будь за шо. Тепер, поспілкувавшися з людьми з визволених тертторій, слов,янськ, крамаха, тема стає ще заплутанішею.
Хто кого буде пиздити? Колега з макіївці кпже шо відпиздить якогось родича.
В мене нема такого родича, навіть старого знайомого (може один знайдеться, кого замудохаю) кого я б покарав.
Всі уйобки втечуть, бо сцикливо.
Решта ватників лишиться. І з ними ніц не зробиш.
Бо, кияни, подивіться навколо, там %10 тре карати. Чому ніхто не робить цього? Бо тільки внесудова розправа покарає "ватника".
Далі. Якщо хочеш карати, вперед, але ти вже поза законом. Шоб не кричали шо карають патріотів.
Вертаючись до бамбасу. ось вам приклад - штепа. Про шо далі ще можна говорити?
Винен в тому не блж порх, хуйорох, а ти. Особисто. Чому не рішов і не вбив сучку?
А.. Бачиш? Така хуйня. А за шо? Нізашо твко наших вбивають. Хочеш бути незаконне війсьеове іормування? Вперед. Флаг в руки. Або 16 тис рублів. Чи екаівалент. Хоча, бачиш, зсу зп підвтщюють.
Правда, нажаль, така, шо скорше за все ти зпмість помсти вип,єш з сусідом 50 і ви розійдетеся. Нє, ну ти йому може морду наб,єш. Ну один раз. На другий. І то ввд безсілля.
Я б розбив голову людям особисто мегі шкоду заадавшим. Але вони, надіюся, вже гниють по посадках. А птздити пенсіонерок сусідів?  Я шо, рускій, блд?
Хоч я й посрався з Гео, але таки не можу втриматись від того, щоб в цю розмову влізти.

Панове, а чи не здаються вам смішними розмови про покарання Штеп, в той час як про покарання Макак та Казльон ніхто навіть не заїкається? Бо за великим рахунком якийсь донбаський руськомірський росомаха не дуже й винен в тому, що він ось такий на світі є, а от Сірожі Квартирні та Насіння Сімьонченки з різними Корчинськими цілком свідомо працюють на ворога.
Як на мене, нам просто терміново потрібен надзвичайний трибунал держбезпеки і його створення мало не автоматично зніме купу питань. Той же Мудачук мабудь швиденько втече до Ростова, а може й настоящий палковнік Толян Грицацуєв перестане сепаратні переговори з російськими спецслужбами проводити.

100%

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7079
Re: Т.з. амністія
« Reply #12 : Серпня 29, 2018, 11:29:36 11:29 »
Панове, а чи не здаються вам смішними розмови про покарання Штеп, в той час як про покарання Макак та Казльон ніхто навіть не заїкається? Бо за великим рахунком якийсь донбаський руськомірський росомаха не дуже й винен в тому, що він ось такий на світі є, а от Сірожі Квартирні та Насіння Сімьонченки з різними Корчинськими цілком свідомо працюють на ворога.
Взагалі-то не здаються. Це не взаємовиключні речі; покарання має бути як для тих - так й для інших.
Як тітушка ні на що не здатен без керуючого покидька - так й покидьку нема ким керувати, коли тітушка боїться сісти.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Т.з. амністія
« Reply #13 : Серпня 29, 2018, 07:36:27 19:36 »
Ви блд такі розумні.. Теоретики. А на практиці? Хто буде в тому трибуналі?
В бачите шо з набу відбуааєтся?
Така сама хйня буде й з антикорупцвйним судом, дбр.
Шо робити?
Хз. Для початку не боятися йти на днржавні посади новим людям, бажано з досвідом ато (оос).

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Т.з. амністія
« Reply #14 : Серпня 29, 2018, 07:43:18 19:43 »
Ви блд такі розумні.. Теоретики. А на практиці? Хто буде в тому трибуналі?
В бачите шо з набу відбуааєтся?
Така сама хйня буде й з антикорупцвйним судом, дбр.
Шо робити?
Хз. Для початку не боятися йти на днржавні посади новим людям, бажано з досвідом ато (оос).
Знаєте, хоча Росії й вдалося на НАБУ свого агента Сцитника посадити, а все одно користь від його створення є. Той же Сірожа Квартирний на НАБУ спалився повністю. Бо довелось квартирку декларувати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Т.з. амністія
« Reply #15 : Серпня 29, 2018, 07:44:28 19:44 »

Шо робити?
Хз. Для початку не боятися йти на днржавні посади новим людям, бажано з досвідом ато (оос).
Стосовно того, що атошникам треба йти у владу - люто плюсую.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Т.з. амністія
« Reply #16 : Серпня 29, 2018, 09:23:36 21:23 »
У нашу владу нормальних людей треба тягти, самі не підуть приймати ванни гімна від наших ЗМІ.
Коболєвих  нам треба ..технарів, скучних сєрих людєй.
З приводу вати. Суспільство, ми з вами, повинні інтенсивніше рухати булками, та створити нестерпні умови ( не жартую)  тваринам з такими поглядами. Суспільство, на рівні побуту .
А  Робінгуди- каратєлі кльові лише для токшоу .

РS Кожен ватник (який поряд з вами, кум, сват, брат, дядько, свекор, тато, чоловік, дружина, мама, бабуся)
« Останнє редагування: Серпня 29, 2018, 09:27:39 21:27 від finli »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34288
  • Стать: Чоловіча
Re: Т.з. амністія
« Reply #17 : Серпня 29, 2018, 09:32:08 21:32 »
Атошник - це не якась панацея ( без образи до наших і до тих, кого знаю особисто).

В нас і Надєжда Савченко, мабуть, атошниця 143%  :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Т.з. амністія
« Reply #18 : Серпня 29, 2018, 09:35:10 21:35 »
Атошник - це не якась панацея ( без образи до наших і до тих, кого знаю особисто).

В нас і Надєжда Савченко, мабуть, атошниця 143%  :smilie7:

Мова мабуть йде не про виключний пріоритет. А про надання переваги при всіх інших рівних, або наближено рівних даних.

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Т.з. амністія
« Reply #19 : Серпня 29, 2018, 09:38:45 21:38 »
Я не толеранта стосовно вати, тому "за" сірі паспорти, як у Латвії "негромадяни"..
Хочеш український паспорт та право голосу,  повинен здати екзамен на знання Конституції, історії України та мови.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Т.з. амністія
« Reply #20 : Серпня 29, 2018, 09:40:31 21:40 »
Я не толеранта стосовно вати, тому "за" сірі паспорти, як у Латвії "негромадяни"..
Хочеш український паспорт та право голосу,  повинен здати екзамен на знання Конституції, історії України та мови.

 :smiley15:

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Т.з. амністія
« Reply #21 : Серпня 29, 2018, 09:53:20 21:53 »
Я не толеранта стосовно вати, тому "за" сірі паспорти, як у Латвії "негромадяни"..
Хочеш український паспорт та право голосу,  повинен здати екзамен на знання Конституції, історії України та мови.
я давно пишу, признать выход из украинского гражданства, для обратного вступления экзамены. Фарион, ницой и тягнибок во главе комиссии

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: Т.з. амністія
« Reply #22 : Серпня 29, 2018, 09:58:48 21:58 »
Я не толеранта стосовно вати, тому "за" сірі паспорти, як у Латвії "негромадяни"..
Хочеш український паспорт та право голосу,  повинен здати екзамен на знання Конституції, історії України та мови.
я давно пишу, признать выход из украинского гражданства, для обратного вступления экзамены. Фарион, ницой и тягнибок во главе комиссии

Україна має  справжніх моральних авторитетів, непотрібно пересмикувати.
Стосовно комісій - то це можут бути комісія як при вступі в виші,
не бачу проблеми в таких екзаменах.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34288
  • Стать: Чоловіча
Re: Т.з. амністія
« Reply #23 : Серпня 29, 2018, 10:14:23 22:14 »
Я не толеранта стосовно вати, тому "за" сірі паспорти, як у Латвії "негромадяни"..
Хочеш український паспорт та право голосу,  повинен здати екзамен на знання Конституції, історії України та мови.
я давно пишу, признать выход из украинского гражданства, для обратного вступления экзамены. Фарион, ницой и тягнибок во главе комиссии

Фаріони з тягнипуксами самі не здадуть  :weep:

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Т.з. амністія
« Reply #24 : Серпня 29, 2018, 10:19:25 22:19 »
я давно пишу, признать выход из украинского гражданства, для обратного вступления экзамены. Фарион, ницой и тягнибок во главе комиссии


Они еще люстрацию не прошли. И не пройдут, слишком маленький стаж в комсомоле и КПСС.http://ukrpravda.net/Smileys/default/smilie7.gif

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Т.з. амністія
« Reply #25 : Серпня 29, 2018, 10:20:47 22:20 »
Я не толеранта стосовно вати, тому "за" сірі паспорти, як у Латвії "негромадяни"..
Хочеш український паспорт та право голосу,  повинен здати екзамен на знання Конституції, історії України та мови.
я давно пишу, признать выход из украинского гражданства, для обратного вступления экзамены. Фарион, ницой и тягнибок во главе комиссии

Фаріони з тягнипуксами самі не здадуть  :weep:
в этом то и смысл)

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Т.з. амністія
« Reply #26 : Вересня 05, 2018, 01:03:25 13:03 »
Все одно якось треба буде шукати вихід. Інакше накуя ми тут вже п,ятий рік? То яким чином вираховувати і як карати. Рано чи пізно то треба буде робити. А механізм треба зпздалегідь якійсь виробити.
Вас же ж тут 1005000 мільонів експертів з будь чого (не так багато як на фупі, або на тб, звичайно)! :)

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Re: Т.з. амністія
« Reply #27 : Вересня 05, 2018, 01:21:14 13:21 »
Очень правильно тут выше сказали, что не стоит выдумывать велосипед, а стоит взять на вооружение уже имеющийся опыт.
Уже ж всё подобное было. Речь идёт о комплексе мероприятий по денацификации Германии в период с 1945 по 1950 года.

Берутся учебники, с них стряхивается пыль и... вуаля.
No money No honey

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Т.з. амністія
« Reply #28 : Вересня 05, 2018, 01:41:56 13:41 »
Очень правильно тут выше сказали, что не стоит выдумывать велосипед, а стоит взять на вооружение уже имеющийся опыт.
Уже ж всё подобное было. Речь идёт о комплексе мероприятий по денацификации Германии в период с 1945 по 1950 года.

Берутся учебники, с них стряхивается пыль и... вуаля.
Практично, покроково, як в бомбасі це робити, профессоре..

Offline nativi

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 131
Re: Т.з. амністія
« Reply #29 : Вересня 05, 2018, 11:08:03 23:08 »
Хелло, беглецы. Как вы тут?